Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 | Film Hakkında Düşünceleriniz?

+3
Rachel Lissa Grace
Elvis John Potter
Dimitri Aldrich Potter
7 posters
YazarMesaj
Dimitri Aldrich Potter

Dimitri Aldrich Potter

Lakap : Dim. Dimka.
Rp Sevgilisi : Diamenta Sandeaux.

Özel
Rp Puanı:
Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 | Film Hakkında Düşünceleriniz? Left_bar_bleue100/100Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 | Film Hakkında Düşünceleriniz? Empty_bar_bleue  (100/100)

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 | Film Hakkında Düşünceleriniz? Empty
MesajKonu: Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 | Film Hakkında Düşünceleriniz?   Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 | Film Hakkında Düşünceleriniz? Icon_minitimePtsi Tem. 18, 2011 11:51 pm

Evet, maalesef bir kaç gün önce vizyona giren Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 ile Harry Potter'a veda ettik. Tabii tüm HP hayranları için bu olağanüstü serinin bitmesi üzücü oldu. Şahsen ben filmde ağladığı mı hiç çekinmeden söylüyorum. Sizin film hakkında ki düşünceleriniz nelerdir?
Elvis John Potter

Özel
Rp Puanı:
Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 | Film Hakkında Düşünceleriniz? Left_bar_bleue73/100Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 | Film Hakkında Düşünceleriniz? Empty_bar_bleue  (73/100)

MesajKonu: Geri: Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 | Film Hakkında Düşünceleriniz?   Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 | Film Hakkında Düşünceleriniz? Icon_minitimeSalı Tem. 19, 2011 12:21 am

Mükemmeldi. Ben ağlamamak için kendimi tuttum açıkçası. Her şeyiyle mükemmeldi. Özellikle o son sahnede, Felsefe Taşını ilk izlediğim gün geldi aklıma. Çok kötü oldu. Burdan J.K Rowling'e sesleniyorum. Devam et kadın.
Dimitri Aldrich Potter

Dimitri Aldrich Potter

Lakap : Dim. Dimka.
Rp Sevgilisi : Diamenta Sandeaux.

Özel
Rp Puanı:
Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 | Film Hakkında Düşünceleriniz? Left_bar_bleue100/100Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 | Film Hakkında Düşünceleriniz? Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 | Film Hakkında Düşünceleriniz?   Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 | Film Hakkında Düşünceleriniz? Icon_minitimeSalı Tem. 19, 2011 12:34 am

Bence de harika bir filmdi. Özellikle Epilog ve Snape'in Anıları sahnelerinde çok kötü oldum. JK'ye seslensek bile devam etmeyeceğini açıkladı ki bence kadın haklı. Her şeyi tadında bırakmak gerek artık Pottermore'u bekleyeceğiz.
Rachel Lissa Grace

Rachel Lissa Grace

Lakap : Lis.
Rp Sevgilisi : Şu anlık yok. Ama neden olmasın? ^^

Özel
Rp Puanı:
Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 | Film Hakkında Düşünceleriniz? Left_bar_bleue94/100Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 | Film Hakkında Düşünceleriniz? Empty_bar_bleue  (94/100)

MesajKonu: Geri: Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 | Film Hakkında Düşünceleriniz?   Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 | Film Hakkında Düşünceleriniz? Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 10:19 am

Ne diyeyim efem, harikaydı.
Leonard James Potter

Leonard James Potter

Lakap : Leo - James
Rp Sevgilisi : Arianna Ella Potter

Özel
Rp Puanı:
Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 | Film Hakkında Düşünceleriniz? Left_bar_bleue54/100Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 | Film Hakkında Düşünceleriniz? Empty_bar_bleue  (54/100)

MesajKonu: Geri: Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 | Film Hakkında Düşünceleriniz?   Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 | Film Hakkında Düşünceleriniz? Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 10:40 am

çok güzeldi fakat şu beni pek memnun etmedi kitaptaki bazı ayrıntılar yoktu ve konulara çok hızlı geçiş yapılıyordu ama herşeye rağmen harika bir filmdi. Bence J.k bırakmakta haklı Dimitri'ye katılıyorum bazı şeyleri tadında bırakmak lazım yoksa daha kötü bir hal alabilir benim düşüncelerim bunlar Smile
Elizabeth Dunham

Elizabeth Dunham

Lakap : Beth, Liz
Rp Sevgilisi : JASON.

Özel
Rp Puanı:
Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 | Film Hakkında Düşünceleriniz? Left_bar_bleue97/100Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 | Film Hakkında Düşünceleriniz? Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 | Film Hakkında Düşünceleriniz?   Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 | Film Hakkında Düşünceleriniz? Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 7:38 pm

Bence filmin efektleri harikaydı ve oyuncu kadrosuna söylenecek tek bir laf yok zaten. Ben Snape'in var olduğu her sahneye bayıldım ki bunlar benim en çok ağladığım sahnelerdi. Sirius ve Lily'lerin göründüğü sahne de çok hoştu. Ama keşke en sonda Ron'un esprilerini kesmeselerdi ve Neville Luna'yı deli sevmeseydi. Ama çoğu olayın gerçekleştiği mekan kitaptakinden bağımsızdı.. Yinede son filmdi ve gerçekten üzüldüm..
https://facebook.com/ssbdd
Arianna Ella Potter

Arianna Ella Potter

Lakap : Ari / Ell
Rp Sevgilisi : Leonard John Potter

Özel
Rp Puanı:
Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 | Film Hakkında Düşünceleriniz? Left_bar_bleue46/100Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 | Film Hakkında Düşünceleriniz? Empty_bar_bleue  (46/100)

MesajKonu: Geri: Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 | Film Hakkında Düşünceleriniz?   Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 | Film Hakkında Düşünceleriniz? Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 11:52 pm

Film güzeldi.Snape'n sahnelerinde ağladım.Harry ve Voldemort'un daha kalabalık bir yerde savaşmasını beklemiştim.Devam etme konusunda Dimitri ve Leonard'a katılıyorum.Son filmdi ve harikaydı...
Aphrodite Deathbringer

Aphrodite Deathbringer

Rp Sevgilisi : Damon.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 | Film Hakkında Düşünceleriniz?   Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 | Film Hakkında Düşünceleriniz? Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 6:20 am

Ben çok ağladım ühüühüüü Crying or Very sad

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 | Film Hakkında Düşünceleriniz?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Harry Potter ve Ölüm Yadigarları | Bölüm 2'ye Puanınız Kaç?
» Harry Potter rekor kırdı!
» En Sevdiğiniz Harry Potter Kitabı Hangisi?
» Harry Potter Yıldızlarının Resmi Twitter Hesapları.
» Bölüm Hakkında