Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

2.Sınıflar | 1.Ders

3 posters
YazarMesaj
Noa van Brunt
Büyücü/Cadı
Büyücü/Cadı
Noa van Brunt

Rp Sevgilisi : VASİLE EVLENELİM Mİ

Özel
Rp Puanı:
2.Sınıflar | 1.Ders Left_bar_bleue99/1002.Sınıflar | 1.Ders Empty_bar_bleue  (99/100)

2.Sınıflar | 1.Ders Empty
MesajKonu: 2.Sınıflar | 1.Ders   2.Sınıflar | 1.Ders Icon_minitimeSalı Tem. 26, 2011 7:23 am

Zaman: 10.00

Yer: Biçim Değiştirme Dersliği. Ortam yeterince aydınlık. Sıralar düzgünce arka arkaya dizilmiş. En ortada profesörün masası, arkasında tahta var. Her öğrencinin sırası iki kişilik. Sıraların üzerlerinde iki adet dal parçası var.

Profesörün Konuşması:

Sevgili öğrencilerim, sizinle ikinci senemizde bir kez daha birlikteyiz. Beni görmekten memnun musunuz bilemiyorum ama ben hepinizi görmekten oldukça memnunum. Yaz tatiliniz yeni bitti, konuşacak çok şeyiniz var ama eminim ki bunu dersten sonra yapabilirsiniz!

Çok kuralcı biri gibi konuştum, biliyorum biliyorum. Bu konuda affınıza sığınıyorum fakat bir an önce dersi bitirip odama gitmek istiyorum. Bir profesörün özel işleri olabilir değil mi?

Geçen seneye değişiklik olarak, bu sene cansız bir nesneyi canlı bir nesneye dönüştürmeye çalışacaksınız. Asanızı nasıl sallayacağınızı artık biliyorsunuz. Geçen seneki gibi cansız nesneleri absürt şekillere sokmayacağınıza inancım tam! Öyleyse, sizden önünüzdeki dal parçalarını, birer sineğe dönüştürmenizi istiyorum.

Beni izleyin ve tekrar edin!
Arianna Ella Potter

Arianna Ella Potter

Lakap : Ari / Ell
Rp Sevgilisi : Leonard John Potter

Özel
Rp Puanı:
2.Sınıflar | 1.Ders Left_bar_bleue46/1002.Sınıflar | 1.Ders Empty_bar_bleue  (46/100)

MesajKonu: Geri: 2.Sınıflar | 1.Ders   2.Sınıflar | 1.Ders Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 4:30 am

Uykucu birisi olarak sabah sabah kalkıp derse girmek zor olsada -hele de gece 3 de yatmış birisi için- uyanabildim.Benim dışımda iki kişi kamıştı yatakhanede.Üstümü giyip biçim değiştirme dersliğine gittim.Boş sıralardan birine oturdum.Profesör gelene kadar hala gevezelik için vaktim vardı.En azından ben öyle düşünüyordum.Biraz sonra Prof. Sheridan içeri girdi.Biraz acelesi varmış gibi hızlı hızlı konuşmaya başladı.

-Sevgili öğrencilerim, sizinle ikinci senemizde bir kez daha birlikteyiz. Beni görmekten memnun musunuz bilemiyorum ama ben hepinizi görmekten oldukça memnunum. Yaz tatiliniz yeni bitti, konuşacak çok şeyiniz var ama eminim ki bunu dersten sonra yapabilirsiniz!

Çok kuralcı biri gibi konuştum, biliyorum biliyorum. Bu konuda affınıza sığınıyorum fakat bir an önce dersi bitirip odama gitmek istiyorum. Bir profesörün özel işleri olabilir değil mi?
Tüm sınıf kıkırdamaya başladı.Eee, Marcus Lorean Espocio ile birlikte olduğunu bilmeyen yoktu.Ama profesör sınıfı görmezden geldi.

Geçen seneye değişiklik olarak, bu sene cansız bir nesneyi canlı bir nesneye dönüştürmeye çalışacaksınız. Asanızı nasıl sallayacağınızı artık biliyorsunuz. Geçen seneki gibi cansız nesneleri absürt şekillere sokmayacağınıza inancım tam! Öyleyse, sizden önünüzdeki dal parçalarını, birer sineğe dönüştürmenizi istiyorum.

Bir bilek hareketi ile önündeki dal parçası bir sineğe dönüştü.Profesörü izleyince aslında bu büyünün en zor kısmının bilek hareketi olduğunu anladım.Eğer düzgün bir bilek hareketi yapabilirsem önümdeki dal parçası bir sineğe dönüşecekti.

Etrafıma göz gezdirdim.Sıra arkadaşım Thomas'ı seyrettim öncelikle.İlk denemesinde başaramasada ikincide dal parçası bir sinek olarak ortalarda uçuyordu.

Ben de odaklandım ve asamı salladım.Önüme baktığımda dal parçasının olduğu yer boştu.İlk başta dalı havaya uçurduğumu sandım.Ama Tom'un bakışları ve etrafımda uçan sinek başardığımı söylüyordu.İçimi bir mutluluk kaplamıştı.Bir şeyleri başarmak bende hep bu hissi uyandırıyordu.

Daha sonra çoğu kişi başarmış olacak ki profesör dersi bitirdi ve Thomas'la birlikte sınıftan çıktık.

DEĞERLENDİRME
Renklendirme; 5/10
Betimleme; 3/10
Uzunluk; 5/10
Noktalama ve yazım yanlışları; 6/10
Akıcılık ve İçerik; 7/10

Puanınız; 26!
Dersimi geçtiniz! Bir dahakine daha sıkı çalışmalısınız.
Leonard James Potter

Leonard James Potter

Lakap : Leo - James
Rp Sevgilisi : Arianna Ella Potter

Özel
Rp Puanı:
2.Sınıflar | 1.Ders Left_bar_bleue54/1002.Sınıflar | 1.Ders Empty_bar_bleue  (54/100)

MesajKonu: Geri: 2.Sınıflar | 1.Ders   2.Sınıflar | 1.Ders Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 11:28 pm

Sabah erkenden kalktım üstümü giyindim ve biçim değiştirme sınıfına gittim. Profesör derse başlamak üzere idi. Yerime oturdum ve söyleyeceklerini dinledim

-Sevgili öğrencilerim, sizinle ikinci senemizde bir kez daha birlikteyiz. Beni görmekten memnun musunuz bilemiyorum ama ben hepinizi görmekten oldukça memnunum. Yaz tatiliniz yeni bitti, konuşacak çok şeyiniz var ama eminim ki bunu dersten sonra yapabilirsiniz!

Profesör bize ne yapmamız gerektiğini anlatmıştı. Sadece sakinliğimi koruyup bu büyüyü yapmalıydım. Gözlerimi kapadım ve önümdeki şeye odaklandım. Sadece ve sadece bir sinek. Evet sadece bunu düşünmeliydim ve büyüyü yapmalıydım. Gözlerimi açtım ve önümde bir sinek havalanıyordu. Bu gayet iyiydi. Profesör yanıma yaklaşarak.
-İlk seferde hep böyle olur bu yavru bir sinek bir daha dene bakalım.
Bu sinirimi oldukça bozmuştu. Ben ilk seferde en iyisini yapabilirdim. Gözlerimi kapadım ve tekrar sakinleşip önümdeki nesneye odaklandım. Gözlerimi açtım ve önümde büyük mü büyük bir sinek duruyordu.
-Aferin Leo şimdi yaptın
İlk başta ne kadar sinir olsamda o sonuçta Profesörümüz idi ve bize çok şey öğretiyordu ona gülümsedim.
-Evet çocuklar bugünlük bu kadar yeter. İyi günler
Mutlu bir şekilde ortak salonuma gittim...

DEĞERLENDİRME
Renklendirme; 4/10
Betimleme; 3/10
Uzunluk; 5/10
Noktalama ve yazım yanlışları; 6/10
Akıcılık ve İçerik; 7/10

Puanınız; 25!
Dersimi geçtiniz! Başarıp başaramadığınızı yazmak yasaktır. Profesörü habersiz konuşturmakta öyle. Lütfen bir dahakine dikkat ediniz.

2.Sınıflar | 1.Ders
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» I. Sınıflar | İlk Ders
» 5.Sınıflar | 1.Ders
» IV. Sınıflar | İlk Ders
» 2.Sınıflar | 1.Ders
» V. Sınıflar | İlk Ders