Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lilou Charles G'ladheon

2 posters
YazarMesaj
Lilou Charles G'ladheon

Lilou Charles G'ladheon

Özel
Rp Puanı:
Lilou Charles G'ladheon Left_bar_bleue92/100Lilou Charles G'ladheon Empty_bar_bleue  (92/100)

Lilou Charles G'ladheon Empty
MesajKonu: Lilou Charles G'ladheon   Lilou Charles G'ladheon Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 6:45 am

Evet, baktık ki yalnızlık olacak gibi değil, kıyamet değilse bile bir şey kopmalı dedik ve ilan vermeye karar verdik. Biz kim miyiz? Ben ve egolarım. Evet, anlaşılacağı üzere karakterim Lilou son derece egoist, sinsi, hain planları olan, her duyguyu -sevgi hariç- doruklarda yaşayan ama sadece kendini düşünen bir karakter. Ailemi ben çok küçükken bulanık koruyucularıyla savaşırken ölmüş. Bende aile sevgi ve şefkati olmadan büyümüşüm ki büyüdüm. Bu nedenle arkadaşlarına çok düşkün bir karakter Lilou. Arkadaşları için çiğ tavuk bile yer diyemeyiz ama içinde pek bir sevgi ve paylaşım ruhu olmayan birine göre fazla fedakar denilebilir arkadaşları için. Çok fazla şey anlatmaya gerek yok. Zaten Lilou'nun hayatında da bugüne kadar çok fazla bir şey olmadı. Olması için buraya yazıyorum zaten.

Aradıkları;

- Sıkı dostlar. Lilou'nun isteği üzerine safkan olmalı.

- Sıkı düşmanlar. Herkesin mutlaka sahip olduğu şeydir zaten.

- Selam verip geçtiği kişiler. Kurgunun gidişine göre ilerde saf değiştirebilecek olan, kurgunun görünmez kahramanlarıdır.

Evet Lilou'yu gördük, tanıdık, beğendik veya beğenmedik... Biraz rol yapalım mı?
Sydney Jane Light

Sydney Jane Light

Rp Sevgilisi : Beyaz atlı prensimi arıyorum. :)

Özel
Rp Puanı:
Lilou Charles G'ladheon Left_bar_bleue70/100Lilou Charles G'ladheon Empty_bar_bleue  (70/100)

MesajKonu: Geri: Lilou Charles G'ladheon   Lilou Charles G'ladheon Icon_minitimeÇarş. Ağus. 31, 2011 2:16 am

Şey düşman olabiliriz.
Lilou Charles G'ladheon

Lilou Charles G'ladheon

Özel
Rp Puanı:
Lilou Charles G'ladheon Left_bar_bleue92/100Lilou Charles G'ladheon Empty_bar_bleue  (92/100)

MesajKonu: Geri: Lilou Charles G'ladheon   Lilou Charles G'ladheon Icon_minitimeCuma Eyl. 09, 2011 9:21 am

Tabii ki, büyücü olduğun zaman düşman olabiliriz.

Lilou Charles G'ladheon
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lilou Charles G'ladheon