Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gerçekten Şanslıyım.

3 posters
YazarMesaj
Leonard James Potter

Leonard James Potter

Lakap : Leo - James
Rp Sevgilisi : Arianna Ella Potter

Özel
Rp Puanı:
Gerçekten Şanslıyım. Left_bar_bleue54/100Gerçekten Şanslıyım. Empty_bar_bleue  (54/100)

Gerçekten Şanslıyım. Empty
MesajKonu: Gerçekten Şanslıyım.   Gerçekten Şanslıyım. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 7:31 am

Çalar saatimin sesi ötmeye başladığında uyku sersemliği ile elim asama gitti.
-Reducto!
Bir parçalanma sesi ile kendime geldim. Her sabah yine tekrarlanıyordu. Uykumdan uyandırıldığımda garip şeyler yapabilirdim. Her neyse bu düşüncelerden kurtuldum ve üstümü değiştirip ortak salona indim. Bu saatte uyanan sadece bir kişi vardı. Onunla biraz sohbet ettikten sonra büyücü satrancı oynadık. Tabi ki de ben yenmiştim. Saate baktığımda geciktiğimi fark ettim. Büyücü satrancı insana zamanı unutturuyordu. Portrelerin içindeki kestirmelerden geçerek hemen aşağı inmiştim. Herkes Hogsmeade gezisi için toplanmıştı. Velimden getirdiğim kağıdı profesöre verdim. Ölmeden önce yaptıkları son şeylerden biri idi. Bu soğuk düşünceleri unutmaya çalıştım ve Hogsmeade'de biraz dolandıktan sonra. Crim'in şaka dükkanına girdim. İçerisi oldukça doluydu. Bu şaka malzemeleri bütün öğrencilerin dikkatini çekiyordu. Malzemelere bakarken yanlışlıkla birine çarptım.
-Ah üzgünüm

Rp Out: Sıra sende Pat Happy
Patrica Isabel G'ladheon

Patrica Isabel G'ladheon

Lakap : Pat
Rp Sevgilisi : Thomas (Alp yok artık :( )

Özel
Rp Puanı:
Gerçekten Şanslıyım. Left_bar_bleue82/100Gerçekten Şanslıyım. Empty_bar_bleue  (82/100)

MesajKonu: Geri: Gerçekten Şanslıyım.   Gerçekten Şanslıyım. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 7:42 am

Patrica o gün erken kalkmıştı Hogsmeade gezisi bugündü .Üzerini giyindi hava oldukça soğuktu.Aşağı indi ve Profesöre kağıdını verdi.Profesör kağıdı bir gözden geçirdi "Hmm!Güzel geçin Bayan G'ladheon " arkadaşlarının yanına geçti Patrica.Hogsmeade'ye vardılar ve Patrica Crim'in Şaka Dükkan'ına girdi...Oldukça kalabalıktı Karartma Taşı'na bakarken biri ona çarpmıştı ...İyi görünüşlü kendinden kısa Mavi gözlü tatlı bir çocuk karşısında idi."Ah üzgünüm" dedi çocuk... Patrica'da "Önemli değil" dedi ve gülümsedi çocuk yaklaşmıştı ve gülümsüyordu...

RP Out: Leo devam Smile
Leonard James Potter

Leonard James Potter

Özel
Rp Puanı:
Gerçekten Şanslıyım. Left_bar_bleue54/100Gerçekten Şanslıyım. Empty_bar_bleue  (54/100)

MesajKonu: Geri: Gerçekten Şanslıyım.   Gerçekten Şanslıyım. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 7:47 am

Kız tam dükkandan çıkacakken yanına gittim.
-Merhaba şey çarptığım için üzgünüm tanışmaya ne dersin ben Leonard ama arkadaşlar Leo der .
-Benim de adım Patricia ama arkadaşlar Pat der.
İkimizde gülmeye başladık.
-Karartma taşına mı bakıyordun? Oldukça kullanışlıdır.
-Kesinlikle acil durumlarda tam bir kahramanlar.
Bir süre sohbet ettikten sonra üç süpürgeye gittik ve birer kaymak birası söyledik...
Patrica Isabel G'ladheon

Patrica Isabel G'ladheon

Özel
Rp Puanı:
Gerçekten Şanslıyım. Left_bar_bleue82/100Gerçekten Şanslıyım. Empty_bar_bleue  (82/100)

MesajKonu: Geri: Gerçekten Şanslıyım.   Gerçekten Şanslıyım. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 7:57 am

Patrica biraz bunalmıştı çok sıkışıktı dükkan .Dışarı çıkmaya karar verdi ... Tam dışarı çıkacakken bir el ona dokundu... Arkasını döndü az önce ona çarpan çocuktu çocuk sabırsızca konuşmaya başladı "Merhaba şey çarptığım için üzgünüm tanışmaya ne dersin ben Leonard ama arkadaşlar Leo der ." dedi Patrica da "Benim de adım Patricia ama arkadaşlar Pat der." dedi ama birden ikisi de gülmeye başladı sonra Leonardo "Karartma taşına mı bakıyordun? Oldukça kullanışlıdır."dedi Patrica da "Kesinlikle acil durumlarda tam bir kahramanlar." dedi bir süre sohbet ettikte sonra Üç Süpürgeye gittiler birer kaymak birası söylediler... "Eee!Leo 2.sınıfsın öylemi daha büyük gösteriyorsun" dedi ve sırıttı ...
Leonard James Potter

Leonard James Potter

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Gerçekten Şanslıyım.   Gerçekten Şanslıyım. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 8:03 am

Birlikte üç süpürgeye gitmiştik ve birer kaymak birası söylemiştik.
-Eee!Leo 2.sınıfsın öylemi daha büyük gösteriyorsun
-Evet erken olgunlaşmışım diyebilirim
İkiside güldü. O sırada kaymak biraları gelmişti. Garsona teşekkür ederek biraları aldık. Leo sırıtarak.
-Bu kaymak biraları beni kendime getiren şeylerden bir tanesi
Pat buna çok gülmüştü.
-Ee Pat 4 yıldır Hogwarts'dasın ha süper bir şey olmalı.
Pat gülümseyerek bana cevap verdi...
Patrica Isabel G'ladheon

Patrica Isabel G'ladheon

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Gerçekten Şanslıyım.   Gerçekten Şanslıyım. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 8:20 am

Patrica ve Leo konuşurken Patrica "Eee!Leo 2.sınıfsın öylemi daha büyük gösteriyorsun" dedi
Leo'da "Evet erken olgunlaşmışım diyebilirim" dedi Patrica ve Leonard güldüler... Garson kaymak biralarını getirmişti garsona teşekkür ettiler Leo sırıtarak "Bu kaymak biraları beni kendime getiren şeylerden bir tanesi" dedi Patrica buna çok güldü ... Leo ona bir soru daha sordu "Ee Pat 4 yıldır Hogwarts'dasın ha süper bir şey olmalı." dedi Parica'da "Evet harika annem ve babam öldükten sonra Hogwarts yuvam oldu burayı çok seviyorum" diye cevap verdi... Leo'nun suratı değişti üzülmüş gibiydi Patrica "Ahh! Lütfen Leo asma suratını" dei Leo konuşmamıştı henüz ona baktı suratı hâlâ bembeyazdı... Herkez Leo'ya bakıyordu suratı beyazlamıştı Patrica diğerlerine öyle bir bakış frlattı ki önlerine döndüler ...
Leonard James Potter

Leonard James Potter

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Gerçekten Şanslıyım.   Gerçekten Şanslıyım. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 8:28 am

Patricia "Evet harika annem ve babam öldükten sonra Hogwarts yuvam oldu burayı çok seviyorum" diye cevap verdi. Leo'nun suratı değişti üzülmüş gibiydi Patrica "Ahh! Lütfen Leo asma suratını" dei Leo konuşmamıştı henüz ona baktı suratı hâlâ bembeyazdı... Herkez Leo'ya bakıyordu suratı beyazlamıştı Patrica diğerlerine öyle bir bakış fırlattı ki önlerine döndüler ... Leo yüzünde buruk bir gülümseme ile Pat'e baktı "Sanırım kaderimiz biraz birbirine benziyor..." dedi. Pat şaşırmış ve üzülmüştü. Leo birden gülerek "Üzülme ben hayata alıştım artık. Annem ve babam beni yalnız bırakmadı. Beni dostlarıma ve Hogwarts'a emanet ettiler!" dedi. Pat şaşırmıştı ve hafifçe gülümsedi...
Patrica Isabel G'ladheon

Patrica Isabel G'ladheon

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Gerçekten Şanslıyım.   Gerçekten Şanslıyım. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 8:44 am

Leo yüzünde buruk bir gülümsemeyle Patrica'ya baktı ve "Sanırım kaderimiz biraz birbirine benziyor..." dedi Pat şaşırmıştı ve üzlülmüştü ama Leo gülümsedi ve "Üzülme ben hayata alıştım artık. Annem ve babam beni yalnız bırakmadı. Beni dostlarıma ve Hogwarts'a emanet ettiler!" dedi Patrica ve Leo gülümsediler ama Patrica annesinin ve babasının neden öldüğünü anlatsa mıydı ?.. Leo'ya baktı çok tatlıydı ve iyiydi ona anlatacaktı "Ailem neden öldü biliyor musun ?" dedi Leo şaşırmış bir halde döndü ve Patrica'ya baktı Patrica "Ailem Karanlık Lord Voldemort için savaşırken öldüler ben bazen utanıyorum aslında karanlık taraftalardı" Patrica bunu söylemişti ama Leo ne diyecekti acaba ya bir daha onunla kouşmazsa ondan korkarsa ne olacaktı ?..Leo şaşkınlık Patrica 'da utanç ifadesiyle birbirlerine bakıyorlardı...
Leonard James Potter

Leonard James Potter

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Gerçekten Şanslıyım.   Gerçekten Şanslıyım. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 8:59 am

Pat "Ailem neden öldü biliyor musun ?" dedi Leo şaşırmış bir halde döndü ve Pat'e baktı Pat "Ailem Karanlık Lord Voldemort için savaşırken öldüler ben bazen utanıyorum aslında karanlık taraftalardı". Leo şaşkınlıkla Pat'e bakıyordu. Leo içinden "Bu gerçek mi!?" diye geçirdi. Çok sinirli idi fakat Pat'le çok iyi anlaşmıştı. Ne yapacaktı hayatında hiç bir arkadaşı onu böyle anlamamıştı. Leo kafasını toparlayarak "Bu-Bu senin suçun değil" dedi. Pat biraz şaşırmıştı. Leo söze devam etti "İnsanlar bazen yanlış seçimler yapar. Bunlarda hiç suçu olmayan kişileri suçlayamayız." Pat artık şaşkınlığını gizleyemiyordu...
Anna Lizzie Malfoy
Hogwarts Müdiresi | KSKS Profesörü
Hogwarts Müdiresi | KSKS Profesörü
Anna Lizzie Malfoy

Lakap : Liz, Ann.
Rp Sevgilisi : Henry McCourt bitchi.

Özel
Rp Puanı:
Gerçekten Şanslıyım. Left_bar_bleue100/100Gerçekten Şanslıyım. Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Gerçekten Şanslıyım.   Gerçekten Şanslıyım. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 12:05 pm

RP OUT; Aranıza daldığım için üzgünüm gençler ama en az 7 satır kuralına dikkat ediniz. Sadece bir tanesi 7'den az ama RP'lerin kısalığını görünce daha kısalmasın diye uyarma ihtiyacında bulundum.
Patrica Isabel G'ladheon

Patrica Isabel G'ladheon

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Gerçekten Şanslıyım.   Gerçekten Şanslıyım. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 8:50 pm

RP Out: Tamam Profesör sağ olun ..Smile

Patrica hala şaşkındı.Bunu nasıl söylemişti.Leo şaşkınlığı bırakıp "Bu-Bu senin suçun değil" dedi Patrica yüzünü nihayet ona döndürmüştü suratı pancar kadar kırmızıydı.Leo'da ona baktı ve "İnsanlar bazen yanlış seçimler yapar. Bunlarda hiç suçu olmayan kişileri suçlayamayız." dedi Patrica biraz rahatlamıştı.Leo ona gülümsüyordu O'da Leo'ya onu çok sevmişti .Tekrar bir sohbet açıldı şimdi gayet iyi ve neşeli bir konuşma geçmişti aralarında.Leo ona sevgilisinden bahsetmişti Arianna Ella o'da çok tatlı birine benziyordu...Onun hiç sevgilisi olmamıştı.Ama Leo adına sevinmişti...En son Hogwarts'a dönme vakti gelmişti.Pat ve Leo beraber yürüyorlardı.Patrica ona ağabeyinden bahsediyordu... Leo şaşkınlıkla Patrica'yı dinliyordu.En sonunda tek yuvası Hogwarts'a gelmişti. Hogwarts'ı çok seviyordu... Leo ile Pat Ortak Salon'a çıktılar ... Şömine çıtır çıtır yanıyordu hava o kadar soğuktu ki Patrica'nın burnu donmuştu ...Leo ile konuşurken zaman hızla akıp geçmişti...

Gerçekten Şanslıyım.
1 sayfadaki 1 sayfası