Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Little Secret

3 posters
YazarMesaj
Connor Liam Dawson

Connor Liam Dawson

Lakap : Daws
Rp Sevgilisi : Heaven Arquette

Özel
Rp Puanı:
Little Secret Left_bar_bleue98/100Little Secret Empty_bar_bleue  (98/100)

Little Secret Empty
MesajKonu: Little Secret   Little Secret Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 7:54 am

R O L P L A Y E R S ;
Little Secret 000yy991 x Little Secret 17375813 x Little Secret Kaya-kaya-scodelario-20915713-100-100
Connor Liam Dawson x Heaven Arquette x Alyssha Cassidy Malfoy

R O L P L A Y ;
x x x

Eğer bir Ravenclaw'sanız duygularınızın sizi yönetmesine izin vermezsiniz. Zekanız her zaman bir adım önde, kalbiniz daima büyük zindanların içerisindedir. Şahsen 6 yıl boyunca bunu öğrendim, hoş zaten hayatım boyunca da böyleydim. Kalbimde duygular hiçbir zaman olmadı. Tabii hayatıma Heaven girinceye kadar. Cennet'im, tek zayıf noktam.

İnsanlar şaşırdı zamanında. İki çapkın, iki azılı kalp kıran, iki duygusuz... Tamam, bütün suçlamaları kabul edebilirim. Çapkınlığım nam salmış durumda. Kabul etmek istemesem de Heaven'ın da. Kalp kırıcılık? Yapmayın, her çapkın kalp kırar! Eh bunu duygusuz olmadan da yapamaz.

Ne oldu peki? Duygusuz sanılan biz, duyguların en şehvetli ve şefkatli olanını yaşadık. Tutku dolu bir aşk, kim istemez? Şu lanet olası hayatımda sahip olduğum, elle tutulacak tek şey. Şanslıyım. Herkes Heaven gibi birini bulamaz. Hele ki benim gibi herkes. Durum böyle olunca, mantığımın önüne geçip beni yasak koridora kadar getiren kalbime şaşmamalı.

Ben, nam-ı diğer Connor Liam Dawson, yasak koridorun ortasında öylece dikilirken üzerime doğru gelen topuk tıkırtılarıyla suratıma en çapkın gülümsememi kondurdum. Biliyordum, bu Heaven'dı. Onun kokusu metrelerce öteden bile burnuma çalınırken ona kavuşmak için yanıp tutuşuyordum. Lanet dönemin açılması bizi ancak koridorlarda ve dersliklerde bir araya getirirken burada ne aradığımızı bilemiyorum.

Neyse, elbet öğreneceğiz. Heaven yanı başımda dikilince onun dudaklarına yapışmak yaptığım ilk iş oldu. Birlikte bir olup, ateş olup küle çevirilirken ellerini sıkıca kavrıyorum. Merlin biliyor ya, çok özledim! Elleri saçlarımın arasında dolanırken onu sıkıca kavradım. Bedeninden yayılan sıcaklık beni öldürürcesine yükselirken dudaklarım dudaklarından ayrılınca mırıldandım.

"Prensesim."

Heaven Arquette

Heaven Arquette

Lakap : Queen
Rp Sevgilisi : Özledim ya.

Özel
Rp Puanı:
Little Secret Left_bar_bleue99/100Little Secret Empty_bar_bleue  (99/100)

Little Secret Empty
MesajKonu: Geri: Little Secret   Little Secret Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 8:56 am

Herkes bilir nasıl biri olduğumu; çapkın, acımasız ve biraz da yanıltıcı. Beni yanlış tanımışlar diyemem çünkü ben böyleyim. En azından yeni dönem açıldığından beri doğru dürüst yüzünü bile göremediğim Connor'la tanışana kadar böyleydim. Şimdi ise kişiliğimden bile şüphe ettiğimi düşünüyorum diyebilirim. Hayatıma onlarca erkek girdi. Kayda değer biri var mıydı, hayır. Şimdi ondan başkasıyla kendimi hayal bile edemiyorum. Yapamam, yapmam. Hayatımdaki son erkek hep Connor olacak.

Tanrım! Cennet kokulu tenini, şeker tadında dudaklarını o kadar özledim ki! Gözlerinin içindeki tutkuyu görmeyi özledim. Ben, onu özledim. Şimdi, yasak koridor boyunca yürürken orada olduğunu biliyorum. Yürümeye devam ediyorum, elbette. Beni kimse durduramaz, yolun sonunda Connor bekliyor. Gerçek prensim... Benim için kanatsız bir melek o. Tek ayağını sabırsızlıkla yere vurduğunu duyabiliyorum. Ve sonunda, yanındayım.

Gözlerinin içinde kayboluyorum. Kokusunu içime çekiyorum. Dudaklarıma yayılan tebessümden tamamen habersizim. Nerede olduğumu, kim olduğumu unutuyorum bir anda. Gözleri kapanıyor, dudaklarını benimkilere yaklaştırıyor. Ellerimi ipekten bile yumuşak saçlarının arasında gezdiriyorum bilinçsizce. O belime sarılırken dünyalar benim oluyor. Vücutlarımız birbirlerine temas ederken teninin kokusunu içime çekiyorum bir kez daha.

"Prensesim."

Sesinin tonunu ne kadar özledim! Gözlerimi kapatıp nefeslerini dinledim bir süre. Var olduğunu, yanımda olduğunu bilmek sonsuz mutluluk verdi bana. Dudaklarım büyük bir hazla kıvrılırken gözlerimi açıp bakakaldım öylece. Yutkundum. Onun yangını ile yanıyor ama acıyı hissetmiyordum. Derin bir nefes alıp güçlükle dudaklarımı araladım.

"Ben. Çok özledim."
Alyssha Cassidy Malfoy
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Alyssha Cassidy Malfoy

Lakap : Aly, Cass
Rp Sevgilisi : Xavier Shane Raymond.

Özel
Rp Puanı:
Little Secret Left_bar_bleue100/100Little Secret Empty_bar_bleue  (100/100)

Little Secret Empty
MesajKonu: Geri: Little Secret   Little Secret Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 9:20 am

Karanlık ve dar koridor gökyüzünün aksine oldukça kasvetliyken doğanın dengesi bozulmuş, doğa çıldırmış, doğa kendisini kaybetmişti. Her şey olduğundan farklı, hiçbir şey eskisi gibi değildi. Artık insanlar bile farklıydı. Bir zamanlar yasak koridora adımını atma gereksinimi duymayan Alyssha, şüphelendikleri doğrultusunda kendisini yasakların ortasına atmıştı. Biliyordu ki yakalanırsa çekeceği işkence, bulduklarının çok ötesinde olacaktı. Ama öteki taraftan eskiden buna ihtiyaç duymazdı. Çünkü eskiden içeride ne olduğunu bilirdi.

Ablası kendisine sırlarını ne zaman anlatmayı kesmişti hatırlamıyordu Alyssha. Bir kaç ay belki. Asıl sorun ise nedeniydi. Belki şu lanet olası kaderin defteri yüzünden güvenemez olmuştu. Belki de artık Alyssha'nın ondan uzaklaştığını biliyordu. Bir Malfoy her şeyi bilirdi. Hele ki bu Malfoy aile reisiyse.

Bunu düşünmemeye çalışarak duyduğu konuşma için kendisini attığı yasak koridorda hızla ilerlemeye başladı. Topuklu ayakkabıları -ah tabii ki onlardan vazgeçemezdi- koridorun sessizliğinde yankılanırken, duyduğu konuşmayı hatırladı. Anna ve Dimitri'nin küçük sırlarını buraya sakladığını duyduğu konuşmayı. Gözlerinde şeytani bir ifadeyle kapıya doğru ilerlerken tanıdık bir, hayır iki sesle olduğu yere çakıldı.

Heaven ve Connor. Biricik sevgilisi Xavier'ın eski sevgilisi ve tıpkı Alyssha gibi Slytherin'in prensesi olan Heaven ile zamanında kendisinin de kırıştırmış olduğu fakat asla tam bir beraberlik içine girmediği Connor. Aman ne ikili!

Bir an için geri gitmeyi düşünen genç kız gözlerini yumarken bu düşünceden vazgeçti. O kaçmazdı. O üzerine gider, o yakalardı. Bu olaylardan alabileceği zevki düşünerek ilerlemeye başladı. Karşısında öpüş- yiyişen ikili kendisini fark etmezken, kadifemsi sesiyle onları ayırdı.

"Bakın burda kimler varmış? Kaçamak yeriniz mi?"

Kendisine çevrilen iki meraklı ve ardından tehlike bir hale dönüşen bakışlar genç kızı süzerken, onların buraya bir şey bildiğinden mi yoksa yalnızca sevişmek için mi geldiğine emin olamayan Alyssha gözlerini Heaven'a dikti. Genelde insanlar onları yakın arkadaş zannederdi. Slytherin'in yeni varisleri. Oysa onlar hiç yakın arkadaş olmamışlardı. Fakat ironik bir şekilde Alyssha Heaven'dan nefret etmezdi. Aralarında bir yakınlık olmasa dahi, onlar her zaman aynı safın taraftarları olarak birer yandaştılar.

"Şuralardan bir yerden Raymond çıkacaksa Malfoy köpeğini bizden uzak tut."
"Ah Connor.. Her zaman şakacısın! Ve hayır, seni defalarca hırpalamış olan sevgilim yok. Yalnızım. Peki siz parti mi veriyorsunuz Heaven? Sanırım ben davetli değilim?"

Genç kızlar bakışırken delikanlı araya girecekmiş gibi gözükünce Heaven elini onun beline atarak onu durdurdu. Bu hareket Alyssha'nın gözlerinden kaçmazken, Heaven boğazını temizledi.

Heaven Arquette

Heaven Arquette

Özel
Rp Puanı:

Little Secret Empty
MesajKonu: Geri: Little Secret   Little Secret Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 9:54 am

Ben ve Connor, cennette birbirimizin keyfini çıkarırken bir kaç adım öteden kulağıma çalınan ses irkilmeme neden oldu. Gözlerindeki karanlığı ona bakmadan bile hissedebiliyordum. Tıpkı kendi gözlerimdeki gibi... Bir kaç ortak yanımız olmasına rağmen tamamen farklı kişiliklere sahibiz Alyssha ile. Bir çok kişi çok yakın arkadaş olduğumuzu düşünüyor evet ancak ben onu doğru düzgün tanıdığımı bile söyleyemem. Hakkında somut olarak bildiğim tek gerçek, eskiden eğlendiğim erkeklerden biri olan Xavier ile çıkıyor olduğu...

"Bakın burda kimler varmış? Kaçamak yeriniz mi?"

Alyssha'nın sesindeki alaycılık beni sinirlendirirken o yüzüne yapmacık bir gülümse kondurmuştu. İmalı bakışlarıyla beni baştan aşağı süzüyordu. Ben bakışları karşısında tepkisiz kalmaya devam ediyorken Connor, tepkili bir ses tonuyla konuşmaya başlayınca bakışlarım ona çevrildi.

"Ah Connor.. Her zaman şakacısın! Ve hayır, seni defalarca hırpalamış olan sevgilim yok. Yalnızım. Peki siz parti mi veriyorsunuz Heaven? Sanırım ben davetli değilim?"

Söylediği her sözün ucu yine bana dokunuyordu. Xavier'i ondan önce büyüleyen ve onunla eğlenen biri olduğunu kabullenmek istemiyordu belki de, bilemiyorum. Bu konunun ilgimi çektiğini söylemem. Delici bakışlarla onu gözlerinin içine bakıyordum. Yasak koridorda ne işi olduğunu merak etmiştim doğrusu. Boğazımı temizledim ve yüzüme en alaycı gülümsememi kondurdum.

"Hayır, Alyssha. Parti falan vermiyoruz. Hem sen benim verdiğim partilerin ne zaman böyle ıssız olduğunu gördün ki? Her neyse, senin normal şartlarda buralarda dolaştığını pek sanmıyorum. Seni buraya getiren nedir?"

Connor Liam Dawson

Connor Liam Dawson

Özel
Rp Puanı:

Little Secret Empty
MesajKonu: Geri: Little Secret   Little Secret Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 10:17 am

"Ben. Çok özledim."

Duyduğum kelimelerin beni yeniden şekillendirmesine izin veriyorum. Ateşle yanıyorum, o ateşte ölüyorum. Heaven. Krallığım, prensesim, nefes alma sebebim. Sanki hep hayatımdaymış gibi. O olmasa ne yapabilirdim ki?

Dudaklarım onunkilere bir kez daha kapanırken içimin ürpermesine engel olamıyorum. Topuk sesleri, hayır.. kesinlikle Heavan'a ait değil. Ve ardından gelen iğneleyici ton. Lanet olası Alyssha. Merlin aşkına, hiç eskiden oynaştıklarım olmadan Heaven'la bulaşamayacak mıyım? Kader, beni duyuyorsan ve eğer varsan canın cehenneme. Ve Alyssha. Senin de!

"Bakın burada kimler varmış? Kaçamak yeriniz mi?"

Ağzımı açmak istediğim sırada iki kızın bakışmasıyla duruyorum. Ne şimdi bu, kızlar kongresi mi? Varlığımı hatırlatmak için boğazımı temizlemeyi denesem de kızlar bunu duymuyor bile. Birbirlerini soğuk bir kayıtsızlıkla süzerlerken daha fazla dayanamıyorum. Aslında karşımdaki kıza kaçmamak için bir sebebim bile yok.

Sanırım durup bir duruma göz atmak lazım. Sorun 1; Alyssha Cassidy Malfoy. Bir zamanlar aramızda tutku oyunlarının döndüğü kısa süreli bir ilişki, uzun süreli bir nefret hali. Sorun 2; Xavier Shane Raymond. Aslında Xavier ile sorunlarım ikiye ayrılıyor. Birincisi Heaven'ın eski sevgilisi, ah o ilişkiyi görmek istemezdim. İkincisi ise yıllardır aramızdaki nefret ve pataklaşma sahneleri.

Tekrar düşünüyorum da şu an kesinlikle bu kızdan kurtulmak istiyorum. Gözlerimin öfkeyle harladığını hissederken Heaven'ın kolu beni durduruyor. Meraklı bir bakış eşliğinde susuyorum. Sanırım devreye kızların girme vakti.

"Hayır, Alyssha. Parti falan vermiyoruz. Hem sen benim verdiğim partilerin ne zaman böyle ıssız olduğunu gördün ki? Her neyse, senin normal şartlarda buralarda dolaştığını pek sanmıyorum. Seni buraya getiren nedir?"

İşte merak ettiğim soru! Heaven'a bunun için kocaman bir öpücük vermeyi düşünerek onu yamacıma çekiyorum. Tenlerimiz birbirine tutku ile değerken, tam onu kendime çevirmeyi düşündüğüm anda Alyssha atılıyor. Lanet kız. Hep romantik anlarımızı bozmak zorunda mı?

"Hey hey hey yavaş olun. Buraya sizin romantik dakikalarınıza eşlik etmeye gelmedim. Siz eğer bunun için geldiyseniz benim işim yalnızca koridorun sonundaki kapıyla. Ama eğer burada yalnızca yalnızlık için gelmediyseniz, sanırım biliyorsunuz?"

Omuzlarımı silkmeme zoraki engel olurken, Heaven'ın bu konuyu bana bıraktığını hissediyorum. Cevap verme sırası bende olduğuna göre, boğazımı temizliyorum.

"Tabii ki biliyoruz!"
"Yapma daha inandırıcı olabilirdin. Bakışmanızı yakaladım. O zaman size iyi geceler beyler ve bayanlar. Ben sizi görmedim, siz beni."
"Dur!"

Heaven eğlenceyi kaçırmak istemiyor olsa gerek içimden geçeni haykırıyor. Aly'den her ne kadar haz etmesem dahi yasak koridorda bir eğlencenin ne kadar zevkli olacağını düşünmeden edemiyorum. Tabii öyle olacak. Ve bunun için bu kızla aynı ortamda nefes almam gerekse dahi, burada kalacağım.

Heaven Arquette

Heaven Arquette

Özel
Rp Puanı:

Little Secret Empty
MesajKonu: Geri: Little Secret   Little Secret Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 10:45 am

Ben Alyssha'nın cevabını beklerken Connor onun düşüncelerini dile getirmişim gibi bakıyor bana. Dudakları tekrar yaklaşıyor. Soluklarım yeniden hızlanırken, tek eliyle belimi kavrıyor yeniden. Bu küçük eğlencemizi bölen yine Alyssha oluyor elbette. Derin bir enfes alıyorum sakinleşmek için. Açıkçası bu durumdan pek hoşlandığımı söyleyemem. Ne zaman Connor'la birlikte olsam, ikimizin yalnız kalmasını isterim hep. Ama Alyssha sinir bozucu tavrı ile yine aramıza giriyor tabi, işi ne?!

"Hey hey hey yavaş olun. Buraya sizin romantik dakikalarınıza eşlik etmeye gelmedim. Siz eğer bunun için geldiyseniz benim işim yalnızca koridorun sonundaki kapıyla. Ama eğer burada yalnızca yalnızlık için gelmediyseniz, sanırım biliyorsunuz?"

Alyssha'nın sözleri dikkatimi çekiyor. Bir şeyler bildiğini hissederken Connor'ın bana çevrilen bakışlarına karşılık veriyorum. Bu kızda hoşuma gitmeyen bir çok şey var. Eskiden Connor'la oynaştıklarını bilmek pek içimi rahatltıyor diyemem. Ancak şimdi, ne bildiğini öğrenme zamanı. Kısacası, üçümüz -ikimiz demeyi o kadar çok isterdim ki!- yasak koridorda ufak bir serüvene atılacağız. Gözlerimi Connor'a çeviriyorum yeniden. Topu alma sırası onda bu defa...

"Tabii ki biliyoruz!"

Kaşlarım çatıldı. Yalan söylediği onlarca metreden bile hissedilebilirdi. Hadi ama Connor! Senden daha iyisini beklerdim. Alyssha da şüphelenmiş olmalı ki yüzüne o alaycı ifadesini konduruyor yeniden. Şu an bu kızdan gerçekten hoşlanmıyorum. Onda beni iten bir şeyler var. Tek kaşını kaldırıyor ve ikimize bakmaya başlıyor. Ama bilmiyor ki benim eğlenceyi kaçırmaya hiç niyetim yok.

"Yapma daha inandırıcı olabilirdin. Bakışmanızı yakaladım. O zaman size iyi geceler beyler ve bayanlar. Ben sizi görmedim, siz beni."
"Dur!"

Gitmesine izin veremem. Bu kız bir şeyler biliyor ve bunu benden gizleyemez. Hiç kimse Heaven Arquette'den bir şeyler saklayamaz. Söz konusu kişi Slytherin'in diğer varisi olsa bile...

"Hadi ama Alyssha. Bu eğlenceyi kaçırmak istemeyiz değil mi? Sadece üçümüz. Ne varmış o kapının ardında? Söyle hadi."

En son Heaven Arquette tarafından C.tesi Ağus. 13, 2011 12:11 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Alyssha Cassidy Malfoy
Alyssha Cassidy Malfoy

Özel
Rp Puanı:

Little Secret Empty
MesajKonu: Geri: Little Secret   Little Secret Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 11:14 am

Gözlerinde munzur bir bakış parıldayan genç kız kendisine gelen atakla pis pis sırıtırken, onların parti vermediklerini çoktan anlamıştı. Kendisinin de Xavier ile fazlasıyla romantik dakikası olduğundan onlara hak vermeden edemezken omuz silkti. Tam ağzını açmak üzereydi ki ikisinin yeniden öpüşecek olmaları üzerine araya girdi.

Bir süre sessizlik oldu. Genç kız bunca yıldır insanların bakışlarından düşündüklerini okumayı öğrenmişti. Ve adı gibi emindi ki, ikisi de hiçbir şey bilmiyordu. Ah tabii ki, buraya yalnızca oynaşmaya gelmişlerdi.

"Dur!"

Arkasını dönmüş olan Alyssha, Heaven'ın otoriter ve meraklı sesi üzerine olduğu yerde durdu. Onları geride bırakıp gidebilirdi. Muhtemelen arkasından gelirlerdi ama Alyssha için yasak koridor küçüklüğünden beri evi gibiydi. Her köşesini bilir, ufak ayrıntılarını gözden kaçırmazdı. Onlardan kurtulması kolay olurdu. İkiye tek dahi olsa o Alyssha Malfoy'du. Zor durumdan kurtulmak onun göbek adıydı. Ah ama onun yeniden arkasını dönmesine sebep olan kendisine benzeyen kızın sözlerine devam etmesi oldu.

"Hadi ama Alyssha. Bu eğlenceyi kaçırmak istemeyiz değil mi? Sadece üçümüz. Ne varmış o kapının ardında? Söyle hadi."

Alyssha o kapıdan geçtiğinde istemediği kadar tehlikeyle karşılaşacağını biliyordu. Kendisine ne kadar güvenirse güvensin, ne kadar güçlü olursa olsun bir öğrencinin geçemeyeceği tehlikeler. Oraya yalnızca gitmek aptalcaydı. Kardeşlerini yanında getirmeliydi. Ama o bunu yapmamıştı. Şimdi ise, her ne kadar pek haz etmese de yetenekli olduğu bildiği iki kişi yanındaydı. Ve eğer biraz olsun onları tanıyorsa bu işin peşini bırakmayacaklardı.

"Tamam. Size anlatacağım ama ona güvenmiyorum."

Elleri Connor'ı gösterince Heaven'ın suratından şaşkınlık ifadesi gelip geçti. Belli ki kendisine güvenmesinin sebebini anlayamamıştı. Oysa Alyssha için nedeni basitti. Heaven kendisi gibiydi. Sırları saklardı, Slytherin ve okulu için her şeyi yapardı. O güçtü. Tıpkı Alyssha gibi. Oysa Connor? Connor bir Ravenclaw'dı. İşte bu yüzden Alyssha ona güvenmeyecekti.

"Sana bayılmıyor olabilirim Malfoy ama sırrını açıklamayacağım."
"Bakın. Eğer başka bir yerde bunları duyarsam ikinizi de öldürürüm."
"Yeter Alyssha. Elbette ki olmayacak."

Heaven ile bir kaç saniye bakışan genç kız elleriyle başını kavradı. Bildiği şeyler tüm dünyanın kaderini etkileyebilecekken anlatması doğru muydu bilmiyordu. Yine de, artık iş işten geçmişti.

"Eskiden Anna bana burada gizledikleri her şeyi anlatırdı. Kaderi kaybetmeden önce. Ondan sonra anlatmamaya başla-"
"Ne yani? Burada Malfoy aile sorunlarını mı dinleyeceğiz?"
"KES SESİNİ DAWSON! Demek istediğim onları duydum! Dimitri ile konuşurken! Buraya bir şeyler saklamışlar. Anna ilk ipucu olduğunu düşünüyordu. Onu her şeyden saklamalılarmış, her şey. Eğer o aptal ipucuyu bulup gerisini çözebilirsek.. Düşünün. Lanet olası dünya bizim elimizde. Ne olduğunu bilmiyorum. Muhtemelen engeller bizi öldürmek üzerine. Ama onu bulacağım. Şimdi cici popolarınız benimle mi, değil mi?"

Bir an üçünün nefes alışları dışında hiçbir şey duyulmazken, Connor'ın gözlerini kırpması üzerine Heaven bir kahkaha attı. Ardından gelecek kelimeleri ise Aly gerçekten merak ediyordu.
Heaven Arquette

Heaven Arquette

Özel
Rp Puanı:

Little Secret Empty
MesajKonu: Geri: Little Secret   Little Secret Icon_minitimeC.tesi Ağus. 13, 2011 1:27 am

Alyssha'nın suratında beliren ifadeyi çözmeye çalışıyorum. İçeride tehlikeli bir şeyler olmalı. Ne olursa olsun bugün o kapıdan içeri gireceğiz. Peşini bırakmayacağımızı anlamış olmalı ki bize dönüyor tekrar. Tek kaşını kaldırıp derin bir nefes alıyor. Artık bu işte birlikteyiz, farkındayım. Dudaklarımı büzüyorum. Kararlı bakışlarımla onu süzmeye devam ediyorum ve sessizliği bozan yine o oluyor.

"Tamam. Size anlatacağım ama ona güvenmiyorum."

İşaret parmağıyla Connor'ı gösteriyor. Tahmin etmeliydim! Alyssha Slytherin olmayan kimseye güvenmez. Aslına bakarsanız Connor haricindekilere karşı değişik şeyler hissettiğimi söyleyemem. Eğer bir Slytherin'seniz, güç birinci önceliğiniz demektir. Alyssha soran bakışlarla tekrar bana bakıyor. Ben tam cevap vermek için ağzımı açmak üzereyken Connor atılıyor yine.

"Sana bayılmıyor olabilirim Malfoy ama sırrını açıklamayacağım."
"Bakın. Eğer başka bir yerde bunları duyarsam ikinizi de öldürürüm."

Yasak koridorun ortasında durup ikisinin sürekli atışmasını dinleyecek değilim elbette. Buna bir son vermek gerek. Ve bu iş yine bana kalıyor maalesef.

"Yeter Alyssha. Elbette ki olmayacak."

Alyssha iç geçirip bana bakıyor yine. Her ne kadar istemese de anlatacak, biliyorum. Artık geri dönüşü yok. Başıyla ellerini kavrıyor. Sanki buraya hiç gelmemiş olmayı diliyor gibi. Ama biliyorum ikimizin de hayatında keşkelere yer yok.

"Eskiden Anna bana burada gizledikleri her şeyi anlatırdı. Kaderi kaybetmeden önce. Ondan sonra anlatmamaya başla-"
"KES SESİNİ DAWSON! Demek istediğim onları duydum! Dimitri ile konuşurken! Buraya bir şeyler saklamışlar. Anna ilk ipucu olduğunu düşünüyordu. Onu her şeyden saklamalılarmış, her şey. Eğer o aptal ipucuyu bulup gerisini çözebilirsek.. Düşünün. Lanet olası dünya bizim elimizde. Ne olduğunu bilmiyorum. Muhtemelen engeller bizi öldürmek üzerine. Ama onu bulacağım. Şimdi cici popolarınız benimle mi, değil mi?"

Tanrım! Yalnızca iki dakika tartışmayı kesseler olmaz mı sanki?! Bakışlarımı Connor'a çeviriyorum. Ne düşündüğümü anlamış olmalı ki susuyor. Küçük bir gülümseme konduruyorum dudaklarıma. Alyssha'ya dönüyorum tekrar. Elleri belinde alaycı ifadesiyle sırıtıyor bana. Connor bana bakıyor, ben de yüzümü ona çeviriyorum. Gözlerini kırpıyor, 'Evet.' dercesine. Eğlence bizi çağırıyor. Bir kahkaha patlatıyorum istemeden. Yasak koridorda yankılanan soluklarımızı dinliyoruz bir süre. Kimseden çıt çıkmıyor. Meydan yine bana kaldı. Pekala, iş başına.

"Burada böyle durup bakışmaya devam mı edeceğiz yoksa kimsenin o kapıdan geçmeye niyeti var mı?"

Yüzüme o tanıdık gülümsememi oturtuyorum yeniden. Gözümün önüne dökülen saçlarımı kulağımın arkasına itip soran bakışlarla süzüyorum onları. Alyssha biraz endişeli biraz alaycı ifadesiyle bakıyor bana. İçeride ne olursa olsun bizi durduramaz. Hogwarts'ın en yeteneklileriyiz biz, bunu bilmeyen yok. Gözlerimi kırpıştırıyorum.

"Alyssha. Bütün gece böyle bekleyemeyiz değil mi tatlım? Senin de bu iş için can attığını biliyorum."

Connor Liam Dawson

Connor Liam Dawson

Özel
Rp Puanı:

Little Secret Empty
MesajKonu: Geri: Little Secret   Little Secret Icon_minitimeSalı Ağus. 16, 2011 6:28 am

Malfoy'ların kendi arasındaki harika(!) tartışmaları dinlemeye başladığımız sırada kendimi tutamayarak atılıyorum. Ne yani, ne zannediyorlar beni? Aziz?

Gözlerim parlarken ne demem gerektiğini bilemiyorum. İçimdeki bütün hormonlar Alyssha'ya defolmasını söyleyip Heaven ile ateşli dakikalar yaşamamı söylerken merak duygum baskın çıkıyor. Heaven ile bal rengi gözlerimiz çakıştığında ne düşündüğümü anladığını biliyorum, eh o da çok gecikmeden kahkahasını patlatıyor. İkimizin suratında sinsi bir gülümsemeyle Alyssha'ya dönüyoruz.

"Burada böyle durup bakışmaya devam mı edeceğiz yoksa kimsenin o kapıdan geçmeye niyeti var mı?"

Tabii ki, bu sözler benim zeki sevgilimden başkasına ait değildi. Romantik gezimiz macera dolu bir gizeme dönüşecek olsa dahi, içimden bir ses nedense orada güzel şeylerin de olacağını söylüyor. Heaven'ın elini kavrayarak bir adım öne atıyorum. Karşıdaki Malfoy kızı ise oldukça düşünceli gözüküyor. Sanki onla gitmemizden rahatsız olur gibi gözükürken benim harika sevgilim olayı devam ettiriyor tabii.

"Alyssha. Bütün gece böyle bekleyemeyiz değil mi tatlım? Senin de bu iş için can attığını biliyorum."

Ve kaçınılmaz son! Önce dudaklarını bözüyor Aly, sonrasında arkasını dönüp hızlıca koridora ilerlemeye başlıyor. Kendi Cennet'in elini iyice sıkı kavrayarak etrafıma bir göz atıyorum. Kimsenin gelmeyeceğini anlayınca kızı takip etmeye başlıyoruz. Kapının önüne geldiğimizde öndeki kız kapıyı zorluyor, Heaven ise bir kaç kapı açma büyüsü yapıyor. Ben kızların işine dahil olmamayı düşündüğüm sırada Alyssha elleri bellerinde bize dönüyor.

"Ne yani, kapının büyüyle açılmasını mı bekliyorsunuz? Yapmayın Anna muggle işlerinden nefret eder. Herkes bunu bildiğinden kapıyı büyüyle açmak isteyecektir. Ama kapı büyü geçirmez. Gerektirdiği tek şey, GÜÇ!"

Bu sözler özellikle bana söylenince içimi çekerek kızı iteliyorum. Aslında şu an önümde iki seçenek var. Kapıyı üstün yeteneklerimle açıp günün kahramanı olabilirim, kapıyı açamayıp rezil olabilirim. Yine de bunu yapabilecek olduğumu biliyorum. Hey, benim adım Connor, ne sandınız?

Gerileyerek kapıya bir tekme atıyorum. Bir gıcırdamadan başka bir şey çıkmayınca derin bir nefes alıyorum ve- BİNGO! Kapı arkasına doğru açılıyor. Alyssha'nın iyi iş Dawson dediğini duyuyorum ama beni ilgilendiren Heaven'ın dudaklarıma kondurduğu kısa öpücük oluyor dolayısıyla. Dudaklarımız ayrıldığında biraz hayal kırıklığına uğrasamda yolumuza devam ederken büyük ve geniş bir oda çıkıyor karşımıza.

"Bir fikrin var mı Malfoy?"
"Kapı Anna'nın marifeti. O zaman bu odayı Dimitri dizayn etmiş olmalı."
"Şaka yapıyorsun Alyssha, işlerini sırayla mı yapıyorlar?"
"Tam olarak öyle Heaven. Sistemli çalışırlar."
"Onları, özellikle ablanı çok iyi tanıyorsun değil mi? Ama onu sevmiyorsun."

Alyssha laflarımdan rahatsız olmuş olsa gerek buz gibi bakışlarını bana çeviriyor. Bir şey söyleyecek gibi olsa da bir an bakışları arkama kayıyor ve eliyle gösteriyor. Heaven ile aynı anda o tarafa döndüğümüzde, LANET OLSUN! Bir kuş, bir yaratık? Hayır, bu bir EJDERHA! Ve oldukça kızgın bir şekilde bize bakıyor. Tanrım, ne de şekersin sen öyle(!).

"Sakin olun! Bu Anna!"
"NE?!"

Heaven ile aynı anda tepki verdiğimizde şu an gözlerinin içine baktığım yaratığın profesörümüz olmamasını diliyorum. Ne yani, hatun boş zamanlarında insan mı yiyor?

"Ohh hayır.. Bu o değil. Onun alnının ortasında kırmızı bir kris-"
"Malfoy lanet olası düşüncelerine ara verip buradan nasıl çıkacağımızı söyler misin?"
"Çok basit."

Genç kız bir kahkaha atarak ejderhaya yaklaşıyor. Onun şimdi ölüp gitmesini normalde ne kadar isteyebilecekken o ölürse sıradakinin biz olduğumuzu bildiğim için hiç istemiyorum. Ellerimle Heaven'ı arkaya almaya çalışsam da direniyor. Niye bu kadar onurlu ki?

"Sen ne-“

Eliyle ejderhayı okşayıp kulağına bir şeyler mırıldanıyor. Ejderhanın neredeyse gülümsediğine yemin edebilirim. O bir an da kafasını eğip bize bakarken biz ikimiz şaşkınlıkla genç kıza bakıyoruz.

“Ablanızın animagusu bir ejderha olursa onu nasıl uyuşturacağını öğrenirsiniz. Bu sadece önlemdi. Asıl sorunumuz diğer odaya geçişin ne olduğu.”
“Sanırım buldum.”

Heaven’a döndüğümüzde, elini elimden çekerek ileriye doğru gidiyor. Suratımda çapkınca bir ifadeyle onu takip ederken ne yaptığını ne ben ne Alyssha bilmiyoruz.
Heaven Arquette

Heaven Arquette

Özel
Rp Puanı:

Little Secret Empty
MesajKonu: Geri: Little Secret   Little Secret Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 6:52 am

Aly, derin bir nefes alıyor, üçümüz de kapıya doğru yürüyoruz. İçim içime sığmıyor, çok eğleneceğiz biliyorum. Alyssha'nın harekete geçmesini beklemiyorum bu yüzden. Asamı çıkarıp kilit açma büyülerini deniyorum teker teker. İşe yarıyor mu, tabii ki hayır! Kapının basit büyülerle açılacak kadar basit bir kapı olmadığı belliydi zaten. Alyssha tek kaşını kaldırmış bana bakıyor. Bu kızın bakışları beni öldürüyor. Pekala Alyssha, sıra sende.

"Ne yani, kapının büyüyle açılmasını mı bekliyorsunuz? Yapmayın Anna muggle işlerinden nefret eder. Herkes bunu bildiğinden kapıyı büyüyle açmak isteyecektir. Ama kapı büyü geçirmez. Gerektirdiği tek şey, GÜÇ!"

Dudaklarım büzülüyor. Şaşırmadım diyemem. En çeldirici bakışlarımla Connor'a dönüyorum. Dudaklarım kurnazlıkla kıvranıyor ve ona yaklaştırıyorum bedenimi. O da farkında Alyssha'nın onunla konuştuğunu. Tek kaşını kaldırıp bana bakıyor. Dudaklarına küçük bir öpücük konduruyorum. Elbette buna ihtiyacı yok, biliyorum ancak kendime engel olamadım işte, ne var bunda?! Connor geriliyor ve son hızla kapıya bir tekme atıyor. Vay canına, onu gerçekten seviyorum! Kapı biraz gıcırdıyor, ve ardına kadar açılıyor. Dudaklarım tutkuyla kıvrılıyor yeniden. Kendimi tutamayıp dudaklarına yapışıyorum bir kez daha. Ayrıldığımızda dudaklarındaki tebessümden anlıyorum çok memnun olduğunu. Eh, şaşırdığımı söyleyemem açıkçası.

"Bir fikrin var mı Malfoy?"
"Kapı Anna'nın marifeti. O zaman bu odayı Dimitri dizayn etmiş olmalı."

Nasıl yani?! Bu insanlar işlerini sırayla mı yapıyorlar! Hadi ama Dimitri gibi bir düzen delisinden bunu beklerim ancak Anna, bilemiyorum. Araya giriyorum hemen, bu kız ciddi olamaz...

"Şaka yapıyorsun Alyssha, işlerini sırayla mı yapıyorlar?"
"Tam olarak öyle Heaven. Sistemli çalışırlar."
"Onları, özellikle ablanı çok iyi tanıyorsun değil mi? Ama onu sevmiyorsun."

Connor yine kendini tutamayıp Alyssha'ya bulaşıyor. Alyssha'nın buz gibi bakışları ona çevriliyor ve kaşlarını çatıyor. Ablasını hiç sevmediğini çok iyi biliyorum. Her neyse, bu şu an beni hiç ilgilendirmiyor. Dikkatimi dağıtan şeyin karşımızda duran -daha doğrusu uçan- bir ejderha olduğunu söylemeliyim sanırım. Gözlerim şaşkınlıkla açılıyor. Bir Connor'a, bir yaratığa çeviriyorum gözlerimi. Düşüncelerimi bölen bu kez Alyssha'nın sesi oluyor. Güçlükle ona çeviriyorum gözlerimi.

"Sakin olun! Bu Anna!"
"NE?!"

Kendime engel olamıyorum. Nasıl yani Anna su katılmamış bir canavar mı?! Kaşlarımı çatıp Alyssha'ya bakıyorum. Connor'ın da benden pek bir farkı yok. Onun Anna olmamasını diliyorum içimden. Olmamalı, olamaz da.

"Ohh hayır.. Bu o değil. Onun alnının ortasında kırmızı bir kris-"
"Malfoy lanet olası düşüncelerine ara verip buradan nasıl çıkacağımızı söyler misin?"
"Çok basit."

Connor beni arkasına almaya çalışıyor. Nasıl yani?! Buna izin vereceğimi sanmış olamaz. Keskin bir bakış fırlatıyorum ona. Ne düşündüğümü anlamış olmalı ki ellerini çekiyor üzerimden. Alyssha'ya dönüyorum tekrar. Tek eliyle ejderhanın başını okşayıp kulağına bir şeyler fısıldıyor. Nasıl yani?! Siz nasıl bir ailesiniz böyle?!

"Sen ne-“

Connor bir şeyler diyecek oluyor ancak şaşkınlığından olsa gerek, sonunu getiremiyor. Bense ağzım açık Alyssha'yı izliyorum. Sonunda tekrar bize dönüyor ve ellerini beline koyarak her zamanki tavrıyla konuşmaya başlıyor.

“Ablanızın animagusu bir ejderha olursa onu nasıl uyuşturacağını öğrenirsiniz. Bu sadece önlemdi. Asıl sorunumuz diğer odaya geçişin ne olduğu.”

Connor elimi tutuyor. Beni süzüyor biliyorum ancak kafamdaki derin düşüncelerden ona dönmeye fırsat bulabileceğimi sanmıyorum. Dudaklarım büzülüyor. Çok yaklaştım, biliyorum. Alyssha da Connor da dikkatle inceliyorlar beni. Derin bir nefes alıp gözlerimi kapatıyorum. Tekrar gözlerimi araladığımda içinde bulunduğumuz odayı süzüyorum dikkatle. Bir şey, bir şeyler olmalı. Alyssha ne demişti? 'Odayı Dimitri dizayn etmiş olmalı.' Ve tanrım! Ne yapmamız gerektiğini çok iyi biliyorum.

“Sanırım buldum.”

Düşüncelerimden sıyrılmak yerine elimi Connor'ın elinden çekip ilerliyorum. İkisinin de bakışlarını üzerimde hissederken ilerlemeye devam ediyorum odanın içinde. Sonunda karşı duvara ulaştığımda olduğum yerde çakılıp kalıyorum. Elimle başımı tutuyorum. Derin bir nefes alıyorum yine. Yüzüme bir zafer gülümsemesi konduruyorum. Dimitri Stefan Potter. Babası Gryffindpr, annesi Slytherin. Annesinden aldığı yüksek ihtimalle tek özellik, o bir çatalağız. Bunu bilen pek kimse olduğunu sanmıyorum. Hogwarts'ta çatalağız olan kaç kişi var, 3 belki 4. Ben de bunlardan biriyim. Gözlerimi kapıyorum. Bir şeyler fısıldıyorum. Hangi dilde olduğunu herkes anlamıştır herhalde. Tek elimle duvara dokunuyorum. Elimi geri çektiğimde duvarın titremekte olduğunu fark ediyorum. Pekala, bu kesinlikle olağan bir şey değil. Gözlerimi açtığımda karşımda bir kapı duruyor olduğunu söylesem pek şaşırmazsınız herhalde.

"Bu kadar mıydı yani?!"

Alyssha ve Connor'a dönüyorum yüzümü. Connor en çapkın gülümsemesiyle, Alyssha ise ağzı açık bana bakıyor. Kendimi tutamayıp bir kahkaha patlatıyorum. Hep beraber kapıdan geçiyoruz. Emin olun, çok daha zorlu bir şeyler beklediğimi söylemeliyim.

Yine bir odanın içindeyiz. Etrafımı göremiyorum, her yer zifiri karanlık. Connor koruma içgüdüsüyle elime sarılıyor yine. Boğazımı temizliyorum ve en kararlı sesimle sesleniyorum Alyssha'ya.

Ee Alyssha, planın ne?"
Alyssha Cassidy Malfoy
Alyssha Cassidy Malfoy

Özel
Rp Puanı:

Little Secret Empty
MesajKonu: Geri: Little Secret   Little Secret Icon_minitimeÇarş. Ağus. 24, 2011 8:26 am

Nefes alışları düzenini kaybederken, genç kız karşısında rakibi olarak sayılabilecek ama aslında o kadar kötü olmadığına kanaat getirmeye başladığı Heaven'ın çatal dilinde konuşmasını dinledi. Söylediklerini kelimesi kelimesine anlamıştı, oysa kendisinin aklına gelmemişti bile. Bir an için kendisine sövse de, Heaven'ı içten içe tebrik ederek yanına doğru ilerledi. Açılan kapıdan ileri geçtiklerinde ise, gözlerini neredeyse deşecek olan karanlığın içinde buldu kendisini.

Heaven'ın planını sorduğunu hayal mayal işitirken, olduğu yerde kalakaldı. Connor'ın homurdanmasını duyabiliyor, Heaven'ın da merakını neredeyse kendi içinde hissediyordu. Belliydi ki ikisi de bu odanın sırrını keşfetmesi için Alyssha'yı bekliyorlardı. Zifiri karanlık genç kızın sinirlerini gerirken olduğu yerde durup düşünmeye başladı. Asasını çıkarıp Lumos deme ihtiyacında dahi bulunmuyordu, biliyordu ki bu işe yaramayacaktı. İçeride büyü engelleyici bir kalkan olduğunu hissediyordu. Ve Alyssha hislerinde hep haklı çıkardı.
Gözlerini sıkıca yumup, korkusuzca ileriye doğru yürümeye başladı. Her an bir canavar, bir engel, bir tuzak çıkabilirdi önüne. Yine de buradan kurtulmak için cevap ileride olmalıydı. Anna ileriyi severdi, karanlığı da olduğu gibi.

Beklediği birkaç saniye içinde gerçekleşti de. Duvara tosladığı anda zonklayan başıyla sendeledi. Arkada Connor ile Heaven arasında ne dönüyordu karar veremiyordu. Sanki oda git gide ses geçirmez oluyordu. Artık ne nefes alışları, ne de mırıltıları geliyordu kulağına. Acı içinde tosladığı duvara ellerini sürdü. Islak bir şeyler eline yapışırken, taşları yerinden oynatabildiğini keşfetti.

"Buraya gelin, sanırım bir şeyler var!"

Nefes alışları düzenini kaybederken, genç kız karşısında rakibi olarak sayılabilecek ama aslında o kadar kötü olmadığına kanaat getirmeye başladığı Heaven'ın çatal dilinde konuşmasını dinledi. Söylediklerini kelimesi kelimesine anlamıştı, oysa kendisinin aklına gelmemişti bile. Bir an için kendisine sövse de, Heaven'ı içten içe tebrik ederek yanına doğru ilerledi. Açılan kapıdan ileri geçtiklerinde ise, gözlerini neredeyse deşecek olan karanlığın içinde buldu kendisini.

Heaven'ın planını sorduğunu hayal mayal işitirken, olduğu yerde kalakaldı. Connor'ın homurdanmasını duyabiliyor, Heaven'ın da merakını neredeyse kendi içinde hissediyordu. Belliydi ki ikisi de bu odanın sırrını keşfetmesi için Alyssha'yı bekliyorlardı. Zifiri karanlık genç kızın sinirlerini gerirken olduğu yerde durup düşünmeye başladı. Asasını çıkarıp Lumos deme ihtiyacında dahi bulunmuyordu, biliyordu ki bu işe yaramayacaktı. İçeride büyü engelleyici bir kalkan olduğunu hissediyordu. Ve Alyssha hislerinde hep haklı çıkardı.
Gözlerini sıkıca yumup, korkusuzca ileriye doğru yürümeye başladı. Her an bir canavar, bir engel, bir tuzak çıkabilirdi önüne. Yine de buradan kurtulmak için cevap ileride olmalıydı. Anna ileriyi severdi, karanlığı da olduğu gibi.

Beklediği birkaç saniye içinde gerçekleşti de. Duvara tosladığı anda zonklayan başıyla sendeledi. Arkada Connor ile Heaven arasında ne dönüyordu karar veremiyordu. Sanki oda git gide ses geçirmez oluyordu. Artık ne nefes alışları, ne de mırıltıları geliyordu kulağına. Acı içinde tosladığı duvara ellerini sürdü. Islak bir şeyler eline yapışırken, taşları yerinden oynatabildiğini keşfetti.

"Buraya gelin, sanırım bir şeyler var!"

Arkasında olan çift, onun sesini zar zor işitmiş olmalıydı ki ilk başta yanına gelmediler. Bir an sonra yanında Connor ile Heaven'ı hisseden genç kız dirseğiyle birine vurdu. Hangisine vurdu bilmiyordu ama amacı duvarı işaret etmekti. Oynayan taşların şekli değişirken, bir an yanlış bir harekette her şeyi mahvedeceğini anladı. Bu bir tuzaktı!
Elleri bir nesneyi bulduğunda ölümü göze alarak çekti. Tuğlalar yıkılmaya başlayınca, elindekini sıkıca kavrayarak bağırdı. Desibel sınırlarını öyle bir zorladı ki, her ne kadar diğerleri fısıltı gibi duymuş olsa da sesini duyurabilmişti.

"KAÇIN! GİDİYORUZ!"

Hepsi aynı anda yerinden zıpladılar. Geriye doğru giderken Heaven kapının açılması için aynı kelimeyi kullandı. Ses duyulmaz olduğundan Alyssha'da diğer kızla aynı anda var gücüyle bağırdı. Muhtemelen bu bir plandı, ama kimse içeriye iki çatalağızın gireceğini tahmin etmemişti. Kapı açıldığında gözleri aydınlığa alışamadı. Kör gözlerle diğer kapıya ulaştıklarında, ejderha kükreyerek onları karşıladı.
Connor bu sefer tüm gücüyle Heaven'ı arkasına çektiğinde Heaven'ı ileri itti. Ejderhayla göz göze gelen genç kız küfrederek Ejderha'ya bir şeyler mırıldandı. Hayvan uysullaşmak yerine kafasıyla onları kapıya doğru fırlattı. Üçü de kuvvetli bir şekilde yere çarptıklarında Alyssha kemiklerinin kırıldığını hissedebiliyordu. Acı çığlığını kendisine saklayarak tıpkı diğerleri gibi inledi. Üçü artık ölümün onları karşıladığını hissederken ejderha birdenbire durdu. Hayatları pamuk ipliğine bağlı olan gençler, son güçlerini kullanarak kendilerini yasak koridora attıklarında üçü birden yığıldılar.

Birkaç dakika sessizlikle geçti. Hepsi perişan, hepsi yaralıydı. Elleri titriyor, düzensizce nefes alıyorlardı. Çarpmanın etkisini üzerlerinden atmaya çalışırlarken, Connor yavaşça ayağı kalktı. Zemine zoraki bastığı belliydi, yine de uzanarak Heaven'ı kucağına aldı. Alyssha onların tam düşeceğini düşündüğü anda Connor dengesini toplayarak genç kızın dudağına küçük bir öpücük bıraktı. Alyssha orada öylece uzandığında bir an için Xavier'ı yanında aradı. Onun yokluğu yüzünden içi cız etse de kendisine bir Malfoy olduğunu hatırlattı. Kaç kemiği kırılırsa kırılsın ayağa kalkabilirdi. O güçlüydü, yalnızlıkta hayatta kalabilirdi.

Elleri duvarda ellediği şeyin yan etkileri yüzünden yara olup, yanığa dönüşürken artık acıdan mayhoş olmuştu. Yere dayanıp kalkmaya çalışsa da ayakları tutmadı. O an, elindeki nesneyi fark etti. Küçük bir anahtar, altından yapılma. Gözleri dört açılırken kendisine uzanan eli fark etti. Heaven ayağa kalkmış, onu kaldırmak için elini uzatıyordu. Alyssha, bunun dostluk eli olduğunu anında kavradı. Gururu reddetmesi için haykırsa dahi, elini kavrayarak ayağa kalktı. Diğer elindeki anahtarı göstererek derin bir nefes aldı.

"Neyin anahtarı bilemiyorum."
"Bu demek oluyor ki, şu iğrenç yaralardan kurtulunca buraya bir kez daha uğrayacağız, değil mi Alyssha?"
"Yani bir kez daha gelmek istiyorsunuz?"
"Ne sandın Malfoy, korkak mı?"

Genç kız son kalan güç kırıntısıyla gülümseyerek kafasını iki yana salladı. Bir an için hepsinin arasındaki buzlar kaybolurken, Alyssha Connor'a bile aldırmadı. Kafasıyla selam vererek koridordan yürümeye başladı. Arkasında kalan çift onun son sözlerini duyarken o köşeden döndü.

"Yine görüşürüz, haber veririm Heaven."

Little Secret
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dirty Little Secret