Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.

AnasayfaKapıSSSKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Manzaraya Karşı Piknik

YazarMesaj
Leonard James Potter

Lakap : Leo - James
Rp Sevgilisi : Arianna Ella Potter

Özel
Rp Puanı:
54/100  (54/100)

MesajKonu: Manzaraya Karşı Piknik   Çarş. Ağus. 17, 2011 9:51 am

Sabah çalar saatin sesi ile uyandım. İlk defa çalar saat ile kalkıyordum. Çünkü bugün bir derse yetişmek için kalkmamıştım. Sevdiğim kız ile piknik için kalkmıştım. Bu ders stresi arasında çok güzel olacaktı. Hemen altıma bir kot geçirdim ve üstüme de siyah bir t-shirt geçirdim. Gerekli şeyleri önceden mutfaktan yürütmüştüm. Küçük bir sepette bulmuştum. Ortak salonda buluşacaktık. Aşağı indim ve onu beklemeye başladım. Sanırım çok erken inmiştim. O kadar erken inmiştim ki iki saattir orada bekliyordum. Hangi akılla çalar saati bu kadar erkene kurmuştum. Aslında bunu biraz düşününce anlayabiliyordum. Hiçbir şeyin ters gitmemesi için çok erken kalkmıştım. Ben bunları düşünürken yanağımda bir sıcaklık hissettim. Döndüğümde sevdiğim kız karşımda bütün güzelliği ile duruyordu...
Kullanıcı profilini gör
Dimitri Aldrich Potter

Lakap : Dim. Dimka.
Rp Sevgilisi : Diamenta Sandeaux.

Özel
Rp Puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Manzaraya Karşı Piknik   Çarş. Ağus. 17, 2011 9:57 am

Edit: Sitemizin RP kurallarına göre RP'niz en az 7 satır olmalıdır. Lütfen daha sonra ki Rol Oyunlarınızda buna dikkat ediniz.
Kullanıcı profilini gör
Leonard James Potter

Özel
Rp Puanı:
54/100  (54/100)

MesajKonu: Geri: Manzaraya Karşı Piknik   Çarş. Ağus. 17, 2011 9:58 am

Ben de 7 satır gözüküyor Shocked
Kullanıcı profilini gör
Dimitri Aldrich Potter

Lakap : Dim. Dimka.
Rp Sevgilisi : Diamenta Sandeaux.

Özel
Rp Puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Manzaraya Karşı Piknik   Çarş. Ağus. 17, 2011 10:03 am

Benimkinde 6 satır gözüküyor. Ekrandan dolayı olabilir. Bazen oluyor böyle. Neyse. Devam edebilirsin.
Kullanıcı profilini gör
Arianna Ella Potter

Lakap : Ari / Ell
Rp Sevgilisi : Leonard John Potter

Özel
Rp Puanı:
46/100  (46/100)

MesajKonu: Geri: Manzaraya Karşı Piknik   Çarş. Ağus. 17, 2011 10:03 am

Bu sabah bambaşka bir heyecanla kalktım.Leo'yla piknik yapacaktık.Biraz erken kalkmayı planlamıştım ama saat kurmayı unutmuşum.Neyse ki geç kalmamıştım.Bir etek ve tişört giydim.Saçlarımı özenle taradım ve açık bıraktım.Ortak salona indim.Leo da orada beni bekliyordu.
-Günaydın.
-Günaydın.
-Çok beklettim mi?
-Aslında ben erken geldim.
Gülümsediler.Leo'nun gülümsemesi Ari'yi alıp götürüyordu.O Leo'yu gerçekten çok seviyordu.
Birlikte piknik için Hogwarts'dan el ele çıktılar.
[Bende de 7 satır Shocked ]
Kullanıcı profilini gör
Leonard James Potter

Özel
Rp Puanı:
54/100  (54/100)

MesajKonu: Geri: Manzaraya Karşı Piknik   Çarş. Ağus. 17, 2011 10:14 am

Birlikte el ele Hogwarts arazisine çıkmışlardı. Ari gülümseyerek soran gözlerle baktı ve "Nereye gidiyoruz?" dedi. Leo iyice sırıtarak "Bu bir sürpriz canım" dedi. Ari yol boyunca ısrar etse de Leo pes etmedi ve sürprizi gizledi. Yolda yürüyen çift birden durdu. Onları durduran şey Ari'nin ağaçlar da bir şey görmesi idi. Leo'ya gülümseyerek "Şu kumruları görüyor musun?" dedi. Leo şaşırmış bir sesle "Evet" dedi. Ari iyice gülümseyerek "Biz de onlar gibiyiz değil mi?" dedi. Leo anlamıştı ve yüzünde bir tebessüm ile cevapladı "Hayır. Biz onlardan da öteyiz. Biz birbirimize aidiz...". Ari bunun üstüne iyice gülümsedi ve Leo'ya sarılarak yola devam etti. Bir süre sonra Leo "Pekala tamam sürprize hazır mısın?" dedi. Ari heyecanlı bir şekilde başını salladı. Leo "İşte benim özel yerim!" dedi. Gösterdiği yer Şamarcı Söğüt'ün hemen yakınında çimenlik bir alandı. Çok güzel bir yerdi. Leo gülümseyerek "Ah tanıştırmayı unuttum bu da dostum Şamarcı Söğüt! Hey Şamarcı oğlan bak bu da benim sevgilim Ari!" dedi. Ari "sevgilim" lafını duyunca iyice utandı. Şamarcı Söğüt onlara doğru dallarını salladı. Neredeyse onlara gelecekti ama onun ulaşamayacağı noktadaydılar. Leo sırıtarak "Bu merhaba demek" dedi. İkisi yere bir kilim gibi bir şey serdiler ve oturdular. Artık mükemmel manzarayı karşılarına almış aşklarını yaşayabilirlerdi...
Kullanıcı profilini gör
Arianna Ella Potter

Özel
Rp Puanı:
46/100  (46/100)

MesajKonu: Geri: Manzaraya Karşı Piknik   Çarş. Ağus. 17, 2011 8:04 pm

Leo'yla el ele diğer elimizde piknik sepeti araziye çıktık.Ama nereye gittiğimizi bir türlü söylemedi.Aslına bakarsanız sürprizleri severim. Happy Ağaçlardaki kumruları görünce birden durdum.
-Şu kumruları görüyor musun?"dedim.Hayranlıkla seyrederek.
-Evet?
-Biz de onlar gibiyiz değil mi?
-Hayır. Biz onlardan da öteyiz. Biz birbirimize aidiz..."doğrusu bu söz Ari'nin çok hoşuna gitmişti.Leo onu seviyordu.Leo'ya sarıldım ve yolumuza devam ettik.
-Pekala tamam sürprize hazır mısın?"doğrusu heyecanlanmıştım.Başımı salladım.
-İşte benim özel yerim!
Şamarcı söğütün yanındaki çimenli bir yeri işaret etti.Gerçekten çok güzel bir yerdi.
-Ah tanıştırmayı unuttum bu da dostum Şamarcı Söğüt! Hey Şamarcı oğlan bak bu da benim sevgilim Ari!"Sevgilim lafı beni utandırmıştı.Ama bu doğruydu ve onlar sevgiliydiler.Artık utanmalarına gerek yoktu.Şamarcı söğüt dallarını uzatınca önümüze doğru korktum ve Leo'nun elini daha sıkı tuttum.Neyse ki ulaşamayacağı bir yerdeydik.
-Bu merhaba demek.
dedi ve gülümseyip yere kilim serdik.Muhteşem manzara da harika bir havada yanımda sevgilim oturuyorduk.Mutluydum.Başımı Leo'nun omzuna yasladım ve manzarayı seyretmeye başladım...
Kullanıcı profilini gör
Leonard James Potter

Özel
Rp Puanı:
54/100  (54/100)

MesajKonu: Geri: Manzaraya Karşı Piknik   Çarş. Ağus. 17, 2011 9:17 pm

Şamarcı Söğüt dallarını hızla salladı. Ari bir adım geri çekildi fakat Leo onun elinden tutarak "Bu merhaba demek" dedi. Ari biraz daha rahatlamıştı. Birlikte yere bir kilim serdiler ve oturdular. Yiyecek bir şeyler vardı fakat ikisi de birbirlerine bakmaktan yemeği düşünmüyordu. İçim içime sığmıyordu. Sevdiğim kızla beraber romantik bir piknik bundan daha iyi ne olabilirdi ki!? Sanırım bundan daha iyisi sadece ama sadece Ari ile başka güzel bir zaman olabilirdi. Onsuz kendimi bir hiç hissediyordum. Sanki... Sanki yaşamanın bir anlamı yokmuş gibi. Ama o bana bir hayat verdi. Yaşamayı anlamlı kılan bir sebep verdi. İkisi hala bakışıyorlardı. Leo birden elini Ari'nin yüzüne götürdü. Narin yüzünü hafifçe okşamaya başladı. Artık neredeyse bir bütündüler. Nefesi nefesinde idi tekrar. Dudakları dudaklarında, elleri ellerinde...
Kullanıcı profilini gör
Arianna Ella Potter

Özel
Rp Puanı:
46/100  (46/100)

MesajKonu: Geri: Manzaraya Karşı Piknik   Çarş. Ağus. 17, 2011 9:43 pm

Leo'yla olmak...
Bambaşka anlatılamaz bir duyguydu.Onun birlikte dolaşmak bir şeyler yapmak beni en çok mutlu eden şeydi.Gözlerim sürekli onu arıyordu.Şimdiyse yanımdaydı ve anın tadını çıkarıyordum.Ne dersleri ne de başka bir şeyi düşünmek istiyordum.Yanımda Leo olunca her şey silinip gidiyordu sanki.
Bir süre bakışmalar devam etti.İkimizde konuşup anın büyüsünü bozmak istemiyorduk.
Leo elini yüzüme getirdi.Yüzümü okşamaya başladı.Bende elimi onun yüzüne götürdüm.Artık benim için her şey önemini yitirmişti.Sanki zaman durmuştu.Şamarcı söğüt bile hareketsiz duruyordu.Yeniden Leo'nun yanındaydı.Elleri ellerindeydi,dudakları dudaklarımda...
Kullanıcı profilini gör
Leonard James Potter

Özel
Rp Puanı:
54/100  (54/100)

MesajKonu: Geri: Manzaraya Karşı Piknik   Çarş. Ağus. 17, 2011 10:02 pm

Zamanın durmasını istiyordum. Ama hiç bir büyü zamanı durduramazdı. Evren bambaşka kanunlarla yaşıyordu ve ne yazık ki bu kanunlar bizim de zamanı durduramayacağımızı gösteriyordu. Ama yapabileceğimiz bir şey vardı. Birbirimize tutunmak ve asla bırakmamak bunu yapabilirdik. Bu öpüşme uzun bir süre devam etti. Birbirimizi bırakmak istemiyorduk... Ama sonunda ayrıldık ve yine göz göze geldik. Ari benim gözlerimin içine bakarak "Zamanı durduramamak ne kadar kötü" dedi. O benim düşündüklerimin aynısını düşünüyordu. O benim ruh ikizimdi. Hafifçe gülümseyerek "Evet... Ama bu değil ki zaman tekrarlanamaz..." dedim. Tekrar birbirimize yaklaştık ve o büyülü dokunuş oldu. Hiçbir mutluluk büyüsü bana bundan iyi hissettiremezdi. Onun masum öpücüğü...
Kullanıcı profilini gör
Arianna Ella Potter

Özel
Rp Puanı:
46/100  (46/100)

MesajKonu: Geri: Manzaraya Karşı Piknik   Çarş. Ağus. 17, 2011 10:18 pm

Asla hissetmediğim duygularla Leo'nun yanındaydım.
Öpüşme uzun bir süre boyunca tekrar etti.Ben Leo'yu bırakmak istemiyordum ve görünüşe göre aynı hisleri paylaşıyorduk.Bu çok sık oluyordu.Leo ve ben adeta birbirimiz için vardık.
Sonunda ayrıldık ama bu sefer de gözlerimiz ayrılamıyordu.Bakıştık .
-Zamanı durduramamak ne kadar kötü.
dedim.Bunu itiraf etmem gerekirdi.Leo da benim gibi düşünüyordu galiba.
-Evet... Ama bu değil ki zaman tekrarlanamaz...
Yine oldu...Kendimi bambaşka hissediyordum.Mutluluktan da öte bir şeydi bu!Leo'yla birlikte olmak onun öpücüğü hayatımda yaşadığım en mutlu anlar...
Tüm gün bu şekilde kalmak istesem de tekrar ayrıldık.Bakışmalar tekrar devam etti.James (neden bilmiyorum içimden ona James demek geldi.) sessizliği bozan oldu:
-Seni seviyorum Ell!
-Bende seni seviyorum James...
James dediğime şaşırsa da bu o kadar da önemli değildi.Tüm kavramlar önemini yitirmişti. Zaman,isimler,mekan...

En son Arianna Ella Potter tarafından Çarş. Ağus. 17, 2011 11:33 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Leonard James Potter

Özel
Rp Puanı:
54/100  (54/100)

MesajKonu: Geri: Manzaraya Karşı Piknik   Çarş. Ağus. 17, 2011 10:34 pm

Birden "Seni Seviyorum Ell" dedim. İçimden ona Ell demek gelmişti. O da aynı şekilde cevapladı "Ben de seni seviyorum James...". İkimiz sanki sonsuzluğa uzanan bir kapının önündeydik. Sonsuza kadar onu izleyebilirdim. Bir süre sonra kilimin üstüne uzandık. Başını omzuma yasladı ve birlikte yıldızları izlemeye başladık. Bu tarifi anlatılamaz bir duygu idi. Sanki bir düello da karşımda kimsenin duramayacağını. Bir maç da önümde hiçbir engel olmadığını hissediyordum. Bunların hepsini bana hissettiren Ell'di. Dudaklarım onun alnına gitti ve oraya hafif bir öpücük kondurdum. Ell bundan çok mutlu olmuştu. Başını omzuma iyice yaslayarak kısık sesle "Seni seviyorum..." dedi. Birbirimize iyice sokularak bu güzel manzaranın tadını çıkarıyorduk. Bundan daha güzel bir an olamazdı...
Kullanıcı profilini gör

Manzaraya Karşı Piknik
1 sayfadaki 1 sayfası