Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hogwarts Karışık!

+2
Anna Lizzie Malfoy
Eleina Fae Potter
6 posters
YazarMesaj
Eleina Fae Potter

Eleina Fae Potter

Rp Sevgilisi : =YOK=

Özel
Rp Puanı:
Hogwarts Karışık! Left_bar_bleue62/100Hogwarts Karışık! Empty_bar_bleue  (62/100)

Hogwarts Karışık! Empty
MesajKonu: Hogwarts Karışık!   Hogwarts Karışık! Icon_minitimePtsi Ağus. 22, 2011 3:06 am

Ehem,öncelikle merhaba demek isterim. Ben şu anda deneme süresinde olan yeni dırdırcı köşe yazarınız Eleina Fae. İlk haberim Hogwarts'tan.
Gryffindor'un atakları üzerine yapılan onca haberden sonra görüyoruz ki Slytherin'lerde boş durmuyorlar. Sessizce başladıkları yarışa biraz daha ses katıyorlar. Bazı Slytherin'ler -ki sayıları dikkate değer- girebildikleri derslere rp bırakma telaşındalar. Onları harekete geçirenin ne olduğu pek bilinmese de Hogwarts'da bir Gryffindor-Slytherin çekişmesi mevcut. Bu durumda senenin başında övgüler gönderilen ve kupaya daha yakın olarak görülen Ravenclaw ve Hufflepuff binaları arkada kaldılar. Görünen o ki bu iki bina artık o kadar da iddialı değil. Dönem başında birkaç derse rp bırakmış olsalar da artık derslerle ilgilenmiyorlar.
Hal böyle olunca iki bina tekrar karşı karşıya. Yeni profesör kadrosuyla da ilgi çeken Hogwarts'ta neler olacağını önümüzdeki günlerde göreceğiz. Bu dönem kupayı kim kaldıracak dersiniz?

Hogwarts Karışık! 301404 Hogwarts Karışık! 698278 Hogwarts Karışık! 330143 Hogwarts Karışık! 49849

En son Eleina Fae Potter tarafından Ptsi Ağus. 22, 2011 3:22 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Anna Lizzie Malfoy
Hogwarts Müdiresi | KSKS Profesörü
Hogwarts Müdiresi | KSKS Profesörü
Anna Lizzie Malfoy

Lakap : Liz, Ann.
Rp Sevgilisi : Henry McCourt bitchi.

Özel
Rp Puanı:
Hogwarts Karışık! Left_bar_bleue100/100Hogwarts Karışık! Empty_bar_bleue  (100/100)

Hogwarts Karışık! Empty
MesajKonu: Geri: Hogwarts Karışık!   Hogwarts Karışık! Icon_minitimePtsi Ağus. 22, 2011 3:15 am

Öhöm burada ben gibi bir bina başkanı varken, öğrencilerin gaza gelmesi yeterince normal.
Lady Aldwyn

Lady Aldwyn

Lakap : Düşük Çene
Rp Sevgilisi : Kuşlarım.

Özel
Rp Puanı:
Hogwarts Karışık! Left_bar_bleue93/100Hogwarts Karışık! Empty_bar_bleue  (93/100)

Hogwarts Karışık! Empty
MesajKonu: Geri: Hogwarts Karışık!   Hogwarts Karışık! Icon_minitimePtsi Ağus. 22, 2011 3:23 am

Demek yeni yazarımız sensin Eleina. Kolay bir haberle başlamışsın, bilirsin dırdırcı en gizli sırları ortaya çıkarır! En küçük bir sorunda bana gelebilirsin. Eh bu haberin görsel açıdan pek ilgi çekici olduğunu söyleyemem, iyi bir ders alman gerek. Anna da bana haber vermese, buralarda daha neler olacak kim bilir?
Damon Jeffrey Potter

Damon Jeffrey Potter

Lakap : Damon - Jeff
Rp Sevgilisi : I'm a Playboy.

Özel
Rp Puanı:
Hogwarts Karışık! Left_bar_bleue68/100Hogwarts Karışık! Empty_bar_bleue  (68/100)

Hogwarts Karışık! Empty
MesajKonu: Geri: Hogwarts Karışık!   Hogwarts Karışık! Icon_minitimePtsi Ağus. 22, 2011 5:28 am

Ah Eleina ilk haberin için kutlarım, ve evet Slytherin'ler atakta olabilir ama biz Gryffindor'lularda boş durmuyor tatlım Smile
Simona Dmitrov

Simona Dmitrov

Lakap : Dora
Rp Sevgilisi : erkekler mi? hayır kalsın. Teoman ve M&M var. Aşklarım benim blah.

Özel
Rp Puanı:
Hogwarts Karışık! Left_bar_bleue86/100Hogwarts Karışık! Empty_bar_bleue  (86/100)

Hogwarts Karışık! Empty
MesajKonu: Geri: Hogwarts Karışık!   Hogwarts Karışık! Icon_minitimePtsi Ağus. 22, 2011 5:32 am

İlk haberinmiş, kutlarım canım Hogwarts Karışık! 650269930 Karışabileceğim bir şey değil elbet ama haberde öğrencilerin rp bırakmalarından bahsetmesen daha gerçekci olmaz mıydı? Bir okur olarak şahsen dikkat ediyorum böyle şeylere. Rp zaten oynadığımız oyunun adı. Rp'den bahsetmesen Büyücü Dünyası adına gerçeklik payı biraz daha artmış olur. Kalite açısından söylüyorum yani. Yeni haberlerini çok daha iyi bekliyorum açıkcası Hogwarts Karışık! 650269930.
Eleina Fae Potter

Eleina Fae Potter

Rp Sevgilisi : =YOK=

Özel
Rp Puanı:
Hogwarts Karışık! Left_bar_bleue62/100Hogwarts Karışık! Empty_bar_bleue  (62/100)

Hogwarts Karışık! Empty
MesajKonu: Geri: Hogwarts Karışık!   Hogwarts Karışık! Icon_minitimePtsi Ağus. 22, 2011 7:53 am

Ah, önerileriniz için hepinize çok teşekkürler. Daha yeniyim ve kesinlikle sonraki haberimde bunlara dikkat edeceğim. Smile
Patrica Isabel G'ladheon

Patrica Isabel G'ladheon

Lakap : Pat
Rp Sevgilisi : Thomas (Alp yok artık :( )

Özel
Rp Puanı:
Hogwarts Karışık! Left_bar_bleue82/100Hogwarts Karışık! Empty_bar_bleue  (82/100)

Hogwarts Karışık! Empty
MesajKonu: Geri: Hogwarts Karışık!   Hogwarts Karışık! Icon_minitimeSalı Ağus. 23, 2011 7:05 am

Hayırlı olsun efenim Razz Kolay gelsin Happy

Hogwarts Karışık!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hogwarts'ın Sonu mu Geldi?
» Hogwarts Aşkları
» Hogwarts Savaşı
» Hogwarts Şifreleri...
» Hogwarts Party