Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cynt h i a.

5 posters
YazarMesaj
Cynthia Weitz

Cynthia Weitz

Lakap : Thia.
Rp Sevgilisi : Yok anacım. -.-

Özel
Rp Puanı:
Cynt h i a. Left_bar_bleue96/100Cynt h i a. Empty_bar_bleue  (96/100)

Cynt h i a. Empty
MesajKonu: Cynt h i a.   Cynt h i a. Icon_minitimeSalı Ağus. 23, 2011 4:52 am

C y n t h i a W e i t z F r a n s ı z Y i r m i İ k i K a r a n l ık B a k a n l ı k Ç a l ı ş a n ı .

Hayat ve yaşanılan diğer saçmalık l a r.
Fransız bir ailenin kızı olan Cynthia, uzun zaman boyunca Fransa'da yaşadı. Ailesi köklü ve arasında Ölüm Yiyenleri barındıran safkan bir aile olsa da Thia o kadarda takıntılı büyümedi bu konuda. Yinede birkaç özelliği ailesinden aldı tabi, emir almaya asla dayanamaz mesela. Beauxbatons Sihir Akademisi'ne kayıt oldu ve gayet normal bir şekilde okudu ve mezun oldu. Her ne kadar On yedi yıl boyunca Fransa'nın dışına bile çıkmamış olsa da mezun olduğu gibi Avrupa ve Amerika'ya yöneldi, öyle gezdi tozdu falan ne varsa. Fransa'nın dışında olunca tekrar dönmek istemedi haliyle, İngiltere'ye taşındı o yüzden. Ailesinin parasının bir kısmını İngiltere'de bir ev alarak harcadı ve İngiltere'deki Sihir Bakanlığı'na girdi.

Ruh ve kişi l i k.
Lider olmaya layık bir yapısı var Thia'nın. Aslında dışarıdan görüldüğü kadar ciddi biri değildir, öyle arada sırada gerektiğinde ciddi davranır ama pek umrunda olmaz o iş. Katı bir yüreği olmasa da iyi bir oyuncudur ve hiç yapmadığı bir şeyi yapmış gibi gösterebilir, karşısındakinin ruhu bile duymaz. Çok fazla belli etmediği bir zekası vardır ve gerektiğinde kullanmasını bilir. Yinede dışarıdan görülenin aksine hayatını yaşamayı sever ve bakanlıkta masa başında oturmak yerine bir partide eğlenmeyi tercih edebilir yani. Arkadaşlarına çok fazla değer verir, her şeyi yapabilir onlar için. Öyle biri yani Thia, zeki ama çılgın bir kişiliği var.

Dost kılıklı kişiler. Harbiden dost olabilirler, Thia'nın gözüne bir şekilde girmek için dost gibi davrananlar olabilir, sıradan arkadaşlar olabilir ya da sadece birkaç kere görüşmüşlüğü olan insanlar olabilir.

Nötr insanlar. Artık umrunda değil ya da asla umrunda olmayan kişiler. Eskiden takıldığı insanlar olabilir, eski sevgili gibi birileri olabilir, ya da öyle arada sırada gördüğü çok fazla konuşmuşluğu olmayan kişiler olabilir falan.

Düşmanlar. Ölümüne nefret ettiği bir kişi olabilir, pek gerek duymuyorum aslında bu kategoriden birine. Aralarında bi anlaşmazlık çıktığı için birbirlerini sevmeyebilirler, eskiden dostturlar sonra düşman olmuşlardır, sadece birbirlerinden hoşlanmıyorlardır belki. Mümkün sonuçta.

Aşk. Eski sevgili, yeni sevgili, platonik. Her şey uyabilir, aşk şehrinde büyüdü o kadar.

Aile. Baba ve anne tarafından herkes olabilir, kardeş falan bile olabilir hatta, düzgün bir kurgu ayarlarız. Öyle birileri işte, yeğen kuzen falan filan.

İş yaptığı kişiler. Yeterince açık zaten, bir kere çalışmışlığı vardır falan ne bileyim amaaan. Suç ortağı kılıklı kişiler, ya da meslektaşlar.

Çocukluktan tanıdığı insanlar. Okuldan önceki hayatında tanıştığı insanlar olabilir, Beauxbatons'tan birilerini bulacağımı sanımyorum ama olabilir, bir de Hogwarts'tan arkadaşları falan. Her ne kadar Hogwarts'a gitmese de oradaki insanlarla yazın falan tanışmış olabilir, bulamadım şuan.

Özel kurgular. Çok klasik kurgulardan giriştim, bıktım artık, ilginç bir şey varsa gelin yapalım.

Svetlana Sejranić: : Henüz haberi bile olmadığı ikizi. Kendisinin hatırlamayacak bir yaşta olduğu sırada aileden gönderildi ve başka birine evlatlık verildi, ikiside bunu bilmiyordu. Birbirine çok zıtlar, öyle böyle değil yani. Kurgu henüz işlenmedi.

Harmonia Belmonte: : Harmonia, evet. Meslektaşı ve ortalığı dağıtması gerektiğinde suç ortağı. Aslında birbirlerini uzun zamandır tanıyorlar, çocukluk arkadaşı olmakta Harmonia. Tarafsız olduğunu söylemesi biraz sinir bozucu, Thia onu karanlık tarafa çekme planları içerisinde.

Anna Lizzie Malfoy: : Hogwarts Müdiresi ve karanlık taraftaki bir yoldaş. Gerçekten iyi arkadaşlar, beraber takılırlar falan.

En son Cynthia Weitz tarafından Perş. Ağus. 25, 2011 6:05 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Immacolata Beauregard

Immacolata Beauregard

Lakap : Emma -Çünkü biz İtalyanız.
Rp Sevgilisi : Benjamin Franklin, paranın üstündeki.

Özel
Rp Puanı:
Cynt h i a. Left_bar_bleue97/100Cynt h i a. Empty_bar_bleue  (97/100)

Cynt h i a. Empty
MesajKonu: Geri: Cynt h i a.   Cynt h i a. Icon_minitimeSalı Ağus. 23, 2011 5:08 am

İkizim, böbeğim. (L)
Sophia Brigham

Sophia Brigham

Özel
Rp Puanı:
Cynt h i a. Left_bar_bleue98/100Cynt h i a. Empty_bar_bleue  (98/100)

Cynt h i a. Empty
MesajKonu: Geri: Cynt h i a.   Cynt h i a. Icon_minitimeSalı Ağus. 23, 2011 5:20 am

Esin Esin Esin. Bu sefer kurgu yapacağız, kararlıyım. Ehm şöyle düşünüyorum;
Thia karanlık, benimki de tarafsız. Bunlar çocukluk arkadaşı olabilirler ve sen Harmonia'yı karanlığa çekmek isteyebilirsin. Bakanlıkta bazı işler karıştırırız falan? *-*
Anna Lizzie Malfoy
Hogwarts Müdiresi | KSKS Profesörü
Anna Lizzie Malfoy

Lakap : Liz, Ann.
Rp Sevgilisi : Henry McCourt bitchi.

Özel
Rp Puanı:
Cynt h i a. Left_bar_bleue100/100Cynt h i a. Empty_bar_bleue  (100/100)

Cynt h i a. Empty
MesajKonu: Geri: Cynt h i a.   Cynt h i a. Icon_minitimeSalı Ağus. 23, 2011 5:46 am

Aslında güzel bir kurgu bulabiliriz hayatım, dost olsunlar ama buna bir çıkış kaynağı bulmak gerek. Razz
Lorraine Molyneux

Lorraine Molyneux

Lakap : Lory. | Lora.
Rp Sevgilisi : Yok.

Özel
Rp Puanı:

Cynt h i a. Empty
MesajKonu: Geri: Cynt h i a.   Cynt h i a. Icon_minitimeSalı Ağus. 23, 2011 5:50 am

İkiiiz! Thia'ya geçeyim eklicem kurguyu, başlığı açarken unuttum! asdfj.
Edaaağ, seni Facebook'a yönlendiriyorum asdfj.
Seliiin, evet dost olsunlar, senin msn var mıydı bende? Bi' yerden konuşsak ya, pmde olur gerçi.

Anna Lizzie Malfoy
Anna Lizzie Malfoy

Lakap : Liz, Ann.
Rp Sevgilisi : Henry McCourt bitchi.

Özel
Rp Puanı:
Cynt h i a. Left_bar_bleue100/100Cynt h i a. Empty_bar_bleue  (100/100)

Cynt h i a. Empty
MesajKonu: Geri: Cynt h i a.   Cynt h i a. Icon_minitimeSalı Ağus. 23, 2011 5:53 am

Spoiler:
Eklersin hayatım. Happy
Cynthia Weitz

Cynthia Weitz

Lakap : Thia.
Rp Sevgilisi : Yok anacım. -.-

Özel
Rp Puanı:

Cynt h i a. Empty
MesajKonu: Geri: Cynt h i a.   Cynt h i a. Icon_minitimePerş. Ağus. 25, 2011 5:50 am

Thia'ya anca geçtim, ekliyim ben sizi adsfj.

Cynt h i a.
1 sayfadaki 1 sayfası