Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Fıvğansız cadı; Harmonia.

+6
Ophelia L. Anton
Jacqueliyne Bartoloměj
Immacolata Beauregard
Jennifer Spence
Diamenta Sandeaux
Sophia Brigham
10 posters
YazarMesaj
Sophia Brigham

Sophia Brigham

Özel
Rp Puanı:
Fıvğansız cadı; Harmonia. Left_bar_bleue98/100Fıvğansız cadı; Harmonia. Empty_bar_bleue  (98/100)

Fıvğansız cadı; Harmonia. Empty
MesajKonu: Fıvğansız cadı; Harmonia.   Fıvğansız cadı; Harmonia. Icon_minitimeSalı Ağus. 23, 2011 7:59 am

x Soylu bir Fransız ailenin en küçük bireyidir. Ailenin tümü safkandır. Sıkı eğitimlerden geçerek büyümesi ileride bağımsızlığını kazanmasında büyük rol oynamıştır. Beauxbatons okulunda iyi bir eğitim görmüş, ardından Fransa'dan ayrılıp İngiltere'ye yerleşmiştir. İngiltere Sihir Bakanlığı'nda çalışmaktadır.

x Duygularından çok mantığını dinler. Bu yüzden kolay kolay ağlamaz, gülmez. Acayip bir kişiliği vardır. Çılgındır, eğlencelidir. Yeri geldiğinde ciddi olmasını da bilir. Sanata düşkündür. Genelde farklı düşüncelere sahiptir. Olaylara bakış açısı başka kişilerden çok farklı olmuştur daima. Sıcakkanlıdır, çevresi geniştir. Ancak en yakınları bir elin parmaklarını geçmez.

Gelelim aradıklarına;

+ Sayılı dost. Bu kişilerle sürekli görüşüyor, konuşuyor, bir şeylerini paylaşıyor.
    Clementiné Summerfield.
    + Arkadaşlar. Sık görüştükleri, sıradan, günlük konuşmalar, tanıdıklar, meslektaşlar.
    + Düşman. Olmazsa olmaz. Bu kişilerle düellolar yapacak.
    + Sevdiği birkaç küçük. Bina, taraf hiç fark etmez.
    + Yakın olduğu dolandırıcı, katil vb. Geçmişte evinde saklamış, ona yardım etmiş biri.
    Svetlana Sejranić.
    + Çocukluk arkadaşları. Yakın da olabilirler sadece görüşüyor da olabilirler.
    Diamenta Sandeaux.
    + Özel kurgu. Bunların dışında aklınızda bir şey varsa kurgu yapabiliriz.
    Helaine Cherry D'or. -moma-
    Viviane Stevens. -moma-

En son Harmonia Belmonte tarafından Perş. Ağus. 25, 2011 11:51 am tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Diamenta Sandeaux

Diamenta Sandeaux

Rp Sevgilisi : Dimitri Potter.

Özel
Rp Puanı:
Fıvğansız cadı; Harmonia. Left_bar_bleue99/100Fıvğansız cadı; Harmonia. Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Fıvğansız cadı; Harmonia.   Fıvğansız cadı; Harmonia. Icon_minitimeSalı Ağus. 23, 2011 9:10 am

Ehem. Çocukluk arkadaşın olabilirim aslında, uygun görürsen. Yakın olmayı tercih ederim açıkçası. Dia normalde çok arkadaşı olan biri değil, en yakını sen olabilirsin.
Jennifer Spence

Jennifer Spence

Lakap : Hell. -Cehennem.
Rp Sevgilisi : Aranabilerr.

Özel
Rp Puanı:
Fıvğansız cadı; Harmonia. Left_bar_bleue93/100Fıvğansız cadı; Harmonia. Empty_bar_bleue  (93/100)

MesajKonu: Geri: Fıvğansız cadı; Harmonia.   Fıvğansız cadı; Harmonia. Icon_minitimeSalı Ağus. 23, 2011 9:40 am

Sık görüştüğü arkadaşlarından olabilirim, Helaine de, kişilik olarak biraz yalnız, bir çok tanıdığı olmasına rağmen.Eğlenmeyi bilen, zevkli biridir. (=
Sophia Brigham

Sophia Brigham

Özel
Rp Puanı:
Fıvğansız cadı; Harmonia. Left_bar_bleue98/100Fıvğansız cadı; Harmonia. Empty_bar_bleue  (98/100)

MesajKonu: Geri: Fıvğansız cadı; Harmonia.   Fıvğansız cadı; Harmonia. Icon_minitimeSalı Ağus. 23, 2011 9:43 am

Pekala, ekliyorum.^^
Immacolata Beauregard

Immacolata Beauregard

Lakap : Emma -Çünkü biz İtalyanız.
Rp Sevgilisi : Benjamin Franklin, paranın üstündeki.

Özel
Rp Puanı:
Fıvğansız cadı; Harmonia. Left_bar_bleue97/100Fıvğansız cadı; Harmonia. Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Fıvğansız cadı; Harmonia.   Fıvğansız cadı; Harmonia. Icon_minitimeSalı Ağus. 23, 2011 9:47 am

https://whisperofdeath.yetkin-forum.com/t1334-svetlana-sejrani
Kurgusu, tipi mipi budur efendim. Düşman mı, dost mu karar sana kalmış. ^^
Jacqueliyne Bartoloměj

Jacqueliyne Bartoloměj

Lakap : Jac, Jackie, Eli, Quely
Rp Sevgilisi : 1 thing 2 do 3 words 4 you. I love you, Kennedy.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Fıvğansız cadı; Harmonia.   Fıvğansız cadı; Harmonia. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 24, 2011 5:28 am

Ah-ha! Ben de Fransa'da Beauxbatons'ta okumuş, ardından İngiltere'ye yerleşmiş biriyim. Fransız Bakanlığına bağlı ajanım. Çok yakın dost olabiliriz, sende benim küçük sırrımı biliyor olursun.
Ophelia L. Anton

Ophelia L. Anton

Lakap : Opal
Rp Sevgilisi : Sabinus, my love.

Özel
Rp Puanı:
Fıvğansız cadı; Harmonia. Left_bar_bleue99/100Fıvğansız cadı; Harmonia. Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Fıvğansız cadı; Harmonia.   Fıvğansız cadı; Harmonia. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 24, 2011 7:23 am

Ben de bir şeyler istiyorum ama karar veremedim kii.
Viviane Stevens

Viviane Stevens

Lakap : Viv.

Özel
Rp Puanı:
Fıvğansız cadı; Harmonia. Left_bar_bleue96/100Fıvğansız cadı; Harmonia. Empty_bar_bleue  (96/100)

MesajKonu: Geri: Fıvğansız cadı; Harmonia.   Fıvğansız cadı; Harmonia. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 24, 2011 10:29 am

Böbeğim. Bize farklı kurgu mu lazım? Eskisi iyi mi?
Sophia Brigham

Sophia Brigham

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Fıvğansız cadı; Harmonia.   Fıvğansız cadı; Harmonia. Icon_minitimePerş. Ağus. 25, 2011 11:47 am

Helaine, seni moma kurgusuna ekledim, konuştuğumuz gibi her şey.^^
Clementiné, çok iyi olur, ekledim seni de.
Stensie, Harm senin tanıdığın bir hayranın olabilir?
Viviane, moma kurgusu böbeğim. *-*
Jennifer Spence

Jennifer Spence

Lakap : Hell. -Cehennem.
Rp Sevgilisi : Aranabilerr.

Özel
Rp Puanı:
Fıvğansız cadı; Harmonia. Left_bar_bleue93/100Fıvğansız cadı; Harmonia. Empty_bar_bleue  (93/100)

MesajKonu: Geri: Fıvğansız cadı; Harmonia.   Fıvğansız cadı; Harmonia. Icon_minitimeCuma Ağus. 26, 2011 1:08 am

Momaaaaa <3 (:
Lorraine Molyneux

Lorraine Molyneux

Lakap : Lory. | Lora.
Rp Sevgilisi : Yok.

Özel
Rp Puanı:
Fıvğansız cadı; Harmonia. Left_bar_bleue96/100Fıvğansız cadı; Harmonia. Empty_bar_bleue  (96/100)

MesajKonu: Geri: Fıvğansız cadı; Harmonia.   Fıvğansız cadı; Harmonia. Icon_minitimeCuma Ağus. 26, 2011 10:39 pm

Thia seni karanlığa çekmeye çalışıcaktı sanırsam, öyle bir şeydi ehe. *-*
Lorraine'i de nasıl tanıştıkları belli olmayan ancak sevdiğin bir velet olarak şaapabilirsin, istersen sevmediğin velet olarak şaap adfajsfdjsf.
Sophia Brigham

Sophia Brigham

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Fıvğansız cadı; Harmonia.   Fıvğansız cadı; Harmonia. Icon_minitimeCuma Ağus. 26, 2011 10:42 pm

İlk defa kurgu yaptık. Farkında mısın? *-*
Bakanlıkta çalışan bir büyüğü varsa öyle tanışmış olabilirler. Aslında velet karakter de açabilirim. Ehm neyse.
Lorraine Molyneux

Lorraine Molyneux

Lakap : Lory. | Lora.
Rp Sevgilisi : Yok.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Fıvğansız cadı; Harmonia.   Fıvğansız cadı; Harmonia. Icon_minitimeCuma Ağus. 26, 2011 11:31 pm

BUNU KUTLAYALIIIM! *-* asfdjasjfad.
Aynen, velet açsana seeen. *-* Bende bi' Lorraine bide Vlad var veletlerden, bekleriz. k5
Sophia Brigham

Sophia Brigham

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Fıvğansız cadı; Harmonia.   Fıvğansız cadı; Harmonia. Icon_minitimeCuma Ağus. 26, 2011 11:33 pm

Model bulur bulmaz açmayı düşünüyorum efem. Veletler arası bir kurgu ayarlayalım mutlaka.
Sabinus M. Claudius

Sabinus M. Claudius

Lakap : Lord'a lakap takın da görün bakalım noluyo.
Rp Sevgilisi : Ophy'm var benim hacıt. Naber?

Özel
Rp Puanı:
Fıvğansız cadı; Harmonia. Left_bar_bleue95/100Fıvğansız cadı; Harmonia. Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Fıvğansız cadı; Harmonia.   Fıvğansız cadı; Harmonia. Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 2:25 am

Biz özel kurgu yapacaktık ama sen msne gelmediğin için yapamadık. -.-
Diana Myrcella Elysium

Diana Myrcella Elysium

Lakap : Dia. Crella. Ella.
Rp Sevgilisi : Henüz yok.

Özel
Rp Puanı:
Fıvğansız cadı; Harmonia. Left_bar_bleue70/100Fıvğansız cadı; Harmonia. Empty_bar_bleue  (70/100)

MesajKonu: Geri: Fıvğansız cadı; Harmonia.   Fıvğansız cadı; Harmonia. Icon_minitimeCuma Eyl. 16, 2011 5:50 am

Özel Kurgu: Ya ben şimdi kendime bir abla arıyorum. Amy bonnie collez benim hesabım çok sıkıcı oluyo.
Aynı zamanda da sır paylaştığı kişi olabilir falan yani eğer istersen. Smile
http://sanalhogwartsrp.yetkinforum.net

Fıvğansız cadı; Harmonia.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İyi ki Doğdun Eda! -Harmonia-
» Büyücü & Cadı Alımları
» Büyücü & Cadı Alımları