Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Anelia J. Clementé

5 posters
YazarMesaj
Anelia J. Clementé

Anelia J. Clementé

Lakap : Jess.
Rp Sevgilisi : Ehem. Oda ne?

Özel
Rp Puanı:
Anelia J. Clementé Left_bar_bleue70/100Anelia J. Clementé Empty_bar_bleue  (70/100)

Anelia J. Clementé Empty
MesajKonu: Anelia J. Clementé   Anelia J. Clementé Icon_minitimeSalı Ağus. 23, 2011 11:30 am

Merhabalar. Lafı hiç uzatmadan konuya gireceğim Happy Evet şimdi. Anelia biraz fazlasıyla çıkarcı biri. Kendi istekleri uğruna her şekilde herkesi kullanır gerçek anlamda dostum dediği sayılı insan vardır. Anne ve babası muggledır ve Anelia bunu herkesten saklar. Bunun utanç verici olduğunu düşünür ailesinin öldüğünü söyler. E tabi bu konda konuşmak ıstemiyorum dediğinde çoğu insan anlayışla karşılayacaktır. Biraz da duyusaldır ama bunu kendi içinde yaşar. Dostum dedği insanı asla yarı yolda bırakmaz. Bu kişiler için güvenilirdir ve diğer insanlarada guvenilir gözükür. Girdiği her işin altından başarıyla kalkar her ortama ayak uydurabilir. Biraz iyi rol yapar ve her durumdan kendine yarayan bir nokta bulur. Smile

Eheem ben şimdi bir çocukluk arkdaşı ve söylediği tüm yalanları bilen birini arıyorum. Sanırım buldumda ama bakalım konuşuruz. Bir partner arıyorum ama söyle çok sevdiği halde kavusamadığı çunkü çıkarları ugruna surekli baska insanlarla beraber ve bu duruma katlanamayacak namuuuslu gururlu. Bina öneml, değil Happy E birde çıkar ilişkisi olan bir partner. Bir yada 2 tane yalanlarını bilmesede çok yakın olduğu dost. ve diğerleri. Happy Şimdilik bukadar sanırım. sevgileer Smile <3

Adela Majcherczyk >> Kanka değiil KANKİ Smile Ehem hogwartsta tanıştıkta çok iyi oldu aslında. Birlikteyken çıkarlarımı düşünmeyeceğim nadir insanlardansın sen eheh Kanki <3
Sydney A. Bernand>> Nekadar da iticisin. Seninle aynı dersi görmek bile sinir bozucu. Her neyse çok fazla bulaşmadığın surece sorun yok. Böyle göründüğüme bakma ağzının payını çokta iyi verebilirim

En son Anelia J. Clementé tarafından Cuma Ağus. 26, 2011 8:20 am tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Anelia J. Clementé

Anelia J. Clementé

Özel
Rp Puanı:
Anelia J. Clementé Left_bar_bleue70/100Anelia J. Clementé Empty_bar_bleue  (70/100)

Anelia J. Clementé Empty
MesajKonu: Geri: Anelia J. Clementé   Anelia J. Clementé Icon_minitimeÇarş. Ağus. 24, 2011 11:02 pm

Bukadar mı iticiyim Happy ehehe ama olmaaz ki Happy
Demon

Demon

Lakap : I am fire, I am death.
Rp Sevgilisi : Aphrodite.

Özel
Rp Puanı:
Anelia J. Clementé Left_bar_bleue100/100Anelia J. Clementé Empty_bar_bleue  (100/100)

Anelia J. Clementé Empty
MesajKonu: Geri: Anelia J. Clementé   Anelia J. Clementé Icon_minitimeÇarş. Ağus. 24, 2011 11:45 pm

Aslında bir şeyler yapabiliriz ama ne olsun karar veremedim. Happy
Anelia J. Clementé

Anelia J. Clementé

Özel
Rp Puanı:

Anelia J. Clementé Empty
MesajKonu: Geri: Anelia J. Clementé   Anelia J. Clementé Icon_minitimePerş. Ağus. 25, 2011 12:29 am

ıııı bir kurgu yapmak gerek Happy bende bulamadım şuan Happy
Adela Majcherczyk

Adela Majcherczyk

Lakap : çekçekçekçek.
Rp Sevgilisi : Terkedildi.

Özel
Rp Puanı:
Anelia J. Clementé Left_bar_bleue100/100Anelia J. Clementé Empty_bar_bleue  (100/100)

Anelia J. Clementé Empty
MesajKonu: Geri: Anelia J. Clementé   Anelia J. Clementé Icon_minitimePerş. Ağus. 25, 2011 9:57 am

Binadaşım, Adela senin kankin olsun. asdjhasd. Kanka da değil, kanki. !
Anelia J. Clementé

Anelia J. Clementé

Özel
Rp Puanı:

Anelia J. Clementé Empty
MesajKonu: Geri: Anelia J. Clementé   Anelia J. Clementé Icon_minitimePerş. Ağus. 25, 2011 9:44 pm

Ouu olsn Happy olsuınn bakalım

En son Anelia J. Clementé tarafından Perş. Ağus. 25, 2011 10:19 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sydney A. Bernand

Sydney A. Bernand

Lakap : Sydney ya da Aurélia demen yeterli zaten.
Rp Sevgilisi : Yok canım. Bir PM kadar uzağındayım.

Özel
Rp Puanı:
Anelia J. Clementé Left_bar_bleue89/100Anelia J. Clementé Empty_bar_bleue  (89/100)

Anelia J. Clementé Empty
MesajKonu: Geri: Anelia J. Clementé   Anelia J. Clementé Icon_minitimePerş. Ağus. 25, 2011 10:12 pm

Seni ezik gören bir Slytherin öğrencisi olabilirim.
Ya da birbirimizden hoşlanmıyor olabiliriz.
Anelia J. Clementé

Anelia J. Clementé

Özel
Rp Puanı:

Anelia J. Clementé Empty
MesajKonu: Geri: Anelia J. Clementé   Anelia J. Clementé Icon_minitimePerş. Ağus. 25, 2011 10:19 pm

Vuhu yazdım Happy (David...) Okuda bak begenmezsen değiştireyim
Claudia Valerie

Claudia Valerie

Özel
Rp Puanı:
Anelia J. Clementé Left_bar_bleue89/100Anelia J. Clementé Empty_bar_bleue  (89/100)

Anelia J. Clementé Empty
MesajKonu: Geri: Anelia J. Clementé   Anelia J. Clementé Icon_minitimeCuma Ocak 13, 2012 6:37 am

Slytherin öğrencisi olaraktan seni ezip duran biri olarak yazabilirsin. Rp falan yazınca kurgu falan da gelişir Happy

Anelia J. Clementé
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Anelia J. Clementé
» Anelia J. Clementé