Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi. 
AnasayfaKapıSSSKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Lets Have Some Fun!! ;; Adela & Krystof

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Adela Majcherczyk

avatar

Lakap : çekçekçekçek.
Rp Sevgilisi : Terkedildi.
Mesaj Sayısı : 58
Kayıt tarihi : 25/08/11

Özel
Rp Puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Lets Have Some Fun!! ;; Adela & Krystof   Cuma Ağus. 26, 2011 9:44 am

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Adela Majcherczyk

avatar

Lakap : çekçekçekçek.
Rp Sevgilisi : Terkedildi.
Mesaj Sayısı : 58
Kayıt tarihi : 25/08/11

Özel
Rp Puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Lets Have Some Fun!! ;; Adela & Krystof   Cuma Ağus. 26, 2011 12:44 pm


   Üzerine geçirdiği mavi şortun ve kenarını düğümlediği V yakalı siyah tişörtünün pişmanlığını yaşadı genç kız. Çiğ düşmüş nemli toprağa bastığı an, tedbirle giydiği yazlık ve kışlık görünümü barındıran siyah çizmelerinin hafifçe çamura bulandığını fark etti. Tedbirli olmayı severdi, gülümsedi ufak bir zaferle. Yasak Orman'ın Teftiş Mangası'nın düzenlediği bir partiye nasıl katılmayı düşündüğünü gözden geçirdi Adela. Pek fazla partiye katıldığı söylenemezdi bu yüzden nasıl giyineceğini de pek bilmiyordu. Ancak ileride gördüğü London’a baktı ve elde ettiği uygun giyinim tarzına sevinerek onu partiye davet eden ve muhtemelen onu rezil edip Hogwarts’da zar zor edindiği saygınlığı yerle bir edecekti. Ancak içinde doğan özgüven ve gizliden gizliye onu koruyup kollayan Vlad’ın varlığı içinin rahatlamasına yardımcı oluyordu. Herhangi gibi bir acil durum karşısında Vlad’ın onu bir nebze çekip çıkarabileceğini düşünüyordu. Tahta parkelerden yaratılan yüksek, sahne benzeri zeminin merdivenlerini yavaşça tırmanırken yaklaşık on beş ile yirmi kişi arası eğlenceyle demlenen gençlere baktı Adela.

   Etraf dingindi ve hiç ummadığı bir biçimde Krystof’un sergilediği ince, ciddi tavır onu etkilemişti. Genç adam henüz onun farkına varmamıştı ve bundan faydalanan Adela Gryffindor’un yüzkarası tiplerden birinin ona verdiği viski bardağını elinde çevirdi zevkle. Pek içki içmezdi, aslında hiç içmediği söylenebilirdi ancak bu gece klasik prensiplerinden sıyrılmayı büyük bir arzu ile istiyordu. Bulunduğu yerde pek görünmez olmayan Adela’nın yanına hemen bir Gryffindor sokuldu. Elinde tuttuğu içki bardağı ile sallanıyordu ve kaşları üzerine düşen saçları ile oldukça çekici bir Gryffindor olduğu söylenebilirdi. “Hadi tatlı kız! Teftiş Mangası’nın partisine seni kim davet ettiyse, kenarda durup somurt diye davet etmemiştir kesin” dedi alayla ve Adela’yı hızla çekeledi. Kendini etrafı büyülü bir yalıtıcı kalkanla çevrilen dans pistinde, topluluklardan biri arasında ritim tutup Krystof’u süzerken bulan Adela kendini toparladı. Karanlık bir muhabbet köşede duran son sınıf öğrencilerinin etrafını bir gölge misali sarmalamıştı ve Adela o grubun arasına girip hepsiyle flört etmek gibi bir düşünce zihninde dönüp duruyorken gözleri tekrar Krystof’u takıldı. Hızlı ve oldukça haşin adımları ile birlikte Krystof’un yanına gitti ve elindeki bardağı çocuğun gözü önünde çevirdi.

   “Ne kadar misafirperver bir adamsın, Bulbasaur!” dedi dalga geçerek. “Hem bu seksi, karanlık partinize davet ediyorsun… Hem de hiç ilgilenmiyorsun. Şuradaki tatlı sarışın Gryffindor da olmasa…” dedi ve parmağıyla kendisini süzen, biraz önce piste çekip alkol ikram eden çocuğu gösterip gülümsedi. “Kimsenin zavallı Hufflepuff kızı ile ilgileneceği yok!” Zavallı kısmını üzerine basa basa söylemiş, Krystof’un onunla ilgilenmemesi gerektiğini vurgularcasına bir buruklukla. Bugün zorla elinden alınan ilk öpücüğünü anımsayıp geriye çekildi ve alayla gözlerini kıstı. “Çok yakın durmayayım, şayet yine öpersen takımlarını acıtacak bir tekme atacağım alanım olmalı..."” Çocuğun onu istemesinin tek sebebinin bekâreti olduğuna emindi ve bu fikri değişime kapalı bir olguydu onun için. Ön yargılıydı, sezilerinin kurbanı olurdu çoğu zaman. Krystof’un değişik bakışları ışığında derin bir nefes aldı ve dudaklarını sıktı. “Neden seni gördükçe kalbim böylesine deli atıyor Krystof?” İç sesi içini kemiriyordu. Aldığı derin nefesi bir solukta verdi.

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Krystof Bartoloměj

avatar

Lakap : Krys
Rp Sevgilisi : avice whittle
Mesaj Sayısı : 191
Kayıt tarihi : 25/08/11

Özel
Rp Puanı:
99/100  (99/100)

MesajKonu: Geri: Lets Have Some Fun!! ;; Adela & Krystof   Paz Ağus. 28, 2011 12:03 am

  Sırtını bulduğu geniş gövdeli ağaca yaslamış olan yakışıklı genç, gözleriyle yasak ormana dolmaya başlayanları süzüyordu. Üzerinde gecenin karanlığına uyumlu, siyah kot ve siyah gömleği ben gecelerin adamıyım diye haykırıyor, onu kamufle ediyordu. Elinde tuttuğu ateş viskisini yavaşça yudumlayarak içkinin boğazından itibaren bütün vücudunu ele geçirmesine izin verdi genç adam. Mavi gözlerini insanlardan ayırarak yanı başında gevezelik etmeye başlamış Slytherin'e çevirdi. Adamın ne dediğini dinlemiyor, onunla ilgilenmiyordu.

  Aslında burada bulunmaları rutin bir alışkanlıktı. Yıllardır Teftiş Mangası yasak ormanda buluşur, içki, eğlence ve seksin tavanına vururdu. Kimse bilmezdi, şimdiye kadar hiç kimse yakalanmamıştı. Krystof bu zamana kadar partiye tek bir kızla hiçbir zaman gelmemişti. Yakışıklılığı ve cazibesi en az üç kızı birden yeterince rahat bir şekilde idare etmesine izin verdiğinden dolayı yanı hep kalabalık olmuştu. Şimdi ise bu gereksiz kalabalığın içinde yapayalnız dururken, yanındaki genç adam omzuna bir yumruk indirdi.

  "Uyan koca oğlan. Yalnızsın, sessizsin, dinlemiyorsun."

  İtiraz etmek için ağzını açan Krystof daha bir şeyler söyleyemeden, partiye giriş yapan kıza takıldı gözleri. Hangi akla hizmet onu bu partiye davet etmişti, Merlin biliyor ya hiçbir fikri yoktu. Her şey kütüphanede anlık gelişmişti. Kızın itirazı, masum duruşunun altında tutku dolu oyunlarına karşılık verebilen bir cadı olması.. Birçok sebep onu çekici kılıyor, genç adamın aklını çeliyordu. Şimdi, partiye muhtemelen tenini açıkta bırakmamak için ne gerekiyorsa yapacağını zannettiği kız mavi şortuyla güzel bacaklarını sergilemekten geri durmazken, Krystof onun kendisini aradığını görünce gözlerini ondan ayırdı. Şaşırmıştı. Genç adam neredeyse hiçbir zaman şaşırmazdı oysa.

  Aklını toplamak için muhabbeti dinlemeye karar verdi. Kızlar, içkiler ve yasakları çiğnemek konusundaki sıkıcı muhabbetler çevresini sarınca, elindeki viskiye verdi yeniden kendisini. Tam o sırada içindeki ateşi kontrol edemeyen genç kız önünde bittiğinde, Krystof neredeyse kızın içkisini yüzüne boşaltacağını zannetti. Oysa o gözüne sokmakla yetinerek, çemkirmeye başladı.

  “Ne kadar misafirperver bir adamsın, Bulbasaur! Hem bu seksi, karanlık partinize davet ediyorsun… Hem de hiç ilgilenmiyorsun. Şuradaki tatlı sarışın Gryffindor da olmasa…"

  Delikanlı bunun böyle olacağını bilerek buraya geldiğini söyleyecekti ki, genç kızın gösterdiği yere kaydı bakışları. Aptal bir Gryffindor öğrencisi, normalde ayak takımı için burada olması gerekirken kendisini kızlara vermiş, muhabbet ediyordu. Hele ki Krystof'un davetlisine yazıyorsa, bu onun için çizmeyi aşan son hamleydi. İçindeki duyguya anlam veremeyen Krystof kız sözlerine devam etmeseydi, o an o herifin yüzünü dağıtabilirdi. Bu neydi, kıskançlık mı? Yok canım!

  “Kimsenin zavallı Hufflepuff kızı ile ilgileneceği yok! Çok yakın durmayayım, şayet yine öpersen takımlarını acıtacak bir tekme atacağım alanım olmalı..."

  Suratına aptalca bir sırıtış konan genç adam gülümsedi. Bu sabah genç kızı öptüğünde içindeki ses yapma demişti, yine de arzusuna karşı koyamamıştı. Genç kızın ilk öpücüğü olabileceğini düşünmüş ama bunu umursamamıştı. Onu haşince öpmüş, kullanmıştı. Şimdi bunlar ona çok uzak gibi gelse dahi, kızın tekme atma ihtimalini engelleyince ona yeni bir ilk öpücük tattırmayı kafasına yazdı. Bu sefer daha şefkatli olacaktı.

  "Nefes al Pikachu, yoksa sana suni teneffüs yapmak zorunda kalabilirim."

  Genç kız homurdanarak bir şeyler dediğinde bu sözlerin üzerine durmayan genç adam elindeki boş viski bardağını yanında onları hayretle izleyenlerden birinin eline tıkıştırarak elini kıza uzattı. Kızın gözlerinde neredeyse heyecanı gördüğünü zanneden genç adam onun elindeki bardakla kala kaldığını görünce kızın bardağını alarak diğer bir kişiye verdi. Artık elleri boşalınca kız adamın elini kavrarken, onu kalabalıktan ayıran genç adam sırıttı.

  "Şimdi, eğer yanlış hatırlamıyorsam bir Rus kızı olabilirsin ama baban Amerikan olduğu için en az onlar kadar cazgırsın. Bu gece hangi rolünü oynuyorsun Adela? Cazgır? Yoksa uslu küçük kız? Cevap vermek için çekinme çünkü bütün gece bizim."Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Adela Majcherczyk

avatar

Lakap : çekçekçekçek.
Rp Sevgilisi : Terkedildi.
Mesaj Sayısı : 58
Kayıt tarihi : 25/08/11

Özel
Rp Puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Lets Have Some Fun!! ;; Adela & Krystof   Ptsi Ağus. 29, 2011 6:39 am


   Genç cadının laf atmalarının ardından büyücünün yüzüne yerleşen kibirli gülümseme ile Adela gözlerini kıstı. Karşısındaki genç adamın, kendisine zorla bıraktığı ilk öpücüğün etkisinden henüz çıkamamıştı ve ona uyguladığı şiddet için mükemmel bir pişmanlık duyuyordu. Korkmuştu da o büyücüden, sergilediği otoriter tavır soluğunun kesilmesine yol açmıştı. "Nefes al Pikachu, yoksa sana suni teneffüs yapmak zorunda kalabilirim.” dedi genç büyücü, o an Adela elinde olmadan gülümsedi. Ancak taviz vermeme amacıyla homurdandı. Tam o an genç büyücü elindeki bardağı bıraktı ve ikisine değişik gözlerle bakanlardan birine elindeki viski bardağını uzattı. Adela ise şaşkın bir biçimde elindeki bardakla kalakalmış, genç büyücüyü anlamaya çalışıyordu. Krystof elindeki bardağı alırken elinin dış kısmına değen yumuşak parmaklar ile irkildi. Bardağını alıp bir başkasına uzattıktan sonra genç büyücü en az parmakları kadar yumuşak olan elleri ile Adela’nın ellerini kavradı. İçinde kıpırdanan şeyler ona bu oyundan vazgeçmesini fısıldıyordu ancak Adela büyüye o kadar kapılmıştı ki, kendini adeta büyücünün kollarına bırakacaktı.

   "Şimdi, eğer yanlış hatırlamıyorsam bir Rus kızı olabilirsin ama baban Amerikan olduğu için en az onlar kadar cazgırsın. Bu gece hangi rolünü oynuyorsun Adela? Cazgır? Yoksa uslu küçük kız? Cevap vermek için çekinme çünkü bütün gece bizim." dedi genç büyücü kusursuz bir gülümsemeyle. Kemikli burnunun profil görüntüsünün ne kadar yakışıklı gözüktüğünü o an fark etti Adela. Öyle ki, o görüntü bir anda direnişini kırmış ve büyücüyle birlikte kalabalığa karışmasına sebep olmuştu. Müzikle birlikte büyücüye ayak uydurarak dans eden cadı, hareketli müziğin saçları arasından geçen rüzgârla karışmasına âşık olmuştu. Krystof öyle bir bakıyordu ki, bütün katılığından o an vazgeçti Adela. Başını gözlerine erişmek için kaldırdı ve doğrudan büyücünün mükemmel gözlerine odaklandı. “Bu gece mahçup ve üzgün bir Adela olacağım." Gözlerini kırpıştırdı ve tekrar çocuğa odaklandı. "Kütüphanede yaptıklarım için…” dedi içlenmiş bir şekilde ve iç çekti. “… gerçekten özür dilerim. Öyle davranmayı gerçekten istemezdim, ancak sen öyle birden.” Derin bir nefes alıp gözlerini sıktı genç cadı ve istem dışı bir şekilde elini büyücünün omzuna koydu. “Canını acıttıysam…” Ancak devamını getiremedi.

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Krystof Bartoloměj

avatar

Lakap : Krys
Rp Sevgilisi : avice whittle
Mesaj Sayısı : 191
Kayıt tarihi : 25/08/11

Özel
Rp Puanı:
99/100  (99/100)

MesajKonu: Geri: Lets Have Some Fun!! ;; Adela & Krystof   Ptsi Ağus. 29, 2011 7:13 am

  Elleri arasında ustaca bir şekilde süzülen genç kız kafasını kaldırıp genç adamın gözlerinin içine odaklandı. Krystof suratındaki gülümsemeyi silmeksizin kızı süzerken, onun bir şeyler söylemek istediğini anladı. Belli ki bu gece, sabahki kadar acımasız değildi. Yediği tekmeyi hatırlayınca içi ürperen genç adam bir şeyler söyleyecekti ki, kızın en sonunda cesaretini toplaması üzerine sustu.

  “Bu gece mahçup ve üzgün bir Adela olacağım."

  Bu sözlerin altındaki anlamı çözmeye çalışan Krystof kızın gözlerinin içine bakmayı sürdürürken, onun suratının ne yaparsa yapsın saf ve üzgün göründüğünü fark etti. Gülerken bile içerisinde bir yanı mutsuz, eğlenceden kendisini sonsuza kadar yasaklamış gibiydi. Genç kızın neredeyse kendisinden taban tabana zıt oluşu, normalde onunla hiç alakası olmayacağını düşündürse dahi genç adam bu kızda diğerlerinde olmayan bir şey bulmuştu. Ne olduğunu kendisine dahi itiraf edemese de.

  "Kütüphanede yaptıklarım için.. gerçekten özür dilerim. Öyle davranmayı gerçekten istemezdim, ancak sen öyle birden- canını acıttıysam…"

  Duyduklarına inanamayan genç adam işaret parmağını kızın dudaklarına bastırdı. Sıcak nefesi parmağını gıdıklarken, Krystof hayatında ilk kez diyecek bir şeyler bulamıyor gibiydi. Boğazı düğümlenmiş, kıza bakakalmıştı. Küçük bir ceylan gibi kollarındaki kız, masum ve suçlu dururken o kadar tatlıydı ki... Hele ki, haklı olduğu bir konuda özür dilemesi genç adamın canını yakmıştı. Bir tekme attıysa ne olmuştu sanki? Genç adam kızların o çok değer verdiği, asla unutamadıkları ilk öpüşünü ondan çalmıştı. Hırçınca, hiç şefkatli olmayan bir biçimde. Kızı iyice kendisine çekti. Bir şeyler söyleyemediğini vücuduyla anlatmak istiyordu. Çünkü kelimeleri birbirine karışmış, darmadağın olmuştu. Küçüklüğün beri bilindik o taş kalbi, sızlıyordu. Bu nasıl olmuştu? Bilemiyordu Krys... Bilmeye cesareti de yoktu.

  "Özür dileme Adela. Ben duyarsız domuzun tekiyim, hepsi bu. Seni öylece öpmemeliydim. Beni affet. Ve, bana bir iyilik yap olur mu? Sakın değişme."
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Adela Majcherczyk

avatar

Lakap : çekçekçekçek.
Rp Sevgilisi : Terkedildi.
Mesaj Sayısı : 58
Kayıt tarihi : 25/08/11

Özel
Rp Puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Lets Have Some Fun!! ;; Adela & Krystof   Ptsi Ağus. 29, 2011 9:48 am


   Genç büyücünün kaşlarındaki kasılmayla birlikte, uzun parmaklarından biri dudağına yaslandı Adela’nın. Adela nefes verdi elinde olmadan kısık kısık. Krystof’un yüzündeki ufak beneklere dokunmak istiyordu ancak herhangi bir temas ona karşı hissettiği korkunç çekime karşı koymasına pek yardımcı olmazdı. Krystof’un hafif alkol ve sigara ile harmanlanmış uyuşturucu etkisi yaratan nefesini yüzünde hissettiğinde kalbinin sesini neredeyse duyabiliyordu. Tam o anda, genç büyücü onun kollarından tutup kendisine çekti ve mükemmel bir şekilde gözlerine odaklandı. Onca hengâmeye ve sese rağmen sesini oldukça iyi bir şekilde işitmişti. "Özür dileme Adela. Ben duyarsız domuzun tekiyim, hepsi bu. Seni öylece öpmemeliydim. Beni affet. Ve, bana bir iyilik yap olur mu? Sakın değişme." Karşısındaki büyücünün muhteşem sarhoşluğu ile, kendini ilk defa bu kadar özgür hissediyordu.

   “Bana bunu neden yapıyorsun? dedi Adela kırgınlık ve güçsüzlük arası bir tınıyla. Yavaş yavaş ağırlaşan ve romantik bir hale bürünen şarkıyla birlikte büyücünün kendisine çektiği bedenini tamamen ona yaslamış, sanki fırtına ortasındaki sağlam ipi bulmuş gibi ona tutunmuştu. Büyücünün eli refleks olarak beline yerleştiğinde kendini güvende hissetti Adela. Bir Azrail’in kollarında, ölümsüzlüğünü ilan ediyor ve bunu doyasıya yaşıyordu. “Senin yanındayken güvende olmadığımı biliyorum. Neden öyle hissetmemi sağlıyorsun…” Bir soru değildi aslında mırıltısı.. Bir isyan, zoraki bir kabullenişti. Kendini ateşe atıyor, daha önce hiç tatmadığı bu duygunun esiri oluyordu. Güçsüzdü, Hufflepuff’ın tam anlamıyla rezil rüsva edici bir üyesiydi. “İstesen, her şeyimi elimden alabileceğini biliyorsun. Sana karşı koyamam da. Bunu sana bağlanmadan önce yapsan?” dedi ve alnını büyücünün göğsüne dayayıp kelimenin tam anlamıyla büyücünün kollarına sığındı. O an huzurluydu, muhtemelen onun sadece bakireliğini isteyen genç büyücünün kollarına sığınmış, ölümcül bir huzura kavuşmuştu.Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Krystof Bartoloměj

avatar

Lakap : Krys
Rp Sevgilisi : avice whittle
Mesaj Sayısı : 191
Kayıt tarihi : 25/08/11

Özel
Rp Puanı:
99/100  (99/100)

MesajKonu: Geri: Lets Have Some Fun!! ;; Adela & Krystof   Paz Eyl. 04, 2011 1:57 am

  “Bana bunu neden yapıyorsun?"

  Genç adam kız kendisine iyice yaslanırken nefesini tuttu. Eliyle onun belini sararak gözlerine odaklandı. Soru aslında, Adela'nın kendisine ne yaptığı olmalıydı. Şu an onun gözlerine bakarken şefkati hissediyordu, kalbinde bir huzurla. Oysa genç adam şehvetin adamıydı. Şefkatin değil. Bir gün içerisinde bu kadar değişikliğe nasıl uğramış olduğunu düşündü. Her şey o kadar uzakta görünürken kızın devam etmesi üzerine düşüncelerine ara verdi.

  "Senin yanındayken güvende olmadığımı biliyorum. Neden öyle hissetmemi sağlıyorsun… İstesen, her şeyimi elimden alabileceğini biliyorsun. Sana karşı koyamam da. Bunu sana bağlanmadan önce yapsan?”

  Adela'nın kendisini tamamıyla adama sunduğu anda, delikanlı ellerini kızdan çekerek geriledi. Bir eğlence gözüyle baktığı kızın şimdi canını yakmaktan delicesine korkuyordu ki, bu onu iyice korkutuyordu. Biri için endişelenmek, birine bağlanmak... Neredeydi o acımasız Krystof? Neden bu delice durumda kendisini duygusal biri gibi hissediyordu?

  Elini istemsizce yumruk yaparak gözleri kıza dikti. Git demek istiyordu, kendini de kurtar beni de. Git, kalbimi taşlıktan kurtarmadan, sana bağlanmadan önce git. Bu mümkün değilmiş gibi görünen duygu, içini öylesine yakıyordu ki gözlerini yumdu. Arkadan erkeklerin kendisine haykırdıklarını, kızı kapmasını gerektiğini bağırdıklarını duyuyordu. Umurunda değildi. Hepsi lanet olasıca birer serseriydi. Sanki kendisinin farkı varmış gibi.

  "Sana istediğini veremem.."

  Sesindeki soğukluk ikisininde arasında çöktü. Kızın ürkmüş görüntüsünün altında kalbinin kırıldığını hissedebiliyordu Krystof. Kendisine bir küfür savurarak yeniden onu kendisine çekti. Onun uyumu kendisini delirtiyordu. Onu istiyordu. Ondan hoşlanıyordu... Pişman olacağına gün gibi emin olsa dahi, cümlesini tamamladı.

  "Ama deneyebilirim Adela."
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
 
Lets Have Some Fun!! ;; Adela & Krystof
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Whisper of Death RPG :: H O G W A R T S :: Okul Arazisi :: Yasak Orman-
Buraya geçin: