Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Arıyorum (:

3 posters
YazarMesaj
Aurelia R. Creté

Aurelia R. Creté

Lakap : Elia.
Rp Sevgilisi : Yok, henüz ^^

Özel
Rp Puanı:
Arıyorum (: Left_bar_bleue85/100Arıyorum (: Empty_bar_bleue  (85/100)

Arıyorum (: Empty
MesajKonu: Arıyorum (:   Arıyorum (: Icon_minitimePerş. Eyl. 01, 2011 4:00 am

& Aurelia'yı küçükken ( 5 yaşındayken ) en çok etkileyen olay, annesinin ölümü olmuştur. Fakat annesinin ölümü bir gizemdir. Kimin öldürdüğü veya nasıl öldüğü bilinmektedir. Dosya kapanmamıştır ve hala tanıdıkları ile annesinin ölümünü araştırıyordur. Tabi ki bu olay küçükken, Aurelia'nın ruhen çökmesine neden olmuştur. Bu olay üzerine; tam bir alkolük ve gerzek olan babası da annesinin ölümüne üzülüp, Aurelia'yı terk etmiştir. Adaline babasının da onu bırakması üzerine hayata iyice küsmüştür. Ve Muggle teyzesi dışında gidcek hiçbir yeri kalmamıştır. Teyzesiyle ilgili pek bir şey bilmiyordur aslında. Zaten teyzesi Muggle olduğundan, annesi ve babası ondan bahsetmeyi pek sevmemişlerdir. Fakat teyzesinin kocasının da safkan bir büyücü olduğunu biliyordur. Teyzesi onu sahiplenmiş ve psikolojik durumunu düzeltmek için değişik psikologlardan yardım almıştır. Her şeye rağmen gülüp, Aurelia'nın hayata tutulmasını sağlamıştır. Bu yüzden teyzesi onun için çok önemlidir.

& Aurelia, Muggle birinin yanında büyüdüğü için büyüyüle ilgili hiçbir şey bilmemiştir. Fakat annesi ve babasının safkan büyücü olduklarını biliyordur. Teyzesi de büyü işlerinden pek anlamadığından, Hogwarts'a kabul mektubu gelince çok heyecanlanmıştır.
Teyzesinin kocası ona yardım etmiş. Kitap, asa alışverişlerini yapmıştır. Hogwarts'a gidip, teyzesinden ayrılacağı için üzülse de bir yandan da sevinmiştir. Hangi binanın hangi özellikler olduğunu öğrenince, kendisine en yakın Gryffindor'u bulmuştur ve oraya gitmek istemiştir. Babasının Slytherin'e seçilmiş olduğunu öğrendiğinde ise Slytherin'e karşı büyük bir nefret beslemiştir ve bu nefret hala devam etmektedir. IV. sınıftaki iken teyzesinin ölümüyle sarsılmıştır ve psikolojik sorunları geri gelmiştir. Hayatında sevdiği herkesi kaybetmiştir, tedavi görmüştür. Şu an V. sınıftadır. Ayrıca, babası ölünce ailesinin mirası ona kalmıştır. Fakat babasının, bir çocuğu olduğunu daha öğrenmiştir. O da mirasta hak sahibi olmak istemektedir. Bu da babasıdan nefret edicek bir özellik daha doğurmuştur. Hem kardeşini bulup, hem de aile mirasını korumaya çabalamaktadır.

* Aurelia her zaman, hangi olay olursa olsun hayata pozitif bakmayı başarabilen bir kızdır. Fakat başına üzücü olaylar geldiğinde etkisinden uzun süre çıkamaz.
* Ailesi olmadığından, Hogwarts onun yuvasıdır ve arkadaşları onun için çok önemlidir.
* Çevresindekilere karşı ön yargıldır. Fakat arkadaşlarına karşı, her daim sıcakkanlıdır fakat çevredekiler onun gizemli bir kız olduğunu düşünüp ondan biraz korkarlar.
* Hayatta en çok istediği şey birinin daha ölmemesi ve mutlu olmaktır.
* Derslerine önem gösterir. Ödevleri düzenli olarak yapar. İyi bir öğrencidir.

& Aradıklarıma gelirsek ;

- İki tane yakın arkadaş. Adaline'nin bütün sırlarının ona anlatacağı kişiler.
- Arkadaş çevresi ( sadece takıldıkları, çok yakın değiller )
- Akraba aramıyorum. Herkes öldü çünkü ailesinde. Fakat kim olduğunu bilmediği kardeşini arayabilir.
- Tanıdıklar
- Rp partneri

- Flörtler, platonikler
- Düşmanlar ve ondan hoşlanmayanlar
Diana Myrcella Elysium

Diana Myrcella Elysium

Lakap : Dia. Crella. Ella.
Rp Sevgilisi : Henüz yok.

Özel
Rp Puanı:
Arıyorum (: Left_bar_bleue70/100Arıyorum (: Empty_bar_bleue  (70/100)

MesajKonu: Geri: Arıyorum (:   Arıyorum (: Icon_minitimeCuma Ara. 09, 2011 4:58 am

Yakın arkadaş ve rp partnerin olabilirim.
http://sanalhogwartsrp.yetkinforum.net
Patrica Isabel G'ladheon

Patrica Isabel G'ladheon

Lakap : Pat
Rp Sevgilisi : Thomas (Alp yok artık :( )

Özel
Rp Puanı:
Arıyorum (: Left_bar_bleue82/100Arıyorum (: Empty_bar_bleue  (82/100)

MesajKonu: Geri: Arıyorum (:   Arıyorum (: Icon_minitimeCuma Ara. 16, 2011 6:16 am

Yakın arkadaş olabiliriz kanımca. Aile yapıları falan benziyor Patrica ile. Hem Gryffindor. Birbirlerini anlayabilirler. Patrica'nın abisi, Lilou'da dönem sonuna doğru bir görevde öldürüldü. Sen bana moral verebilirsin. Ne dersin ?

Arıyorum (:
1 sayfadaki 1 sayfası