Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Fairy~S || Serena

4 posters
YazarMesaj
Victor Châtillon

Victor Châtillon

Lakap : Lakap takanın içini oyup, doldurulmuş geyik misali ortak salona asıyoruz.
Rp Sevgilisi : Etta'sı.

Özel
Rp Puanı:
Fairy~S || Serena Left_bar_bleue99/100Fairy~S || Serena Empty_bar_bleue  (99/100)

Fairy~S || Serena Empty
MesajKonu: Fairy~S || Serena   Fairy~S || Serena Icon_minitimeSalı Eyl. 06, 2011 9:20 am

Merhaba ben uzunca 'saçma başlıklar yazan kız' ya da 'GG' ehehe. Neyse ciddi olalım, ben Serena. Böyle kimliğimi gizlemeyi pek severim. Başarılıyımdır biraz ama saklı kalamıyorum, konuşasım geliyor. İnsan ona göre davranır işte... Sonra sevmediğim ya da beni sevmeyen biri gelipte ay tanışalım falan derse tırlatırım kafayı. Normalde kısa bir ara verecektim RP'lere ancak vazgeçtim sevdiklerim için... Gördüm geldim sevindim falan. Neyse böyle hep Gryffindor olurum ama içimde Slytherin aşkı var neyse neyse. İşte ben her siteye üye olan biriyimdir, üye olup rütbe almaya bayılırım, rp yapmaya da (son günler hariç artık bunalıyorum sanki ara veririm galiba), photoshop'a da bayılırım bi de... Genelde takım yapmakla uğraşırım ama bugünlerde o da sıkıyor. Yaz sıcakları beni aldı götürdü bir yerlere böyle. Zor geleceğim kendime... Pek tanıdığım yok ama sorun değil tanışırım. Yeni insanlarla konuşmak, tanışmak hoşuma gider. Kurgular üzerine konuşmak falan... Kendime geçeyim biraz. Lise öğrencisiyim, ah o lanet liseler... Nefret ediyorum hepsinden. Şimdi konservatuar'da okumak vardı. Hangi bölüm olduğu fark etmez, her konuda yeteneğim var yani. Birde son günlerde şiir çok yazıyorum. Eğlenceli aslında, günlük yazmaktansa duygularımı kendi gizlice yansıtabiliyorum. Sonra başka ne desem hmmm hah şey çok kitap okurum. Tam bir kitap kurduyumdur. Bir kitabı bir günde bitiririm genelde, böyle internetten ya da insanlardan sıkıldığım da okumaya başlarım. Son olarak 'Hale' kitabını bitirdim dün akşam. Çok güzeldi. Tavsiye ederim. Wood var orada bitane aşık oldum hatta ahaha. Cidden kız dehşet anlatıyor ama... Bayılmamak elde değil. Kişiliğim böyle biraz gariptir. İnsanlar çoğunlukla sıcakkanlı olduğumu söylemez ama kişisen kişiye değişiyor genelde. Fazla kıskancım, en sevdiklerimi paylaşamam ki internette böyle birşey söz konusu değil rahatım. Müzik delisiyim. Genelde Rock/Metal dinlerim. Heavy metal tercihimdir. Böyle bende aşırı ünlü aşkı yoktur istisnalar dışında. Mesela Emma Watson(çok pis manyağıyım hani ayıkksss asdf.). O benim herşeyim, mesela onu almadığım hiç bir sitede takılmam. O ve ben artık özdeştik o misal. O yüzden böyle site falan açarsanız meleğimi benim için ayırın ki ben alabileyim ve gayet de iyi kullandığımı-taşıdığımı düşünüyorum. Meleğimi herkes iyi kullanamaz zaten. Neyse devam edelim. Emma Roberts, Maggie Grace, Kristen Stewart falan filen oyunculuklarını takdir ettiğim sanatçılardır. Hepsine de bayılırım. Birde benim üçlüm var altın üçlü falan ahah. Onlarda Logan Lerman(kendisini takdir ederim), David Garrett(idol!) ve en güzelini sona sakladım. TF elbette. TF kim, TF kim falan şimdi. Tom Felton efenim başka kim olabilir? Uzun süre olmadı ona bağlanalı ama gerçekten benim için farklı diyebilirim. Çok farklı anlamlar taşıyor benim için. Kendisine olduğu kadar sanatına da aşığımdır. Utandım şimdi amaan neyse. Öyle işte efendim, ben böyleyim. Zaten buraya tanıdık biri varsa beni hemen tanır ''Aaa Serena'' falan der. Tanımayan ise tanır zaman geçtikçe, tabi burada olursam. Hoşbuldum diyeyim bari... ^^ Binlerce kere öpücük mucuk!

-Yeni başlık açmak istedi canım yani böyle bilin beni eheh.
Sophia Brigham

Sophia Brigham

Özel
Rp Puanı:
Fairy~S || Serena Left_bar_bleue98/100Fairy~S || Serena Empty_bar_bleue  (98/100)

Fairy~S || Serena Empty
MesajKonu: Geri: Fairy~S || Serena   Fairy~S || Serena Icon_minitimeÇarş. Eyl. 07, 2011 12:28 am

Ehm Serena naber? Şimdi uzun zamandır burada olduğunu bildiğim için hoş geldin diyemiyorum, boş boş yazıyorum işte. Neyse takma sen beni. Bu arada Eda ben. Belki hatırlarsın Elais diye uyuz bir cadı vardı.^^
Victor Châtillon

Victor Châtillon

Lakap : Lakap takanın içini oyup, doldurulmuş geyik misali ortak salona asıyoruz.
Rp Sevgilisi : Etta'sı.

Özel
Rp Puanı:
Fairy~S || Serena Left_bar_bleue99/100Fairy~S || Serena Empty_bar_bleue  (99/100)

Fairy~S || Serena Empty
MesajKonu: Geri: Fairy~S || Serena   Fairy~S || Serena Icon_minitimeÇarş. Eyl. 07, 2011 12:50 am

Hatırlarım tabiii doğum gününü kutladım ya çatlaaak. Seni tanımayan ölsün yani. Hoşbulduk bitanem <3
Patrica Isabel G'ladheon

Patrica Isabel G'ladheon

Lakap : Pat
Rp Sevgilisi : Thomas (Alp yok artık :( )

Özel
Rp Puanı:
Fairy~S || Serena Left_bar_bleue82/100Fairy~S || Serena Empty_bar_bleue  (82/100)

Fairy~S || Serena Empty
MesajKonu: Geri: Fairy~S || Serena   Fairy~S || Serena Icon_minitimePerş. Ara. 01, 2011 5:59 am

Merhabaaaa. Takımım ellerinden çıktı. Severim seni. Sohbetimiz olmuştu. ^^ Ehehe. Ben Sıla. Sitenin en küçük üyesiyim sanırsam ki, evet o kişi benim (: Neyse saçmalıyorum böyle ben işte. Seni tanımak hoş olduuuuu. Sevindim yani.
Spoiler:
Macbeth MacBheatha

Macbeth MacBheatha

Rp Sevgilisi : Eva.

Özel
Rp Puanı:
Fairy~S || Serena Left_bar_bleue90/100Fairy~S || Serena Empty_bar_bleue  (90/100)

Fairy~S || Serena Empty
MesajKonu: Geri: Fairy~S || Serena   Fairy~S || Serena Icon_minitimePtsi Mayıs 28, 2012 7:05 am

HEEEY. KIZ NAPIYON
tam çıkıyorum bu moddan.
Merhabalar canım. Nasılsın. (: alsjdhsakjd

Fairy~S || Serena
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fairy~S || Serena'nın Çalışma Atölyesi