Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ondřej Majcherczyk

+4
Medalainé Black
Patrica Isabel G'ladheon
Alyssha Cassidy Malfoy
Immacolata Beauregard
8 posters
YazarMesaj
Immacolata Beauregard

Immacolata Beauregard

Lakap : Emma -Çünkü biz İtalyanız.
Rp Sevgilisi : Benjamin Franklin, paranın üstündeki.

Özel
Rp Puanı:
Ondřej Majcherczyk Left_bar_bleue97/100Ondřej Majcherczyk Empty_bar_bleue  (97/100)

Ondřej Majcherczyk Empty
MesajKonu: Ondřej Majcherczyk   Ondřej Majcherczyk Icon_minitimePerş. Eyl. 08, 2011 7:58 am

Ondřej Majcherczyk Tom-tom-felton-24600213-250-125

Taş gibi bir kalbe sahiptir Ondřej. Zoraki gülümsemeleri ve aile büyüklerine, profesörlere gösterdiği saygısal davranışlar dışında hiçbir tevazuda bulunmaz. Tebessüm dahi etmez. İnsanların kim olursa olsun içerisinde bir kinaye, bir adilik, bir fevrilik olduğuna inanır ve kimseye güvenmez. İleri görüşlüdür ve bunu çoğu zaman lehine kullanıp kalabalığın ve bir çok Slytherin'in içerisinden sıyrılıp çıkar. Göze batan bir gençtir fakat o her zaman geride durup kimsenin dikkatini çekmeden kötülük planlarını yapmayı tercih eder. Bağımlılık derecesinde sigara kullanmaktadır. Kız kardeşi Adela'yı ailesinin ısrarları ve tehditleri ile birlikte kardeşliğinden reddetmiştir. Hiçbir şekilde onunla bağını sürdürmemekle birlikte kız kardeşinden öylesine nefret etmektedir ki, bu konu kimi zaman büyük bir öfkenin içerisine atar. Velhasıl nasıl olduğu bilinmeyen bir şekilde melez doğan kız kardeşine büyük bir nefret duyar. Değişik bir kişiliği vardır. İnsanları çok çabuk yanına yaklaştırıp güvenmez ama neredeyse ortamın fahişesidir. Herkes onu tanır ancak tehditkâr bakışları ve sessizliği ile herkesi ürkütmeyi başarırı.

Bunlara göre arıyorum efendim. Partner, dost, düşman, vesaire. Gelin, anlaşalım konuşalım.

• Alyssha Cassidy Malfoy; Belki de güvendiği ve sonsuza dek güveneceği tek insan, tek kızdır Alyssha. Velhasıl güvenini de boşa çıkarmaz.
    • Xavier Shane Raymond; Dostum der çoğu zaman, ancak bir Slytherin erkeğine ne kadar güvenilmesi gerekiyorsa, Ondřej 'un sınırları da aşılmadığı sürece o kadar güvenir Ondřej.
    • Kimberly Valerie Malfoy; Eskilerden bir sevgili, Ondřej'un hayatında pek bir önem ifade etmeyen bir dönüm noktası. Ancak o kızla gerçekten iyi vakit geçirdiği bir gerçek.
    • Lynnete Destiny Black; Gariptir ki farklı ve düşman binada olmalarına karşın kaçamak bakışlar, göz süzmeler ve edilen diyaloglar onları birbirine çekiyor. Ancak meydanda bir şey yok.
    • Patricia Isabel G'ladheon; Küçümsediği ufak Gryffindor öğrencilerinden sadece biri. Klasik, manik Gryffindor öğrencilerine olan küçümseyici tavırları bu çocuk için de geçerli.
    • Heaven Arquette; Eski sevgililerden, Ondřej gibi sevgili koleksiyonu olan bir erkeğin değer verdiği nadide sevgililerinden biri. Belkide teki.

...

En son Ondřej Majcherczyk tarafından Cuma Eyl. 09, 2011 2:01 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Alyssha Cassidy Malfoy
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Alyssha Cassidy Malfoy

Lakap : Aly, Cass
Rp Sevgilisi : Xavier Shane Raymond.

Özel
Rp Puanı:
Ondřej Majcherczyk Left_bar_bleue100/100Ondřej Majcherczyk Empty_bar_bleue  (100/100)

Ondřej Majcherczyk Empty
MesajKonu: Geri: Ondřej Majcherczyk   Ondřej Majcherczyk Icon_minitimePerş. Eyl. 08, 2011 8:46 am

Ben derim ki Alyssha ile Ondrej -r'deki o işareti beceremedim ve kopyalamaya üşendim, saygılar- BFF olsunlar hani. Xavier ile de dost olurlar. Kimberly'e de sen bul. Bir taşla üç beş kuş vurdum sanki. Razz
Immacolata Beauregard

Immacolata Beauregard

Özel
Rp Puanı:
Ondřej Majcherczyk Left_bar_bleue97/100Ondřej Majcherczyk Empty_bar_bleue  (97/100)

Ondřej Majcherczyk Empty
MesajKonu: Geri: Ondřej Majcherczyk   Ondřej Majcherczyk Icon_minitimePerş. Eyl. 08, 2011 9:06 am

Ekledim kii, cıstık cıstık.

Patrica Isabel G'ladheon

Patrica Isabel G'ladheon

Lakap : Pat
Rp Sevgilisi : Thomas (Alp yok artık :( )

Özel
Rp Puanı:
Ondřej Majcherczyk Left_bar_bleue82/100Ondřej Majcherczyk Empty_bar_bleue  (82/100)

Ondřej Majcherczyk Empty
MesajKonu: Geri: Ondřej Majcherczyk   Ondřej Majcherczyk Icon_minitimePerş. Eyl. 08, 2011 9:44 am

Seviyem düşük gelmezse gerçekten sıkı bir düşman ne kadar güzel olur ya Smile
Medalainé Black

Medalainé Black

Lakap : Lynn, |Wasplague.
Rp Sevgilisi : Lazım mı?

Özel
Rp Puanı:
Ondřej Majcherczyk Left_bar_bleue92/100Ondřej Majcherczyk Empty_bar_bleue  (92/100)

Ondřej Majcherczyk Empty
MesajKonu: Geri: Ondřej Majcherczyk   Ondřej Majcherczyk Icon_minitimePerş. Eyl. 08, 2011 9:54 am

Her türlü kurguya açığım. Happy Dost,düşman,sevgili, yasak aşk. Happy
Immacolata Beauregard

Immacolata Beauregard

Özel
Rp Puanı:

Ondřej Majcherczyk Empty
MesajKonu: Geri: Ondřej Majcherczyk   Ondřej Majcherczyk Icon_minitimePerş. Eyl. 08, 2011 10:41 am

Lynnete mevzuyu bir düşünelim. Yasak aşk gibi bir mevzuyu geliştirebiliriz aslında.
      Patricia, dördüncü sınıf bir öğrenciyi, altıncı sınıf bir öğrenciye düşman yapamam elbette. Statüsü yetmez canım. Olabildiğince düşmansal ekledim. (:

Veradiscia Bratčikovaite
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Veradiscia Bratčikovaite

Lakap : Vera
Rp Sevgilisi : Benim evet.

Özel
Rp Puanı:
Ondřej Majcherczyk Left_bar_bleue99/100Ondřej Majcherczyk Empty_bar_bleue  (99/100)

Ondřej Majcherczyk Empty
MesajKonu: Geri: Ondřej Majcherczyk   Ondřej Majcherczyk Icon_minitimePerş. Eyl. 08, 2011 10:49 am

Eh, partner olabilitem var sanki. Değişik bir kurgu falan?
Immacolata Beauregard

Immacolata Beauregard

Özel
Rp Puanı:

Ondřej Majcherczyk Empty
MesajKonu: Geri: Ondřej Majcherczyk   Ondřej Majcherczyk Icon_minitimePerş. Eyl. 08, 2011 10:54 am

Güzel bir kurgu olursa hayır demem. =B

Heaven Arquette

Heaven Arquette

Lakap : Queen
Rp Sevgilisi : Özledim ya.

Özel
Rp Puanı:
Ondřej Majcherczyk Left_bar_bleue99/100Ondřej Majcherczyk Empty_bar_bleue  (99/100)

Ondřej Majcherczyk Empty
MesajKonu: Geri: Ondřej Majcherczyk   Ondřej Majcherczyk Icon_minitimePerş. Eyl. 08, 2011 10:24 pm

Eski sevgili diyorum ben hani.
Medalainé Black

Medalainé Black

Lakap : Lynn, |Wasplague.
Rp Sevgilisi : Lazım mı?

Özel
Rp Puanı:
Ondřej Majcherczyk Left_bar_bleue92/100Ondřej Majcherczyk Empty_bar_bleue  (92/100)

Ondřej Majcherczyk Empty
MesajKonu: Geri: Ondřej Majcherczyk   Ondřej Majcherczyk Icon_minitimeCuma Eyl. 09, 2011 1:02 am

Ondřej Majcherczyk demiş ki:

Lynnete mevzuyu bir düşünelim. Yasak aşk gibi bir mevzuyu geliştirebiliriz aslında.
      Patricia, dördüncü sınıf bir öğrenciyi, altıncı sınıf bir öğrenciye düşman yapamam elbette. Statüsü yetmez canım. Olabildiğince düşmansal ekledim. (:

Yasak Aşk,diyoruz o zamaan Su'cum.. (:
Ekleeee, emma_watson__52@hotmail.com
Immacolata Beauregard

Immacolata Beauregard

Özel
Rp Puanı:

Ondřej Majcherczyk Empty
MesajKonu: Geri: Ondřej Majcherczyk   Ondřej Majcherczyk Icon_minitimeCuma Eyl. 09, 2011 2:02 am

Tamamdır ekledim ikinizi de.

Noa van Brunt
Büyücü/Cadı
Büyücü/Cadı
Noa van Brunt

Rp Sevgilisi : VASİLE EVLENELİM Mİ

Özel
Rp Puanı:

Ondřej Majcherczyk Empty
MesajKonu: Geri: Ondřej Majcherczyk   Ondřej Majcherczyk Icon_minitimeCuma Eyl. 09, 2011 6:00 am

Dramione yaptınız ünlüleri ya, helal olmasın size. Razz
Immacolata Beauregard

Immacolata Beauregard

Özel
Rp Puanı:

Ondřej Majcherczyk Empty
MesajKonu: Geri: Ondřej Majcherczyk   Ondřej Majcherczyk Icon_minitimeCuma Eyl. 09, 2011 6:43 am

Slytherin diyorum, tek eşli olmayacak heralde. Hıh! =D

Lilou Charles G'ladheon

Lilou Charles G'ladheon

Özel
Rp Puanı:

Ondřej Majcherczyk Empty
MesajKonu: Geri: Ondřej Majcherczyk   Ondřej Majcherczyk Icon_minitimeCuma Eyl. 09, 2011 9:11 am

Ne kadar sevmese de Patrica Isabel G'ladheon adlı ufak Gryffindor öğrencisinin ağabeyi olan zat, -ben oluyorum- seninle arasında biraz sürtüşme yaşasın derim. Haşa olmaz öyle şey der isen, anlayışla karşılar kabuğuma çekilirim. Saygılar.

Ondřej Majcherczyk
1 sayfadaki 1 sayfası