Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kanlı Görev

4 posters
YazarMesaj
Alexandre Leal Markey

Alexandre Leal Markey

Lakap : Alex
Rp Sevgilisi : -yok-

Özel
Rp Puanı:
Kanlı Görev Left_bar_bleue96/100Kanlı Görev Empty_bar_bleue  (96/100)

Kanlı Görev Empty
MesajKonu: Kanlı Görev   Kanlı Görev Icon_minitimeC.tesi Eyl. 10, 2011 8:45 am

Kanlı Görev 1-10

Alexandre'nın yapılacak bir görev bulması ve her konuda güvendiği direnişin üç üyesine bu görevi sunmak fikrinin ardından onları çağırdığı dersliğe geç kalan ve bu yüzdende göreve gitmekten geri kalan Lilou, kendini bir an dışlanmış hissedip asıl yetenekli olanın kendisi olduğunu göstermek için göreve giden Lorraine ve Richard'ın peşinden Salton ormanına gelmesi aslında olayların başlangıcıdır. Öldürülecek olan vampir kaçar, bunun sebebi olarak Lora ve Ric, Lilou'yu sorumlu tutar. Zaten Lilolu'ya karşı nedensiz bir antipati besleyen bu ikili bugün birisinin ölmesi gerektiğini imalı şekilde söyler ve olan olur...
Alexandre Leal Markey

Alexandre Leal Markey

Özel
Rp Puanı:

Kanlı Görev Empty
MesajKonu: Geri: Kanlı Görev   Kanlı Görev Icon_minitimeC.tesi Eyl. 10, 2011 9:18 am

"Eğer ileride bir şey yapacaksan yanına cadı ve büyücülerden başka ırka mensup kişilerde katmalısın. Eğer ki bu işi yapabilirlerse onlar senden korkacaktır."
    "Yapacaklarından eminim."
    "Ama yinede kendin de gitsen..."
    "Geliyorlar! Git artık."

Küçük bir pop sesiyle havaya karışan büyücünün ona verdiği üç nesneyi elinde tutan Alex, karanlıklar arasından gelen ayakların yere basıp ağaç dallarını kırma sesini duyuyordu. Görevi onlara anlatmıştı. Bu işin olması gerekiyordu ve Alex, onlara güveniyordu. Birisini onu hayal kırıklığına uğratmış ve çağrısına kulak asmıştı ama bunun mantıklı bir sebebi olmalıydı. Yoksa Lilou, onun sevdiği ve güvendiği nadir kişiler arasındaydı.

Ayak sesleri suskunlaştı. Arkasındaki nefes alan bedenlerin farkına varıp etrafında yavaşça döndü. Elindeki dolma kalemin birisini Lora'ya verdi, diğerini de Ric'e. Elinde kalan diğer kalemi ise kırgınlıkla yere bırakıverdi. Ne de olsa birazdan o da yolculuk edecekti. Alex, karşısındakilere konuşmayıp uzunca baktı. Sonra ise Hogwarts'ın büyülü alanından ne kadar uzak olurlarsa yolculuğun o kadar iyi ve güvenli olacağı aklına gelip ormanın derinliklerine doğru yürümeye başladı. Cadı ve büyücüde arkasından geliyordu. Karanlıkta yansıyan dal çıtırtılarının eşliğinde biraz yürüdükten sonra durdular. Alex tekrar onlara döndü. Artık zaman gelmişti. Bu ellerindeki dolma kalemin parlamaya başlamasından belliydi. Alex onlara son kez baktı etraflarında dönmeye başladıklarında ise şunlar ağzından döküldü. "Kalemi kaybetmeyin. Yoksa geri dönemezsiniz." Ardı ardına çıkan pop sesiyle birlikte ikiside havaya karıştı. Alex, asasını ışıklandırıp bir ağacın gövdesine yaslandı. Tam bir saat beklemesi gerekecekti.

En son Alexandre Leal Markey tarafından C.tesi Eyl. 10, 2011 10:48 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Richard John Lloyd

Richard John Lloyd

Lakap : Ric.-Jo
Rp Sevgilisi : Henüz yok.

Özel
Rp Puanı:
Kanlı Görev Left_bar_bleue88/100Kanlı Görev Empty_bar_bleue  (88/100)

Kanlı Görev Empty
MesajKonu: Geri: Kanlı Görev   Kanlı Görev Icon_minitimeC.tesi Eyl. 10, 2011 9:40 am

Görevin vampirlerle ilgili olması beni rahatlatmıştı onlara karşı çok büyük bir ilgim vardı keşke bende vampir olsaydım diye hayal etmiştim birkaç kez... Asamı sıkıca kavramış her an herşeye hazırdım. Lora'yla birlikte karanlığın arasından çıkıvermiştik karşımızda elinde kalem ile dik bir şekilde bizi bekliyordu. Kalemleri bize uzatarak "Kalemi kaybetmeyin. Yoksa geri dönemezsiniz." dedi kalemi alıp pantolonumun sağ cebine yerleştirdim ve bir saniye aralıklarla oradan kaybolduk.

Salton ormanı, vampirlerin bol olduğu güzel ve ıssız bir alan derin bir nefes alıp ilerlemeye başladım hemen yanımda Lora ilerliyordu. Orman iyice sessizleşmişti yakınlaştığımızı hissedebiliyordum tam bu düşüncelerle boğuşurken gözlerim hızlıca önümden geçen birşeye takıldı tam karşımızda duruyordu asamı ona doğru çevirdiğimde arkamda bi
    r "pop" sesi dikkatimi dağıttı ve arkamı döndüm karşımda Lilou vardı tekrar arkamı döndüğümde vampir gitmişti onu kaçırmıştık Lilou'ya bağırarak "Ne yaptığını sanıyorsun sen!? Geç kaldın ve buda yetmezmiş gibi görevi mahvettin!" dedim sinirli bir şekilde...

Lorraine Molyneux

Lorraine Molyneux

Lakap : Lory. | Lora.
Rp Sevgilisi : Yok.

Özel
Rp Puanı:

Kanlı Görev Empty
MesajKonu: Geri: Kanlı Görev   Kanlı Görev Icon_minitimeC.tesi Eyl. 10, 2011 11:12 am

Aslında olayların nasıl bu hale geldiği hakkında bir fikri yoktu cadının. Çoğu şeyi dikkat etmeden yaşamıştı: Alex'in Richard ile onu çağırması ve bir yığın açıklama yapması, kendini okul arazisi dışında bulması, elinde bir anahtar olduğunu tahmin ettiği bir kalem ile öylece etrafına bakakalması. Bir vampirden bahsedildiğini duymuştu birkaç defa, pek emin olamasa da onu yakalamaları gerekiyordu sanırım. Görüntü İngiltere'den daha farklı bir yere çevrilince gözlerini kırpıştırdı birkaç kez. Hava hala karanlıktı ve hala bir ormana bakıyordu ama bir şeylerin farklı olduğu hissedilebiliyordu, rüzgar bile değişmişti sanki. "Pekala." dedi kısık bir sesle elindeki kalemi sıkarak. Üzerine yeterince küçük gelen pantolonunun cebine tıkıştırıverdi kalemi hızlıca. Çevresine bakınırken vampir bölgesinde ne halt yediğini düşünüyordu istemeden. O kadar vampirin yaşadığı ve zor görünmelerine yol açan hızları biraz dezavantajdı onlar için. Richard ilerlemeye başlayınca peşinden ilerledi cadı. Rüzgar dışında başka bir ses duymazken arada sırada konuşma ve gülüşme sesleri duyuyordu istemeden. Belki de sadece rüzgarın ona süreklediği seslerden bir kısmıydı, yakında olsalardı çoktan başlarında bitmeleri gerekirdi. Henüz hiçbir hareketlilik olmamışken Lora diken üstündeymiş gibi etrafı izliyordu, her an psikopatın biri ağacın arkasından fırlayabilirmiş gibi hissetmeye başlamıştı. Ne ara önlerine çıktığını anlamadığı bir insanı -büyük ihtimalle insan değildi tabi- görünce refleks olarak durup asasını kaldırdı. Ancak üçü herhangi bir tepki veremeden çevrede sihirli birinin daha olduğunu belli eden sesi duymaları ile şaşkın bakışlarla oraya doğru dönmeleri bir oldu. Lilou Charles G'ladheon, Slytherin'in inatçı üyesi sonunda kendilerine katılmaya karar vermişti. Alex'in onlara ne yapacaklarını anlattığı sırada duymuştu Lilou'nun ismini, onunda katılması beklenmişti ancak ya geç kalmıştı ya da vazgeçmişti. Vampirin ortadan kaybolması ile Richard'ın sinirlenmesine fazla şaşırmadı Lora. "Ne yaptığını sanıyorsun sen? Geç kaldın ve bu da yetmezmiş gibi görevi mahvettin!" Lilou'nun dik bakışları yeterli bir cevap olamazken diğer ikisi vampiri kaçırmanın kızgınlığını tutuyordu üstünde. Herhalde vampir uslu bir çocuk olup onların tekrar yanına gelmeye gönüllü olmazdı, değil mi?

"Nerelerdeydin Lilou G'ladheon?" dedi Lora bütün ciddiyeti ile kollarını kavuşturarak.
Lilou Charles G'ladheon

Lilou Charles G'ladheon

Özel
Rp Puanı:
Kanlı Görev Left_bar_bleue92/100Kanlı Görev Empty_bar_bleue  (92/100)

Kanlı Görev Empty
MesajKonu: Geri: Kanlı Görev   Kanlı Görev Icon_minitimeC.tesi Eyl. 10, 2011 11:36 am

Lilou, zor bir dönem geçiriyordu. Bir yandan sınavlara hazırlanırken, bir yandan da Kutsal Direnişçilerin bir kaç gereksiz üyesi fena halde canını sıkıyordu. Alex onu çağırmıştı fakat birtakım işlerinden ötürü geç kalan Lilou görevi kaçırmış olmalıydı. Alex, Lora ve Richard'a görevi anlatırken duymuş ve kendinin bu görevden alındığını duyunca güvendiği tek insan olan Alex'e çok sinirlenmişti. Zaten Lora ve Richard onu pek sevmezdi. Çok üzülmüş olamazlardı bu duruma. Lilou kendini onlardan daha yetenekli görüyordu. Görevi o almalıydı. Bir vampirden bahsetmişti Alex. Yerini duyamamıştı Lilou belki ama aklını çalıştırmış ve vampirlerin sık yaşadığı Salton Ormanı'nda olabileceğini tahmin etmişti. Denemeliydi. Bu ona bir şey kaybettirmezdi. En azından Lilou böyle düşünüyordu. Ensesinde ölümün nefesini hissediyordu. Azrail peşindeydi son günlerde. Ama korkmuyordu. En azından bir Ravenclaw öğrencisi bile buna cesaret ediyorsa, Lilou'nun orada olmaması saçma olurdu. Evet. Lilou oraya gidecek ve cesurca savaşacaktı.

Gözlerinden okunmayan bir sevgi de besliyordu aslında Lora, Richard ve Alex'e. Okul artık onun için önemli değildi. Yanına alacağı tek şey asası ve yüreğiydi. Lilou bir tam görücüydü. Salton Ormanı'na gideceklerinden emin olduktan sonra kendini yormamak için devamına bakmadı bile. Yüzüklerinden dolayı nerede olduklarını bulması zor olmadı. Hogwarts'ın cisimlenmenin yasak olduğu alanından çıktıktan sonra cisimlenen Lilou bir anda kendini; Alex, Lora, Richard ve Vampir'in olduğu yerin ortasında buldu. Gürültülü bir şekilde gelen Lilou'yu fark eden vampir bir anda ortadan kayboldu. Lilou bir çuval inciri berbat ettiğini düşünüyor ve zaten suçluluk duyuyordu. Lora ve Richard'ın onun üstüne gelmesi Lilou'yu çok rahatsız etmişti.

Richard, "Ne yaptığını sanıyorsun sen!? Geç kaldın ve bu da yetmezmiş gibi görevi mahvettin!" diye çemkirdi Lilou'ya. Lilou dik bakışlarını sınıf arkadaşına yöneltmişti şimdi. O sırada soğuk soğuk terleyen Lilou arkadan gelen Lora'nın sesiyle iyice zıvanadan çıkmıştı. "Nerelerdeydin Lilou G'ladheon?". Soyadının söylenmesine alışık olmayan Lilou ilk başta bu söz başka birine söylenmiş gibi hissetse de aslında tam da kendisine söylenmişti. Lilou'nun elleri saçlarının arasına girmişti. Özür dileyecekti belki de. Vampirin peşine düşüp onu yakalayarak kendini affettirecekti ya da... Ama bu kadar üzerine gelmeleri ve Alex'in de buna kayıtsız kalması onu sinirlendirmişti. Lilou, sinirli olmasına rağmen gayet soğuk bir sesle, "Ben olmadan vampiri halledebileceğinizi mi sandınız? Hah. Aranızda en iyi benim bu konuda. Ben olmadan hiçbir şey yapamazdınız. Lora, sen mi halledecektin vampiri? Gözlerindeki korkunun kokusunu alıyorum Lora." dedi.

Ne kadar sert çıkışmış olsa bile yaptığı hatanın farkındaydı Lilou. Kalbi göğüs kafesinden fırlayacak gibi olmuş, midesi ise karnında tango yapıyordu adeta. Ama ölümün tangosuydu bu...
Richard John Lloyd

Richard John Lloyd

Özel
Rp Puanı:

Kanlı Görev Empty
MesajKonu: Geri: Kanlı Görev   Kanlı Görev Icon_minitimeC.tesi Eyl. 10, 2011 9:41 pm

Benden hemen sonra Lora sinirli bir şekilde "Nerelerdeydin Lilou G'ladheon?" dedi kollarını kavuşturarak. Lilou'nun vereceği cevabı merak ediyordum görevi mahvetmişti bunu nasıl telafi edicekti? "Ben olmadan vampiri halledebileceğinizimi sandınız? Hah. Aranızda en iyi benim bu konuda. Ben olmadan hiçbir şey yapamazdınız. Lora, sen mi halledecektin vampiri? Gözlerindeki korkunun kokusunu alıyorum Lora." dedi şimdi dahada sinirlenmiştim ona doğru bir adım attım "Madem öyle git yakala o vampiri Charles!" doğruca gözlerinin içine doğru bakıyordum kavga olması için dua ediyordum ondan nefret ediyordum. Asamı daha sıkı kavramıştım elimin terlediğini hissediyordum "Sen sadece Slytherin binasının böceğisin!" diye bağırdım artık kendimi tutamıyordum. Asamı ona doğrultup "Bugün burada bu işi bitirelim Charles." geriye doğru bir adım atıp duello'ya hazırlanmıştım.
Lorraine Molyneux

Lorraine Molyneux

Lakap : Lory. | Lora.
Rp Sevgilisi : Yok.

Özel
Rp Puanı:

Kanlı Görev Empty
MesajKonu: Geri: Kanlı Görev   Kanlı Görev Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 9:20 am

"Ben olmadan vampiri halledebileceğinizi mi sandınız? Hah. Aranızda en iyi benim bu konuda. Ben olmadan hiçbir şey yapamazdınız. Lora, sen mi halledecektin vampiri? Gözlerindeki korkunun kokusunu alıyorum Lora."

Kendisine yapılan bütün laflara karşı gözlerini kısıp dik dik bakmakla yetinmişti Lora. Yorum yapmanın ona düşmediği gerçeği dışında her şeyi başarabileceğini sanması Lilou'nun yeterince garip görünmesine yetiyordu. Göründüğünden daha fazla kırıldığını belli etmemek için gözlerini devirip konuşmakta olan Richard'a odaklandı. "Madem öyle git yakala o vampiri Charles!" İki büyücününde birbirlerine dik dik bakması her an bir şeylerin patlayabileceğinin göstergesiydi sanki. Ama Lora dikkatini tamamen farklı bir yöne çevirmişti kısa bir sürede, her an çıkabilecek tartışma yerine hala konuşma sesleri duymakta olduğu ağaçlara bakıyordu şimdi. Yeterince uzakta olmasalardı onlara bakan birkaç çift gözden bile bahsetmeye başlayabilirdi cadı. Konuşmaları daha net duymaya başlarken yabancı olduğu bir dil duyuyordu sadece. Yavaşça dikkatini toplamaya çalışarak bir adım ileri attı. Yanındaki iki büyücünün dikkatini ile çekmemişti bu hareket, aslına bakarsanız birbirlerine bağırmaları kendine getirebilmişti Lora'yı. "Hey, bir dakika. Tartışmayı kesin!" dedi işe yaramayacağnıı hissederek. İkisininde ellerinde asaları hazır görünce düşünmeden kendininkini de kaldırdı. Ya ikisini ayırmaya çalışacaktı ya da inat ederlerse ikisininde canını okuyacaktı, görünüşe göre diğer ikisi çoktan bir karar vermişlerdi bile.
Lilou Charles G'ladheon

Lilou Charles G'ladheon

Özel
Rp Puanı:

Kanlı Görev Empty
MesajKonu: Geri: Kanlı Görev   Kanlı Görev Icon_minitimeSalı Eyl. 13, 2011 7:02 am

"Madem öyle git yakala o vampiri Charles!". Richard haklıydı. Lilou'nun bir şey söylemeye hakkı yoktu. Lilou bugün buraya kutsal bir amaç uğruna gelmişti. Şakaklarından akan terin her damlası hırs ve arzu doluydu. Bugüne kadar yapmadıklarını gerçekleştirmek için gelmişti buraya. Richard ona bağırıp tehditler yağdırıyordu. Lilou söylediklerinin tek kelimesini dinlememişti. Ne dediğini anlamıyordu. Çok garip şeyler hissediyordu. Bir anda Richard'ın asasını ona doğrultup geriye doğru bir adım attığını hissetti. Lilou asasını ters elinde, gayet rahat bir şekilde tutuyordu. Hiç karşılık verecekmiş gibi durmamasına rağmen içten içe hissettiği suçluluk duygusu bastırılıyor gibiydi. Richard onu tahrik etmeye devam ediyordu. Lilou ve egoları, bir yerde patlak verecekti. Evet. Beklenmedik bir hareketle Lilou düello pozisyonunu aldı. Lora onlara susmalarını ve kavgayı kesmelerini söylese de artık büyü asadan çıkmıştı bile...

Her şey çok yavaş gerçekleşiyordu. Lilou kendini çok kötü hissediyor ama düelloya hiç olmadığı kadar da hazır hissediyordu. Fransızca bir şeyler mırıldandı. Lora dil dökmesinin bir işe yaramadığını anlamış olacak ki, o da asasını çekti. Richard ve Lilou karşı karşıya, ikisi de birbirinden bir hamle beklerken Lora da düelloya hazırlanmıştı. Hayır. Lilou asla bir kadına büyü yapamazdı. Yapmayacaktı da. Bu hayatı pahasına bile olsa. Gözlerini kapattı. Dua edip derin bir nefes aldı. Richard'la burada düello yapmak istemiyordu. Ama artık başka çaresi kalmamıştı. Göğüs kafesinin üstündeki baskı açıklanamayacak bir hâl almıştı. Lilou asasını savurdu ve Richard'a doğru tüm kiniyle bağırdı; "Expelliarmus".

RP out: Kusura bakmayın. Geç ve kısa oldu...
Richard John Lloyd

Richard John Lloyd

Özel
Rp Puanı:

Kanlı Görev Empty
MesajKonu: Geri: Kanlı Görev   Kanlı Görev Icon_minitimeCuma Eyl. 16, 2011 7:44 am

Lilou'ya çok kızgındım ve onu öldürme isteğim tavan yapmıştı asam direk olarak kalbini hedefliyordu "Hey, bir dakika. Tartışmayı kesin!" diyerek çıkıştı Lora hemen ardından o da asasını kaldırdı. Ne yapacaktı? Benim tarafımdamıydı yoksa onunmu? Eğer onun tarafında olursa iki kişiyle duello yapmak benim için oldukça zor olacaktı...

Lilou tek hamlede asasını çıkarıp bana doğrulttu fazla zaman geçmeden büyülü sözcükleri söylemişti asasını savurarak "Expelliarmus" savunma büyüsü olarak aklıma ilk gelen "Protego" büyüsüydü bir adım geri atarak "Protego" dedim asamdan çıkan büyülü kalkan beni büyüden korumuştu atak yapma sırası bendeydi Lora'nın karışmaması için dua ediyordum. "Sectumsempra." diye haykırmıştım bu büyü onu ciddi yaralayabilir hatta öldürebilirdi.
Lilou Charles G'ladheon

Lilou Charles G'ladheon

Özel
Rp Puanı:

Kanlı Görev Empty
MesajKonu: Geri: Kanlı Görev   Kanlı Görev Icon_minitimePaz Eyl. 18, 2011 8:23 am

Lilou sadece tek bir kelime duymuştu. Karanlıkta yankılanan ve bir çığlıkla karışan bir ses. Her şey etrafında dönüyordu sanki. Ya da o hareketliydi. Evet. Buna karar vermek çok zordu. Üzerine gelen parlak bir ışık ve ses. "Sectumsempra!". Bir anda arkasında beliren Alex'i fark etti. Büyü tam ona doğru gidiyordu. Richard kötü bir nişancıydı demek ki. Lilou kendini bir anda Alex'in önüne attı. Göğüs boşluğunda bir acı hissetti. Daha sonra kafasında bir acı hissetmeye başladı. Yere düşmüştü. Kafasını çarpmıştı. Gördüğü ışık tam göğsünde patlamış ve onu 2 metre kadar geriye savurmuştu. Nefes almakta güçlük çekiyordu. Etraf çok parlak bir hal almış, sesler karışmaya başlamış, her şey nefes alır duruma gelmişti. Toprak, gökyüzü, yıldızlar ve üzerine düştüğü; sarı, kuru ve hüzünlü yapraklar. Birtakım sesler duyuyor fakat anlamlandıramıyordu. Sesler birleşip kelimeleri, kelimeler birleşip cümleleri oluşturamıyordu...

Lilou haykırırcasına bir çığlık attı. Sesi kalınlaşmış ve çatallanmıştı. Çok büyük bir acı hissediyordu. Elini son kalan gücüyle göğsüne götürdü. Göremiyordu ama göğsündeki sıcak sıvının kan olduğunu anlaması çok uzun sürmedi. Bu kısa süre geçtikten sonra artık hissizleşmeye başladı. Artık acı ve nefret duymuyordu. Yüzüne bir gülümseme yerleşmişti. Belki de bu ilk defa oluyordu insanların içinde. Gözlerinin önünde 3 siluet belirdi. Seçemiyordu kim olduklarını. Sesi kesilecekti. Bunu bilmesine rağmen konuşmaya çalıştı. Derin bir nefes aldı ve kısık bir sesle, "Üzgünüm. Başaramadım." dedi. Birinin elini tuttu ve gözleri usulca kapandı. Nefes almıyordu.
Alexandre Leal Markey

Alexandre Leal Markey

Özel
Rp Puanı:

Kanlı Görev Empty
MesajKonu: Geri: Kanlı Görev   Kanlı Görev Icon_minitimeC.tesi Mart 03, 2012 3:10 am

Asasını daha kaç kere ışıklandırıp söndürecekti ya da daha kaç kere büyük ağacın gövdesi etrafında dönecekti? Zaman dolmuştu. Onlara kesin talimat verdiğini biliyordu. Ama içi hala rahat durmuyordu. Sanırım gidecekti evet evet peşlerinden gidecekti. Belkide vampir düşündüklerinden daha azılı çıkmıştı. Belkide vampiri tam beslenme sırasında rahatsız etmişlerdi. Alex bundan ders çıkarıp vampirler ve diğer sihirli yaratıklar hakkında bolca bilgi öğrenmek için bir araştırma yapmalıydı. Bu şekilde yapacakları iletişimler daha kolay ve sağlam olabilirdi. Bunun aksine fazla bilgi göz çıkartmazdı ya!

Etrafına bir göz attı. Çevresinde bir kez döndü ve artık gitmeye kesin niyetlendi. Asasını sıkı tuttu aklına yerin konumu getirdi. Odaklandı ve bir siyah boşluğa geçti. Atomları ayrılmış serbestçe hareket ediyorlardı sanki. Ama aynı zamanda da üzerine bir ton yük binmiş gibiydi de. Sonunda bu durum sona erdi. Hala karanlıkta olduğunu görüp şaşırdı. Ama tabi ki ormandı sonuçta. Az sonra karşısında bir ışık patlaması oldu. Ama bu normal bir ışık değil, aksine sanki bir uğursuzluk büyüsüydü. gittikçe yaklaşıyor muydu yoksa Alex'e cisimlenme mi çarpmıştı? Bir saniye sonra önüne bir karaltı geçti. Yeşil ışık söndü. Alex gardını çekti. Her şeyi anlaması, bir saniye bir geçmeden kafasına dank etti. Lilou!

Alex hemen koşturdu. Şifacılıkta iyi değildi ama hey iyi olanlara da zaten şifacı deniyordu. Nihayetinde Alex şifacı değildi. Hemen koşup Lilou'nun başına geldi. Gördüğü manzara içini ürpertti sanki kanı çekilmiş yerine cıva doldurulmuştu. Lilou harmonik titremelerle kendinden geçmeye hazırlanır gibi duruyordu. Alex dizlerini soğuk toprağa koyup büyücünün yanına oturdu. Elini tuttu. Gözünden bir damla yaş sessizce süzüldü ve toprağı ıslattı. Büyücünün ağzı bin bir güçlükle yarıldı ve seslendi. "Üzgünüm. Başaramadım." Sonrasında ise bakan gözler sabitleşti. Hala bir yere bakmaktaydı ama orada bir şey yoktu. Alex onu kolundan tutup kendine sardı. Yanındaki cadı ve büyücüye baktı. İkisi de başını salladı, anlamışlardı. Sonra hepside boşluğa karıştı. Bir zaman sonra karanlık ormanda cisimlendiler. Biraz iş vardı. Büyücüyü rahat ettirmek. Her şey sanki susmuştu. Durumun farkındaydı. iç sesleri dahil kesilmişti. Ölümün gücünü hissetmiş, yaşamın doğumsuzluğunu anlamışlar gibiydi. Bizzat da Alexandre Leal Markey'in tam kendisi.

//Son//

Kanlı Görev
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Görev Çarkı Aktiftir!