Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi. 
AnasayfaKapıSSSKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Alyssha Cassidy Malfoy

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Alyssha Cassidy Malfoy
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
avatar

Lakap : Aly, Cass
Rp Sevgilisi : Xavier Shane Raymond.
Mesaj Sayısı : 828
Kayıt tarihi : 01/11/09

Özel
Rp Puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Alyssha Cassidy Malfoy   Salı Eyl. 13, 2011 2:50 am  KARAKTER KARTI;
  # Tam Adı: Alyssha Cassidy Malfoy
  # Takma adları: Aly
  # Yaş: 17
  # Cinsiyeti: Bayan
  # Doğum Tarihi: 4 Şubat
  # Doğum Yeri: İngiltere
  # Kan Durumu: Safkan
  # Ana Dil: İngilizce
  # Diğer Diller: Latince, Almanca, İtalyanca, Fransızca
  # Savaş Tarafı: Karanlık
  # Uyruk: İngiliz
  # Patronus: Boa Yılanı
  # Özel Yetenek: Çatal Ağız
  # Bina/Okul: Slytherin | Hogwarts


  Etrafı kalabalıktı, her zamanki gibi. İnsanlar Slytherin'in Prensesi'nin yanındaydılar, konuşuyor, dedikodu yapıyor, anlatıyorlardı. Ortak salonda bir koltuğa çökmüş, gözleri şöminede yanan ateşe takılan genç kız ise hiçbirini duymuyordu. Üzerindeki pahalı kıyafetler, ayağındaki ayakkabılar, yüzündeki makyaj.. umurunda değildi. Çünkü o kendisini çırılçıplak hissediyordu, yapayalnız. Etrafındaki umursamadıkları, yakın dostları, sevgilisi de dahil olmak üzere. Düşünceler aklını delip geçerken, geçmiş günler gözünün önündeydi. Küçüklüğü hakkında o kadar az şey hatırlıyordu ki, bir bebekken ablasının kahraman gibi onları kurtarışı ve annesinin eski malikanesine kaçışı onun için bir efsaneydi. Bu yaşına gelene kadar dinlemişti, onlarca, yüzlerce kez. Üç küçük çocuk ve bir abla. Malfoy'ların güç kaynağı, tohumları. Anna, Alyssha, Kimberly ve Daphné. Hepsinin kendi hayatı, hepsinin kendi koşuşturmacası. Dışarıdan bakıldığında mükemmel aile tablosu... Genç kız homurdanmadan duramazken, buz mavisi gözlerini sıkıca yumdu. Anılar bedenini sarmalamıştı ki, artık kimseyi duymuyordu. Yalnızca içinde yanıp tutuşan geçmiş...

  Bana en çok benzeyen sensin Alyssha, demişti bir keresinde Anna ona. Dört sene önce, Alyssha henüz içindeki gücün farkında olmazken. O zamanlar mutlu olmuştu, idol aldığı insan, onu her zaman koruyacak ablası onu kendisine benzetiyordu. Bir küfür savurdu Alyssha. Bilmiyordu, Anna hiçbir zaman bilmiyordu. Alyssha ondan güçlüydü. Malfoy'ların en güçlü varisi kendisiydi, hayır asla her zaman dünyanın sayılı büyücülerinden gösterilen Anna kendisinden güçlü değildi. Genç kızın bunu anlaması uzun sürmemişti, içindeki güç, karanlık beşinci sınıftan itibaren kendisini göstermeye başlamıştı. Her zaman popüler kızdı o, çevresi dolu, prenses... O kadar pohpohlanmıştı ki kimse ondaki değişimi adam gibi fark edememişti. Alyssha zamanla ruhunu satmış, kalbi taşlaşırken kendisini herkesten soyutlamıştı. Karanlık Lady, Aphrodite... Her şeyiyle bağlı kalabildiği tek insan. Ona olan tutkusu, onun varlığı genç kıza içinde olan güce kavuşması için yol göstermişti. Öyle ki kimsenin anlamadığı Alyssha, benliğine öylece kavuşmuştu.

  Genç kız çok gülerdi, suratında her zaman alaycı sırıtışı, güçlü duruşu. Bir kez olsun biri onu üzemez, onu kıramaz, onu güçsüz düşüremezdi. Dimdikti sırtı, eğilmemek üzere. Onlarca kişiyle ölümüne dövüştüğü zamanlarda da soğukkanlıydı, ölmek üzere olduğunda da. Karanlık yerlerde dinlenmeyi severdi, yasaklar onun için hep ilgi çekiciydi. O bir liderdi, liderlik zarfının ne olduğunu bilerek. Diğerlerinin bilmediğiyse, genç kız yalnızken kaderle yüzleşirdi. Mugglelardan nefret ederdi, oysa sigara tutkunu olduğu meretti. Tıpkı alkol gibi... Ağlamaz zannedilen Alyssha, yalnızken ağlardı da. Çünkü o asla taş kalpli olmamıştı, ablasından nefret etmeyi istememişti, kardeşlerinden uzak kalmayı da... Oysa bu onun kaderiydi. Liderler, yalnız kalmaya mahkumdular. Peşindeki binlerce takipçilerin yanı sıra, akılları yalnızca kendileri içindi.

  Küçüklüğünden beri kömür karası olan saçlarını zarif bir hareketle gözünün önünden çekerek, çakmak gözlerini açtı. Yanıyordu, oysa bu yalnızca içindeki fırtınaların başlangıcıydı. Gözüne ileriden sevgilisi Xavier takıldı, sarışın genç adam kendisine göz kırparken Alyssha'yı dizginleyebilen tek erkek olduğunu biliyordu. Genç kız bu zamana kadar o kadar çok sevgili değiştirmişti ki, sayısını kendisi bile hatırlamıyordu. Takıldıkları, oynadıkları, aldattıkları, yalnızca yattıkları... Ve zamanında adını unutmayacak şekilde kalbine kazınanlar. Hiçbir zaman ciddi anlamda aşık olduğunu düşünmemişti, ya da olabileceğini. Xavier'sa, bir zamanlar nefret ettiği, onu öldürmek için her şeyi yapabilecek olan Xavier ise aşık olduğu adamdı. Her şeyiyle. O Alyssha için aşkın ta kendisiydi, kimi zaman ondan bile uzak kalmak istese de, o onun diğer yarısıydı. Gülümsedi. Odasına giderken, etrafına bakındı. Başı deli gibi ağrısa dahi, öğrenci başkanı olarak kendisine ait oda da gizlice sakladığı ateş viskisini ağzına dayadı. Sıcak sıvı boğazından aşağı süzülürken, akmakta olan makyajını elinin tersiyle sildi. Tamamen yalnız kalmak istiyordu, yalnız...


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Alyssha Cassidy Malfoy
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
avatar

Lakap : Aly, Cass
Rp Sevgilisi : Xavier Shane Raymond.
Mesaj Sayısı : 828
Kayıt tarihi : 01/11/09

Özel
Rp Puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Alyssha Cassidy Malfoy   Salı Eyl. 13, 2011 2:54 amX X X


x x x

x x x

x x x

x x x x

x x x


En son Alyssha Cassidy Malfoy tarafından Salı Haz. 26, 2012 2:31 am tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Alyssha Cassidy Malfoy
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
avatar

Lakap : Aly, Cass
Rp Sevgilisi : Xavier Shane Raymond.
Mesaj Sayısı : 828
Kayıt tarihi : 01/11/09

Özel
Rp Puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Alyssha Cassidy Malfoy   Salı Eyl. 13, 2011 2:54 am  A P H R O D I T E L A N E I V E R A
  Herkesin hayatında vazgeçmeyeceği, onun gibi olmak istediği, aynı zamanda canından öte sevdiği biri vardır ya hani, Alyssha için öyle tek bir kişi var o da Aphrodite. Karanlık Lady’si, onun için kutsallaştırdığı idol ve aynı zamanda hayatında her şeyiyle tek güvenebildiği bir insan. En yakın arkadaşı. İçlerindeki karanlıktan çok daha öte onların arasındaki bağ.


  A N N A L I Z Z I E M A L F O Y
  Alyssha’nın bir zamanlar onun izinden gitmek istediği, oysa kendi liderlik sıfatını keşfedince hayatındaki bir kara lekeye dönüşen ablası. Malfoy dendiğinde akıllara ilk onun gelmesinden, en güçlü büyücülerin arasında olmasından ve baş ölüm yiyen olarak görev yapmasından nefret ediyor genç kız. Öyle ki, bunu şimdilik çok az kişi bilse de, aralarındaki bağın koptuğunun herkes farkında.


  K I M B E R L Y V A L E R I E M A L F O Y
  Ona sevgisi sonsuz olan, kardeşleri arasında en duyarlı olan Kimberly, Alyssha’nın asla kopmak istemediği birisiydi. Oysa Kimberly’nin Anna’ya düşkünlüğü ve Alyssha’yla ablası arasında olanlar, genç kızla kardeşinin arasını açtı. Bir zamanlar yanından bir saniye olsun ayrılmazken, artık birlikte görülmez oldular.


  X A V I E R S H A N E R A Y M O N D
  Hani bazı hikayeler vardır, aşktan kaçarken aşka yakalandı diye.. İşte, Xavier ile Alyssha’nın masalı da böyle. İkisi de bir zamanlar birbirlerinden nefret eden iki çapkın Slytherin iken, sarhoş oldukları bir günden sonra birbirlerini yakından tanıdılar. Aralarındaki nefret çizgisini kaldırıp tutkulu bir aşka dönüşünce, ikisi kaderlerindeki insanları bulmuş oldular. Onların aşkı, karanlık şeyler arasındaki tek gün ışığı.


  D I M I T R I S T E F A N P O T T E R
  Bir Potter oluşu, Anna’nın yanında durması, her saniye gözlerinin Alyssha’yı takip etmesi.. Her şey, hem de her şey Dimitri’nin de yok olacaklar listesine eklenme sebebi. Okuldan mezun olduğu zaman Alyssha, tıpkı onlarında korktuğu gibi terör estirmeyi planlıyor. Dimitri’nin de bunu bildiğinin farkında. Onun bakışlarını her üzerinde hissettiğinde, orada bir dakika daha durmuyor.


  N A T H A N I E L A R Q U E T T E
  Slytherin’in erkeklerinin çoğunluğu gibi, ağır başlı, yakışıklı ve karizmatik olan Nathaniel bir zamanlar Alyssha’nın beraber olunacak erkekler listesindeydi. Aralarındaki yakınlaşma başladığında ise, arada uçuşan espriler ve gülümseten anılar üzerine ikili dost olarak daha iyi olacaklarına karar vererek ani bir dönüş yaşadılar. Bunun üzerine Alyssha, arası iyi olduğu zamanlarda Kimberly ile onun arasını yaparak, çöpçatanı oynadı.


  J A C K S T E P A N O V I C K A R E N I N
  Bir zamanlar sadece ismini bildiği ve kendisini her gördüğünde heyecanlanan bu çocuğa gülüp geçen Alyssha için Jack artık çok daha farklı. Birlikte göldeki ufak maceralarında onunla tanıştığında, bu çocukta farklı bir şeyler olduğunu sezdi. Kendisinden ufak olduğu için onu yalnızca sempatik bulmasına karşın Xavier bu çocukla ikisinin muhabbetine oldukça karşı.


  V E N E T I A L Y N N B O L E Y N
  Slytherin'i bilirsiniz, kızlar eğer aralarında çekememezlik yoksa oldukça iyi geçinirler. Eh Lynn de Alyssha'nın yakın arkadaşlarından. Birlikte partilerde pistin tozunu attırır, arada sırada içmeye gider ve eğlencenin dibine vururlar. Genelde insanlara güvenmeyen Aly, her nedense Lynn'e sonuna kadar güveniyor. Bu da onların dostluklarının büyük bir parçası.


  K R Y S T E L L E B A R T O L O M E J
  Alyssha'nın en yakınlarından olan Krystof'un ikizi Krystelle ile Alyssha küçüklük zamanlarından tanışıyorlar. Eskiden birlikte Londra'da eğlenirlerken, ikizlerin katlanılmaz olmasından dolayı ailesi onu Fransa'ya yolladı. Ancak altıncı senesinde Krystelle'ın yalvarmaları üzerine Alyssha ortam hazırlayarak onun Londra'ya dönmesine yardım etti. Bu yaramaz ve neşeli kız Alyssha'nın hayatındaki huzur kaynağının ta kendisi.

* * *
Eklenmek İçin;
Ad - Soyad:
Kurgu:
2 Adet İkon:


En son Alyssha Cassidy Malfoy tarafından Salı Eyl. 13, 2011 5:32 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Nathaniel Arquette

avatar

Lakap : Nate.
Rp Sevgilisi : Kimberly Valerie Malfoy.
Mesaj Sayısı : 173
Kayıt tarihi : 22/08/11

Özel
Rp Puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Alyssha Cassidy Malfoy   Salı Eyl. 13, 2011 4:28 am

Ad - Soyad: Nathaniel Arquette
Kurgu: Eskiden Nathaniel ile Alyssha çıkacak gibilerdi ama ve lakin bir zaman sonra dostluğun daha iyi olacağına karar verdiler ve çok yakın dostlar. Kimberly'le de birbirimizi fark etmemizi Alyssha sağladı.

2 Adet İkon: x
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Dimitri Aldrich Potter

avatar

Lakap : Dim. Dimka.
Rp Sevgilisi : Diamenta Sandeaux.
Mesaj Sayısı : 1216
Kayıt tarihi : 16/08/09

Özel
Rp Puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Alyssha Cassidy Malfoy   Salı Eyl. 13, 2011 4:35 am

Ad - Soyad: Dimitri Stefan Potter
Kurgu: Alyssha'nın planlarına karşı Anna'yla sürekli tetikteler ve okul içinde arada sırada alyssha'yı gözlüyolar.

2 Adet İkon: x
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Aphrodite Deathbringer

avatar

Rp Sevgilisi : Damon.
Mesaj Sayısı : 177
Kayıt tarihi : 13/12/10

Özel
Rp Puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Alyssha Cassidy Malfoy   Salı Eyl. 13, 2011 4:52 am

İkonlar.
Spoiler:
 

Kurgu.
Ehem ehem. İşte şu Lady olayları falan anlarsın ya. Zaten bilirsin sen kurguyu ya (: Ayrıca söylemeden de geçmek istemiyorum: Senin lejantını ham yaparım .
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Alyssha Cassidy Malfoy
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
avatar

Lakap : Aly, Cass
Rp Sevgilisi : Xavier Shane Raymond.
Mesaj Sayısı : 828
Kayıt tarihi : 01/11/09

Özel
Rp Puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Alyssha Cassidy Malfoy   Salı Eyl. 13, 2011 5:33 am

Ekledim canlarım, ayrıca Dicle'm bitanem afiyet olsun, ben de seni ham yaparım. <3
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Jack Stepanoviç Karenin
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
avatar

Lakap : Hermione, Jackie, Panas, Ash, Aleksey (Herkesin ona seslenişi farklı ama o Jack'i tercih eder. Tabi, Aleksey hariç. O lakabı seviyor çünkü o Natalia'dan.)
Rp Sevgilisi : Rus Kızı vs. Meyve Suyu
Mesaj Sayısı : 851
Kayıt tarihi : 14/08/11

Özel
Rp Puanı:
97/100  (97/100)

MesajKonu: Geri: Alyssha Cassidy Malfoy   Perş. Kas. 24, 2011 6:22 am

Ad - Soyad: Jack Asher Johnson

Kurgu: Jack Hogwarts'a dördüncü sınıfta geldi ve geldiği okul olan Durmstrang'da kaybettiği bir kız vardı; Gloria. Okula yeni yeni alışan bu çocuğu Gloria'ya büyük oranda benzeyen Alyssha büyüler. Siyah şaçları, daima yüzünden düşürmediği gülümsemesi; ancak bu gülümsemeye rağmen onu dokunulmaz kılan asil havası... Daima zarif ve mantıklı hareketleri... Oğlan onu yer yüzünde yaşayan bir melek gibi görmektedir veya Gloria'nın ruhunun ona bahşettiği yeni yüzü...
Ancak ne olursa olsun Alyssha'yı ne zaman görürse yıllar önce kaybettiğini sandığı küçük kelebek duyguları yeniden su yüzüne çıkıyor. Nefes almasını güçlendirse de Alyssha Malfoy için iki yaş küçük ve duygularını açamayacak kadar korkak işte! Ama bu duygular bir gün kelimelerle buluşacak.

2 Adet İkon:
x

lol! ünlü değişince iconları da değiştirdim.meta:
 
Muscovite:
 
JUST FOR NATALIA:
 

секрет:
 


En son Jack Stepanoviç Karenin tarafından Paz Mart 04, 2012 10:14 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Venetia Lynn Boleyn

avatar

Lakap : Tia
Rp Sevgilisi : Dante Carnado
Mesaj Sayısı : 65
Kayıt tarihi : 13/06/10

Özel
Rp Puanı:
90/100  (90/100)

MesajKonu: Geri: Alyssha Cassidy Malfoy   Paz Mart 04, 2012 9:19 am

Bebeğim, şöyle yakın arkadaş falan olabiliriz. Beraber içiyoruzdur, geziyoruzdur falan o tür. İkonum imzamda :face:
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://desnaijer.tumblr.com
Krystelle Bartoloměj
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
avatar

Lakap : Krys, Stelle, Xtelle.
Rp Sevgilisi : Tamam yalana gerek yok, Hansey.
Mesaj Sayısı : 528
Kayıt tarihi : 19/08/10

Özel
Rp Puanı:
99/100  (99/100)

MesajKonu: Geri: Alyssha Cassidy Malfoy   Paz Mart 11, 2012 6:27 am

Malum Aly, Krys'in *tof olan sdfghjk* en yakın kız arkadaşlarından bir tanesi. Bizim aile ajanlıktan dolayı evde durmuyorlar. Krystof ile ben birbirimize tamamen benzediğimizden dolayı yan yana gelince durdurulamaz oluyoruz. Bu yüzden ben Beauxbatons'a yollamışlardı. Ancak 6. sınıfta artık buna dayanamayarak okul kaydımı senin de yardımınla Hogwarts'a aldırıyorum. Seninle çocukluğumuzdan bir iki muhabbetimiz var ancak asıl eğlence şimdi başlıyor. Razz
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Alyssha Cassidy Malfoy
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
avatar

Lakap : Aly, Cass
Rp Sevgilisi : Xavier Shane Raymond.
Mesaj Sayısı : 828
Kayıt tarihi : 01/11/09

Özel
Rp Puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Alyssha Cassidy Malfoy   Ptsi Mart 12, 2012 7:01 am

Tembelliği bırakıp karakter kartımı güncelledim, LOL!
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Eugene M. Géroux

avatar

Lakap : Marquis der bazıları.
Rp Sevgilisi : Vurulduk bi' kurtkıza. Yan gözle bakanın gözlerini oyarız.
Mesaj Sayısı : 43
Kayıt tarihi : 14/04/12

Özel
Rp Puanı:
95/100  (95/100)

MesajKonu: Geri: Alyssha Cassidy Malfoy   Paz Nis. 15, 2012 1:15 am

Ana benimkileri de ekle ayol. Ama icon bulamadım şimdi .p
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Philomena Clohessy

avatar

Lakap : Phil, Mena. Godric'in torunu diyen de vardı...
Rp Sevgilisi : Siyah-beyaz hayatımdan memnunum
Mesaj Sayısı : 39
Kayıt tarihi : 28/05/12

MesajKonu: Geri: Alyssha Cassidy Malfoy   Çarş. Mayıs 30, 2012 4:59 am


Aisha Miele


Kurgu:
Biliyorsundur büyük ihtimalle ama ben linki veriyim, hatırlamazsan hani Smile
http://whisperofdeath.yetkin-forum.com/t1703-ararm-ararm-kurgu-her-yerde

Bir ara ekleyiverirsin, bu lejantta olmak hoşuma gider Very Happy

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Alyssha Cassidy Malfoy
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
avatar

Lakap : Aly, Cass
Rp Sevgilisi : Xavier Shane Raymond.
Mesaj Sayısı : 828
Kayıt tarihi : 01/11/09

Özel
Rp Puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Alyssha Cassidy Malfoy   Salı Haz. 26, 2012 2:31 am

Evet bunu yaptım! En sonunda ikonlarımı yeniledim. Sıra Anna'da. Ondan sonra ilişkileri ekleyeceğim canlar. Happy
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
 
Alyssha Cassidy Malfoy
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Whisper of Death RPG :: K A R A K T E R Y A R A T M A :: RP İlanları & Karakter Kartı :: Karakter Kartı-
Buraya geçin: