Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kevin Least > Osman.

2 posters
YazarMesaj
Kevin Least

Özel
Rp Puanı:
Kevin Least > Osman. Left_bar_bleue74/100Kevin Least > Osman. Empty_bar_bleue  (74/100)

Kevin Least > Osman. Empty
MesajKonu: Kevin Least > Osman.   Kevin Least > Osman. Icon_minitimeSalı Eyl. 13, 2011 6:14 am

Öncelikle herkese merhaba Smile Adım Osman, SBS öğrencilerindenim. RPG sitelerinde birçok ad denememe rağmen en sonunda Kevin Least ismiyle arkadaş edindim ve bu ismi kullanıyorum Kuşadası'nda yaşıyorum . - uuu Happy -

Müzik dinlemeyi çok severim, Rammstein en sevdiğim müzik grubudur. Resimle hiç alakam yoktur, resim yapmayı hiç sevmem Spor olarak basketbol oynuyorum ve Kuşadasıspor'da oyuncuyum. Yarışmaya katılacak diğer arkadaşlara başarılar diliyorum demiyeceğim ^^.
Alexandra Rhea Galibina

Alexandra Rhea Galibina

Lakap : alex, alexy, rhea.
Rp Sevgilisi : marcus black. <3

Özel
Rp Puanı:
Kevin Least > Osman. Left_bar_bleue89/100Kevin Least > Osman. Empty_bar_bleue  (89/100)

MesajKonu: Geri: Kevin Least > Osman.   Kevin Least > Osman. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 14, 2011 6:57 am

Canım, canım, conem.
Kıyamam ben sana üzülme kanka, hehe. Ne diyorduk seninle tanışma şeyimizi biliyorum daha geçen gün anlattın İlayda sağolsun haha. İyi ki geldin siteye, bol bol kurgular yapıcaz seninle, güzel rpler çıkıcak. Çok öptüm kanka <3
Kevin Least

Özel
Rp Puanı:
Kevin Least > Osman. Left_bar_bleue74/100Kevin Least > Osman. Empty_bar_bleue  (74/100)

MesajKonu: Geri: Kevin Least > Osman.   Kevin Least > Osman. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 14, 2011 7:27 am

Umarım çıkarırız iyi kurgular ve rpler kanka Happy

Kevin Least > Osman.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kevin Least / 1
» Kevin Carter Başvuru