Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bağıran Baraka'dan Sonra|Tekli

YazarMesaj
Patrica Isabel G'ladheon

Patrica Isabel G'ladheon

Lakap : Pat
Rp Sevgilisi : Thomas (Alp yok artık :( )

Özel
Rp Puanı:
Bağıran Baraka'dan Sonra|Tekli  Left_bar_bleue82/100Bağıran Baraka'dan Sonra|Tekli  Empty_bar_bleue  (82/100)

Bağıran Baraka'dan Sonra|Tekli  Empty
MesajKonu: Bağıran Baraka'dan Sonra|Tekli    Bağıran Baraka'dan Sonra|Tekli  Icon_minitimePaz Nis. 29, 2012 12:28 am

Bağıran Baraka'dan Sonra|Tekli  K9csps
PATRİCA ISABEL G'LADHEON
BAĞIRAN BARAKA'DAN SONRA
Patrica Isabel G'ladheon

Patrica Isabel G'ladheon

Lakap : Pat
Rp Sevgilisi : Thomas (Alp yok artık :( )

Özel
Rp Puanı:
Bağıran Baraka'dan Sonra|Tekli  Left_bar_bleue82/100Bağıran Baraka'dan Sonra|Tekli  Empty_bar_bleue  (82/100)

Bağıran Baraka'dan Sonra|Tekli  Empty
MesajKonu: Geri: Bağıran Baraka'dan Sonra|Tekli    Bağıran Baraka'dan Sonra|Tekli  Icon_minitimePaz Nis. 29, 2012 2:27 am

Bir kelebek gibi hissediyorum. Narin, ince. Akşamına öleceğimi bilsem de, neşeyle oradan oraya uçuyorum. Hayattan beklentim sıfır. Buraya son geldiğimden bu yana, bir ay geçti. Sanırım Hogwarts bile kıskandı beni. Artık sevgili dostum Hogwarts'ı değil, Şamarcı Söğüt'ün tatlı tatlı esen gölgesini seviyordum. Belkide burada rahatlıkla Lilou'yu düşünebildiğim için seviyorum, burayı. Ah Ölüm! Kardeşimi, annemi, babamı... her şeyimi... her şeyimi aldın. Bari beni de al! Senden zerre kadar korkum yok. Nafile, ne kadar bağırsam dahi duymayacak, aldırmayacak Ölüm. Hayatıma çeki düzen vermem gerektiğini biliyorum, Lilou'yu ilk defa o kadar savunmasız gördüğümden bu yana biliyordum. Ama yapamıyordum. Bu Lilou'ya karşı bir görev gibi geliyordu. Ona karşı bir sorumluluğum olduğunu biliyorum. İstemsizce kapadım gözlerimi. "Ya dışındasındır çemberin. Ya da içinde yer alacaksın," birazcık duraksadım ve gözlerimi açtım. İstemsiz oluyordu bunlar. "Kendin içindeyken, kafan dışındaysa. Çaresi yok kardeşim." Bu sözcük acı veriyordu. Kardeşim... Bu sözcüğü daha kullanamadan gitmişti Lilou. Onu izinden gidecektim! Evet, karanlık tarafa geçecektim. Ama... ama... Thomas! Hayatımın en parlak yıldızlarından. Ona nasıl anlatacağım? Aksi yönden Lilou! Ona karşı olan görevimi yerine getirmem gerekiyor.

Kafamı Şamarcı Söğüt'ün geniş gövdesine yaslıyorum. "Dostum! Bana yol göster!" hafiften kafamı gövdesine vuruyorum. Ona sitem eder gibiyim. Konuşmuyor benimle. Lanet okuyorum yavaşça. Hogwarts gibi o'da. Konuşmuyor işte, anlamıyor derdimi! Oysa, başka biriyle konuşsam aklımı kaçırdığımı dahi söyleyebilir. Ona gücendiğimi gösterir gibi bakıyorum. Ayağa kalkıp ne olduğunu anlamadan tekmeler atmaya başlıyorum. "Lanet olsun! Lanet olasıca. Konuşsan ölür müsün? Konuş... konuş... KONUŞ DEDİM! Sende öylesin işte! Hiçbiriniz... hiçbiriniz anlamıyorsunuz beni! Yardım etmiyorsunuz bana." Benim tepkim üzerine ağaç kıpırdanmaya başladı ama tepki göstermedi. Bunun üzerine tekrar yere çöktüm ve düşündüm. Evet! Lilou'nun izinden gideceğim. Karşıla beni karanlık! Belkide bu karar hayatımı değiştirecek. Hatta belki değil kesin olarak değiştirecek.

Kendimi yere atıyorum ve eteğimi çekiştirerek düzeltiyorum. Kafamı tekrar hiçbir şey olmamış gibi Söğüt'ün gövdesine yaslıyorum. "İnanıyorum, sen bana yardım edeceksin!" Umarım inandığım gibi olur, diye düşünüyorum. Gözlerimi Bağıran Baraka'ya giden uzun yola dikiyorum. Ve bir kez daha düşüncelerimin beynimden taşıp, tüm bedenimi ele geçirmesine izin veriyorum. Gözlerimi kapatıyorum. Belkide böylesi daha iyi! Üzgünüm başaramadım...

Bağıran Baraka'dan Sonra|Tekli
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bağıran Baraka'da|Tekli