Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Seyir Defteri.

+77
Elanor Blewitt
Sophia Brigham
Gry H. Østberg
Joleigh Fortescue
Josié Cynnton
Anna Lizzie Malfoy
Harmonia Seymour
Clayton Westmoreland
Charlaine Moreaux
Medalainé Black
Primus L. De Luna
Lady Aldwyn
Estrella Estévezia
Vasya Petrakova
Carolie Decartius
Colton Phoenix
Svetya Markov
Holden Phoenix
Ramona Schnёider
Elizabeth Dunham
Henry McCourt
Marcella Oswald
Queran
Dracarys
Aldrich Cyper
Hans Finn Landers
Leander Castor
Ophelia Maia Poulin
Eliésedio
Shadow
Vasileos Châtillon
Amanda Argent
Marjolaine Iarine
Euterpe Châtillon
Victor Châtillon
Erica Mae Blewitt
Tiana
Hector Stanton
Nymphadora
Viviane Majěvski
Alfonso Salmeron
Jacquetta Qixinâ
Quentin Spencer Rodney
Cornelia Covelli
Aretha Henderson
Pierretta Qixinâ
Aryna
Vera Vlonjati
Carmella Decartius
Nathaniel Arquette
Dixie Anthea Wurmfeld
Joachim Mons Henning
Jean
Jonathan Andrew Oleander
Ophelia L. Anton
Daenerys K. F. Landers
Maral Avakian
Garrick Ollivander
Natalia Miloslova
Kimberly Valerie Malfoy
Philomena Clohessy
Katja Heinrich
Calvino Nadies Lachett
Annika Ruchkowski
Alyssha Cassidy Malfoy
Adrian B. Argent
Krystof Bartoloměj
Julius Henning
Larissa Wartiox
Krystelle Bartoloměj
Jacques Bratčikovaite
Veradiscia Bratčikovaite
Jack Stepanoviç Karenin
Celia Annabeth Right
Aisha Miele
Theodorakis Palabras
Jayden Park
81 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Sonraki
YazarMesaj
Marcella Oswald
Ravenclaw VI. Sınıf Öğrencisi
Ravenclaw VI. Sınıf Öğrencisi
Marcella Oswald

Lakap : Ella.
Rp Sevgilisi : Gabe.

Özel
Rp Puanı:
Seyir Defteri. - Sayfa 10 Left_bar_bleue99/100Seyir Defteri. - Sayfa 10 Empty_bar_bleue  (99/100)

Seyir Defteri. - Sayfa 10 Empty
MesajKonu: Geri: Seyir Defteri.   Seyir Defteri. - Sayfa 10 Icon_minitimePtsi Ağus. 06, 2012 1:40 pm

Kural ihlali yapıyorum ama olsun o kadar. Dayanamadım ve karakter değiştirmeye çok üşendim.
Yeni üyenin ismi çok güldürdü de ondan öyle dedim. "Lala Zaza" WTF MAN?!

Ayrıca ilk kez erken yatmak istedim, tam bir saat boyunca yatakta döndüm, evleneceğim iskoçla tanışma hayalini kurdum, bu hayali kurarken her konuşmamı İngilizce düşündüm, tıkandığım yerde aynı cümleye çıkan başka kelimeler seçtim, seçtim de seçtim. Bildiğin hayalimde İngilizce çalıştım. Sonra dershaneyi düşündüm, sonra rp karakterlerimin kurgularını hayal ettim. Ettim de ettim ama sonuç: yine buradayım arkadaş.
Neden mi? Çünkü bana geceleri uyku yok.
03.40
Celia Annabeth Right

Celia Annabeth Right

Lakap : Cel. Lia. Sally.

Özel
Rp Puanı:
Seyir Defteri. - Sayfa 10 Left_bar_bleue90/100Seyir Defteri. - Sayfa 10 Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri.   Seyir Defteri. - Sayfa 10 Icon_minitimePtsi Ağus. 06, 2012 5:20 pm

07.15

Geometri çözmek için ayaktayım.
Ve kıyamet kopuyor şu an. Herkes sığınaklara!!
Elizabeth Dunham

Elizabeth Dunham

Lakap : Beth, Liz
Rp Sevgilisi : JASON.

Özel
Rp Puanı:
Seyir Defteri. - Sayfa 10 Left_bar_bleue97/100Seyir Defteri. - Sayfa 10 Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri.   Seyir Defteri. - Sayfa 10 Icon_minitimeSalı Ağus. 07, 2012 7:11 am

21:07 canım sıkıldı sanki yanlış bir şey yapmış gibi hissediyorum.

ve Jean'da itiraf şeyinde cevap verdi askıda kaldı yavrum.

ve biri bana şömineyle yolculuk yapmanın nasıl bir his olduğunu hatırlatsın. JKnın tabirini hatırlamıyorum.

21:12 canım sıkıldı hala yanlış bir şey yapmış gibi hissediyorum.
https://facebook.com/ssbdd
Aretha Henderson
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi
Aretha Henderson

Özel
Rp Puanı:
Seyir Defteri. - Sayfa 10 Left_bar_bleue100/100Seyir Defteri. - Sayfa 10 Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri.   Seyir Defteri. - Sayfa 10 Icon_minitimeSalı Ağus. 07, 2012 7:23 am

sol kolumu 4 yerden, sağ kolumu 2 yerden deldiler, hala acıyor canıım.
yirmibir yirmiüç
Jack Stepanoviç Karenin
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Jack Stepanoviç Karenin

Lakap : Hermione, Jackie, Panas, Ash, Aleksey (Herkesin ona seslenişi farklı ama o Jack'i tercih eder. Tabi, Aleksey hariç. O lakabı seviyor çünkü o Natalia'dan.)
Rp Sevgilisi : Rus Kızı vs. Meyve Suyu

Özel
Rp Puanı:
Seyir Defteri. - Sayfa 10 Left_bar_bleue97/100Seyir Defteri. - Sayfa 10 Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri.   Seyir Defteri. - Sayfa 10 Icon_minitimeSalı Ağus. 07, 2012 8:14 am

öncelikle tepemdeki insana geçmiş olsun demek istedim.

• Ağlamak istiyorum. İÇİM ACIYO ŞUAN ON BİN HİSSİM BİR ARAYA GİRMİŞ BANA KÜFREDİYORLAR AMA zamanım yok şu RPyi yazmam lazım. Biri beni öldürürse ona hayatımın sonuna kadar minnettar kalıcam.
    (bu cümle ciddidir ve ironisiyle bir gerçektir)
    yirmi iki on beş
    fak mich

Holden Phoenix

Holden Phoenix

Lakap : Hold
Rp Sevgilisi : Gönlüne bir Slytherin alevi düştü ama kabullenemiyor işte, ne yaparsınız.

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri.   Seyir Defteri. - Sayfa 10 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 08, 2012 3:46 am

17.45: İki karakter kapatıp, iki karakter açmak. Her şey adil gözüküyor, ehe. Kız nüfusu fazlalaştı malum, çapkınların başı dolu. Olmaz, olamaz.
#3. de yolda, kendimi engelleyemiyorum! Biri beni durdursun. Shocked
Dracarys

Dracarys

Özel
Rp Puanı:
Seyir Defteri. - Sayfa 10 Left_bar_bleue90/100Seyir Defteri. - Sayfa 10 Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri.   Seyir Defteri. - Sayfa 10 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 08, 2012 3:58 am

17.57 Durma bence.

Ben hala esmer koyu renk saçlı yeşil gözlü hatun arıyorum
Maral Avakian

Maral Avakian

Lakap : Maral. Sadece Maral.
Rp Sevgilisi : Yalnız. Ezilgen.

Özel
Rp Puanı:
Seyir Defteri. - Sayfa 10 Left_bar_bleue100/100Seyir Defteri. - Sayfa 10 Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri.   Seyir Defteri. - Sayfa 10 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 08, 2012 5:13 am

Hiç aşk acısı yaşamadığımı fark ettim! Bende mi var bir anormallik? Lezbiyen miyim lan ben?! Oha hayır, kızlara karşı ilgi duymuyorum. Tamamen duygusuzum o zaman. Lanet olsun. Çok bok bir duygu. *-* OH NOOOO! AMBİYAAAAAAAANS!
    19:13
Veradiscia Bratčikovaite
Veradiscia Bratčikovaite

Lakap : Vera
Rp Sevgilisi : Benim evet.

Özel
Rp Puanı:
Seyir Defteri. - Sayfa 10 Left_bar_bleue99/100Seyir Defteri. - Sayfa 10 Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri.   Seyir Defteri. - Sayfa 10 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 08, 2012 5:28 am

En güzel anlarımı birlikte yaşadığım, deli gibi sevdiğim ama bir o kadar da alıştığım, onsuz hiç bir şekilde yapamadığımda gerçekten aşık olduğum tek çocuk olduğunu anladığım insan, o kadar güzel şeyden sonra hayatımın içine edip İstanbul'a taşındı. Hem de kendisi istedi bunu, ailesinin zoruyla falan da değil. Üç ay ağladım, deli gibi ağladım. Geri gelmedi, gelmeyeceğini bile bile yine de ağladım ben. Sürekli de kızdım kendime. Bir geçirsem elime neler yaparım diye düşündüm hep ama bir kere mesaj attı, hoop ben yine eski ben. Napsam diye düşünüyorum şimdi de. Gerizekalı geri geliyormuş.

1927.
Celia Annabeth Right

Celia Annabeth Right

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri.   Seyir Defteri. - Sayfa 10 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 08, 2012 10:18 am

puCCa?

Dicle'ye üzüldüm.

Naruto izledim şimdi gidiyorum. 00.18

Google'ın yeni doodle'ı çokgüzel.
Alyssha Cassidy Malfoy
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Alyssha Cassidy Malfoy

Lakap : Aly, Cass
Rp Sevgilisi : Xavier Shane Raymond.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri.   Seyir Defteri. - Sayfa 10 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 08, 2012 10:26 am

00.25: Yarın sabah yedi buçukta kalkıp dershane sınavına gitmeliyim. Banyo yapmalıyım, hemen şimdi. Bugün yapacaktım unutmuşum, ne tembel biri oldum çıktım. -.-
En büyük sorunsa gram uykum yok. Muhtemelen saatlerce yatakta kıvranacağım. Ama lanet sabahın köründe de kalkmak zorundayım.
Sınavda uyuyacağım. Kesinlikle.
Annika Ruchkowski

Annika Ruchkowski

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri.   Seyir Defteri. - Sayfa 10 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 08, 2012 10:30 am

PuCCa ne alaka diye sorucam şimdi ama Happy
Düşün düşün beynim yalama yaptı resmen. 0030.
Pierretta Qixinâ

Pierretta Qixinâ

Rp Sevgilisi : Vicky

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri.   Seyir Defteri. - Sayfa 10 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 08, 2012 10:58 am

ehm ehm |00.58
Svetya Markov

Svetya Markov

Özel
Rp Puanı:
Seyir Defteri. - Sayfa 10 Left_bar_bleue95/100Seyir Defteri. - Sayfa 10 Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri.   Seyir Defteri. - Sayfa 10 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 08, 2012 11:26 am

Abi iki gündür hastalıktan ölüyorum şimdiye kadar iki kişi dışında kimse bir arayıp ''Gökçe nasılsın ya?'' demedi. 0125
Celia Annabeth Right

Celia Annabeth Right

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri.   Seyir Defteri. - Sayfa 10 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 08, 2012 11:56 am

Annika Ruchkowski demiş ki:
PuCCa ne alaka diye sorucam şimdi ama Happy
Düşün düşün beynim yalama yaptı resmen. 0030.

PuCCa bir blogger. İki tane kitabı var. Ve başına da böyle trajik mi desem tuhaf mı desem aşk olayları gelmiş. Ve aynen böyle bir sevgilisi onu bırakıp İngiltere'ye gitmiş. O yüzden dedim Happy
Annika Ruchkowski

Annika Ruchkowski

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri.   Seyir Defteri. - Sayfa 10 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 08, 2012 11:05 pm

Celia Annabeth Right demiş ki:
PuCCa bir blogger. İki tane kitabı var. Ve başına da böyle trajik mi desem tuhaf mı desem aşk olayları gelmiş. Ve aynen böyle bir sevgilisi onu bırakıp İngiltere'ye gitmiş. O yüzden dedim Happy

Twitter'da falan followluyorum, kitaplarından haberim var ama okumadım daha.
Hayatım kitap olur desem olurmuş demek ki. 1305.
Elizabeth Dunham

Elizabeth Dunham

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri.   Seyir Defteri. - Sayfa 10 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 08, 2012 11:52 pm

13:51 ∞

20 dakikada kanını canını ortaya koyan İzmir'imle gurur duyuyorum. (Foça'daki olay.)
Colton Phoenix

Colton Phoenix

Lakap : Colt
Rp Sevgilisi : Annika, she is really hot! Isn't she?

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri.   Seyir Defteri. - Sayfa 10 Icon_minitimePerş. Ağus. 09, 2012 11:57 pm

13.56; Yok artık, adaşım, cidden yok artık. Tesadüflerin bu kadarı be Selin'im. Kebire, ha? Bi de yani sık bulunan bir isim de değil ki... Hayatımda en değer verdiğim insanın, biricik ruh öküzümün adı Kebire. Ve son yazdığını okuyunca "ohaaaaa" çekmeden edemedim. Shocked
Elizabeth Dunham

Elizabeth Dunham

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri.   Seyir Defteri. - Sayfa 10 Icon_minitimeCuma Ağus. 10, 2012 12:40 am

14:38 dersaneden yeni döndüm, kendime 14 (hatta son değişmeler dahil 16) maddelik bir yapılacaklar listesi hazırladım. Bitirince görüşürüz.
Dipnot: 14. madde'nin "Şu Iron Maiden'ci çocukla artık konuş." olduğu göze alınırsa dönme ihtimalim oldukça az, sizleri sevmiştim. Hoşçakalın canlarım. *-*
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Lakap : Persephone ama peri kızı da var. Aşkım diyebiliyor sadece.
Rp Sevgilisi : LC'ye çok aşık lakin kavuşamıyor.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri.   Seyir Defteri. - Sayfa 10 Icon_minitimeCuma Ağus. 10, 2012 12:58 am

Bu takım eskidi. Hem çirkin de. En kısa zaman içinde hatta bu akşam güzel bir takım edinelim.
14:58
Garrick Ollivander

Garrick Ollivander

Lakap : -
Rp Sevgilisi : Gönül ister Madam Malkin.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri.   Seyir Defteri. - Sayfa 10 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 11, 2012 12:12 am

14:12 sanırım photoshop'ta kendimi aşıyorum Shocked
Alyssha Cassidy Malfoy
Alyssha Cassidy Malfoy

Lakap : Aly, Cass
Rp Sevgilisi : Xavier Shane Raymond.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri.   Seyir Defteri. - Sayfa 10 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 11, 2012 3:03 am

17.03; Gifleri shoplamayı öğrenmek için her şeyi yaparım. Videoların hiçbiri istediğm gibi anlatmıyor. Derslerde çok salakça, herkes hareketli yazıya takmış. Gif o mudur be arkadaş?!
    Image Ready'den denedim, cıks. Beceremedim. Gifin üzerine psd atmayı, gifleri birleştirip yazı yazmayı bilen varsa bana anlatsın, Acınası haldeyim. asfghj
Carolie Decartius

Carolie Decartius

Lakap : Carly.
Rp Sevgilisi : Cesur, yakışıklı, akıllı, tatlı; biriicik aşkım Maxwell.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri.   Seyir Defteri. - Sayfa 10 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 11, 2012 3:51 am

Deneme deneme biiiirr kiiiiiii.
17:51
Aretha Henderson
Aretha Henderson

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri.   Seyir Defteri. - Sayfa 10 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 11, 2012 4:37 am

Günlerce süren ağrılarım, ağlamalarım ve acılarım sonucunda dün ameliyat oldum, evet vatana millete hayırlı oolsun. Bacağımın üstüne basabilsem dahah iyi tabii ama olsun, buna da şükür yani hiç yürüyemeyebilirdimde...
onsekiz otuzyedi
Garrick Ollivander

Garrick Ollivander

Lakap : -
Rp Sevgilisi : Gönül ister Madam Malkin.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri.   Seyir Defteri. - Sayfa 10 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 11, 2012 4:58 am

olivander+bet:
    "Geçmiş olsun, neden ameliyat olman gerekti ki? *-*" dedim saat yediye beş kala, güneş halen dükkanımın tepesinden bakıp gözlerimi yakmaktaydı ve karşıdan bağıran ayyaşın sesi kulağıma geldi. "Muggle'ların kliması varmış!" Ardından asamı salladım, klimavis. etraf serin havayla dolarken, demeliyim ki "Büyücü olmak gibisi yok."

bet: Yanıyorum.

Seyir Defteri.
10 sayfadaki 15 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Sonraki
 Similar topics
-
» Seyir Defteri
» Seyir Defteri.
» Seyir Defteri
» Seyir Defteri
» Seyir Defteri