Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

P H O E N I X twins||

+8
Medalainé Black
Maral Avakian
Garrick Ollivander
Jack Stepanoviç Karenin
Aretha Henderson
Colton Phoenix
Veradiscia Bratčikovaite
Holden Phoenix
12 posters
YazarMesaj
Holden Phoenix

Holden Phoenix

Lakap : Hold
Rp Sevgilisi : Gönlüne bir Slytherin alevi düştü ama kabullenemiyor işte, ne yaparsınız.

P H O E N I X twins|| Empty
MesajKonu: P H O E N I X twins||   P H O E N I X twins|| Icon_minitimeÇarş. Ağus. 08, 2012 6:24 am

h o l d e n p h o e n i x || o n s e k i z || r a v e n c l a w
P H O E N I X twins|| Tumblr_m7bn2jbOSj1rrja1q
    Eğer hissetmiyorsan, hiç kimse seni yenemez.
    Holden'ı kısaca tanımak gerekise; filmlerdeki kötü çocuktur o. Kolunda kızlar vardır, yaptığı her işte bir numaradır, duygusuz görünür ve herkese sataşır. Evet, bu Holden'ın ta kendisi. Genç adam içinde bir zamanlar duygusallık vardıysa da, bunu kaybetmiştir ailesinin ölümüyle. Canlı canlı yakılan ailesinin kül oluşunu izlemiş, sevdiği insanların bir bir ölüşüne tanık olmuştur. Gözünden tek damla gözyaşı bile dökülmemiştir buna karşın. O ve ikizi, dünyaya karşı yapayalnız kaldıklarında Durmstrang'ta okudukları eğitimi bırakıp, son senelerinde Hogwarts'a gelmişlerdir. Yeni bir başlangıcın belalardan onları koruyacağına inanmıştır Holden. Ancak; Holden lanetlidir. Onun çevresindeki insanlar, bir bir acı çekmeye mahkumdur.

Genç adam birine bağlanmaz, birilerini yakın görmez. Onlarla takılır, güler, çoğu zaman güler hatta. Ancak düşmanı söz konusu olduğunda kaşlarını çatar ve tuzağını kurmaya başlar. Kızlar ise; tamamen ayrı bir konudur onun için. Adamın kolunda pek çok kız gelir geçer, bir gece için. İkinci bir güne kalmaz kimse. Hayatında bu hataya düşen genç adam bir aylık sevgilisinin kara bir büyüyle öldürülmesi üzerine sürekli ilişki defterini kapatmıştır. Aslında gerçek bir laneti yoktur elbette; ancak kötü kader onun her daim yanındadır. Bu yüzden çoğu zaman onu asabi ve sinirli de görebilirsiniz. O dengesizdir.

Her şeyin ötesinde, ağır başlıdır Holden. İkizi Colton dünyayı kasıp kavururken, onu dengelemek genç adamın işidir. İkizi ile pek çok acıdan benzerler, yine de Holden'ın Ravenclaw'a giderken Colton'ın Slytherin'e düşmesinin bir sebebi vardır. Ve bu sebep, bu olayın ta kendisidir. Colton her zaman bitmek bilmez enerjisi, sinsi planları ve her şeyden önce hırsıyla yanıp tutuşur. Holden ise düşünür, düşünmeden hareket etmez asla. Colton'ın çocuk ruhuna rağmen bu genç adam çoktan olgunlaşmıştır. İkisi birbirlerine ne kadar benzerlerse benzesin, Holden her zaman bir adım öndedir.

Giflerle Holden;
    Göz devirmek bir sanattır.:
    Humm...:
    Duş mu? Biri duş mu dedi?:
    Egosuz olmaz.:
    Bakışlara gel, hanım.:

c o l t o n p h o e n i x || o n s e k i z || s l y t h e r i n
P H O E N I X twins|| Tumblr_m3zas2e0Uy1r6cw7g
    Kazanmak için her şeyi yapmazsan, kazanamazsın.
    Çekici gülümsemesi, komik mizacı, yeri geldiğinde bir savaşçı oluşu. Colton, diğer pek çok kişinin aksine dışarıdan daha anlaşılabilir görünebilir... Zira, hiçbir şeyi ciddiye almayan biri ile anlaşmak neden zor olsun ki? O kafasına hiçbir şeyi dert etmez. Olan olduysa, bitmiştir. Tekrar inceleyip işin ayrıntısına düşmek yoktur onda. Aklı çoğunlukla eğlencededir. Tıpkı ikizi gibi kızlarla gönül eğlendirse de; aslında göründüğünden daha derin biridir Colton. Çünkü o, duygularını saklamaya çalışsa da içerisinde bir yerde duygularını öldürmemiştir. O hâlâ hisseder.

Bir insanı -özellikle de kadınları- nasıl hoş tutacağını bilir. Bir bakarsınız ki dünyanın en romantik insanı olur çıkar; sadece tavlayana kadar. Elde ettiği şeylerden oldukça çabuk sıkılma gibi bir eğilimi vardır. Devamlı yeni heyecanlar peşinde koşar çünkü. Belayı çekmeye, insanlarla kavga etmeye bayılır. Düşmanları söz konusu olduğunda "hey ahbap, naber" sözünün peşi sıra sol kroşe sözleri takip eder. Böyle de bir özelliği vardır genç adamın, büyüyle yapılan uzak dövüşmelerdense, bilek gücünü tercih eder. Herkes bilir ki onun bileğindeki kuvvet hiç kimsede yoktur.

İkizi ile pek çok konuda zıt, pek çok konuda aynıdır. Farklılıkları bariz olsa da, çoğunlukla aynı kapıya çıkar yaptıklarının sonuçları. İkisi birbirlerine karşı sevgi gösterisini sevmezler. Aynı kişi olmak yerine farklı insanlar olmaya çalışırlar. Birbirleri için hayatta yapamayacakları yoktur ancak bunu ortalığa açık etmezler. Onlar her zaman birbirlerinin arkalarını kollarlar... Bu iş çoğunlukla Holden'a kalsa dahi. Colton hiç bitmek bilmeyen bir enerji sahibidir. Asla yorulduğunu göremezsiniz. Uykuya acayip düşkündür, Slytherin ortak salonunda adamı uyurken gördüğünüzde elleşmeyin, zira uyandırılmaktan da nefret eder. İkizi gibi çok arkadaşı vardır çevresinde. Onlar, popüler olmak için doğan ikizlerdir.

Giflerle Colton;
    Whats your problem dude?:
    Tık tık.:
    Şu kız mı?:
    Müzik, genç adam için pek çok şeydir.:
    Sonra ona şöyle dedim:

En son Holden Phoenix tarafından Çarş. Ağus. 08, 2012 6:35 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Holden Phoenix

Holden Phoenix

Rp Sevgilisi : Gönlüne bir Slytherin alevi düştü ama kabullenemiyor işte, ne yaparsınız.

MesajKonu: Geri: P H O E N I X twins||   P H O E N I X twins|| Icon_minitimeÇarş. Ağus. 08, 2012 6:25 am

A R A D I K L A R I ;;
    Takıldıkları arkadaş çevresi, binadan arkadaşları, muhabbet ettikleri, içtikleri... Kısacası her ikisi içinde arkadaş çevresi.
    2. Yakın dostlar. Sadece erkekler. Genelde beraber takıldıkları kişiler.
    3. Colton'a bff, Holden'a bff.
    4. İki ikiz için de eski sevgililer, tek gecelikler, kaçamaklar, hoşlanmalar, platonikler vs. Kısacası tüm aşk olayları.
    5. Düşmanlar. Aynı binadan olup anlaşamayanlar, çekemeyenler. İkizler malum bu sene geldiler, onların hemen sükse yapışını sevmeyen birileri.
    6. Kızlar! Yakın arkadaş olacak kızlar.
    7. Kızlardan bir tane Colton'a, bir tane de Holden'a çok yakın biri. Kızları her şeyden koruyacak bu iki adam ve dördü sıklıkla beraber dolanacaklar.
    8. Gelir gelmez dalga geçtikleri birileri. Arada sürtüşme olacak.
    9. Önce birine sonra diğerine yazan bir kız. Kızımız iki yüzlü. Aynı anda ikisini götürmeye kalktı ama bizimkiler çaktı. Olayın sonu; kız için hiç hayırlı değil.
    10. ÖZEL KURGULAR. TAPILIR ONLAR, CANDIR.
Veradiscia Bratčikovaite
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Veradiscia Bratčikovaite

Lakap : Vera
Rp Sevgilisi : Benim evet.

Özel
Rp Puanı:
P H O E N I X twins|| Left_bar_bleue99/100P H O E N I X twins|| Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: P H O E N I X twins||   P H O E N I X twins|| Icon_minitimeÇarş. Ağus. 08, 2012 6:38 am

7. Kızlardan bir tane Colton'a, bir tane de Holden'a çok yakın biri. Kızları her şeyden koruyacak bu iki adam ve dördü sıklıkla beraber dolanacaklar.

Holden'ı alayım ben. Sonja ya da Ramona olabilir farketmez hiiç Happy
Colton Phoenix

Colton Phoenix

Lakap : Colt
Rp Sevgilisi : Annika, she is really hot! Isn't she?

MesajKonu: Geri: P H O E N I X twins||   P H O E N I X twins|| Icon_minitimeÇarş. Ağus. 08, 2012 6:43 am

Sonja'yı Holden'a bff, Ramona'yı bitch ilan ediyorum. Sevgiler.
Aretha Henderson
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi
Aretha Henderson

Özel
Rp Puanı:
P H O E N I X twins|| Left_bar_bleue100/100P H O E N I X twins|| Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: P H O E N I X twins||   P H O E N I X twins|| Icon_minitimeÇarş. Ağus. 08, 2012 6:48 am

Yakın arkadaş ya da sevgili olabilir ama böyle sevgili gibi değilde daha çok "yeni oluşmak üzere olan kız arkadaş" tarzı olabilir ya da çok çok çok çok çoook yakın arkadaş işte. colton ya da holden, fark etmez ^^.
Holden Phoenix

Holden Phoenix

MesajKonu: Geri: P H O E N I X twins||   P H O E N I X twins|| Icon_minitimeÇarş. Ağus. 08, 2012 6:55 am

Çok çok çok çook yakın arkadaş diyorsak Colton'a diyorum. Şu dörtlü olayını dörtleriz böylece. Şu kız arkadaş meselesine gelirsek de Holden olsun, Colton'ın başını Dicle bağladı. Ama Holden'a sevgili aramıyorum, yapısına ters herifin. Yine de tabii istersen kıramam seni tatlım, güzel bir şey bulabiliriz. Happy
Aretha Henderson
Aretha Henderson

Özel
Rp Puanı:
P H O E N I X twins|| Left_bar_bleue100/100P H O E N I X twins|| Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: P H O E N I X twins||   P H O E N I X twins|| Icon_minitimeÇarş. Ağus. 08, 2012 6:58 am

Tamam Colton'a çok çok çok yakın arkadaş olsun. Holden'la da kız arkadaş gibi ama ortada öyle çok belli bir şey olmasın. Böyle beraber falan olsunlar takılsınlar falan. Hatta şu dörtlünün içinde tanışmış olsunlar. Holden onu da kollasın falan. Yani birlikte olsunlar ama gözden ırak falan slksjkf.
Holden Phoenix

Holden Phoenix

MesajKonu: Geri: P H O E N I X twins||   P H O E N I X twins|| Icon_minitimeÇarş. Ağus. 08, 2012 7:02 am

Uuu çohoş, budur. P H O E N I X twins|| 2879408250
Jack Stepanoviç Karenin
Jack Stepanoviç Karenin

Lakap : Hermione, Jackie, Panas, Ash, Aleksey (Herkesin ona seslenişi farklı ama o Jack'i tercih eder. Tabi, Aleksey hariç. O lakabı seviyor çünkü o Natalia'dan.)
Rp Sevgilisi : Rus Kızı vs. Meyve Suyu

Özel
Rp Puanı:
P H O E N I X twins|| Left_bar_bleue97/100P H O E N I X twins|| Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: P H O E N I X twins||   P H O E N I X twins|| Icon_minitimePerş. Ağus. 09, 2012 9:46 am

ben bu kadarım;
  • jack: hey colton, sen bari bari abimlerle takılma la. benden 1 yaş büyüksün nasıl bir şey yapabiliriz ki, royce gidince golden trio öldü, ne olacağımı gelecek rpler gösterecek. amağ :eller kadir kıymet bilmiyor anne: (kafamdan smiley uyduruyom artık O.O)
  • henry: çok kulumdur. Baban annen benden nefret ediyormuş. aile geleneği gibi sizde ediyonuz.
  • beth: sevin beni sevdim sizi, gelin sizle idmana kalalım (no fesatlık)
  • jean: istiyosan yerim, sorun değil.
  • yeni gry almanım: ne adı var ne soyadı ancak kurgusu hazır düşün derim çok kul ve kültürlü biri bu. en sevdiğim karakterim olma aday adayı. 7. sınıf bide.
  • costya: öl öl öl öl öl öl en sevmediğim karakterim xealsialara başvurcam ölüm rpsi yapcaz kurgu istemiyor eli kolu bağlı d1.
Colton Phoenix

Colton Phoenix

MesajKonu: Geri: P H O E N I X twins||   P H O E N I X twins|| Icon_minitimePerş. Ağus. 09, 2012 9:52 am

<< Abilerinle takılmıyor hayır. Aralarında bir tanışacaklar ama o grupta yeni kişiye yer yok, yeterince kalabalıklar. Colton onlarla takılmayacak. Arada sen ve Thunder ile takılabilir; ama öyle muhteşem üçlü stayla değil. Maksat eğlenmek. Diğerleriyle de öyle takılacak arada zaten.
<< Henry, önce sevdim sonra bastım eksiyi. asfghasj
<< Sexy Quidditch hocası candır.
<< Gel yiyişelim.
<< Karakteri görelim, sonra bir şey buluruz ki.
<< Cos, ölmeye mahkum o.. asfghj
I'm done. Razz
Garrick Ollivander

Garrick Ollivander

Lakap : -
Rp Sevgilisi : Gönül ister Madam Malkin.

Özel
Rp Puanı:
P H O E N I X twins|| Left_bar_bleue97/100P H O E N I X twins|| Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: P H O E N I X twins||   P H O E N I X twins|| Icon_minitimePerş. Ağus. 09, 2012 9:59 am

oyyyi Jean böyle laflara gelemez yalnız. What a Face yiyişir

Costya yani ben ölmeye mahkumum evet hatta şuan Betül tarafından zorla konuşturuluyorum.
Maral Avakian

Maral Avakian

Lakap : Maral. Sadece Maral.
Rp Sevgilisi : Yalnız. Ezilgen.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: P H O E N I X twins||   P H O E N I X twins|| Icon_minitimePerş. Ağus. 09, 2012 10:19 am

Siz insansanız ben neyim?! ALIN BENİ BEBEKLER. Happy Ah ah, Prim hep ALONE! Happy Evet şimdi.

PrimMORSE: Slytherin VI. Sınıf. Tipik bir Slytherin değil. Aslında Ravenclaw denilebilir. Acayip zeki. Ama bir o kadar sinsi olduğu için ve ailesi genelde Slytherin. Böyle tarafsız aslında, sessiz, acayip sakin ve sinir bozucu bir rahatlığı var. Acayip sinir bozucu hemde. Asla bina ayrımı yapmıyor. Öyle yanim.
PrimROSE: Gryffindor VI. Sınıf. Primorse'den nefret ediyor. İkiz olsalar dahi. Grup ayrımı çok yapıyor ama deli cesareti var. Acayip cesur onan mütevellit Gryffindor. O'da tarafsız. Ve oldukça çapkın. Tek gecelik olabilememümküntırak. Happy Morse'den hiç ama hiç bahsetmiyor ve o ne kadar durgunsa, Rose'de o kadar kıpır kıpır.
Primus: Ağabeyleri. Kurtadam. Okuldan atıldı, adam öldürdü ve şu an kaçak. Ama o, o kadar yumuşak huylu kii. Cinnet anında yaptı bunu. Kendi bile hatırlamıyor. Atıldı ve sonra ısırıldı. Öyle işte. O aydınlık ve en çok Morse'u seviyor.
İliştir bir yerlere. SİZE ÖLMÜŞ OLABİLİRİM! Alın beni ya jdfsdfkdöfö. Happy
Medalainé Black

Medalainé Black

Lakap : Lynn, |Wasplague.
Rp Sevgilisi : Lazım mı?

Özel
Rp Puanı:
P H O E N I X twins|| Left_bar_bleue92/100P H O E N I X twins|| Empty_bar_bleue  (92/100)

MesajKonu: Geri: P H O E N I X twins||   P H O E N I X twins|| Icon_minitimePerş. Ağus. 09, 2012 11:56 am

7.Sınıflarla takılsınlar biraz da ya. Tanrım 7.sınıf olmak çok hoş bir duygu kahretsin.
Medalaine Yalnız kız.Steve öldü falan filan,Aşktan uzak bayağı. Sessiz bir dost olsun. Gelsinler açılsınlar, dertlerini döksünler ve sonra da gitsinler. Hatta belki ikizlerden birinin, tek geceliği bile olabilir.Tek gece iyidir çünkü, Adel aşktan uzak duruyor. Kaçamak misali. Medalaine,öyle biri işte. Tek gecelik olsun Happy
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Lakap : Persephone ama peri kızı da var. Aşkım diyebiliyor sadece.
Rp Sevgilisi : LC'ye çok aşık lakin kavuşamıyor.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: P H O E N I X twins||   P H O E N I X twins|| Icon_minitimeCuma Ağus. 10, 2012 2:59 am

Bilemedem ama Holden lanetliymiş galiba. Eu'nun erkek versiyonu olmuş adeta. Metası var kızım ve lanetli. Anne tarafı yani Cynnton'lardan gelen bir lanetin esiri. Kişilik çatışları yaşıyor ara sıra. Belki birbirilerini anlayabilirler. Sırdaş misali. Zaten Eu, Rav olmalıymış. Annesi de Rav'dı. Soyu Salazarlara dayandığı için baba tarafından Sly seçilmiş.
Colton'ı bilemedim ama o da çok taş bi kurgu bulalım.
Holden Phoenix

Holden Phoenix

MesajKonu: Geri: P H O E N I X twins||   P H O E N I X twins|| Icon_minitimeCuma Ağus. 10, 2012 3:38 am

Üç güzel bayan buradaymış, vuhuuv. P H O E N I X twins|| Hi
Sırayla başlıyorum o zaman. Primrose dediğin gibi tek gecelik olabilir, Holden'ın. Ertesi gün Holden'ın sinirli bir günü olabilir; seninki buna kıl olur bir anda. Çıkışır filan. Malum Holden'ın sinir sorunları var, bunun üzerine gider biraz. O anda sen geçerken görürsün filan, malum sizin aranızda atışma var. Hoşuna gider, sonra Holden'a ne olduğunu sorarsın. O sırada da Colton dalar olaya, aynı binadasınız malum. Holden cevap vermeyecek olsa da Colton dalgaya vurur, sonra Primorse ile kanka oluverir iki dakikada. Slytherin kızlarının hepsi mi güzel ayağı malum. asfghj Holden da ikizinden hiç hoşlanmadığı için sana karşı soğuk davranır ama sonra ikinizin farklı olduğunu öğrendiğinde ikisinin de arası iyi olur filan.

Primus'a da bir şey buldum. Şimdi Marcella Holden'ın çok çok değer verdiği biri. Sürekli ayrılmıyorlar filan. İkisi çok yakın olmaktan da öteler. Marcella'nın kendisi olduğu tek erkek Holden yani, ne halt olduğunu çok iyi biliyor genç adam ama umursamıyor. Her neyse Primus ile bunların arasında bir şeyler olmaya başladığında doğal olarak Ella'nın ilk anlatacağı kişi Holden. Holden tabii kurt adam seninki, bundan hiç hoşlanmayacak. Kızacak edecek, aranızı bozmaya çalışacak sürekli. Sonra gelir hatta Primus'u tehdit etmeye kalkar filan, yapar bu manyak.
Öyle işte adaşım. Razz

--

Yedinci sınıf havasını da attık yani. sfghj
Bunlar malum bu sene geldiler, ilk geldiklerinde de gayet cool bir şekilde olsalar da sonuçta ailelerini kaybetmişler, tüm para onların ve yeni bi hayata başlıyorlar, zor yani. Binalara yerleştirildikleri günün gecesi dışarı çıkmış olabilirler bahçeye. Adel'in de iyi olmadığı bir gündür, tanımaz bunları ve kim olduklarını merak eder. Sonra hafif olaya girerler, ikizler ne olduklarını anlatmaz ama yine de kötü şeyler olduğunu söylerler. Tabii bu sırada içkiyle kafa da buluyorlar. asfghjf Neyse Holden erken ayrılır; ama sana kanı ısınır. Colton ile de geceyi artık nerede geçirdiniz bilemem. P H O E N I X twins|| Chiffa

--

Holden zaten sever Slytherinlileri, onda da Slytherin kanı var. Ruh ikizi gibi bir şeyler desene o zaman. Şey olabilir, Holden böyle güzel kızı buldun mu asılmadan geçmez yine de. Sen de alaya alırsın, ben lanetliyim bana bulaşma der gibi. Bu da şaşırır inan bana benden çok olamazsın der. Sonra muhabbete dalarlar, ver elini sıkı iki dost. Birlikte aşırı derecede güler eğlenirler.
Sonra bir gün ortak salondayken sen, Colton da yanına gelir. "Sen şu kızsıııın, hani Holden'ın sürekli konuştuğu" moduna geçip direk güler yüzlü bir şekilde seninle tanışabilir. gfhjsa Böylece bir taş, iki ikiz.

Evet gençler, ne diyorsunuz kurgulara? What a Face
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Lakap : Persephone ama peri kızı da var. Aşkım diyebiliyor sadece.
Rp Sevgilisi : LC'ye çok aşık lakin kavuşamıyor.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: P H O E N I X twins||   P H O E N I X twins|| Icon_minitimeCuma Ağus. 10, 2012 3:46 am

Ay yerim öldüm ben çok tatlı bu ikisi asdfgh.
Medalainé Black

Medalainé Black

Özel
Rp Puanı:
P H O E N I X twins|| Left_bar_bleue92/100P H O E N I X twins|| Empty_bar_bleue  (92/100)

MesajKonu: Geri: P H O E N I X twins||   P H O E N I X twins|| Icon_minitimeCuma Ağus. 10, 2012 4:05 am

Hım Selin iyi düşünmüşsün yine,beğendim. Colton'la işi götürsünler, ama sevgili ayaklarına girmesinler,arada sırada bu şey devam edebilir.Arkadaş da olabilirler, bunu yanı sıra.İki türlü bir arkadaşlık neyse.
Holden'la da sıkı arkadaşlar,dediğin gibi, üçü de, acılı,yalnız tipler,böyle iyi devam etsinler Smile
Maral Avakian

Maral Avakian

Lakap : Maral. Sadece Maral.
Rp Sevgilisi : Yalnız. Ezilgen.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: P H O E N I X twins||   P H O E N I X twins|| Icon_minitimeCuma Ağus. 10, 2012 6:24 am

Bu kurguya bayıldım oldu o zaman, görüşürük bebek. Happy
Colton Phoenix

Colton Phoenix

MesajKonu: Geri: P H O E N I X twins||   P H O E N I X twins|| Icon_minitimeCuma Ağus. 10, 2012 10:24 am

Yerim kızlar, ben de bayıldım kurgularımıza. Happy
Yalnız Gamze'cim onu yapamayız. Colton'ın manitası var. Dicle öldürür beni. safghj Eskiden bir iki seferliğine olmuş olsun ama. Sonra Colton'ın başı bağlanınca biter. Happy
Medalainé Black

Medalainé Black

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: P H O E N I X twins||   P H O E N I X twins|| Icon_minitimeCuma Ağus. 10, 2012 10:56 am

Amanınn ben öyle bir şey demedim kiii, Yok canım aaa. Dicle'cim canım benim,muah canım sanaa buradan kocaman kocaman Happy
Tamamdır bana uyar. sorun yok Happy Hatta bence tamamen silelim onu Happy holdon'la kanka fena fikir değil. colton da onlara katılsın,ara ara takılırlar.Ama yine tek gece bana uygundur.
Ares E. Archilles
Ravenclaw VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Ravenclaw VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Ares E. Archilles

Lakap : Ares. Sadece Ares.
Rp Sevgilisi : Carmella. <3 Yirim onu.

Özel
Rp Puanı:
P H O E N I X twins|| Left_bar_bleue95/100P H O E N I X twins|| Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: P H O E N I X twins||   P H O E N I X twins|| Icon_minitimePaz Eyl. 02, 2012 12:07 am

Hıhım, fark ettim ki benim BFF'm yok. Holden'la BFF'lik bir şeyler ayarlayabiliriz. Ares çok duygusuz değildir ancak sakin ve soğuk kanlıdır, bir bakıma benzerler. Senin gibi duygulara da kapalı değildir -ki başı bağlı zaten- ama tepkilerini aşırı göstermez. Kinci birisidir, bu da onun diğer soyunu gösteriyor -Sly diğer taraf- hıhım böyle işte.
Helena Sylvain

Helena Sylvain

Lakap : Lena

Özel
Rp Puanı:
P H O E N I X twins|| Left_bar_bleue79/100P H O E N I X twins|| Empty_bar_bleue  (79/100)

MesajKonu: Geri: P H O E N I X twins||   P H O E N I X twins|| Icon_minitimePaz Eyl. 02, 2012 4:32 am

ikizlerden birinin eski sevgilisi ya da tek geceligi olabilirim kim olacagi hic farketmez ikinizde benim bebegimsiniz asdkjs
Clarissa Campbell

Clarissa Campbell

Lakap : Clar.

MesajKonu: Geri: P H O E N I X twins||   P H O E N I X twins|| Icon_minitimePtsi Tem. 01, 2013 5:37 am

WTF Holden?!?!?!?!:
-Not: Marg yüzünden canına susamış insan modeliyim ben asdf.
Kurgu istiyoruuuz! Razz

P H O E N I X twins||
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Twins of Bartolomej.
» Bitches Love Cake | RAMSAY TWINS.