Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Objektife Takılan "O" Anlar.

+4
Garrick Ollivander
Euterpe Châtillon
Marcella Oswald
Lady Aldwyn
8 posters
YazarMesaj
Lady Aldwyn

Lady Aldwyn

Lakap : Düşük Çene
Rp Sevgilisi : Kuşlarım.

Özel
Rp Puanı:
Objektife Takılan "O" Anlar. Left_bar_bleue93/100Objektife Takılan "O" Anlar. Empty_bar_bleue  (93/100)

Objektife Takılan "O" Anlar. Empty
MesajKonu: Objektife Takılan "O" Anlar.   Objektife Takılan "O" Anlar. Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2012 4:28 am

Sevgili Okurlarım!
    Elbette ki size haber listesini verirken, sürprizler olabileceğini belirtmiş olmalıydım. Bu yüzden bugünün ilk haberini bir sürprizle açmak istedim. Yakışıklılılar, güzeller, sempatikler... Hogwarts'ta her çeşit insan var değil mi? Hepimiz onları olabildiklerinin en iyisi şeklinde görüyoruz. Peki ya size, onların daha önce hiç görmediğiniz fotoğraflarını görebileceğinizi söyleseydim?
    Doğru yerdesiniz okurlarım, çünkü şimdi objektiflerimize takılan fotoğraflar geliyor... İnanın ki, hepiniz oldukça şaşıracaksınız.

Önceliği kime versem diye oldukça düşündüm. Sonuç olarak Ravenclaw'dan -eski binam, ah severim kerataları- görüntülerle sizi baş başa bırakıyorum.
    İlk olarak, Ravenclaw'ın zor kızı geliyor. Marcella, tatlım bu imajına umarım ki zarar vermeyecektir.
    Spoiler:
    Dikkat: Gelecek "photoshop o" yalanlarından önce demeliyim ki, bunların hepsi gerçek!

Ravenclaw'ın bir diğer ağırbaşlı kızına geçiyoruz şimdi. Eminim ki Ella ve Celia, bu fotoğrafları görünce savaş rüzgarları esmeye başlayacak. Ancak güzellerim, beni yakalayabilene aşk olsun!
    Spoiler:
    Başındaki çok tatlı, değil mi? Tam da ona göreymiş hani!

Gel gelelim Ravenclaw'ın küçük tatlı kızına. Evet tabii ki de Carolie'den bahsediyorum. Küçüğümüz fazla vampirlerle iç içe takılmış derdim ama... üzgünüm, yaşı fazla küçük.
    Spoiler:
    Anneciğinin seni gerçek yaratıklarla tanıştırma vakti gelmiş küçük Carol. Emin ol senin kadar tatlı değiller.

Kızlar, yeter bu kadar! Eminim ki o yakışıklı taşların hallerini hepiniz merak ediyorsunuz.
    Connor, neden kızlarımıza bir öpücük atmıyorsun?
    Spoiler:
    Belli ki Connor ergenlikten çıkamamış. Duckface'in modası geçti canım!
    Ah... Heaven görmese iyi olur öyle herkese öpücük attığını tatlım. Yoksa neler olabilir ben karışmam!

Holden, Ravenclaw'ın yeni taşı. Kayıtsız ve buz gibi bakışlarının altında, aslında kesinlikle zorlandığı bir iş varmış.
    Spoiler:
    Ah Holden, o kadar yersen olacağı bu tabii! Çıkartma işlemi biraz zor olsa gerek, baksanıza ne kadar zorlanıyor yakışıklı.

Biri burada neler olduğunu açıklasın mı istiyorsunuz?
    Spoiler:
    Size ne olduğunu söylemeliyim. Bu Victor'dan başkası değil! Güzelim çocuğa yapılacak iş miydi? Neyse, tercihlere karışmak bize düşmez. Yine de söylemeliyim ki böyle kızları tavlaması oldukça güç yakışıklının.

Ravenclaw'dan görüntüler bu kadar!
    Bir dahaki adımımız Slytherin. Üç ayrı yorum geldiğinde Slytherin ekibine geçilecektir.
    Hazır olun, Slytherin ekibi pek kalabalık.
    -Dırdırcı Editörü, Lady Aldwyn.
Marcella Oswald
Ravenclaw VI. Sınıf Öğrencisi
Ravenclaw VI. Sınıf Öğrencisi
Marcella Oswald

Lakap : Ella.
Rp Sevgilisi : Gabe.

Özel
Rp Puanı:
Objektife Takılan "O" Anlar. Left_bar_bleue99/100Objektife Takılan "O" Anlar. Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Objektife Takılan "O" Anlar.   Objektife Takılan "O" Anlar. Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2012 4:59 am

Sen öldün, A. Askerler ilk hedefimiz A'dır ileri!
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Lakap : Persephone ama peri kızı da var. Aşkım diyebiliyor sadece.
Rp Sevgilisi : LC'ye çok aşık lakin kavuşamıyor.

Özel
Rp Puanı:
Objektife Takılan "O" Anlar. Left_bar_bleue100/100Objektife Takılan "O" Anlar. Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Objektife Takılan "O" Anlar.   Objektife Takılan "O" Anlar. Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2012 5:03 am

Tatlım, kesinlikle bu işte iyisin. Victor yani sevgili kuzenimle o aptal sevdiği kızı ayırırsan dile benden ne dilersen. Bu gidişle imkansız kelimesini tanımıyorum A. Ayrıca Carolie hakında diyeceğim tek şey -ki kızın ablası benim yakın dostum- kanında Vampir virüsu olduğu. Aslına bakarsan ablası kadar olmasa da birazcık kendisine geçmiş. Eh doğal olarak hoş karşılaman gerek. Harikasın A.
Lady Aldwyn

Lady Aldwyn

Özel
Rp Puanı:
Objektife Takılan "O" Anlar. Left_bar_bleue93/100Objektife Takılan "O" Anlar. Empty_bar_bleue  (93/100)

MesajKonu: Geri: Objektife Takılan "O" Anlar.   Objektife Takılan "O" Anlar. Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2012 5:08 am

Kapım her zaman açık Marcella, tatlım. Sadece evimin nerede olduğunu kimse bilmiyor.

Ahh kuzeninin ayrılmasını isteyen sevimli bir Slytherin! Meslek hayatım boyunca ilk kez bir detayı atladığımı düşünürsek, uzun süre ara vermek kesinlikle yaramamış. Seni sevdim Euterpe, bakalım kendi haberini de okurken bu kadar iyi olabilecek misin?
Garrick Ollivander

Garrick Ollivander

Lakap : -
Rp Sevgilisi : Gönül ister Madam Malkin.

Özel
Rp Puanı:
Objektife Takılan "O" Anlar. Left_bar_bleue97/100Objektife Takılan "O" Anlar. Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Objektife Takılan "O" Anlar.   Objektife Takılan "O" Anlar. Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2012 5:09 am

Jack'i de yazın onunda twitter'ın da atın beni denizlere pozları var. Heyecanla okuyorum sevgili Lady A. Dükkanımdan dırdırcı'yı eksik etmem. Hem baktım kış mevsimi gelen giden de az internet bağlattım keretaların yazın koydukları fotoğraflarına bakıp, "Senin bu hale gelceğini biliyordum 23 santim, sümüklü böcek kabuğu, at kuyruk kılı." diyorum. Çok hoş. Devam edin.
Lady Aldwyn

Lady Aldwyn

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Objektife Takılan "O" Anlar.   Objektife Takılan "O" Anlar. Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2012 5:17 am

Ollivander! Neredeydin sen şimdiye kadar? Belli ki bu yaşlı adam güldürmeyi iyi biliyor. Ah facebook ve twitter hesapları. Bir de gizlemişler, sanki A onları görmeyecekmiş gibi.
Üzgünüz gençler, burada işler böyle yürür.
Aretha Henderson
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi
Aretha Henderson

Özel
Rp Puanı:
Objektife Takılan "O" Anlar. Left_bar_bleue100/100Objektife Takılan "O" Anlar. Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Objektife Takılan "O" Anlar.   Objektife Takılan "O" Anlar. Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2012 5:43 am

İyi iş çıkarmışsın, ne diyelim?
Hans Finn Landers
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Hans Finn Landers

Lakap : HANSEY!
Rp Sevgilisi : Daenerys K. F. Landers; BETTER THAN YOURS.

Özel
Rp Puanı:
Objektife Takılan "O" Anlar. Left_bar_bleue97/100Objektife Takılan "O" Anlar. Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Objektife Takılan "O" Anlar.   Objektife Takılan "O" Anlar. Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2012 5:48 am

Slytherin'lileri daha çok merak ediyorum aslında What a Face Happy
Lady Aldwyn

Lady Aldwyn

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Objektife Takılan "O" Anlar.   Objektife Takılan "O" Anlar. Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2012 5:51 am

Ah canlarım, Slytherin yolda! Takipte kalın, çünkü resimler çoktan seçildi. Cool
Pierretta Qixinâ

Pierretta Qixinâ

Rp Sevgilisi : Vicky

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Objektife Takılan "O" Anlar.   Objektife Takılan "O" Anlar. Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2012 6:02 am

belki fantezi yapıyoruz biz victorla ne biliyonuz yeaa. Victooor, di' mi aşkııım??
Victor Châtillon

Victor Châtillon

Lakap : Lakap takanın içini oyup, doldurulmuş geyik misali ortak salona asıyoruz.
Rp Sevgilisi : Etta'sı.

Özel
Rp Puanı:
Objektife Takılan "O" Anlar. Left_bar_bleue99/100Objektife Takılan "O" Anlar. Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Objektife Takılan "O" Anlar.   Objektife Takılan "O" Anlar. Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2012 6:05 am

I-ıı kesinlikle yoksa benim ne işim olur o halde. Tabii aşkım.
Lady Aldwyn

Lady Aldwyn

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Objektife Takılan "O" Anlar.   Objektife Takılan "O" Anlar. Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2012 6:05 am

Çok "renkli" fantezileriniz varmış canlarım, kolay gelsin. What a Face

Objektife Takılan "O" Anlar.
1 sayfadaki 1 sayfası