Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dikkat, Bu Pozlar Fazlasıyla Dikkat Çekici!

4 posters
YazarMesaj
Lady Aldwyn

Lady Aldwyn

Lakap : Düşük Çene
Rp Sevgilisi : Kuşlarım.

Özel
Rp Puanı:
Dikkat, Bu Pozlar Fazlasıyla Dikkat Çekici! Left_bar_bleue93/100Dikkat, Bu Pozlar Fazlasıyla Dikkat Çekici! Empty_bar_bleue  (93/100)

Dikkat, Bu Pozlar Fazlasıyla Dikkat Çekici! Empty
MesajKonu: Dikkat, Bu Pozlar Fazlasıyla Dikkat Çekici!   Dikkat, Bu Pozlar Fazlasıyla Dikkat Çekici! Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2012 6:51 am

Sevgili Okurlarım!
    Ravenclawlarla ilgili olan fotoğraflar yeterince açık ölüm tehditlerine yol açtığına göre, artık Slytherin'e geçebilirim. Açıkçası baştan söylemem gerekirse "sen öldün" gibi yorumları ciddiye alamıyorum, üzgünüm gençler. Bildim bileli insanlar beni öldürmeyi düşünüyor ama sonuç başarılı değil! Gel gelelim Slytherin'in genellikle hırslı ve soğukkanlı gençlerine. Üzgünüm... Bu fotoğraflardan sonra hiçbir zaman o eski "korkutucu" halinizi yakalayamayacaksınız.

O zaman ne diyelim, gelsin fotoğraflar:

• Spoiler:
    Slytherin'in o "ben karanlığın dibiyim" ayağında takılan prensesi Alyssha, ha? Genç kızın ağzını kapatmakla ilgili bir sorunu olduğunu hiç susmamasından dolayı biliyordum... Ya da durun, o Krystelle'dı! Hepsinin kökünün aynı olduğunu düşünürsek, Aly'nin dişlerinin gayet güzel olduğunu söylemeliyim.
    Ama durun, bademcikleri mi şişmiş ne?

• Spoiler:
    Soğuk tavırlarıyla dikkat çeken Annika... Yanlış görmüyorsunuz. Biliyorum hepiniz dehşete kapılmış haldesiniz. Ama unutmayın, ergenlik büyük bir süreçtir. Ne kadar soğukkanlı görünse de, belli ki Annika da ergenliğini ağır atlatanlardan.
    Not: Facebook fotoğraflarındandır, ah siz gençler!

• Spoiler:
    Colton! Bu fotoğrafı bana sen yollamışsın, koymamak olur mu? Açıkçası ikizininkini düşünürsek senin de güzel fotoğraflarını bulabilirdim ama kıyamadım. Elinde benim ismimi taşıyan bardakla fotoğraf çekilirsin de, koymam mı?
    Seni pis yakışıklı! O meydan okuyan kaşlarına da dikkat et. Alıyor musun ne? Günümüz erkekleri.

• Spoiler:
    Troll'e, pardon Euterpe'e merhaba deyin. Günümüz moda ikonlarından olan troll'ü bilmeyeniniz yoktur herhalde. İtiraf edin, muggle işi olması kimseyi ilgilendirmiyor. Çünkü o çoktan hepimizin diline yerleşti. Görüyorum ki Euterpe kendisini bu kırışık surata benzetmeyi denemiş.
    Epey başarılı ha? Dikkat et Eu, fazla yamulma, sonra düzelmeyi unutursun.

• Spoiler:
    Jack Jack Jack... Ayrıcalık yapmayı seven biri değilim ancak her iki halini de koymadan edemezdim. Soldaki resmin hikayesi oldukça acıklı. Jack yolda dayak yemiş vaziyette mugglelar ile konuşurken görüldü, birkaç muggle onu hırsız sanmış. Ah yazık kuzuma... Belli ki sonradan psikolojisi bozulmuş. Zira sağdaki resmi açıklamaya kelimelerim varmıyor sevgili okurlar.

• Spoiler:
    Jacques, hiç uslanmayacaksın değil mi? Bu korumacı adam imajının altında yatan çılgını hepimiz biliyoruz. Jacques'i yerinde dururken görmez bile imkansız. Ama duckface? Ama makyaj? Jac... Sarhoşsun değil mi?

• Spoiler:
    Tamam. Bazen hepimiz resim çekilmek istemeyiz. Yine de Kimberly işi iyi abartmış gibi görünüyor. Gizli kameramızı görmüş, pekala! Hakkını veriyoruz Kim. Bu bize attığın öldürücü bakışın mazereti olsa gerek. İçindeki canavara dur diyemediğin belli. Nasıl da ablasına çekmiş!

• Spoiler:
    Hiçbirimiz bu fotoğrafa şaşırmadık. Tek kelime yetiyor seni anlatmaya, Krystelle. Her daim güler yüzün ve absürt pozların, değil mi? Siz de ağız açmak alışkanlık olmuş. Belki de etrafındakileri kendine benzetiyorsun tatlım. Kim bilir?

• Spoiler:
    Bir Duckface kurbanı daha, Margeaux. Ördeğe benzeme konusunda hayli başarılı diyebilirim. Asaletli bir surat tabii. Böyle asil tiplerin bu hallere girişi beni üzüyor okurlarım.
    Yine de vak vak vak? Şişştt, o anladı beni!

• Spoiler:
    İlk gördüğüm an verdiğim tepki wtf den başka bir şey değildir canlarım. Bu Slytherin'in sert kızı Natasha'dan başkası değil. Jacques bu halini kıskanır mı bilmiyorum ama ben olsaydım kıskanmazdım. Merlin adına, makyaj insanı ne çok değiştiriyor!

• Spoiler:
    Krystof'un bir Adonis olduğunu biliyoruz... Vera zannediyorum ki Krystof'u karıştırmış. Genç adamın kalçalarının o kadar taştan ve büyük olduğunu sanmasam da Vera bir hayli uçmuş görünüyor. Gözlerindeki tutkuyu görüyor musunuz?
    Tabii ki göremiyorsunuz. Gözleri kapalı!

• Spoiler:
    Xavier "taş" kavramını biraz farklı anlamış galiba. Düşünen adamla içli dışlı olmak genç adamı ciddi anlamda taşlaştırmış olsa gerek... Yoksa bunu nasıl açıklarız, Xavier?

• Spoiler:
    Son olarak... Krystof!
    O dans hareketleri, o kendinden geçmişlik... Hayranlarına el salla Krystof. Çünkü bu sefer "kırmızı" kravatın ile birlikte, objektiflere feci yakalandın. Şu gençlere içki içirmeyin diyorum, dinleyen kim?

Slytherin ekibine böylece tamam diyoruz, okurlarım. Atladığım birkaç kişi var, onlar kameralarımızdan müthiş şekilde kaçabilenler. Unutmayın, elbet yakalanırsınız.
    Bir dahaki haberde Hufflepuff ile Gryffindor'un garipliklerinde görüşeceğiz! Beklemede kalın.
    Dırdırcınız sizi seviyor!
    -Dırdırcı Editörü, Lady A.
    Dikkat, Bu Pozlar Fazlasıyla Dikkat Çekici! Tumblr_m8kjfpEhDa1qipuy2o1_500
Elizabeth Dunham

Elizabeth Dunham

Lakap : Beth, Liz
Rp Sevgilisi : JASON.

Özel
Rp Puanı:
Dikkat, Bu Pozlar Fazlasıyla Dikkat Çekici! Left_bar_bleue97/100Dikkat, Bu Pozlar Fazlasıyla Dikkat Çekici! Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Dikkat, Bu Pozlar Fazlasıyla Dikkat Çekici!   Dikkat, Bu Pozlar Fazlasıyla Dikkat Çekici! Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 12:41 am

Jack?! Yine nolmuş sana, gece gece nelere bulaştın- dayak yemek mi? Kuzen diyorum, 17'ne basmadan dışarı çıkma diye, asanı da kullanamıyon. Bu arada Henry seni o kılıkta görünce neler olduğunu merak ettim şimdi Razz asdfg Xavier kuzenim diye demiyorum çok taştır, bazen abartır ama yine de öyledir zira süpürgeden düşmesinden korkuyorum, yer çekimi kuvveti malum.. Ve ve, Krystof sakin bir çocuktu derste? O.O WUH

Betül: Korkarak Gryffindor'u bekliyorum. *yandan kaçar*
https://facebook.com/ssbdd
Aretha Henderson
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi
Aretha Henderson

Özel
Rp Puanı:
Dikkat, Bu Pozlar Fazlasıyla Dikkat Çekici! Left_bar_bleue100/100Dikkat, Bu Pozlar Fazlasıyla Dikkat Çekici! Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Dikkat, Bu Pozlar Fazlasıyla Dikkat Çekici!   Dikkat, Bu Pozlar Fazlasıyla Dikkat Çekici! Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 8:59 am

Vak vak vaak Lady A! Sen ne dediğimi anladııın.
Krystelle Bartoloměj
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Krystelle Bartoloměj

Lakap : Krys, Stelle, Xtelle.
Rp Sevgilisi : Tamam yalana gerek yok, Hansey.

Özel
Rp Puanı:
Dikkat, Bu Pozlar Fazlasıyla Dikkat Çekici! Left_bar_bleue99/100Dikkat, Bu Pozlar Fazlasıyla Dikkat Çekici! Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Dikkat, Bu Pozlar Fazlasıyla Dikkat Çekici!   Dikkat, Bu Pozlar Fazlasıyla Dikkat Çekici! Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 9:02 am

Asfgahsjkfl. Kahretsin her zamanki gibi süperiz ikizimle. What a Face
Vera, wtf? Razz
Elizabeth Dunham

Elizabeth Dunham

Lakap : Beth, Liz
Rp Sevgilisi : JASON.

Özel
Rp Puanı:
Dikkat, Bu Pozlar Fazlasıyla Dikkat Çekici! Left_bar_bleue97/100Dikkat, Bu Pozlar Fazlasıyla Dikkat Çekici! Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Dikkat, Bu Pozlar Fazlasıyla Dikkat Çekici!   Dikkat, Bu Pozlar Fazlasıyla Dikkat Çekici! Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 9:12 am

Colton en iyisi ya haberde Happy
https://facebook.com/ssbdd

Dikkat, Bu Pozlar Fazlasıyla Dikkat Çekici!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ronun Tipe Dikkat :D