Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Meat, is not everything for a werewolf. ;; Primus De Luna

+3
Charlaine Moreaux
Gordon Campbell
Primus L. De Luna
7 posters
YazarMesaj
Primus L. De Luna

Primus L. De Luna

Lakap : Prim.
Rp Sevgilisi : Her kurdun kalbinde özenle yaratılmış bir melek vardır.

Özel
Rp Puanı:
Meat, is not everything for a werewolf. ;; Primus De Luna Left_bar_bleue100/100Meat, is not everything for a werewolf. ;; Primus De Luna Empty_bar_bleue  (100/100)

Meat, is not everything for a werewolf. ;; Primus De Luna Empty
MesajKonu: Meat, is not everything for a werewolf. ;; Primus De Luna   Meat, is not everything for a werewolf. ;; Primus De Luna Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2012 9:12 am

Meat, is not everything for a werewolf. ;; Primus De Luna Tumblr_ls78gkzEYo1qkj4q6o1_500

P R İ M U S D E L U N A | 2 4 | K U R T A D A M
    E S C A P E E
    Primus De Luna, Yasak Orman'ın adamı. bir soru hikayesini ona. Gerek yok aslında, gözlerinin berraklığından arkanızdaki duvarları bile görebilirsiniz. Asla yalan söylemeyen gözleri... Baktığınız zaman gerçeklerin aslında ne kadar da farklı olduğunu görebilirsiniz. Bu hayatın ona bir getirisi. Lakin; gerçekler çarpıtıldığı zaman Primus, boktan herifin teki. Cani bir katil ve et meraklısı bir kurt adam. Ah hayır, aslında Primus, aslında Primus, gerçeklerin kendisi, terkedilenlerin efendisi. Hayatın gerçekleriyle o kadar erken yaşta tanıştı ki, artık neyin ne olduğunu gayet iyi biliyor. Ama tek unvanı var artık. Taşımaktan yorulduğu, omuzlarına ağır gelen ancak bu oyun sürdükçe üzerinden atamayacağı bu unvan; Kaçak!
    Kaçması gerekiyordu, kaçmalıydı. Kız kardeşlerine de bulaştıramazdı bu unvanı. Hayatı pahasına korumaya yemin ettiği, beşikten mezara kadar takip edeceğine söz verdiği kız kardeşlerine asla yapamazdı bunu. Hayatını bir firari gibi geçirmeye karar verdi Primus ve kaçtı. Orman'ın derinliklerine kaçtı. Rahat, özgür olabilmeye. Ve onlara yakın olabilmeye. Rahatlığı hissetmeye başladığı zamanlarda ise bir kurt adam tarafından, hayatı kolaylaştırıldı. Dönüşümde başta acı çekse de alıştı, Primus. Kız kardeşlerim için, onlar için, verdiğim söz için, ailem için, kendim için...

P R İ M U S
    Primus, Slyherin mezunu, -dahadoğrusubiryılkalaatıldı- 25 yaşında bir kurt adam. Slyherin'dir deyip geçmeyin yalnız. Hiç huyu yoktur Slytherin'lik. Sessiz sakin, biraz da yufka yüreklidir Primus. Daha doğrusu tanıdıklarına acayip derece yufka yüreklidir. Özellikle kız kardeşleri, Primrose ve Primorse. O iki kız ne zaman kötü bir olaya dahil olsa bir mucize ile kurtulurlar. Mücizenin adı Primus. Hayatta insanları rahatsız etmeyi, çapkınlık yapmayı, sinsi davranmayı sevmez, öyle olanları da sevmez. Gel gelelim ki, De Luna ilesinin kökü Salazar Slytherin'e dayanır. Ailecek Slytherin'dirler. Ailenin tek farklı binada olan şahsiyeti ise; Primrose'dir. Ama O'da kuşkusuz Slytherin'in tüm özelliklerini taşır. Primus kucak germeye bayılır, hemen yumuşar. Sert görünüşünün altında, yumuşacık bir kalp vardır. Gizemli bir kişiliği olduğundan mütevellit kızlar tarafından ilgiye uğrar. Ama hayatında hiç aşk yaşamamıştır Primus. Nedeni bellidir, buna ne zamanı, ne de isteği vardır.
    Bunun yanında oldukça zeki bir yapıya sahip olan Primus, bu zekayı kullanmayı bilir ve bunla öne çıkar. Önlerde olmaktan pek haz etmez ancak hiçbir şey yapmadan duruşu ile bile en önlere çıkabilir. Bu huyundan nefret eder ve kendini gizlemek için elinden geleni yapar.
    Genelde tek isim kullanır, Lancelot. Primus dediğin an o kaçak akla geldiği için, Primus sadece Lancelot adını kullanmakla yetinir.
    Gel gelelim şu ikizlere:
    Primorse: Primus, Primorse'ye daha yakındır aslında, çünkü Primorse de aynı kendisine benzer, parlak zekası, attığı her adım buram buram kararlılık ve gizemlilik kokan bu kız Primus'a daha yakın davranmaktadır. Ailenin geri kalan üyelerine benzemeyen tek kişi Morse'dur.
    Primrose: Gryffindor olmaktan çok uzak aslında, Primus'a göre fazla ukala ama yine de kız kardeşi. Umursamaz ve kuşkucu tavırları ile, ikizinin aksine attığı her adım buram buram Slytherin kokar bu kızın. Onun için Primus'a pek yakın değildir bu kız kardeş.

A R A D I K L A R I
    Hepsi farklı kurgulardan oluşsun istediğim için, madde madde sıralamayacağım. Siz adınızı ve kurgunuzu söyleyin uyarsa ekleriz, RP yapacağımız zaman genişletiriz.
    Genişletmek için.:
Gordon Campbell
Gryffindor VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Gryffindor VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Gordon Campbell

Lakap : King, Gryffindor's King. The boy who has a naked girlfriend.
Rp Sevgilisi : Naked queen. The girl who is naked. Roxy the boobs.

MesajKonu: Geri: Meat, is not everything for a werewolf. ;; Primus De Luna   Meat, is not everything for a werewolf. ;; Primus De Luna Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2012 9:20 am

OHA İLAN ÇOK ÇOK GÜZEL.
Lö Kurgu 1: Marcella, bu cadaloz psikopat manyak kız aşkı kollarında tadıyor, uuuv. Biliyorsun kurguyu hayatım.
Lö Kurgu 2: Yakında bir kurt adam açacağım, muhtemelen beta olur. Aslında kurgusunu hiç düşünmedim, yine de yakın olabilirler. O safkan bir kurt, ailesi genel olarak güçlü kurt soylarından gelme. Senin kaçak olduğunu bilir, yine de bunu umursamaz. Hatta çoğu zaman sana yardım eder. Nathan adı da, soyadına ne dediğimi unuttum şimdi. asfghajf
Lö Kurgu 3: Holden. Malum Marcella ile siz aşk kıvılcımları yaşamaya başladığınızda Marcella'nın en yakını olan Holden, bir kurtla hele ki kaçak bir kurtla olmasını kaldıramayacak. Çok pis şeyler dönecek ortada. Sizi ayırtmaya çalışıp, bitchleşecek kısacası. Ah Holden, naptın olum?

Aklıma bunlar geldi. Bi de vampir lady ile de bir şeyler yapabiliriz adaşım. Onu da sana bırakıyorum. Happy
Primus L. De Luna

Primus L. De Luna

Özel
Rp Puanı:
Meat, is not everything for a werewolf. ;; Primus De Luna Left_bar_bleue100/100Meat, is not everything for a werewolf. ;; Primus De Luna Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Meat, is not everything for a werewolf. ;; Primus De Luna   Meat, is not everything for a werewolf. ;; Primus De Luna Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2012 9:23 am

Lö kurgulara bayıldım. Ama benim parlak bir taş bebekle işim olmaz yavrum. Razz Neyse neyse ünlüsü Eva olunca. EHE. Happy Ayarlarız onunla da bir şeyler. Tamam ekliyorum hepisini. Happy
Charlaine Moreaux

Charlaine Moreaux

Lakap : Laine.

Özel
Rp Puanı:
Meat, is not everything for a werewolf. ;; Primus De Luna Left_bar_bleue90/100Meat, is not everything for a werewolf. ;; Primus De Luna Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Meat, is not everything for a werewolf. ;; Primus De Luna   Meat, is not everything for a werewolf. ;; Primus De Luna Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2012 2:38 pm

Bir kurtkızım var yavrum bak o da senin yaşlarında sana alayım mı onu? -cüzdanını çıkarır- bak bu da onun resmi evladım---

BAM!

Mini-kurgucuk: Slytherin ikizlerim var, hatun olanı dönüştürülünce okuldan temelli kaçıyor. Al onu sen dönüştür. Azkaban'dan kaçınca al sen benim kızı ısır. Sonra da onu çırağın yap. Olma mı?
Primus L. De Luna

Primus L. De Luna

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Meat, is not everything for a werewolf. ;; Primus De Luna   Meat, is not everything for a werewolf. ;; Primus De Luna Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 3:00 am

Olur. Neden olmasın. Happy
Erica Mae Blewitt

Erica Mae Blewitt

Lakap : İngiliz diyorlar ona.
Rp Sevgilisi : Bir Nathan var beni benden alan, vahşi erkekim benim :m

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Meat, is not everything for a werewolf. ;; Primus De Luna   Meat, is not everything for a werewolf. ;; Primus De Luna Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2012 5:51 am

Sevgili kurt kardeş seninle kurgu yapmak istiyorum. Eniştem olarak hanii asdf.
Nathaniel Argent

Nathaniel Argent

Lakap : Nathan, Nate
Rp Sevgilisi : Erica. Ek olarak Brendan'ı da ona kuma getiriyorum boş vakitlerimde. ashfjasf

MesajKonu: Geri: Meat, is not everything for a werewolf. ;; Primus De Luna   Meat, is not everything for a werewolf. ;; Primus De Luna Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2012 6:45 am

Meat, is not everything for a werewolf. ;; Primus De Luna Tumblr_m6lq8pL5691rri87i
Look at you, hey bro! Razz
Kurguya bir şeyler demiştim ama fikir değiştirdim tatlım. Şimdi bu Nathan, beta filan ama onun değerleri aslında biraz farklı. En yakın arkadaşıyla beraber - he is werewolf, too- gününü gün edip, gezip eğlenip tozuyorlar. Oldukça güçlüler, eğlenirken aynı zamanda işlerini de hallediyorlar tabii.

Kurtadamlardan birinin kaçak olduğunu ve başına gelenleri öğrendiğinde çok sevgili alfacığımız seni bulması için bu ikiliyi görevlendirmiş olabilir. Tabii ikisi de kaçak maçak denince, psikopat katil tipli birini düşlemiştir. Seni görünce aynı şu tepkiyi verebilirler:
Meat, is not everything for a werewolf. ;; Primus De Luna Tumblr_lyu6rgIbsS1rodpubo1_500
dfghjk

Sonra toparlanıp öne çıkarlar filan. Kim olduklarını söylediklerinde sen kaçmak için hamle yaparsın ki o sırada dolunay beliriverir. Şimdi dolunayda kendilerini kaybediyorlar ya hani, bu safkanlar için biraz farklı. Doğuştan böyle olduklarından kendilerini kontrol altında tutmayı becerebiliyorlar, diğerlerinden daha çok. Sen içindeki kurdu dışarı çıkarırken -asfghja- bunların böyle kalmasına şaşarsın, sonrasını zaten sen hatırlamıyor olursun.

AMA BEN HATIRLIYORUM! What a Face
O kısımı da şöyle düşündüm; bunlar sen kurtadamken seni uyuşturup ormanda bi yere götürmüş olabilirler. Dönüşüm bittiğinde uyandığında bunları görürsün filan, şaşırırsın. Kaçma denemesi vol2. Ama benimkisi senin yanına gelince direk "ooo bro uyanmışsın bakıyorum" moduna girişir. Sonuç olarak biliyor kurtluğun ne demek olduğunu ve hissedebiliyor da sana olanları. Sonra sana kendini kontrol edebilmeyi öğretebileceğini söylerler filan. Yardım ederler, kanka olurlar. Bu ikilinin nerede ne zaman olacağı belli olmuyor sürekli kopuşlardalar ama sen yardıma ihtiyacın olduğunda, bir ulumana kapındayız panpa.

Öyle.
Ne dedim ben ya. afhjfhfj
Uçmuşum direk.
Öhö, ne dersin adaş?
Meat, is not everything for a werewolf. ;; Primus De Luna Benhair1
Gry H. Østberg

Gry H. Østberg

Lakap : Hanna.
Rp Sevgilisi : Albinolar sevilmiyor Hogwarts'ta. Hep güzel kızlar. Anlayacağınız yalnız.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Meat, is not everything for a werewolf. ;; Primus De Luna   Meat, is not everything for a werewolf. ;; Primus De Luna Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2012 6:50 am

Fişne, oldu o zaman galp. <3
Selin, Brendan dolu mu bebek?! Happy Kurgu cidden yavaşça uçuşa geçmiş a'bi. Happy
Nathaniel Argent

Nathaniel Argent

Lakap : Nathan, Nate
Rp Sevgilisi : Erica. Ek olarak Brendan'ı da ona kuma getiriyorum boş vakitlerimde. ashfjasf

MesajKonu: Geri: Meat, is not everything for a werewolf. ;; Primus De Luna   Meat, is not everything for a werewolf. ;; Primus De Luna Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2012 6:56 am

Brendan benim değil Aleyna'nın bebeğim. Ona sorman lazım orasını. Gerçi ben kapmayı düşünmedim desem yalan olur ama zatan sanırım karakterim yok. Gerçi mutlaka çıkar bir yerden de, neyse ben karışmıyorum. shajsfk
Gry H. Østberg

Gry H. Østberg

Lakap : Hanna.
Rp Sevgilisi : Albinolar sevilmiyor Hogwarts'ta. Hep güzel kızlar. Anlayacağınız yalnız.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Meat, is not everything for a werewolf. ;; Primus De Luna   Meat, is not everything for a werewolf. ;; Primus De Luna Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2012 6:57 am

Höhöhö, tamam. O zaman ne yapıyoruk? Üşenmediğimiz zaman, ekliyoruk. Happy
Lucétitia

Lucétitia

Lakap : Kedi diyorlar.
Rp Sevgilisi : Vlad'ın baklavaları.

MesajKonu: Geri: Meat, is not everything for a werewolf. ;; Primus De Luna   Meat, is not everything for a werewolf. ;; Primus De Luna Icon_minitimeCuma Ağus. 31, 2012 8:54 am

Koru beniii k5

Meat, is not everything for a werewolf. ;; Primus De Luna
1 sayfadaki 1 sayfası