Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Erica Mae Blewitt ~

+4
Celia Annabeth Right
Hans Finn Landers
Medalainé Black
Erica Mae Blewitt
8 posters
YazarMesaj
Erica Mae Blewitt

Erica Mae Blewitt

Lakap : İngiliz diyorlar ona.
Rp Sevgilisi : Bir Nathan var beni benden alan, vahşi erkekim benim :m

Özel
Rp Puanı:
Erica Mae Blewitt ~ Left_bar_bleue100/100Erica Mae Blewitt ~ Empty_bar_bleue  (100/100)

Erica Mae Blewitt ~ Empty
MesajKonu: Erica Mae Blewitt ~   Erica Mae Blewitt ~ Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2012 10:32 am

Erica Mae Blewitt ~ Tumblr_lb5zcjWgev1qzsajno1_500

Erica Mae Blewitt 19 İngiliz Safkan

Aşırı korumacı bir ailenin dört çocuğundan en küçüğüdür Mae. Ailenin hepsi Ravenclaw’dır ve doğal olarak Mae’de onlardan biridir. Hogwarts’ta yedi sene okumuş ve zekâsı ile birçok insanın gözlerini doldurmuştur. Ailesinin geleneğini de sürdürerek Hogwarts’tan büyük bir başarı ile mezun olmuş, derece elde etmiştir. Diğer arkadaşları gibi bakanlık istese de, bunun gerçek olmayacağını bildiğinden yine ailesinin geleneğini sürdürmeyi düşünür. Aynı annesi ve babası, hatta dedesi gibi bir avcı olmak hayallerini süsler. Yıllar önce İngiltere’nin Southsea kasabasında yer alan ataları kurt adamlarla anlaşmazlığa düşünce avcılık terimi onlar için meslek olmuştur. Hatta mesleği olan kişilere ikinci bir yan meslek olarak sevdirilmiştir. Bu yüzden büyücülük dünyasında ne zaman ‘Blewitt’ ismini duysanız akla ilk avcılık gelir. Çevresinden gelen ısrarlara dayanamayan Mae, aile üyelerinin aksine Schola Superior Educationem’e gitmeye karar vermiş ve burada daha fazla şey öğrenmeye karar vermiştir.

Kendinden beş yaş büyük olan ablası Amelitâ’nın gençlik yıllarında bir kurtadama âşık olması ile birlikte ailece yaşadıkları yıkım bugün bile hatırlanmaktadır. Beş yıl önce Hogwarts’tan mezun olan Amelitâ sevdiği kurtadamın saldırısına uğrayıp ömrü boyunca yüzünde bir pençe iziyle dolaşacak olmasına rağmen çocuğu ailesine karşı seçmişti. İki ağabeyi her ne kadar bu duruma sinirlense bile genç kızı aileden saymamaya ant içmişlerdir. Bunun öcünü almak için kurtadamlara karşı olan nefretlerini hep Mae’e aşılamışlardır.

Mae bir o kadar bilmiş olmasına rağmen meraklıdır da. Hogwarts tatillerinde büyükannesi ve büyükbabasının yanına Southsea’ye gittiğinde bile geceleri gizli gizli kaçıp arkadaşları ile buluşurdu. Bu ona birazda maceraperestlik ruhunu tatırmaktadır. Zekâsı ile insanları iğnelemeyi sevse de, sevdiği insanlara kıyamaz. Araştırmacı ruhu yüzünden zamanının çoğunu kütüphanelerde geçirir. Ancak bir Ravenclaw mezunu olmasına rağmen partiler onun vazgeçilmez tutkusudur. Özellikle maskeli partilere bayılır. Kâbuslardan nefret eder, bunun diğer bir nedeni ise görücü olmasıdır. Yaşadıkları ya da yaşayacakları şeyleri görmek kızı ilk başlarda derinden sarsardı. Mesela ablasının yaşadıklarını görüp ona söylememek içinde her zaman bir suçluluk duygusunu barındırır. Bu yüzden her şeyde kendini kolaylıkla suçlayabilir. Nefret ettiği kişiye kan kusar, yalan söylemeyi beceremez.

ARADIKLARI

Akraba olabilir. Uzaktan yakından. Böyle avcı olacak ve kızımızı yakın gözetimde tutucak. Ablası Amelitâ'ya benzemesinden korktukları için.
    - Elanor Blewitt.
    Yakın arkadaşlar. Bina fark etmez, eski takımı olsun böyle ara sıra birbirilerini arayıp sorsunlar falan. Hogwarts'ta olanlar olabilir. Ara sıra okula gelir.
    - Medalainé Black.
    - Hans F. Landers.
    Yeni okulundan yakın iki arkadaş. Yaşlar yakın olursa hoş olur. Böyle üçlü grup gezerler. Hoş olur eğlenceli olur.
    - Hector Stanton.
    - Dementia B. Blake.

Bir çocuk. Kurtadam olması tercihim. Kızla bir şekilde tanışacaklar ama bu çocuk saklayacak kurtadam olduğunu fakar en yakınlarından bile yakın olacak. Kızla sırlarını paylaşacak. Sonra kurtadamlarla karşı karşıya geldiğinde onu görecek ve tanıyacak adeta bir yıkım olacak. Yine de vazgeçemeyecek bu dostundan.
    - Crystal Faithé.
    Öc almak isteyen bir kurt. Ailesi bunun kökenlerinde olan birine zarar vermiş olur. Bu kurtta kıza zarar vermek ister. Bunun detayını konuşuruz.
    Partner. Kurtadam olacak hı-hı. -dolu ehe-
    Eskisi olacak bi de. Normal ya da kurtadam fark etmez. Onunla da güzel rpler buluruz.
    Özel kurgular.

- Elise le Beatricé; Favori profesör.

~:

En son Erica Mae Blewitt tarafından Paz Haz. 30, 2013 8:59 am tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
Medalainé Black

Medalainé Black

Lakap : Lynn, |Wasplague.
Rp Sevgilisi : Lazım mı?

Özel
Rp Puanı:
Erica Mae Blewitt ~ Left_bar_bleue92/100Erica Mae Blewitt ~ Empty_bar_bleue  (92/100)

MesajKonu: Geri: Erica Mae Blewitt ~   Erica Mae Blewitt ~ Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2012 10:40 am

Kankii. Sinead Giovanni ile yakın arkadaş olsunlar yeni okuldan,onay bekliyorum ona şu yeni okul için Smile Smile
Medalaine'da eski okuldan olsun,yakın olabilirlerdi olmayabilirler de. Senin için kurt adam yapasım geldi bir tane valla Happy
Erica Mae Blewitt

Erica Mae Blewitt

Özel
Rp Puanı:
Erica Mae Blewitt ~ Left_bar_bleue100/100Erica Mae Blewitt ~ Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Erica Mae Blewitt ~   Erica Mae Blewitt ~ Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2012 10:45 am

Tamam, Sinead olur. Medalainé'de olur. Ahaha kurtadam delisi oldum ben bu günlerde galiba Razz
Hans Finn Landers
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Hans Finn Landers

Lakap : HANSEY!
Rp Sevgilisi : Daenerys K. F. Landers; BETTER THAN YOURS.

Özel
Rp Puanı:
Erica Mae Blewitt ~ Left_bar_bleue97/100Erica Mae Blewitt ~ Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Erica Mae Blewitt ~   Erica Mae Blewitt ~ Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2012 10:53 am

Keşke mezun olmasaydın ne güzel anlaşıyorduk özlettin kendini :'(

der kurguyu yaşatırım.

şuan mektup arkadaşı gibiyiz!!!!111!1
Erica Mae Blewitt

Erica Mae Blewitt

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Erica Mae Blewitt ~   Erica Mae Blewitt ~ Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2012 10:59 am

Yep işte süper, sevdim ben bunu. Tamamdır efenim ekleniyorsunuz :M
Medalainé Black

Medalainé Black

Lakap : Lynn, |Wasplague.
Rp Sevgilisi : Lazım mı?

Özel
Rp Puanı:
Erica Mae Blewitt ~ Left_bar_bleue92/100Erica Mae Blewitt ~ Empty_bar_bleue  (92/100)

MesajKonu: Geri: Erica Mae Blewitt ~   Erica Mae Blewitt ~ Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2012 11:00 am

Senin kurt adam açardım ama çok erindim şu anda Happy
Erica Mae Blewitt

Erica Mae Blewitt

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Erica Mae Blewitt ~   Erica Mae Blewitt ~ Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 5:52 am

Ahaha kurtadamlar için bir kategori hariç hepsi boş Razz
Celia Annabeth Right

Celia Annabeth Right

Lakap : Cel. Lia. Sally.

Özel
Rp Puanı:
Erica Mae Blewitt ~ Left_bar_bleue90/100Erica Mae Blewitt ~ Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Erica Mae Blewitt ~   Erica Mae Blewitt ~ Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 6:50 am

• Akraba olabilir. Uzaktan yakından. Böyle avcı olacak ve kızımızı yakın gözetimde tutucak. Ablası Amelitâ'ya benzemesinden korktukları için.

Bunun için karakter açtım bile. Happy Elanor Blewitt- konuşmuştuk

• Bir çocuk. Kurtadam olması tercihim. Kızla bir şekilde tanışacaklar ama bu çocuk saklayacak kurtadam olduğunu fakar en yakınlarından bile yakın olacak. Kızla sırlarını paylaşacak. Sonra kurtadamlarla karşı karşıya geldiğinde onu görecek ve tanıyacak adeta bir yıkım olacak. Yine de vazgeçemeyecek bu dostundan.

Blue var bunun için. Yakın arkadaş olabilir. (Kurtadam değil kurtkız yalnız)

Noting: Yemin ederim Celia'nın yaşadığı yer de Southsea idi. Yemin ederim.
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Lakap : Persephone ama peri kızı da var. Aşkım diyebiliyor sadece.
Rp Sevgilisi : LC'ye çok aşık lakin kavuşamıyor.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Erica Mae Blewitt ~   Erica Mae Blewitt ~ Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 8:07 am

Evet, o avcı bölümünü silip akraba bölümüne ekliyorum efenim. Elanor Blewitt tamamdır. Blue? Crystal Faithé mi? Zaten Celia ile kurgu yapacak gibiyiz onu hallederiz sonradan :m
Celia Annabeth Right

Celia Annabeth Right

Lakap : Cel. Lia. Sally.

Özel
Rp Puanı:
Erica Mae Blewitt ~ Left_bar_bleue90/100Erica Mae Blewitt ~ Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Erica Mae Blewitt ~   Erica Mae Blewitt ~ Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 8:13 am

Pöki.
Krystelle Bartoloměj
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Krystelle Bartoloměj

Lakap : Krys, Stelle, Xtelle.
Rp Sevgilisi : Tamam yalana gerek yok, Hansey.

Özel
Rp Puanı:
Erica Mae Blewitt ~ Left_bar_bleue99/100Erica Mae Blewitt ~ Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Erica Mae Blewitt ~   Erica Mae Blewitt ~ Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 8:16 am

Kurtçuk is coming tomorrow. Razz
Erica Mae Blewitt

Erica Mae Blewitt

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Erica Mae Blewitt ~   Erica Mae Blewitt ~ Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 10:06 am

Eklemediklerim ekleniyor ve Auuuuu diyorum asdfg.
Nathaniel Argent

Nathaniel Argent

Lakap : Nathan, Nate
Rp Sevgilisi : Erica. Ek olarak Brendan'ı da ona kuma getiriyorum boş vakitlerimde. ashfjasf

MesajKonu: Geri: Erica Mae Blewitt ~   Erica Mae Blewitt ~ Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2012 6:34 am

Erica Mae Blewitt ~ Tumblr_lxnglvOjAq1qjoexdo2_250
Kurdun sana bu bakışı atıyooğ.

Hadi kurgularını bulalım. What a Face
Erica Mae Blewitt ~ Tumblr_loe9nymg0m1qkgkcy
Erica Mae Blewitt

Erica Mae Blewitt

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Erica Mae Blewitt ~   Erica Mae Blewitt ~ Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2012 6:41 am

Meraba sevgili kurtcuğum :m özele mi geliyorum o zaman bey? *-*
Nathaniel Argent

Nathaniel Argent

Lakap : Nathan, Nate
Rp Sevgilisi : Erica. Ek olarak Brendan'ı da ona kuma getiriyorum boş vakitlerimde. ashfjasf

MesajKonu: Geri: Erica Mae Blewitt ~   Erica Mae Blewitt ~ Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2012 6:46 am

Erica Mae Blewitt ~ Tumblr_m3fdwwESVB1rn7yme
Kesinlikle öyle.
Ben de yemek yedikten sonra geliyorum. What a Face
Erica Mae Blewitt

Erica Mae Blewitt

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Erica Mae Blewitt ~   Erica Mae Blewitt ~ Icon_minitimePaz Haz. 30, 2013 8:42 am

### GÜNCEL aması yanii.
Anderson Campbell

Anderson Campbell

Lakap : Andy.
Rp Sevgilisi : Whut the hell?

MesajKonu: Geri: Erica Mae Blewitt ~   Erica Mae Blewitt ~ Icon_minitimePaz Haz. 30, 2013 8:49 am

Yeni okulundan yakın iki arkadaş. Yaşlar yakın olursa hoş olur. Böyle üçlü grup gezerler. Hoş olur eğlenceli olur. = HECTOR. Biliyırsın o bir kurt. What a Face 
Diğeri de Dementia olabilir. Happy
Ben de favori profesörünüm tabiisi. asdf
Erica Mae Blewitt

Erica Mae Blewitt

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Erica Mae Blewitt ~   Erica Mae Blewitt ~ Icon_minitimePaz Haz. 30, 2013 8:56 am

Ben de diyorum kim bu S asdfgh Tabisi bebeğim ekliyorums k5

Erica Mae Blewitt ~
1 sayfadaki 1 sayfası