Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Barbie.

4 posters
YazarMesaj
Medalainé Black

Medalainé Black

Lakap : Lynn, |Wasplague.
Rp Sevgilisi : Lazım mı?

Özel
Rp Puanı:
Barbie. Left_bar_bleue92/100Barbie. Empty_bar_bleue  (92/100)

Barbie. Empty
MesajKonu: Barbie.   Barbie. Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2012 11:33 am

M E D A L A İ N E B L A C K// G R Y F F İ N D O R
18// İ N G İ L İ Z

Barbie. Btxbn

Barbie’yi andıran uzun sapsarı saçları,pürüzsüz yumuşacık teni, insanı delip geçen gök mavisi gözleri, gülüşünde kaybolabileceğiniz , mükemmel yüz hatları, incecik beli,upuzun bacakları, sakladığı cenneti... Arzulanan biri.
Büyüleyen bir görüntünün yanında kocaman bir kalbi var onun.Kırılmaya müsait. Güçlü görüntüsünün altında,kırılgan bir kişiliğe sahip olan Medalaine, bunu dışarıdan hiçbir zaman belli etmez.Güçlü ve göz alan gülümsemesi ile, o tam bir Gryffindor kızı.
Çok sevdiği sevgilisinin,ani ve apansız ölümüyle yıkılmıştır. Yaşadığı acılar onu biraz vurdumduymaz yapsa da, aslında çok düşünceli biridir. Medalaine her an ölecekmiş gibi yaşar, Anı yaşayan kızlardan biridir. Renkli kişiliği,ve eğlenceyi seven halleriyle, yanında her an gülümsediğiniz biri.Sevecen,ve gülmeyi seven biri.Eğlenceye,müziğe,dansa,içkiye bayılır.

Dili sivridir. Dobradır.İçinden ne geçiyorsa karşısındakine hemen söyler,arkasından konuşmaz. Bazen de,ağzını sımsıkı kapatır ve planını adım adım işler. Tehlikeli diyemem onun için,ama hafife de almayın derim. Düşmanları için söylüyorum, akıllı oynayın ,çünkü bu kızın annesi bir Revanclaw’dı, ve bir Ravenclaw mutlaka zekasını miras bırakır.
Cesaret bir kadın da,özellikle aranan bir özellik olmamasına rağmen,Medalaine son derece cesurdur.Bu cesaret onu dayanılmaz yapıyor.Karşısına çıkan her türlü güçlüğe rağmen,soğukkanlılığını koruyup,durumu kurtaracak davranışlardan çekinmez,zayıflığını,hissettiği korkuyu belli etmez.Ve Medalaine yüceltmeyi de sevmez. İnsanları gereksiz yere,gururlandırmayı,burnunu kaldırmayı,hiç mi hiç sevmez.Birine güveniyorsa bunu ona hiç söylemez,eğer seviyorsa da açıkça belli etmekten çekinir.Gururludur.Medalaine içinde,her kadında olan tüm şeytani parıltıları taşır.
Başarılı bir öğrencidir.Sınıfın en iyisi olmasa da,içinde bir gün sınıf 1.si olacağına dair hırsı devam etmektedir. Hocalarla arasının iyi olmasıyla ünlüdür.

Kahkahalar:
Never mind, just bored.:
Ups. Caught up.:

Wuhhu.Işığa bakınca gözüm palıyor benim:

Ne İstiyorum ki ben?

1-Dostlar. Slytherin dışında her binaya açıktır. Görüşüp, konuştuğu,selamlaştığı insanlar.
2-Kardeşten Öte. Açık değil mi gayet? Onun için kardeşten öte olanlar olmalı.Çok yakın olduğu bir kız ve bir erkek.
3-Kızlar Grubu. Hep birlikte
4-Düşmanlar. Bina ayrımı yok. Karışık takılabiliriz.Her türlü düşmanlığa açığım.İster erkek kavgası,ister başarı kıskançlığı.
5-Flörtler. Küçük ayartmalar,göz süzdürmeler, baştan çıkarmalar,kaçamaklar.
6-İlişki. Çok fazla açık.Slytherin dışında çok açık,tercih Gryffindor.7.sınıf olması şart.
7-Platonikler. Onu sevenler,ve asla karşılık verilmeyenler.
8-Önemsizler. Dalga geçtiği,laf attığı,kalbini kırdıkları ama asla düşman denemeyecek kadar önemsiz.
9-Özel kurgular çok sevilir.

En son Medalainé Black tarafından Ptsi Ağus. 13, 2012 11:12 am tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Hans Finn Landers
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Hans Finn Landers

Lakap : HANSEY!
Rp Sevgilisi : Daenerys K. F. Landers; BETTER THAN YOURS.

Özel
Rp Puanı:
Barbie. Left_bar_bleue97/100Barbie. Empty_bar_bleue  (97/100)

Barbie. Empty
MesajKonu: Geri: Barbie.   Barbie. Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2012 11:43 am

ilk aşkım ol, hani şu 3. sınıf sevgiler gününde önüne çıkan oğlan. şuansa nasılız, düşman mı, dost mu saat itibariyle düşünemedim tabi. yarın görüşürüz! Benim başlığa yaz aklına gelirse! Happy
Clayton Westmoreland

Clayton Westmoreland

Lakap : Clay.
Rp Sevgilisi : Yok ki.

Özel
Rp Puanı:
Barbie. Left_bar_bleue92/100Barbie. Empty_bar_bleue  (92/100)

Barbie. Empty
MesajKonu: Geri: Barbie.   Barbie. Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2012 12:26 pm

Sevdim bunu ben canım Smile
Erica Mae Blewitt

Erica Mae Blewitt

Lakap : İngiliz diyorlar ona.
Rp Sevgilisi : Bir Nathan var beni benden alan, vahşi erkekim benim :m

Özel
Rp Puanı:
Barbie. Left_bar_bleue100/100Barbie. Empty_bar_bleue  (100/100)

Barbie. Empty
MesajKonu: Geri: Barbie.   Barbie. Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 1:12 am

Erica Mae Blewitt'i biliyorsun bebeğim.
Estrella Estévezia ile kurgu bulacağız.
Euterpe ile de anlaşamazsınız galiba.

Barbie.
1 sayfadaki 1 sayfası