Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bininci dönüş, bininci başlık.

+8
Sophia Brigham
Celia Annabeth Right
Anna Lizzie Malfoy
Hans Finn Landers
Medalainé Black
Euterpe Châtillon
Colton Phoenix
Harmonia Seymour
12 posters
YazarMesaj
Harmonia Seymour

Harmonia Seymour

Özel
Rp Puanı:
Bininci dönüş, bininci başlık. Left_bar_bleue98/100Bininci dönüş, bininci başlık. Empty_bar_bleue  (98/100)

Bininci dönüş, bininci başlık. Empty
MesajKonu: Bininci dönüş, bininci başlık.   Bininci dönüş, bininci başlık. Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 2:11 am

Merhaba herkese! Eda ben. Co olan. Elais olan. Kurgusuz olan. Tanıyan çıkar mı bilmiyorum. Neyse baştan alayım o zaman. Lise sona geçtim. Sınav senesi ne güzel! Arada bir rpye geri dönüşler yapıyorum. İlk bu sitede başladım. Çoook daha öncesinde. Luna Lovegood olarak. Gryffindor Luna, ehe. Yaklaşık altı yıl olmuştur rpye başlayalı. Photoshop ile ilgileniyorum, yaklaşık üç yıldır. Kurgu bulma özürlüyüm. Karakteri oluştururum ama gerisi gelmez. Neyse ki Harmonia öyle değil. Müzik konusuna girecek olursak; Rammstein!!, bir de her türden hoşuma gidenleri dinlerim. Dizi... Pek takip ettiğim yoktur. Canım sıkılıyorsa ve o an tvde ne varsa onu izlerim. Filmciyim genelde. Psikolojik, gerilim, polisiye, fantastik, TARİHİ! Şu sıralar da kitaplardan kilitlendiğim bir seri var. Tess Gerritsen'in Rizzoli & Isles serisi. Alman ve Latin kültürleri de pek dikkatimi çeker benim. Tamam, susuyorum. Şimdiden memnun oldum.^^
Colton Phoenix

Colton Phoenix

Lakap : Colt
Rp Sevgilisi : Annika, she is really hot! Isn't she?

MesajKonu: Geri: Bininci dönüş, bininci başlık.   Bininci dönüş, bininci başlık. Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 2:13 am

Hoşgeldin bebeğim x245678. Demeden edemeyeceğim bizim rpye başladığımız SH burası değildi, o Tuğçelerin sitesiydi. Razz
*not: ben Selin. What a Face
Harmonia Seymour

Harmonia Seymour

Özel
Rp Puanı:
Bininci dönüş, bininci başlık. Left_bar_bleue98/100Bininci dönüş, bininci başlık. Empty_bar_bleue  (98/100)

MesajKonu: Geri: Bininci dönüş, bininci başlık.   Bininci dönüş, bininci başlık. Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 2:18 am

İsimden şey ettim. Seliiiiiiin! Selin! x2398654. Gel lan sarılıcam! Bininci dönüş, bininci başlık. 2483924028
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Lakap : Persephone ama peri kızı da var. Aşkım diyebiliyor sadece.
Rp Sevgilisi : LC'ye çok aşık lakin kavuşamıyor.

Özel
Rp Puanı:
Bininci dönüş, bininci başlık. Left_bar_bleue100/100Bininci dönüş, bininci başlık. Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Bininci dönüş, bininci başlık.   Bininci dönüş, bininci başlık. Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 2:45 am

Hayatıııııııım hoş geldiin tanırsın benii. Seni gördüğüme çok çok sevindiim oyy <3
Medalainé Black

Medalainé Black

Lakap : Lynn, |Wasplague.
Rp Sevgilisi : Lazım mı?

Özel
Rp Puanı:
Bininci dönüş, bininci başlık. Left_bar_bleue92/100Bininci dönüş, bininci başlık. Empty_bar_bleue  (92/100)

MesajKonu: Geri: Bininci dönüş, bininci başlık.   Bininci dönüş, bininci başlık. Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 2:57 am

Edaaaa tekrarr hoş geldiiinn Smile Smile: )Smile Gamze beeen,hatırlarsın belkii,Elais Eda Happy
Hans Finn Landers
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Hans Finn Landers

Lakap : HANSEY!
Rp Sevgilisi : Daenerys K. F. Landers; BETTER THAN YOURS.

Özel
Rp Puanı:
Bininci dönüş, bininci başlık. Left_bar_bleue97/100Bininci dönüş, bininci başlık. Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Bininci dönüş, bininci başlık.   Bininci dönüş, bininci başlık. Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 3:04 am

RAMMSTEIN.
    ALMAN KÜLTÜRLERİ DİKKATİMİ ÇEKER.
    LİSE SONA GEÇTİM.
    ehe.

• Tüm okuduklarımdan aklımda kalan yegane kısımlar ve ortak noktalarımız. Willkommen!! Caps Lock açık kaldı aklımda evet, öyle böyle değil sdfg
  • O değilde beni tanımazsın, 1 yıl önce RPye bu sitede başladım. Bu sitede toplam 6. Tüm internette de kullandığım 21 RP karakterim var, yalnız bunların yalnızca 9 tanesi tarafımca ilgilenilmekte. 6sı da burda zaten. Zaman içinde tanışırız, o nedenle şimdi adımı deyip gitme zamanı; Betül ben.
  • Almanlar candır. Almanya aşktır. Almanc- neyse sustum ben. *-*
Harmonia Seymour

Harmonia Seymour

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Bininci dönüş, bininci başlık.   Bininci dönüş, bininci başlık. Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 3:13 am

Serenaaaaa! Hoşbulduum, ben de çok sevimdim seni gördüğüme! <3 <3

Gamze! Hatırladım seni. Hoşbulduuum! *-*

Betül, sana karşı dırım dırım melodileri yükseliyor şu an. Danke schön!! 21 karakter mi? Başarılar diliyorum sana, ehhe.
Hans Finn Landers
Hans Finn Landers

Lakap : HANSEY!
Rp Sevgilisi : Daenerys K. F. Landers; BETTER THAN YOURS.

Özel
Rp Puanı:
Bininci dönüş, bininci başlık. Left_bar_bleue97/100Bininci dönüş, bininci başlık. Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Bininci dönüş, bininci başlık.   Bininci dönüş, bininci başlık. Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 3:21 am

21 derken açtığım tüm ıvır zıvır zıvır sitelerdeki adını unuttuğum karakterler dahil. yani Razz Aslında bu sitede biraz durursan benimkinin abartılı olmadığını görürsün. masum ufak 6 karakter. SEN Bİ DE DİĞERLERİNİ GÖR *-* tamam şimdi koş rütbe al bi şeyler yap hadi Razz
Harmonia Seymour

Harmonia Seymour

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Bininci dönüş, bininci başlık.   Bininci dönüş, bininci başlık. Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 3:25 am

Kurgusuzum Almansever arkadaşım, kurgusuzum çok. Benim toplasan en fazla 3 karakterim vardır, ehe. Ben o cadıları zor idare ediyorum yahu.
Anna Lizzie Malfoy
Hogwarts Müdiresi | KSKS Profesörü
Hogwarts Müdiresi | KSKS Profesörü
Anna Lizzie Malfoy

Lakap : Liz, Ann.
Rp Sevgilisi : Henry McCourt bitchi.

Özel
Rp Puanı:
Bininci dönüş, bininci başlık. Left_bar_bleue100/100Bininci dönüş, bininci başlık. Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Bininci dönüş, bininci başlık.   Bininci dönüş, bininci başlık. Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 3:28 am

Ahahah orada laf bana mı gelmiş ne? Razz Tamam sitedeki rekor karakter sayısı bende, evet. Sayıyı sormayın bilmiyorum. asfhf
Ayy özlemişim bebeğim yaaa! <3
Harmonia Seymour

Harmonia Seymour

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Bininci dönüş, bininci başlık.   Bininci dönüş, bininci başlık. Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 3:30 am

Scarlett kullanan Pansy seni... Ben de çok özlemişim. *-*
Celia Annabeth Right

Celia Annabeth Right

Lakap : Cel. Lia. Sally.

Özel
Rp Puanı:
Bininci dönüş, bininci başlık. Left_bar_bleue90/100Bininci dönüş, bininci başlık. Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Bininci dönüş, bininci başlık.   Bininci dönüş, bininci başlık. Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 3:38 am

Merhabalaaaar.

Hı, beni tanıman mümkünsüz o zaman tanıtayım.

Kübra, 15'imi bitirmeme bir ay kaldı, Rizzoli candır.
Sophia Brigham

Sophia Brigham

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Bininci dönüş, bininci başlık.   Bininci dönüş, bininci başlık. Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 9:07 am

Memnun oldum Kübra! Rizzoli candır bence de. ^^
Gry H. Østberg

Gry H. Østberg

Lakap : Hanna.
Rp Sevgilisi : Albinolar sevilmiyor Hogwarts'ta. Hep güzel kızlar. Anlayacağınız yalnız.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Bininci dönüş, bininci başlık.   Bininci dönüş, bininci başlık. Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2012 3:06 am

Ve bende şey, sitenin ikinci Selin'i. Memnun oldum Eda. ^^. Çok baş belasıyımdır. Happy Sen eskiden varken ben yoktum herhalde. Ben yeni geldim. Öyle işte, selaam!
Sophia Brigham

Sophia Brigham

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Bininci dönüş, bininci başlık.   Bininci dönüş, bininci başlık. Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2012 9:17 am

Memnun oldum Seliin! Olsun tanışırız, kaynaşırız. *-*
Sabinus M. Claudius

Sabinus M. Claudius

Lakap : Lord'a lakap takın da görün bakalım noluyo.
Rp Sevgilisi : Ophy'm var benim hacıt. Naber?

Özel
Rp Puanı:
Bininci dönüş, bininci başlık. Left_bar_bleue95/100Bininci dönüş, bininci başlık. Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Bininci dönüş, bininci başlık.   Bininci dönüş, bininci başlık. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 22, 2012 11:07 pm

EDA LELELELELELE What a Face
Sophia Brigham

Sophia Brigham

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Bininci dönüş, bininci başlık.   Bininci dönüş, bininci başlık. Icon_minitimePerş. Ağus. 23, 2012 8:00 am

Oha! Bir Fatma gördüm sanki? Bininci dönüş, bininci başlık. 2182320263
Adrian B. Argent

Adrian B. Argent

Lakap : Lakap takın da dişlerimi boynunuza geçireyim. He, he?
Rp Sevgilisi : Ya bi gızan var ama. Söylemiyim imdi.

Özel
Rp Puanı:
Bininci dönüş, bininci başlık. Left_bar_bleue95/100Bininci dönüş, bininci başlık. Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Bininci dönüş, bininci başlık.   Bininci dönüş, bininci başlık. Icon_minitimeCuma Ağus. 24, 2012 9:48 am

Tabzi beniiim *-*
Sonia Brigham

Sonia Brigham

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Bininci dönüş, bininci başlık.   Bininci dönüş, bininci başlık. Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2012 7:02 am

Öm şov yapalım Fatmaağ! Bininci dönüş, bininci başlık. 1944241482
Adrian B. Argent

Adrian B. Argent

Lakap : Lakap takın da dişlerimi boynunuza geçireyim. He, he?
Rp Sevgilisi : Ya bi gızan var ama. Söylemiyim imdi.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Bininci dönüş, bininci başlık.   Bininci dönüş, bininci başlık. Icon_minitimePtsi Ağus. 27, 2012 7:09 am

Ben sağa camshow bilem yaparıms k5k5

Bininci dönüş, bininci başlık.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Muhteşem Geri Dönüş!
» (P.J.O kurgulu bir rp'dir.) JaCK ShePHarD Geri Dönüş
» Başlık Açmak İçin Başvuru
» Genel Sohbet | Yeni Başlık
» Buraya bir başlık gelecek inşallah.