Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

He is a v a m p i r e~

+2
Erica Mae Blewitt
Gry H. Østberg
6 posters
YazarMesaj
Gry H. Østberg

Gry H. Østberg

Lakap : Hanna.
Rp Sevgilisi : Albinolar sevilmiyor Hogwarts'ta. Hep güzel kızlar. Anlayacağınız yalnız.

Özel
Rp Puanı:
He is a  v a m p i r e~ Left_bar_bleue100/100He is a  v a m p i r e~ Empty_bar_bleue  (100/100)

He is a  v a m p i r e~ Empty
MesajKonu: He is a v a m p i r e~   He is a  v a m p i r e~ Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2012 5:17 am

b a r t y l a n c e l o t s i m p s o n
    d u r m s t r a n g b ü y ü k p e n ç e
    v a m p i r

Schola Superior Educationem | 1. Sınıf

He is v a m p i r e ~

Barty safkan bir vampir, Hogwarts'a kabulu gerçekleşmediğinden, her ırktan öğrenci alan Durmstrang okuluna kaydolmuştur. Orada da zeka ve asaletin atası olan Büyük Pençe'ye düşmüştür. Okulda vampirliğinden dolayı büyük zorluklar çekmiştir. Bunun için acıktığında kaçabildiği en uzak yere, Salton Ormanı'na kaçmıştır.
    Vampirliğin bir diğer zor kısmı ise; asa kullanamamak olmuştur.
    Bart, büyücü olmadığıdan mütevellit asa konuunda pek iyi olamamıştır, büyü yapar ama, bir büyücününki kadar iyi ve kuvvetli olmaz. Yaşadığı aile de, büyücüdür üstelik. Annesi ve babası bir kurt adam tarafından öldürülmüştür, bu aile de Bart'ı iyi bir çocuk olarak yetiştirmek için almıştır. Ama gerçekleri saklayamayacaklarını anladıklarında her şeyi Bart'a anlatmışlardır.

He is i n t e l l i g e n t ~

Bart, kıvrak zekası ve her şeye bir çözüm bulmasıyla tanınmış biridir. Bir olay esnasında hemen kafasını çalıştırmaya ve düşünmeye başlar, kitapları ailesi kadar değer verdiği eşyalarıdır. Bir kitabı en az iki kere okur ve anlamaya çalışır. Bunun için sözel yanı oldukça gelşmiştir. Yorum yeteneği dillere destandır.

Romantik yanı ise buradan gelmektedir ya zaten. Oldukça romantik bir çocuktur Bart. Tek cümlesi bile insanların ona dönüp dinlemey başlaması için yeterlidir. Bunun yanında eğlenceli kişiliği ile hemen herkei kendi safına çekebilir.

He is p u r e ~

Bart, oldukça saf ve temiz kalplidir. Kimse hakkında asla kötü düşünmez ve yersiz eleştiride bulunmaz. Egoist insanlardan nefret eder ve yardım etmeye bayılır. Bunun için ilkbaşlarda kandırılmış olsa bile şimdi salaklık kıvamındaki saflığından çıkmıştır. Oldukça yufka yüreklidir de.
    Eğlenceli kişiliği gözlerinden okunur. Genelde ciddi gibi görünse de, içinde kıpır kıpır sevilmeyi bekleyen bir çocuk vardır.

h e ' s g r e a t v a m p i r e.

K U R G U L A R~

*Aradıkları kısaca her şey.
Erica Mae Blewitt

Erica Mae Blewitt

Lakap : İngiliz diyorlar ona.
Rp Sevgilisi : Bir Nathan var beni benden alan, vahşi erkekim benim :m

Özel
Rp Puanı:
He is a  v a m p i r e~ Left_bar_bleue100/100He is a  v a m p i r e~ Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: He is a v a m p i r e~   He is a  v a m p i r e~ Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2012 5:24 am

Şimdik bence eskisi ol. Olsana ya *-* Kurtadam-vampir çok fena olur.
Aryna

Aryna

Lakap : Arry. Sadece kardeşlerim için.
Rp Sevgilisi : Birkaç yakışıklı buldum ama yemeden duramadım.

Özel
Rp Puanı:
He is a  v a m p i r e~ Left_bar_bleue90/100He is a  v a m p i r e~ Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: He is a v a m p i r e~   He is a  v a m p i r e~ Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2012 5:52 am

Celia'yı sana yenisi diye verecektim ama o olayı değiştirelim.

Ben sana Charlaine'i vereyim mi? Siz Charlaine ile bir kurgu çakın
Gry H. Østberg

Gry H. Østberg

Lakap : Hanna.
Rp Sevgilisi : Albinolar sevilmiyor Hogwarts'ta. Hep güzel kızlar. Anlayacağınız yalnız.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: He is a v a m p i r e~   He is a  v a m p i r e~ Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2012 6:31 am

Üşenmediğim bir zaman diliminde ekleyeceğim. Smile
Ares E. Archilles
Ravenclaw VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Ravenclaw VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Ares E. Archilles

Lakap : Ares. Sadece Ares.
Rp Sevgilisi : Carmella. <3 Yirim onu.

Özel
Rp Puanı:
He is a  v a m p i r e~ Left_bar_bleue95/100He is a  v a m p i r e~ Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: He is a v a m p i r e~   He is a  v a m p i r e~ Icon_minitimeCuma Ağus. 31, 2012 6:06 am

Adrian says: Barty benim kanka ya.
Ysebel Moore

Ysebel Moore

Özel
Rp Puanı:
He is a  v a m p i r e~ Left_bar_bleue96/100He is a  v a m p i r e~ Empty_bar_bleue  (96/100)

MesajKonu: Geri: He is a v a m p i r e~   He is a  v a m p i r e~ Icon_minitimeC.tesi Eyl. 01, 2012 3:07 am

Sung Joo ile benziyor kişilikleri dost olsunlar. Ama nasıl nerede tanışsınlar bilemedim.
Marshall Bruce Matters

Marshall Bruce Matters

Lakap : Trick
Rp Sevgilisi : Maybe

Özel
Rp Puanı:
He is a  v a m p i r e~ Left_bar_bleue90/100He is a  v a m p i r e~ Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: He is a v a m p i r e~   He is a  v a m p i r e~ Icon_minitimeC.tesi Eyl. 01, 2012 8:24 am

Umarım sevdiğin bir eğitmen olurum. Fakat daha hangi tür derslere ilgin var bilemiyorum. Ama
Benim dersimi seveceksin Wink

Kurguyu sen belirle, senin karakterin. Bana göre her şey kafi Smile

He is a v a m p i r e~
1 sayfadaki 1 sayfası