Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dertleşme vakti.

2 posters
YazarMesaj
Larry Stylinson

Larry Stylinson

Lakap : Deneme bile!
Rp Sevgilisi : Yapmayın şöyle şeyler,günah.

Özel
Rp Puanı:
Dertleşme vakti. Left_bar_bleue83/100Dertleşme vakti. Empty_bar_bleue  (83/100)

Dertleşme vakti. Empty
MesajKonu: Dertleşme vakti.   Dertleşme vakti. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 29, 2012 9:16 pm

Dertleşme vakti. Cfmrl

Zendaya O'Brien&Larry Stylinson

Melekler gölünde sakin bir yürüyüşe çıkmıştım.Etrafta çok da fazla kişi yoktu.Göle bakan banklardan birine oturdum.Gökyüzü açıktı,böyle günlerde hep buraya gelirdim.Sonra yanıma birinin oturduğunu fark ettim.Dönüp bakmadım, gölün o huzur verici sessizliğinden kopmak istemiyordum.Sonra yanımdaki kişi ''Hep böyle yapıyorsun, bazen huzuru senin arkadaşın zannediyorum.Sanki huzur için elinden gelen her şeyi yapacakmışsın gibi.'' bu sesi tanıyordum bu kuzeni; Zendaya O'Brien.''Aslında haklısın biliyor musun.Senin ne işin var burada?'' Zendaya omuz silkti, ''Sadece arkadaşlarımı arıyordum,ama bakılırsa hepsi evde pinekliyor.'' ikimizde birbirimize bakıp güldük.Aslında birine ihtiyacım vardı ve bunun Zendaya olması bana iyi geliyordu.
Zendaya O'Brien

Zendaya O'Brien

Lakap : Rock.

Özel
Rp Puanı:
Dertleşme vakti. Left_bar_bleue85/100Dertleşme vakti. Empty_bar_bleue  (85/100)

Dertleşme vakti. Empty
MesajKonu: Geri: Dertleşme vakti.   Dertleşme vakti. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 29, 2012 9:26 pm

Kuzenim her seferinde yanında olduğumu bildiğinde dahada rahatlıyordu.Aslında ailem mi buluncaya kadar sanırım yanımda olduğunu bildiğim tek kişi kuzenim Larry olacaktı.Larry birden ''Ailenden bir iz bulabildin mi ?''Diğe sormuştu daha bulamamışım aslında bulamayacaktım sanırım sanırım bunu kabullenmem gerekiyordu.''Hayır bulamadım hiç bir iz yok,sanki benden kaçıyorlar.''Demiştim sanırım öyleydi yüzüm asılmıştı nedense Melekler gölüne gelince böyle oluyordu Larry bana bir şey söyliyecekt sanırım ona doğru döndüm ve söylemek itediğini dinlemek için ona kulak verdim.Aslında ben değilde ailem beni bulsa nasıl olurdu diğe düşünmeye başladım ve Larry'nin dediklerinden hiç bir şey anlamadım.''Kuzen dediklerini anlamadım bir daha söyler misin acaba ?''Soruma benden bıkmış bir ifade gibi bir ifade yaptıktan sonra tekrar söylemeye başladı bu sefer dinliyorum.....
Larry Stylinson

Larry Stylinson

Lakap : Deneme bile!
Rp Sevgilisi : Yapmayın şöyle şeyler,günah.

Özel
Rp Puanı:
Dertleşme vakti. Left_bar_bleue83/100Dertleşme vakti. Empty_bar_bleue  (83/100)

Dertleşme vakti. Empty
MesajKonu: Geri: Dertleşme vakti.   Dertleşme vakti. Icon_minitimePerş. Ağus. 30, 2012 4:46 am

''Bakanlıktan yardım alabiliriz.Biliyorsun onlar kendini korumaya almamış her büyücünün nerede olduğunu bilirler.İster misin?'' Zendaya ailesini bulmak için çok zaman geçirmişti ama her seferinde olumsuzlukla sonuçlanıyordu.Başını öne eğdi ve iki yana salladı.''Bilemiyorum,üzülmekten yoruldum.Yani evet bu sefer onları buldum diyorum,ama çıkan sonuç negatif.'' içimden bunu yapmamızı söyleyen bir ses duyuyordum.''Hadi ama Zendaya.Sen asla vazgeçmezsin.Kalk gidiyoruz'' Zendaya umutsuz bir şekilde kalktı, beni üzmemek için yüzünde sahte bir gülümseme vardı.Bakanlığa gitmek için melekler gölü'nü terkediyorduk.

Dertleşme vakti.
1 sayfadaki 1 sayfası