Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Herm için..

2 posters
YazarMesaj
Jayma Schueler

Lakap : Herm.

Özel
Rp Puanı:
Herm için.. Left_bar_bleue93/100Herm için.. Empty_bar_bleue  (93/100)

Herm için.. Empty
MesajKonu: Herm için..   Herm için.. Icon_minitimePerş. Eyl. 06, 2012 8:50 am

b i t c h* öyle denmez böyle denir ;
Herm için.. I6140779_tumblr-m9qhn6g0ve1qk1eozo1-250 Herm için.. I6140780_tumblr-m9qhn6g0ve1qk1eozo2-250

Kısaca karakterim ;
    Herm, hayatın her zaman negatif yanlarını gören bir kızdır. Onunla anlaşabilen kişilerin sayısı çok az, ya da onun anlaşabildiği. Fark etmese de hep küfretmeye alışmış, bu hayatının bir parçası olmuş durumda. Tıpkı o meşhur Dexter'ın kız kardeşi gibi her bir lafında fuck* diyebilir, şaşırmayın. Bazen aşırı geveze olabiliyor, ama ruh hali anında değişiverir siz fark etmeden. Arkadaş sayısı az olsa bile dostları için canını bile verir o. Rahat yaşamaya alışık biri. Profesörlerle bile rahat konuşur yani, ceza falan alsa bile sonunda. Fazla açık sözlüdür. -aslında patavatsız da denebilir hani- Ders çalışmaz, genelde süper hafızası sınavlarında işe yarıyor. Hafızası kuvvetli ve sezgileri de oldukça güçlü. Quidditch ve uçmak en son ilgileneceği konular. Yükseklik korkusu var. Bu yüzden yakın dövüş sanatlarından öteye gidemez yani bu konuda. Hımm, bir de garip bir çekik sevdası var, uzak doğu yani. Sanırım bu biraz da uzak doğu dövüş sanatları ile yakından ilgili olması ile alakalı bir durum. Karakter kartı için üşenmezsem karakterimi daha iyi anlayabileceksiniz.

Aile kurgum için ;
    Net bir şey düşünmedim aslında. Kan olarak safkan, 16 yaşında bir de malum. Ama ırk olarak Melez olacak. Yani Melez. Anne tarafı İrlandalı yada öyle bişiy. Baba Londra doğumlu. Babası safkan ama mugglelara karşı oldukça ilgili bir tip. Hogwarts'tayken zaten Muggle bilimleri en büyük zevkiymiş babasının. Bu yüzden Herm de Muggle eşyalarını vs. iyi tanıyor. Aile konusunu da biraz daha açacağım dediğim gibi kartımı açtığım zaman. O zaman ilişkileri de daha iyi düzene sokmuş olurum.

Aradıklarıma gerince;
    #Aslında bir erkek kardeş istiyorum ben, kız da olur, yani yeterki kardeş olsun, hatta kuzen de istiyorum. Ama öncelikle kardeş istiyorum tabi. Zaman zaman kavgalarımız atışmalarımız olabilir -tabi eğer kız kardeş olursa- ama sonunda yine iyi anlaşırız. Sırlarımızı paylaşırız böyle. Erkek kardeş olursa da hiç küsmece olmasın aramızda, hep birbirimizi kollayalım istiyorum.^^
    #Kanka grubu da en büyük hayalim. Bu kızın bir kanka grubuna ihtiyacı var. Belki üç dört kişi olabilir. Ama içinde mutlaka BFF de olmalı.^^
    #Heh, bir de kızımız malum kavgacı bir tip. Sürekli çekişmekte olduğu bir kaç karakter. Bina önemli değil bu noktada. ^^

İlişkiler;
Lithia Connelly: BFF. & Kanka grubu üyesi.
Marcella Oswald: She is a bitch! And I hate her.

En son Hermina Juergens tarafından Cuma Eyl. 07, 2012 1:26 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Marcella Oswald
Ravenclaw VI. Sınıf Öğrencisi
Ravenclaw VI. Sınıf Öğrencisi
Marcella Oswald

Lakap : Ella.
Rp Sevgilisi : Gabe.

Özel
Rp Puanı:
Herm için.. Left_bar_bleue99/100Herm için.. Empty_bar_bleue  (99/100)

Herm için.. Empty
MesajKonu: Geri: Herm için..   Herm için.. Icon_minitimePerş. Eyl. 06, 2012 9:05 am

Düşman lazım dediler geldik, ehe. asfjas
    Marcella dünya üzerinde var olan en bitch, en sinsi, en psikopat karakter. Erkeklere melek, kızlara şeytandır. İstisnasız. Erkeklerin önünde sevimli tatlı ve mağdur kızı oynarken, kızlarla baş başa kaldığında onları hayattan dahi soğutacak kadar korkunçlaşabilir.
    Evet bu kızımız -bir istisna hariç- hiçbir hatunu sevmez. Ve kendi ortak salonunda sürekli küfür eden bir kızdan da pek hoşlanacağı söylenemez. Zannediyorum ki açık sözlü bir karakter olmuş seninki Ella'ya ortak salonda kavga başlatıcı bir şekilde laf etmiş olabilir. Bu da orada pek bir şey demez ancak yalnız kaldıklarında tehdit eder ve eğlence başlar. asfjasf

Lithia Connelly de bff olabilir yavrucum. Kendisi metadır, kendi tipini sevmez ve her yerde meta halinde dolanır. Eğlenceli, sevimli bi Ravenclaw kızıdır işte. Happy
Jayma Schueler

Lakap : Herm.

Özel
Rp Puanı:
Herm için.. Left_bar_bleue93/100Herm için.. Empty_bar_bleue  (93/100)

Herm için.. Empty
MesajKonu: Geri: Herm için..   Herm için.. Icon_minitimeCuma Eyl. 07, 2012 1:22 am

Marcella Oswald demiş ki:
    Erkeklere melek, kızlara şeytandır.

Bu kızın bu özelliği bile Herm'in sana düşman olması için yeter de artar bile. Ehe^^ Kurgun da güzel, uygun bir vaktinde ortak salona damlayalım bu kurguyla bence.^^

Lithia Connelly'yi de ekliyorum o halde. Herm ona metalık konusunda takılabilir yalnız. Yani, meta halinden daha güzel olduğunu ona inandırabilmek için. ^^

Herm için..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Phill için.
» Başvuru İçin,
» Oda Açmak İçin Başvuru
» Puan yükseltmek için.
» Puan belirleme İçin