Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Okumak sıkıcı, evet anlıyorum.

+3
Roxana Romanova
Krystelle Bartoloměj
Euterpe Châtillon
7 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Okumak sıkıcı, evet anlıyorum.  Empty
MesajKonu: Okumak sıkıcı, evet anlıyorum.    Okumak sıkıcı, evet anlıyorum.  Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2012 1:14 am

Öncelikle "merhaba", yani benden size zarar gelmez. En azından ben öyle sanıyorum. Etrafımdakilerin söylediğine göre ileri derecede sakin bir insanmışım. Hatta sakinliğim insanları ölüme bile sürükleyebilir. Her neyse ben Bora. '95 Lüleburgaz doğumluyum. Olağanın aksine on ay iki-üç günde dünyaya gelebilmişim. Malum çok meşgul bir sülaleyiz. Şöyle bir üç gün daha bekleseydim gelemeden gidecekmişim de neyse konumuz şu an o değil sanırım. Herkesin geçirdiği çocukluğa nazaran benim çocukluğum çok durağan geçmiş. En büyük aksiyonumuz çingenelerin bizi kaçırmasından korkmak ve onlardan kaçmaktı. Nedenini sormayın ben de bilmiyorum ama öyleydi. Sanırım insanlardan başka "diş"i olan yaratıkları pek sevmem. Hayatımda en sevdiğim şeylerden birkaçı; kola, felsefe ve gezmek sanırım. Ben de emin değilim de boşverin siz orayı. Derecelendirmeye gerek duymadan romantizm içeren filmleri pek sevmem. İzlemekten de kaçınırım. Genelde psikoloji, gerilim veya korku filmleri tercihimdir. Fakat beni gerçekten etkilemeyi başarmış bir film vardı ki adı da "Srpski" idi. Yeri gerçekten ayrıdır. Aynı tercihim kitaplarda da devam etmekte. İlginç kurgusu olan şeyleri okumayı severim mesela psikolojik roman okumaya "Zar Adam" ile başlamıştım. Küçük yaşta etkileyici bir kitap olabiliyor. Boş bir okul hayatı geçirmiştim... ta ki onuncu sınıfa kadar. Onuncu sınıfta hem yaşadığım şehir hem de ortam değişiminden sonra sanırım derslerimden başka şeyle pek ilgilenemedim. O yüzden derslerde patlama oldu. Yabancı dil alanında bir yılımı geçirdikten sonra geçen sene (11. Sınıf) eşit ağırlık alanına geçiş yaptım. Aile baskısı, o, bu, şu bi'sürü nedeni vardır herhalde. Rol oyunuyla da tanışmam herhalde bir veya bir buçuk yıl olmak üzere. O da tam olarak taşınma vaktime denk geliyor herhalde. Başlayışımda yaklaşık olarak beş ayımı orada geçirdim. Sonrasında site kapandı ve başka bir siteye geçildi, gereksiz birisi yüzünden gereksiz adminle sözsel olarak ileri derecede yakınlaştık. Sonrasında benden özür dilemiş de olsa o siteye bir daha gitmedim. Gitmeyi de düşünmüyorum sanırım. Birçoğunuzun da bildiği bir sitede adminlik yaptım. Sınav senem olduğu için sanırım adminlik sadece bende bir rütbe olarak duruyor. Tanındığım isimler Joseph Aoerin/Chesnokov, Alphonse Antonin eksik söylemediysem. Sanırım şu anlık ekleyeceğim bir şey yok. Varsa da aklıma gelmiyor. Neyse saygılar, sevgiler...

Bu arada sıkı bir metal dinleyicisiyimdir. Hastasıyımdır Metal müziğin Evil or Very Mad
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Lakap : Persephone ama peri kızı da var. Aşkım diyebiliyor sadece.
Rp Sevgilisi : LC'ye çok aşık lakin kavuşamıyor.

Özel
Rp Puanı:
Okumak sıkıcı, evet anlıyorum.  Left_bar_bleue100/100Okumak sıkıcı, evet anlıyorum.  Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Okumak sıkıcı, evet anlıyorum.    Okumak sıkıcı, evet anlıyorum.  Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2012 1:24 am

DUR Bİ STOP! Yaşıtız ve aynı şehirde yaşamışız! TANIŞIYOR OLABİLİRİİİİZZZ!!! Merhabaa ben Lüleburgaz yazısını görünce gerisi okumadım *-*
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Okumak sıkıcı, evet anlıyorum.    Okumak sıkıcı, evet anlıyorum.  Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2012 1:26 am

Hadi be. Belki tanışıyoruzdur bile Shocked
İlk defa bu kadar yakından birini buldum bu alemde Shocked
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Özel
Rp Puanı:
Okumak sıkıcı, evet anlıyorum.  Left_bar_bleue100/100Okumak sıkıcı, evet anlıyorum.  Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Okumak sıkıcı, evet anlıyorum.    Okumak sıkıcı, evet anlıyorum.  Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2012 1:27 am

Ahaha dur bi dakika ilkokulu nerede okudun? Ben beş yaşımdan 10-11 yaşıma kadar Lüleburgaz'da yaşadım. Ay çok fena oldum şimdi eski günler aklıma geldi Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Okumak sıkıcı, evet anlıyorum.    Okumak sıkıcı, evet anlıyorum.  Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2012 1:29 am

Sekiz Kasımdaydım. Ben de iki sene önce Çorlu'ya taşındım Crying or Very sad
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Okumak sıkıcı, evet anlıyorum.    Okumak sıkıcı, evet anlıyorum.  Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2012 1:32 am

Tüh ya! Ben de Emrullah Efendi'deydim. Neyse adım Serena, tanışmıyoruz galiba ama artık napaak. Çorlu süperdir yeaa. Tabii Lüleburgaz daha şirin daha güzel ama işte Sad.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Okumak sıkıcı, evet anlıyorum.    Okumak sıkıcı, evet anlıyorum.  Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2012 1:35 am

Olsun, tanışırız. Bol vakit var. Memnun oldum. Çorlu çok saçma, dağınık ve sıkıcı. Burgaz'ımı özlüyorum ben Crying or Very sad
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Okumak sıkıcı, evet anlıyorum.    Okumak sıkıcı, evet anlıyorum.  Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2012 1:36 am

Teey aynen bende de öyle valla. Tanışırız tabi, eski günleri hatırlarız falan Razz Memnun oldum bendeee Happy
Krystelle Bartoloměj
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Krystelle Bartoloměj

Lakap : Krys, Stelle, Xtelle.
Rp Sevgilisi : Tamam yalana gerek yok, Hansey.

Özel
Rp Puanı:
Okumak sıkıcı, evet anlıyorum.  Left_bar_bleue99/100Okumak sıkıcı, evet anlıyorum.  Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Okumak sıkıcı, evet anlıyorum.    Okumak sıkıcı, evet anlıyorum.  Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2012 5:40 am

YERİM SENİ ÇOCUK. Bizi metal tanıştırdı, fuck yea.
Roxana Romanova
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Roxana Romanova

Lakap : Roxy, Ana.
Rp Sevgilisi : Gordon Campbell

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Okumak sıkıcı, evet anlıyorum.    Okumak sıkıcı, evet anlıyorum.  Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2012 5:58 am

LAN ağzını burnunu yediğim osjgksdg selinle yiyoruz seni biz kdjfgdfg okudum lan hepsini hahaha başkası olsa okumazdım ama
Garrick Ollivander

Garrick Ollivander

Lakap : -
Rp Sevgilisi : Gönül ister Madam Malkin.

Özel
Rp Puanı:
Okumak sıkıcı, evet anlıyorum.  Left_bar_bleue97/100Okumak sıkıcı, evet anlıyorum.  Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Okumak sıkıcı, evet anlıyorum.    Okumak sıkıcı, evet anlıyorum.  Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2012 6:17 am

Hoşgeldin çocuğum, asan var mı bakalım?
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Okumak sıkıcı, evet anlıyorum.    Okumak sıkıcı, evet anlıyorum.  Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2012 9:59 am

Yani bizi Metal tanrısı tanıştırdı diyebiliriz. Bu çocuk da seni yer Evil or Very Mad

Ben de seni yirim. Toplu yime seansları oluşturalım diyorum ben. Sağol jasbfsnad. Ben de seninkini okumuştum Shocked

Yok ya, ben okuyup üflüyorum zaten. Asaya ne gerek var Razz
Anextiomarus

Anextiomarus

Rp Sevgilisi : Gabriel R. L. Châtillon

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Okumak sıkıcı, evet anlıyorum.    Okumak sıkıcı, evet anlıyorum.  Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2012 12:09 pm

Merhaba Bora bende Mina, hoş geldin diyeceğim ama sen benden önce siteye kayıt olmuşsun. Okumak ayrıca hiç sıkıcı gelmedi onu da söylemek istedim, tekrardan hoş geldin.
Bu arada ünlünün gerçekten de deli bakışları var doğrusu, söylemeden geçemedim.
Marko Maksimov

Marko Maksimov

Lakap : Tam adını tercih eder.
Rp Sevgilisi : Irina. We're Russian, baby.

Özel
Rp Puanı:
Okumak sıkıcı, evet anlıyorum.  Left_bar_bleue95/100Okumak sıkıcı, evet anlıyorum.  Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Okumak sıkıcı, evet anlıyorum.    Okumak sıkıcı, evet anlıyorum.  Icon_minitimePaz Eyl. 09, 2012 7:28 am

Bende yiyebilim mi? *-*
YERİM LA SENİ ÇUÇUK.
Hans Finn Landers
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Hans Finn Landers

Lakap : HANSEY!
Rp Sevgilisi : Daenerys K. F. Landers; BETTER THAN YOURS.

Özel
Rp Puanı:
Okumak sıkıcı, evet anlıyorum.  Left_bar_bleue97/100Okumak sıkıcı, evet anlıyorum.  Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Okumak sıkıcı, evet anlıyorum.    Okumak sıkıcı, evet anlıyorum.  Icon_minitimePaz Eyl. 09, 2012 8:19 am

Herkes yemiş la! Shocked Neyse, artık kaldığına inanmasam da mezarlık ziyareti falan gibi düşün konuşmadan gitmek olmaz hani. İyi çocuk gibi görünüyordun. Metal falan da dinlerdin. Hu- bi dakka.. Shocked

Neyse, hala yaşadığını var sayarak burdan devam ediyorum;
    Betül ben. Daha önce hiç konuşmadık ama msn'den selin aracılığıyla bir kere birbirimize akrostiş yaptığımızı hatırlıyorum. A'yı. A, bu da çiçekçi bacı. diye tamamladığım düşünülürse, harika bir şiirdi. B'yi R'yi falan sorma cidden hatırlamıyorum.

Adım Betül. Metallica'yı ben de severim. 12ye geçtim. 11 yaşımdayım. Siteye hoş geldin!

welcome to my world, the world of redbu- well, finish.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Okumak sıkıcı, evet anlıyorum.    Okumak sıkıcı, evet anlıyorum.  Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 12:43 am

Teşekkür ederim Mina. Eğer okumak sıkıcı gelmediyse bu ayrı bir başarı olmuş olur benim için. Jude'lu bütün takımları o resimle yaptığımı varsayarsam sanırım ben de seviyorum bakışlarını Happy

Yi bini Shocked

Evet. Yenilme konusunda üstüme yok sanırım Razz
-dim değil yahu. Hala dinliyorum. Sadece artı blues etkisi oluşmaya başladı. Gerçekten ileri derecede müthiş bir akrostiş yeteneğimiz var. Keşke o akrostişlerin hepsini saklasaydım diye düşündüm bir an. Her ne kadar tanışmamış olsak da aslında... Neyse Türk filmi klasiklerine bağlamaya gerek yok. Tanışırız ve bu arada memnun oldum Okumak sıkıcı, evet anlıyorum.  3929217648

Okumak sıkıcı, evet anlıyorum.
1 sayfadaki 1 sayfası