Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gemlikli Meryem Zeytinoğlu

+5
Honora Lee
Lockie Scott
Loki Laufeyson
Nils Wójcik
Maria Olives
9 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Maria Olives

Maria Olives

Lakap : Olive
Rp Sevgilisi : Who cares? Rly?

Özel
Rp Puanı:
Gemlikli Meryem Zeytinoğlu Left_bar_bleue90/100Gemlikli Meryem Zeytinoğlu Empty_bar_bleue  (90/100)

Gemlikli Meryem Zeytinoğlu Empty
MesajKonu: Gemlikli Meryem Zeytinoğlu   Gemlikli Meryem Zeytinoğlu Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2012 8:21 am

MARIA OLIVES & HALFBLOOD LAUFEYSON

GEMLİK ZEYTİNİNİ SEVERİM ;;

+ Bir çocuğun ne kadar kişiliği olursa o kadar kişiliği var. Genel olarak zeki değildir. Yani şu "çok zekidir çok mantıklıdır" triplerinde değil. Bildiğiniz ufak bir çocuk işte.
+ Annesi onu sevgi dolu büyüttü. Hayatında hiç drama veya travma yok. Bildiğiniz ufak normal bir kız çocuğu işte v2.
+ Annesi ve babası hiç evlenmedi. Loki Laufeyson'ın gayrimeşru bir ilişkisinden kızı. Annesi ölünce gidecek hiçbir yeri olmadığı için Loki'nin yanına geliyor.
+ Yabancılara çekingen davranmadığı için kolayca alışıyor.
+ Diğer çocukların emirlerine uymasından hoşlanır. Sevimli ve saftır. Sevdiği şeylerin -kişi demiyorum çünkü sevdiği şeylerin başında haliyle oyuncakları da geliyor- başına bir şey gelmesinden hoşlanmaz. Olur da biri oyuncağını kırmaya/parçalamaya çalışırsa babasından çakı alıp saldırabilir, hiç belli olmaz.
+ Babacığını kimseyle paylaşmak istemez.
+ Babasına yemek yapmaktan hoşlanır. Çoğu zaman başarısız sonuçlansa da annesinden annelik nasıl yapılır az görmediği için, bol bol evle ilgilenir.
+ Diğer çocuklardan biri sinirini bozarsa saldırmaktan çekinmez.
+ Asla yalan söylemez. Onun gözünde bir kaltaksanız suratınıza yapıştırır. Göbeğiniz varsa şişko der size, çirkinseniz manzarasını bozmamanız için çekilmenizi isteyebilir.
+ Babasını taklit edip onun gibi davranmaya bayılır. Babasının kızı olmak en büyük zevkidir.

ONUN ARABASI VAR GÜZEL Mİ GÜZEL ;;

Aslında aklımda pek bir şey yok. Lokiyle kurgunuz varsa açıyorum kollarımı.
+Sokakta oynarken sizle karşılaşmış olabilir.
+Lokinin evine geldiyseniz karşılaşmışızdır.
+Oyun parkında karşılaşmışızdır neblim amk bi veletle nasıl kurgu çıkar ki mına koyim?

Siz yine de gelin. En olmadı başlık kalsın burada en azından kişilik yazılı olarak bir yerde duruyor olur.

Nils Wójcik

Nils Wójcik

Lakap : ox-fordçu ._.
Rp Sevgilisi : loki'nin sağ kolu...

Özel
Rp Puanı:
Gemlikli Meryem Zeytinoğlu Left_bar_bleue100/100Gemlikli Meryem Zeytinoğlu Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Gemlikli Meryem Zeytinoğlu   Gemlikli Meryem Zeytinoğlu Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2012 8:35 am

Loki'nin yavrusu ah! Çok severim. Bilmiyorum kurgu işleri el verir mi ama arada sırada ilgilenebilirim seninle. Kitap okuruz, oynarız. Çok yaramaz olmadığını varsayıyorum. Yoksa bir saat sonra baş ağrısından bayılabilirim, ciddi ciddi.
Maria Olives

Maria Olives

Özel
Rp Puanı:
Gemlikli Meryem Zeytinoğlu Left_bar_bleue90/100Gemlikli Meryem Zeytinoğlu Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Gemlikli Meryem Zeytinoğlu   Gemlikli Meryem Zeytinoğlu Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2012 8:48 am

Profil bilgileri...ndkjsafndjksanfkjdsna Durur uslu, ilgilenecekse. O değil de saçlar... ÖRSÜN MÜ SAÇLARINI? *-*

Bu arada ister misin bilmem ama;
eğer Mariayla oynayacaksa uslu uslu Maria da ona Loki'nin çıplak fotoğraflarına getirebilir. Ehehehehe. Temiz iş. Kitabı getir, fotoğrafları al. Wink
Nils Wójcik

Nils Wójcik

Özel
Rp Puanı:
Gemlikli Meryem Zeytinoğlu Left_bar_bleue100/100Gemlikli Meryem Zeytinoğlu Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Gemlikli Meryem Zeytinoğlu   Gemlikli Meryem Zeytinoğlu Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2012 8:50 am

Örebilir tabii, nilsin ev sevdiği işlerden biri zaten kedi gibi oturur artık.
AHAHAHA güzel anlaşma kabul ediyorum! Seni sevdim çocuk. fskldfdskjf
Loki Laufeyson

Loki Laufeyson

Lakap : Luke Liesmith, Serrure
Rp Sevgilisi : monogamy is too mainstream

Özel
Rp Puanı:
Gemlikli Meryem Zeytinoğlu Left_bar_bleue98/100Gemlikli Meryem Zeytinoğlu Empty_bar_bleue  (98/100)

MesajKonu: Geri: Gemlikli Meryem Zeytinoğlu   Gemlikli Meryem Zeytinoğlu Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2012 9:01 am

...Nils. Maria.
Gemlikli Meryem Zeytinoğlu Tumblr_m2v1qe7o6W1qf9t1ho1_500
Maria Olives

Maria Olives

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Gemlikli Meryem Zeytinoğlu   Gemlikli Meryem Zeytinoğlu Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2012 9:17 am

Ahahahhd O değil de fazla ileri gitmiş olur mu kurgu bilemedim *çekine çekine soruyo* Nils arkadaşı gibi olsa ya? Çünkü garibim oneshotlık rplerde sokakta oynadığı birkaç komşu çocuklarından başka ilgisi olduğu kimsesi yok. Hani normal çocuklarla ilgilenir gibi ilgilenir ama lafı geçti mi "benim bi arkadaşım var çok da pipimde değilsin yani nurten yengenin oğlu ahmet, oynamazsan oynama ben onunla oynarım" diye hava atabilsin diğer çocuklara. Maria'nın da flütü olsun. Diğer çocuklar onunla dalga geçmesin babası ona flüt alamadı diye.
ps. İlk seni kız sanar maria.

edit: auahjflkdamfldksmafds of. Kiss the cook önlüğüyle Loki puding yapsın. Ben çekerim. Osbir. Fotoğraf.
Nils Wójcik

Nils Wójcik

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Gemlikli Meryem Zeytinoğlu   Gemlikli Meryem Zeytinoğlu Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2012 9:34 am

Olur, istersen nils eşek şakalarında da baya yeteneklidir. kız sanmak evet, baban da sanmıştı... öhöm. neyse işte. babana küsersen ikinci baban da olurum arada ahaha
Lockie Scott

Lockie Scott

Lakap : Lock
Rp Sevgilisi : Sam Lewis -Yoldaymış, gelecekmiş-

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Gemlikli Meryem Zeytinoğlu   Gemlikli Meryem Zeytinoğlu Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2012 9:46 am

Çok iyi olur çok da güzel olur tamam mı.
Bu arada aradaki konuşma farkına bakıyorum da kendimi çok langoroz hissettim la, laubali konuşmamı istemezsen söyle darılmam ben, kibar da olabiliyorum bak. Öyle bir modum da var sdkafm
Honora Lee

Honora Lee

Lakap : Arkadaşları Honey der.
Rp Sevgilisi : Mr. Moon <3

Özel
Rp Puanı:
Gemlikli Meryem Zeytinoğlu Left_bar_bleue93/100Gemlikli Meryem Zeytinoğlu Empty_bar_bleue  (93/100)

MesajKonu: Geri: Gemlikli Meryem Zeytinoğlu   Gemlikli Meryem Zeytinoğlu Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2012 9:52 am

anam soğuk kardeşim.. yani kardeş olmayan kardeşim.. bana uyuz olan kız, naber ? dkjshvkfdljg
Lockie Scott

Lockie Scott

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Gemlikli Meryem Zeytinoğlu   Gemlikli Meryem Zeytinoğlu Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2012 9:56 am

İyidir nolsun dslkafm Müdür, Maria babasını paylaşamıyor onca yıldan sonra bulunca, hayatın cilveleri işte kldsma
Nils Wójcik

Nils Wójcik

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Gemlikli Meryem Zeytinoğlu   Gemlikli Meryem Zeytinoğlu Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2012 10:02 am

Lockie Scott demiş ki:
Çok iyi olur çok da güzel olur tamam mı.
Bu arada aradaki konuşma farkına bakıyorum da kendimi çok langoroz hissettim la, laubali konuşmamı istemezsen söyle darılmam ben, kibar da olabiliyorum bak. Öyle bir modum da var sdkafm

Ahaha yok canım, bence çok tatlı.
Hans Finn Landers
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Hans Finn Landers

Lakap : HANSEY!
Rp Sevgilisi : Daenerys K. F. Landers; BETTER THAN YOURS.

Özel
Rp Puanı:
Gemlikli Meryem Zeytinoğlu Left_bar_bleue97/100Gemlikli Meryem Zeytinoğlu Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Gemlikli Meryem Zeytinoğlu   Gemlikli Meryem Zeytinoğlu Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2012 10:12 am

Kayınpederine meraba de. Doğacak çocuğuma kız seçiyom, mükemmel bir babayım ben! Bi de karım olcak kadına sorsam eyiydi...
Honora Lee

Honora Lee

Lakap : Arkadaşları Honey der.
Rp Sevgilisi : Mr. Moon <3

Özel
Rp Puanı:
Gemlikli Meryem Zeytinoğlu Left_bar_bleue93/100Gemlikli Meryem Zeytinoğlu Empty_bar_bleue  (93/100)

MesajKonu: Geri: Gemlikli Meryem Zeytinoğlu   Gemlikli Meryem Zeytinoğlu Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2012 10:14 am

ya ben seni severim ama rp de yaparım ama senle olmaz ki plss plsss
Maria Olives

Maria Olives

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Gemlikli Meryem Zeytinoğlu   Gemlikli Meryem Zeytinoğlu Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2012 10:22 am

Hans;
Kayınpederimden çok seksli mesajlar alıyorum yalnız. "beraber her şeyi yapabiliriz" falan çok tehlikeli... hele ki av-im öyleyken...
ps. hayır canım sarkmıyorum kldsmf Şimdi kayınvalidemle papaz olmak istemem. Şaka hep onlar. Şaka şaka. Valla. ŞAKA O- *shot*

Ühm. Tabi canım bu tür işlere şimdiden başlanılmalı, malum kızı tanımak gerek, eve alacaksın sonuçta.

Sistağ;
...ha? Q.Q *anlamadı*
Loki Laufeyson

Loki Laufeyson

Lakap : Luke Liesmith, Serrure
Rp Sevgilisi : monogamy is too mainstream

Özel
Rp Puanı:
Gemlikli Meryem Zeytinoğlu Left_bar_bleue98/100Gemlikli Meryem Zeytinoğlu Empty_bar_bleue  (98/100)

MesajKonu: Geri: Gemlikli Meryem Zeytinoğlu   Gemlikli Meryem Zeytinoğlu Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2012 10:23 am

Lockie Scott demiş ki:
İyidir nolsun dslkafm Müdür, Maria babasını paylaşamıyor onca yıldan sonra bulunca, hayatın cilveleri işte kldsma
Oyle deme mari, bu kiz olmasa simdi para siciyor olmayabilirdik
Gemlikli Meryem Zeytinoğlu Tumblr_m6xeogrWEK1qgurc2o1_250
kimse de para kazanma etigimi sorgulamasin evet jandndnd
Maria Olives

Maria Olives

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Gemlikli Meryem Zeytinoğlu   Gemlikli Meryem Zeytinoğlu Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2012 10:31 am

...NDKJSANF
O zaman...
Spoiler:
ŞİMDİ BAŞKA BİR BEBEK DAHA ALABİLİR MİYİM BABACIM?
Hans Finn Landers
Hans Finn Landers

Özel
Rp Puanı:
Gemlikli Meryem Zeytinoğlu Left_bar_bleue97/100Gemlikli Meryem Zeytinoğlu Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Gemlikli Meryem Zeytinoğlu   Gemlikli Meryem Zeytinoğlu Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2012 10:16 pm

Maria Olives demiş ki:
Hans;
Kayınpederimden çok seksli mesajlar alıyorum yalnız. "beraber her şeyi yapabiliriz" falan çok tehlikeli... hele ki av-im öyleyken...
Seninle yapabileceğimiz her şey biraz bu fotoğrafla sınırlı tatlı kız:
Maria Olives

Maria Olives

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Gemlikli Meryem Zeytinoğlu   Gemlikli Meryem Zeytinoğlu Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2012 10:33 pm

dsjnfd evet Maria açısından bakarsak öyle oluyor.
Hayatın cilveleri... *başını eğip gider*
O değil de DOĞACAK ÇOCUĞUN MAVİ GÖZLERİ OLACAK MI? ÖuÖ
Hans Finn Landers
Hans Finn Landers

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Gemlikli Meryem Zeytinoğlu   Gemlikli Meryem Zeytinoğlu Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2012 10:54 pm

Aslında annesi punkçı babası dövmeli harika bir velet olcak sıpa. Göz rengi annesine çekicekmiş, anlaşılmaz bir renk mavi veya yeşil gibi. Saçlarıda kırçıllı sarı olucak; tüm almanlar gibi. Ama adını sorma, bu konuyu hiç dillendirmedik Shocked
Maria Olives

Maria Olives

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Gemlikli Meryem Zeytinoğlu   Gemlikli Meryem Zeytinoğlu Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2012 10:56 pm

Eehehehe...eheheh...NEREYİ İMZALIYORUZ?
Daenerys K. F. Landers

Daenerys K. F. Landers

Lakap : Danny.
Rp Sevgilisi : Hansacle.

MesajKonu: Geri: Gemlikli Meryem Zeytinoğlu   Gemlikli Meryem Zeytinoğlu Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2012 11:06 pm

Annesi punkçı filan değil olm adam ol! Ama onun dışında bu güzel küçük kızı seve seve oğlumuza alırız. Madem gençlerin de gönlü var. What a Face asfghjasf
Hans Finn Landers
Hans Finn Landers

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Gemlikli Meryem Zeytinoğlu   Gemlikli Meryem Zeytinoğlu Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2012 11:11 pm

Benim ilanı imzala, kayınvaliden görmeden aramızda halledelim xsdctfyvgub

ISKA. nasıl becerdim bilmiom ama kötü yakalandım asdf

Tanıştırıyım, kayınvaliden.
Maria Olives

Maria Olives

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Gemlikli Meryem Zeytinoğlu   Gemlikli Meryem Zeytinoğlu Icon_minitimePaz Eyl. 09, 2012 12:09 am

Ahahahkjsdfn kayınvalidemden de izni aldıysam, okkej
Hadi bu mutlu haberi gelin hanımın yaptığı pudingle kutlayalım!

Gözümün önüne Kız veren Loki tablosu geldi dkjlsfankdsn kız evi naz evi falan... OF LKDSM
Henry McCourt
Sihrin Uygunsuz Kullanımı Bk.
Sihrin Uygunsuz Kullanımı Bk.
Henry McCourt

Lakap : Don't wear me out.
Rp Sevgilisi : I'm a free bitch.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Gemlikli Meryem Zeytinoğlu   Gemlikli Meryem Zeytinoğlu Icon_minitimePaz Eyl. 09, 2012 12:27 am

ayyi,, ben daha danny'i istemedim o-o. Önce biz yavrum, sıranı bekle asdf.

allahım! bi de Lokiyle dünür mü olcaz! Shocked Happy bak bunu hiç düşünmemiştim Happy

Edit: Henry'de olduğumu unutmuşum, hans bu.

En son Henry McCourt tarafından Paz Eyl. 09, 2012 12:32 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Lockie Scott

Lockie Scott

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Gemlikli Meryem Zeytinoğlu   Gemlikli Meryem Zeytinoğlu Icon_minitimePaz Eyl. 09, 2012 12:29 am

Oha Billie Joe... OHA.

Gemlikli Meryem Zeytinoğlu
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki