Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Am I attractive to gay guys?

+14
Iréne L. Çakırca
Euterpe Châtillon
J. Elijah Heischmann
Galatea Cynnton
Freja Axel
Marko Maksimov
Xavier Shane Raymond
Jack Stepanoviç Karenin
Honora Lee
April Verbitsky
Celia Annabeth Right
Hans Finn Landers
Ysebel Moore
Oscar Greenslade
18 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Oscar Greenslade

Oscar Greenslade

Rp Sevgilisi : EPRIL GALP.

Özel
Rp Puanı:
Am I attractive to gay guys? Left_bar_bleue98/100Am I attractive to gay guys? Empty_bar_bleue  (98/100)

Am I attractive to gay guys? Empty
MesajKonu: Am I attractive to gay guys?   Am I attractive to gay guys? Icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2012 7:15 am

I ' l l B e Y o u r Y o d a !
Am I attractive to gay guys? Tumblr_ma628bLe7S1r6g4dfo5_250 Am I attractive to gay guys? Tumblr_ma628bLe7S1r6g4dfo7_250
Üç cümleyle Oscar;
&& Kendisine aşırı derecede güvensiz,
&& İki lafı bir araya getiremeyen, {özellikle heyecanlandığında}
&& Aşırı derece de hiperaktif

Başını sürekli belaya sokan Oscar
Çekici olmadığını düşünen Oscar
Hala çocukluktan çıkamamış Oscar

&& Kendisi Muggle doğumlu, anne tarafı Amerikadan İngiltereye yerleşiyor zamanında. Oscar bu nedenle İngiliz aksanından çok Amerikan aksanı ile konuşmaya alışkın. Kendisinden on yaş küçük bir kız kardeşi var. Annesi gibi sarışın, kıvırcık saçlı, tatlı mı tatlı bir kız. Oscar neredeyse kendi kızıymış gibi bakıyor kardeşine, ona çok çok bağlı.

&& Orta halli bir yaşantıları var. Öyle çok sefil bir hayatları yok yani. İngiltere de kendilerine ait küçük bir evleri var. Babası veteriner, annesi de bir yazar. Annesinin iş hayatı babasına göre fazla yoğun ama. Bu nedenle küçük kardeşi Tessa'ya bakmak evin erkeklerine düşüyor. Kız zaten şimdiden erkek gibi konuşmaya başladı bile.

&& Bu Oscar, küçüklüğünden beri çevresindeki arkadaşları tarafından alaya alınmış. O yüzden bir şey becerebileceğine dair inancı yok. Ama yine de hareketliliği sayesinde güçlü bir insan görünümünde. Atletik yapıdadır falan. Sporlara önem gösterir.

&& Bir de saftır biraz. Ama kolay kolay belli olmuyor onun saflığı. Bir sevgilisi olursa ancak onun karşısında belki sakarlılığı ile ortaya çıkabilir bu durum. Eh, heyecanlandığında falan, sakarlılığının da tutabileceğini anladınız. Ona göre dikkatli olun derim.

&& Tehlikeli maceralara bayılır. Öyleki Muggle korku filmlerine de merak sarmış durumdadır. Yaşadığı yerde de hep tehlike içinde büyüdü sayılır, bu nedenle adrenaline de alışkın. Tehlikeli oyunlar nedeniyle başına bir gün büyük bir bela açacağını ona söyleyenler de olmuştur.

&& Başını her türlü belaya sokacak derecede atılgandır. Aptal bir merakı vardır. Bu yüzden sürekli cezalar aldığı da oluyor. Aşırı derecede hiparaktiftir bir de. Adeta yerinde duramaz ve yorulmak nedir bilmez. Konuşurken bile çok hızlı konuşur. Adrenalin en sevdiği olgudur. Paranoyaktır bir de biraz.

Aradıklarım;
Onunla alay edecek birileri arıyorum öncelikle, onun heyecanlı ve sakar halleriyle alay edecek. Mümkünse yaşça da küçük olsunlar ondan.^^
Bir de gay biri çıksa da Dylan'a ay Oscar'a platonik olsa ne hoş bir kurgu olurdu^^
Ona ceza verecek bir kaç Prof arıyorum bir de.^^

| April | Benim o! diyosam benim o!
    | Ysebel |
    Çocukluktan beri tanıdığı.
    | Aaron | Onunla alay eden muzur velet.
    | Hans | Yakın arkadaş, arada Almanca bilen öğretiyor.
    | Elizabeth | Ona sürekli ceza veren Profesör.
    | Lioness | Arkadaş gurubunun ayrılmazlarından. Çekilmez ama iyi biri.
    | Gordon | Belalı ikiliyi oluşturuyos bis.
    | Natalia | Onu görünce kaçar mıyım? Evet, kaçarım.
    | Krystelle | Görünce kaçarım genelde, ama kaçan kovalanır.
    | Mabelle | Derinlemesine bir dostluğumuz yok ama iyi anlaşırız.
    | Ares | Nötr.
    | Silvian | Ara sıra dertleştiğim.
    | Eugene | One of my enemies.
    | Paris | Arada Kore muhabbeti yaparız onunla.
    | Night | Yok yok bişiler var bunda! Yine de severiz efen'm onu.

En son Oscar Greenslade tarafından Cuma Eyl. 14, 2012 8:11 am tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
Ysebel Moore

Ysebel Moore

Özel
Rp Puanı:
Am I attractive to gay guys? Left_bar_bleue96/100Am I attractive to gay guys? Empty_bar_bleue  (96/100)

MesajKonu: Geri: Am I attractive to gay guys?   Am I attractive to gay guys? Icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2012 7:26 am

Anneeem Stiles <3 kurgumuz olması şart! Ben derim ki bu Ysebel ile çocukluktan tanışıyo olsunlar. Öyle uydurdum bunu kjhgfghjk bilemedim valla
Hans Finn Landers
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Hans Finn Landers

Lakap : HANSEY!
Rp Sevgilisi : Daenerys K. F. Landers; BETTER THAN YOURS.

Özel
Rp Puanı:
Am I attractive to gay guys? Left_bar_bleue97/100Am I attractive to gay guys? Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Am I attractive to gay guys?   Am I attractive to gay guys? Icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2012 7:38 am

Aaron J. Clooney, biçilmiş kaftan. Yani şunun için; Onunla alay edecek birileri arıyorum öncelikle, onun heyecanlı ve sakar halleriyle alay edecek. Mümkünse yaşça da küçük olsunlar ondan.^^
    (ki bu, bence senin sevgilin olacak kişinin küçük muzur kuzeni)

Elizabeth Dunham da şunun için; Ona ceza verecek bir kaç Prof arıyorum bir de.^^

Hans; o seni sever. Yani gay olarak değil. tabi ki, tabi ki değil!! Hans Gryffindor'luların hepsiyle iyi anlaşır. iyi arkadaşlara falan ekle ayarlarsın zaten.
Celia Annabeth Right

Celia Annabeth Right

Lakap : Cel. Lia. Sally.

Özel
Rp Puanı:
Am I attractive to gay guys? Left_bar_bleue90/100Am I attractive to gay guys? Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Am I attractive to gay guys?   Am I attractive to gay guys? Icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2012 7:41 am

Catherine Lioness West | Ya senle dalga geçecek. Ya da she'll find love with you in a hopeless place bebeyim. Your choice.
April Verbitsky

April Verbitsky

Lakap : Ap.
Rp Sevgilisi : my crazy boy, jacob.

MesajKonu: Geri: Am I attractive to gay guys?   Am I attractive to gay guys? Icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2012 7:47 am

Stiles Lydia kurgusu yapalım diyorum, dedim de, tekrar diyorum. afhjasf Ama bu sefer ucunda Jackson yok, happy ending olabilir. Razz
Honora Lee

Honora Lee

Lakap : Arkadaşları Honey der.
Rp Sevgilisi : Mr. Moon <3

Özel
Rp Puanı:
Am I attractive to gay guys? Left_bar_bleue93/100Am I attractive to gay guys? Empty_bar_bleue  (93/100)

MesajKonu: Geri: Am I attractive to gay guys?   Am I attractive to gay guys? Icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2012 8:01 am

JACKSON'A UYUZ OLUYORUM BEEEN!!!
uu tamam sakinim.. size şu vidyoyu ilan ediyor ve hemen oscar karakterime geçip dönüyorum

bugünü vidyo günü ilan ettim de kjhgjkghg
April Verbitsky

April Verbitsky

MesajKonu: Geri: Am I attractive to gay guys?   Am I attractive to gay guys? Icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2012 8:09 am

Ay o videoyu daha önce izlemiştim. asfjasfafas Allam Dylan ya.
Jackson yok hatunun kurgusunda zaten, sadece en yakın arkadaşı. Holden adı da. Onunla da şu ilk kurguya talibim, hoş olur. afjasf Razz
Oscar Greenslade

Oscar Greenslade

Özel
Rp Puanı:
Am I attractive to gay guys? Left_bar_bleue98/100Am I attractive to gay guys? Empty_bar_bleue  (98/100)

MesajKonu: Geri: Am I attractive to gay guys?   Am I attractive to gay guys? Icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2012 8:15 am

Ysebel; olabilir, ama bence oscar başına bir iş açmış olsun zamanında sonra bir şekilde yolları düşsün bunların uu beybi.

Aaron J. Clooney; tamamdır heman ekliyoooore, ama bu yetmez Iréne karakterimle de kurgusu olsun onun.^^

Elizabeth Dunham; oh yeah bunu da hemen ekliyorum.^^

Hans; tamam dostum.. ona almancayı da öğret ama bence.^^

Catherine Lioness West; valla ikisi de olur ama şimdi lydia'm da var, belki platonik olur oscar'a karşı? o olmazsa bff de olabilirler aslında.. bilemedim şindi..

April; HADİ RP YAPAAAAAK <3 taam sakinim hadi rp yapak diyorum başka da bişi demiyorum <3

Holden; Aaa bu karakter senin miydi.. ondan nefret edicem o zaman düşman forever.. benimle nasıl alay edersin, tabi Stiles -ay Oscar- belki bunu diyemeyebilir de sajfdhldgj artık iyice ceza almaktan adı çıkmış dokuza inmaz sekize zavallının shjjhlk
April Verbitsky

April Verbitsky

MesajKonu: Geri: Am I attractive to gay guys?   Am I attractive to gay guys? Icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2012 8:23 am

Am I attractive to gay guys? Tumblr_m8cn4vcmGH1qdmitdo1_250
Yehhaaa, yapalım hadi! asfghj *fangirling*
Celia Annabeth Right

Celia Annabeth Right

Özel
Rp Puanı:
Am I attractive to gay guys? Left_bar_bleue90/100Am I attractive to gay guys? Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Am I attractive to gay guys?   Am I attractive to gay guys? Icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2012 8:23 am

Lioness platonik olacak bir tip değil ki. Bitch dediğimiz tipten bir kız o. Hmm, BFF mi olsak, dalga mı geçsem? BFF olsak sana dalaşanlara dalarım. Dalga geçsem sana dalaşanlardan biri olurum. Sen seç Happy
Oscar Greenslade

Oscar Greenslade

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Am I attractive to gay guys?   Am I attractive to gay guys? Icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2012 8:27 am

gry ise bff o zaman^^ bana dalaşanlara dal bence oh yeah^^

lydia ama kurgu bulmamıs lasııım^^
Jack Stepanoviç Karenin
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Jack Stepanoviç Karenin

Lakap : Hermione, Jackie, Panas, Ash, Aleksey (Herkesin ona seslenişi farklı ama o Jack'i tercih eder. Tabi, Aleksey hariç. O lakabı seviyor çünkü o Natalia'dan.)
Rp Sevgilisi : Rus Kızı vs. Meyve Suyu

Özel
Rp Puanı:
Am I attractive to gay guys? Left_bar_bleue97/100Am I attractive to gay guys? Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Am I attractive to gay guys?   Am I attractive to gay guys? Icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2012 8:39 am

Aaron J. Clooney; tamamdır heman ekliyoooore, ama bu yetmez Iréne karakterimle de kurgusu olsun onun.^^

yay! IRENEnin yaş kaç? 4. sınıfa gidiyom ben de aşkla meşkle işi yok Aaron'un İrene, american filmlerindeki yaramaz erkeklerin yanındaki zeki kız gibi bir şey mi? (Allah'ım, lütfen öyle olsun!!)

Hans; tamam dostum.. ona almancayı da öğret ama bence.^^

ah, tabiki!!

hazır gelmişken, Jack de var. ama onun lejantını düzenlicem kurgulara sonra açılcam. çok karıştı onun durumu çünkü. hı hı. ben aslında youm. sen halüsilasyon görüyosun. kendi aklının ürünüyüm.
Xavier Shane Raymond
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi
Xavier Shane Raymond

Lakap : Xavie. -evet tek bir harf fark ediyo asdf-
Rp Sevgilisi : Alyssha.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Am I attractive to gay guys?   Am I attractive to gay guys? Icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2012 8:43 am

Karakter değiştirmeye üşendim oyş. Lydia ile -April demek istemiştim afghasj- kurgu bulmalıyız evet. Ben birazdan çıkacağım yarım kalır, gece düşüneceğim yarın bunu uzun uzun konuşuruz. What a Face

Madem Hans'la iyisiniz, Gordon Gryffindor'un kralı. afsjasf Tüm Grylerle iyidir, sever, korur, güçlüdür kendisi. Sana laf atanlara kaş göz dalar hiç çekinmez. Ayrıca çok maceracıdır ve belaları çeker. Birlikte bi ton belayla uğraşabilirler. Razz

Natalia da Gryffindor'un hiç de Gryffindor olmayan, tam aksine Slytherin kızı. Ama Gryffindordur, kader kısmet meselesi işte. Razz Ona bir şey bulamadım; ama bulalım!

Tabii daha dizebileceğim tonla karakter var. Krystelle'a da bir şeyler bulalım, hı hı.
Çok konuştum yine, çok. Sad.
Celia Annabeth Right

Celia Annabeth Right

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Am I attractive to gay guys?   Am I attractive to gay guys? Icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2012 8:51 am

oh my fucking bff gordon!

Lioness'in BFF'inin Gordon olduğunu unutmak gibi bir hataya düşen ben, bunu hatırlatmayan bir Gordon, bir de mağdur Oscar var. Ama Gordon'la Oscar'ın arası iyiymiş, güzel. :derinbirnefesverme:
Marko Maksimov

Marko Maksimov

Lakap : Tam adını tercih eder.
Rp Sevgilisi : Irina. We're Russian, baby.

Özel
Rp Puanı:
Am I attractive to gay guys? Left_bar_bleue95/100Am I attractive to gay guys? Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Am I attractive to gay guys?   Am I attractive to gay guys? Icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2012 9:05 pm

Eugene seni yerin dibine sokar. Yani saf olduğun için Razz O Sly ve 7. sınıf bu arada. *-*
Mabelle ile iyi anlaşabilirsiniz sanırım. Oda biraz saf ama kurnaz saflardan.
Ares'le...hımm şey olabilir bak ares saf insanları sevmez. Nötr olun olm.
Paris'le de iyi anlaşabilirsiniz, bilemiciim aklıma kurgu gelmiyo lksdjgkl
Silvian'la da iki sohbetin belini kırarsınız Razz Oda Gry Razz
Oscar Greenslade

Oscar Greenslade

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Am I attractive to gay guys?   Am I attractive to gay guys? Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2012 1:25 am

Eklendiniz beyler bayanlar. Check it out! ^.^
Freja Axel

Freja Axel

Lakap : Frey
Rp Sevgilisi : FATMA BANA CALEB AÇIYO HOBAREEEY

MesajKonu: Geri: Am I attractive to gay guys?   Am I attractive to gay guys? Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2012 7:16 am

Ehe geldim geldim. Şimdi şöyle düşünüyorum April ile olanı. *derin bir nefes alır*
Holden 7. sınıfın başında buraya geldi ikiziyle beraber. Eh geldiği ilk andan itibaren Holden ile çok yakınlar. *çocukluk arkadaşı bunlar, hem de öyle böyle değil* Oscar April'dan hoşlanıyor olabilir, April ise bunu pek gerçekçi alınmamış gülüp geçmiştir. Bir gün Holden'ın geldiği ilk zamanlardan birinde üçü karşılaşmış olabilir. Seninki Holden'ı bunun manitası sanar, eli ayağına dolaşır. Komik bir şeyler yapar. Holden da bunun üzerine dalga geçer. April sesini çıkartmaz ama bu olaydan sonra senden etkilendiğini fark eder. *ehe ehe* Holden adına özür dilemek için yanına gelir, sonracıma...... Etkileşimler.... Yıldırımlar...... Şimşekler.
Şaka bir yana gerisini kurguda biz yazalım diyorum. Razz

Ayrıca Krystelle pek adam korkutacak bir tip değil aslında. Slytherin filan falan ama şeker kız Candy gibidir, gülümser durur etrafta. İnsanlarla -özellikle böyle değişik karakterlerle- muhabbet etmeye bayılır. Slytherindir koyu bir şekilde tabii ama daha yumuşak başlı hali. Binasının değerleri insanlarla olan ilişkilerini etkilemiyor. Sen bundan tırsıp biraz kaçma eğilimine girmiş olabilirsin. Krystelle'da böyle olunca inadına inadına üzerine gelir. Zararsız olduğunu kanıtlamaya çalışır filan. Happy
Galatea Cynnton

Galatea Cynnton

Rp Sevgilisi : Rivaille

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Am I attractive to gay guys?   Am I attractive to gay guys? Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2012 7:20 am

| Catherine | Arkadaş gurubunun ayrılmazlarından. Çekilmez ama iyi biri.

Catherine, srsly? CALL ME LIONESS!! diyor buradan Lioness.
Oscar Greenslade

Oscar Greenslade

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Am I attractive to gay guys?   Am I attractive to gay guys? Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2012 1:50 am

Freja Axel demiş ki:
Ehe geldim geldim. Şimdi şöyle düşünüyorum April ile olanı. *derin bir nefes alır*
Holden 7. sınıfın başında buraya geldi ikiziyle beraber. Eh geldiği ilk andan itibaren Holden ile çok yakınlar. *çocukluk arkadaşı bunlar, hem de öyle böyle değil* Oscar April'dan hoşlanıyor olabilir, April ise bunu pek gerçekçi alınmamış gülüp geçmiştir. Bir gün Holden'ın geldiği ilk zamanlardan birinde üçü karşılaşmış olabilir. Seninki Holden'ı bunun manitası sanar, eli ayağına dolaşır. Komik bir şeyler yapar. Holden da bunun üzerine dalga geçer. April sesini çıkartmaz ama bu olaydan sonra senden etkilendiğini fark eder. *ehe ehe* Holden adına özür dilemek için yanına gelir, sonracıma...... Etkileşimler.... Yıldırımlar...... Şimşekler.
Şaka bir yana gerisini kurguda biz yazalım diyorum. Razz

Ayrıca Krystelle pek adam korkutacak bir tip değil aslında. Slytherin filan falan ama şeker kız Candy gibidir, gülümser durur etrafta. İnsanlarla -özellikle böyle değişik karakterlerle- muhabbet etmeye bayılır. Slytherindir koyu bir şekilde tabii ama daha yumuşak başlı hali. Binasının değerleri insanlarla olan ilişkilerini etkilemiyor. Sen bundan tırsıp biraz kaçma eğilimine girmiş olabilirsin. Krystelle'da böyle olunca inadına inadına üzerine gelir. Zararsız olduğunu kanıtlamaya çalışır filan. Am I attractive to gay guys? 364988687

April; tamam. Enkısa zamanda bunun üzerine yazalım o halde.^^
Krystelle; ahah güzel. Öyle olsun madem, eğlenceli olur, kaçan kovalanan falan.^^

Galatea Cynnton demiş ki:
| Catherine | Arkadaş gurubunun ayrılmazlarından. Çekilmez ama iyi biri.

Catherine, srsly? CALL ME LIONESS!! diyor buradan Lioness.

Tamam canım hemen kızma. *gidervehemenLionessdiyeyazar* fdhgjhk
J. Elijah Heischmann

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Am I attractive to gay guys?   Am I attractive to gay guys? Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2012 6:43 am

Gay adamlar için öyle misin bilemem ama Nayt için öyle olduğun ortada hehehehe ÖuÖ
Şimdi... Nayt sana aşık olmayacak ama kendisine sevimli geldiğin için hafif takılabilir sana. hani ortak salonda uslu uslu otururken gelir "bu gece çok seksisin" diye kulağına fısıldayıp gider. Neblim gelir bahçede sıradaki dersine giderken sen sana kolunu atıp "Naber bebeğim?" diye muhabbet açar, adam gibi cevabını beklemeden kaybolur gibi kjsfna
Takılır ama kötü anlamda değil yani. Sevdiğinden. Hep sevdiğinden.
Oscar Greenslade

Oscar Greenslade

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Am I attractive to gay guys?   Am I attractive to gay guys? Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2012 8:08 am

abi kopuşlardayım* naytın başlığınauğramadığı içinutançduyaninsan*
karakter budur beaaa. süpersin. benca hemen rpsini de yapalım bunun.. benim oscy de sever onu ama şüphelenir zaman zaman. bir de sever ama böyle tamamgerisinialmiimkalsın* havasında sever yanii.. yeyoo şuan yeni bir anime izlemeye başladım oradaki karakterler geldi aklıma ahahaha *sinsicegülümseme* *beatboxritmiylesallanankafa*
Oscar Greenslade

Oscar Greenslade

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Am I attractive to gay guys?   Am I attractive to gay guys? Icon_minitimeSalı Haz. 11, 2013 3:51 am

Çok güncelli bir başlıktır burası.
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Lakap : Persephone ama peri kızı da var. Aşkım diyebiliyor sadece.
Rp Sevgilisi : LC'ye çok aşık lakin kavuşamıyor.

Özel
Rp Puanı:
Am I attractive to gay guys? Left_bar_bleue100/100Am I attractive to gay guys? Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Am I attractive to gay guys?   Am I attractive to gay guys? Icon_minitimeSalı Haz. 11, 2013 4:05 am

En cicisinden Estrella Estévezia ile kurgu istiyorom eheh.
Iréne L. Çakırca

Iréne L. Çakırca

Özel
Rp Puanı:
Am I attractive to gay guys? Left_bar_bleue93/100Am I attractive to gay guys? Empty_bar_bleue  (93/100)

MesajKonu: Geri: Am I attractive to gay guys?   Am I attractive to gay guys? Icon_minitimeSalı Haz. 11, 2013 6:19 am

Derhal düşünmeye başlıyorum.

Yalnız hatun da baya güzelmiş. Belki BFF falan olabilir. İlk seneden beri, ya da çocukluktan?
Bilemedim bak şindi. Ama çokzelli kurgular da buluruz, ben varken kaçmaz yani.
What a Face
Summer S. Archangel

Summer S. Archangel

Lakap : Ice.
Rp Sevgilisi : Superman. My superman is Vincent!

MesajKonu: Geri: Am I attractive to gay guys?   Am I attractive to gay guys? Icon_minitimeCuma Haz. 14, 2013 8:06 am

Ahaha olur ki canıım.

Am I attractive to gay guys?
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Okay guys, its my turn.