Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

oldies but goldies.

+3
Ysebel Moore
Euterpe Châtillon
Pamela Annis Lithianov
7 posters
YazarMesaj
Pamela Annis Lithianov

Pamela Annis Lithianov

Rp Sevgilisi : Mr. Fitz = Mr. Thompson. And, I LOVE BOTH!

oldies but goldies. Empty
MesajKonu: oldies but goldies.   oldies but goldies. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2012 3:50 am

oldies but goldies. Tumblr_lvedneXOSH1r3wadu

pamela annis lithianov / melez / on sekiz / tarafsız / hufflepuff

Pamela'nın annesi bir muggle, babası ise bir büyücü. Babası, tanıştıkları zaman annesine bir büyücü olduğunu söylemiş ve annesi buna hiç şaşırmamış çünkü annesinin büyük babası bir büyücüymüş ve sihir dünyasından haberdarmış.

Pamela, oldukça güler yüzlü bir kızıdır. Moralini bozan bir şey olmadığı sürece etrafa gülücükler saçar. Arkadaşlarına çok değer verir. Gösterişli olmaktan hoşlansa bile çok fazla erkek arkadaşı olmamıştır çünkü olgun erkeklerden hoşlanıyor.

Her binadan kişilerle anlaşabilecek bir yapısı var. İnsanlara yumuşa davranmayı seviyor ama o da bir insan yani sonuçta, sinirlenebilir ama çok nadirdir. Sinirlendiğinde de tam sinirlenir, sakinleşmesi uzun sürer.

Kitapları sever, çalışmayı sever. Ama her şeyden çok arkadaşlarına değer verir, canı gibi korur kollar onları. Eğlenmeyi çok sever. Her işten, her şeyden bir eğlence çıkarabilecek kapasitesi vardır.

oldies but goldies. Tumblr_m2yb92uCbG1qmom57o1_500

Aradıklarıma gelirseek;

Best friends. Buraya Selin'in Ash'li karakteri gelecek, açınca. Birkaç kişi daha gelebilir. Burada special kurgu var genşler.
    - Freja Axel
    - Amethyst Irvitzton
    - Chanel McCracken

Normal friends. Evet gerisi anormal slkjshf. Şaka şaka, buraya herkesi bekliyorum. Böyle her binadan, her yaştan falan.

Darling. Yetişkin olması tercihimdir. Buradaki kişi Ian Harding kullanacak bir de, modelini belirledim, haberiniz olsun. Bissürü bissür gifleri var, fotoğrafları var, o yüzden modeli o olmalı, ayrıca o adamı da çok severim yani eheh.
    - Matthew Thompson

Aklıma da başka bir şey gelmiyor yanisi, aklınıza gelen her ne varsa damlayın başlığa.

oldies but goldies. Tumblr_m24deuoJot1qcx93g

En son Pamela Annis Lithianov tarafından Çarş. Eyl. 12, 2012 7:57 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Lakap : Persephone ama peri kızı da var. Aşkım diyebiliyor sadece.
Rp Sevgilisi : LC'ye çok aşık lakin kavuşamıyor.

Özel
Rp Puanı:
oldies but goldies. Left_bar_bleue100/100oldies but goldies. Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: oldies but goldies.   oldies but goldies. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2012 4:13 am

Bellatrix'in şu garip durumunu fark eden ilk kişi olabilirsin. Adolpha'yı sevme, onun iki yüzlü bir şeytan olduğunu erkeklere yaranmak için her şeyi yapabilecek bir s olduğunu düşün. Tanrım o S'li karakteri diyemem.
Ash demiş... PLL alasım geldi neyse bu kadar efendim. Euterpe'i bir yere kondurmayalım şimdilik.
Pamela Annis Lithianov

Pamela Annis Lithianov

MesajKonu: Geri: oldies but goldies.   oldies but goldies. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2012 4:17 am

PLL yapacauk zaten güzelim. Shay ve Troian'ımızı aramaktayız ksjskjgf.
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Özel
Rp Puanı:
oldies but goldies. Left_bar_bleue100/100oldies but goldies. Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: oldies but goldies.   oldies but goldies. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2012 4:21 am

Tamam birini alabilirim isterseniz tabii malum bu günlerde unutulduğum(!) için sdfg.
Pamela Annis Lithianov

Pamela Annis Lithianov

MesajKonu: Geri: oldies but goldies.   oldies but goldies. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2012 4:28 am

Sus kız. Unutuldun sanki slkjskhf. Olabilir bence çokzelli olur hatta.
Ysebel Moore

Ysebel Moore

Özel
Rp Puanı:
oldies but goldies. Left_bar_bleue96/100oldies but goldies. Empty_bar_bleue  (96/100)

MesajKonu: Geri: oldies but goldies.   oldies but goldies. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2012 4:29 am

Torianı ben alim nooluur ^.^
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: oldies but goldies.   oldies but goldies. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2012 4:31 am

Ihm onu ben düşünüyordum ama neyse artık, zaten pek gelemem galiba eheh.
Pamela Annis Lithianov

Pamela Annis Lithianov

MesajKonu: Geri: oldies but goldies.   oldies but goldies. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2012 4:32 am

İki tane Troian olsun mu? İhihi ^.^
Ysebel Moore

Ysebel Moore

Özel
Rp Puanı:
oldies but goldies. Left_bar_bleue96/100oldies but goldies. Empty_bar_bleue  (96/100)

MesajKonu: Geri: oldies but goldies.   oldies but goldies. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2012 4:35 am

Yok yok o zaman bende Ian Harding veya Tyler Blackburn veya Julian Morris alayım ^.^
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: oldies but goldies.   oldies but goldies. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2012 4:37 am

Yok yahu dediğim gibi sınav yüzünden böyle ortalardan kaybolacağım, yani engel olurum kurguya yazık olur falan. İstiyorsan alabilirsin bitanem sorun değil :*
Pamela Annis Lithianov

Pamela Annis Lithianov

MesajKonu: Geri: oldies but goldies.   oldies but goldies. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2012 4:38 am

Alacaksan Ian'ı al Ian'ııı.
oldies but goldies. Tumblr_m35lqkHTmr1qk2801o1_500
Ysebel Moore

Ysebel Moore

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: oldies but goldies.   oldies but goldies. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2012 4:38 am

Brant Daugherty alıp Lucy ablaya yazdırıyorum yada kjhgfghj yok fişnem sen al bende dişi karakter bol akljghdsfajklş
Pamela Annis Lithianov

Pamela Annis Lithianov

MesajKonu: Geri: oldies but goldies.   oldies but goldies. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2012 4:40 am

Brant'ı Colton Phoenix'i kullanıyordu sankisi Selin'in kjskjshf

En son Pamela Annis Lithianov tarafından Çarş. Eyl. 12, 2012 4:46 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Freja Axel

Freja Axel

Lakap : Frey
Rp Sevgilisi : FATMA BANA CALEB AÇIYO HOBAREEEY

MesajKonu: Geri: oldies but goldies.   oldies but goldies. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2012 4:44 am

Brant benim gençler. Colton'a el sallayın. ashfjasf

AYRICA EKLE BENİ HAYATIM. <3

En son Freja Axel tarafından Çarş. Eyl. 12, 2012 4:46 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: oldies but goldies.   oldies but goldies. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2012 4:45 am

Ian al bence, hı-hı. Yani kesin bence çok romantik *-* Sen almazsan onu da ben alırım yemin ederim ki alırım asdfg. Baba kurgu yapılır bak ben söyleyeyim (Esra'nın sapığı değilim yanlış anlaşılacak)
O zaman aşkit özelden konuşalım şu karakteri ona göre açayım ben bir şeyler. Bu gece halledeyim. ^^
Pamela Annis Lithianov

Pamela Annis Lithianov

MesajKonu: Geri: oldies but goldies.   oldies but goldies. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2012 4:50 am

Abi halledelim de siz burda ayarlayın işte benim gidip tost yapmam lazıım Sad. 15 dk.ya falan anca dönerim. Gerçi bir de yiyicem o tostu skljshkf.
Roxana Romanova
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Roxana Romanova

Lakap : Roxy, Ana.
Rp Sevgilisi : Gordon Campbell

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: oldies but goldies.   oldies but goldies. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2012 4:57 am

Shay Mitchell ben alıyorum, klsjfksdfg esra diğer karakterlerin kurgusunu unuttum ben ahahah
Ysebel Moore

Ysebel Moore

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: oldies but goldies.   oldies but goldies. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2012 4:59 am

Ian alırım o zaman tamam Happy boş prof var mı bi bakiim bide bi rp yazacağımdan ötürü bu yeni karakter açma işlemi yarına sarkabilir Happy ünlüyü kapmasınlar haa
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: oldies but goldies.   oldies but goldies. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2012 5:01 am

Boş var Aritmansi galiba, bakmıştım da ahah. O zaman gidip karakterleri alalım, Aleyn aşkım gel yanıma sen asdfgh.
Pamela Annis Lithianov

Pamela Annis Lithianov

MesajKonu: Geri: oldies but goldies.   oldies but goldies. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2012 5:13 am

Tımam o zaman *evet tost işini abimin üzerine yıkıp geldim skshhkf*
Shay'i Aley, Troian'ı Sere, Ian'ı Nage, Ash'i de Sel aldı/alıyor/alacak. *herkesin ismini kısalttım huhhahhoh*
Böyle, di mii? Eveet o zaman içim artık rahat, gidip tostumu yiyebilirim sldjdkfh.
Amethyst Irvitzton

Amethyst Irvitzton

Lakap : Amy.
Rp Sevgilisi : Öyle biri mi varmış, hiç duymadım.

MesajKonu: Geri: oldies but goldies.   oldies but goldies. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2012 6:24 am

Hadi bakaaam, popi arkidişin geldi gülüm.
Matthew Thompson

Matthew Thompson

Rp Sevgilisi : Pam :L

MesajKonu: Geri: oldies but goldies.   oldies but goldies. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2012 7:53 am

Fitz geldi açılın gençler :L
Pamela Annis Lithianov

Pamela Annis Lithianov

MesajKonu: Geri: oldies but goldies.   oldies but goldies. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2012 7:57 am

AY FITZ'IM GELDİ FITZ'IM. AŞKAAM SKLJSGF. OF HEYECANLANDIM :3

oldies but goldies.
1 sayfadaki 1 sayfası