Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

NANANANANANA NAYTMAN

+4
Nils Wójcik
Galatea Cynnton
Aryna
Night E. Monalite
8 posters
YazarMesaj
Night E. Monalite

Night E. Monalite

Lakap : NANANANA NAYTMAN!
Rp Sevgilisi : Jo.

Özel
Rp Puanı:
NANANANANANA NAYTMAN Left_bar_bleue90/100NANANANANANA NAYTMAN Empty_bar_bleue  (90/100)

NANANANANANA NAYTMAN Empty
MesajKonu: NANANANANANA NAYTMAN   NANANANANANA NAYTMAN Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2012 5:47 am

hemmen

“I'm too sexy for my love”

I'm too sexy for my shirt too sexy for my shirt So sexy it hurts And I'm too sexy for Milan too sexy for Milan New York and Japan And I'm too sexy for your party Too sexy for your party No way I'm disco dancing
I'm too sexy for my car too sexy for my car Too sexy by far And I'm too sexy for my hat Too sexy for my hat what do you think about that

I'm too sexy for Gryffindor;

Dengesiz, ne zaman ne yapacağı belirsiz, kibarcık. Kibardır fakat kibarlığı daha çok kaba bir söz söylemeden, gülümseye gülümseye, bir aristokrat gibi hayvanlığını yapmasından kaynaklanır. Aynı şekilde dengesizliği de ruh hastası olduğundan değildir. Sadece hareketlerinin sınırı yoktur, ne yapacağı öyle pek seçilemez.
Aptal cesareti yoktur. Boşu boşuna öne atılmaz ancak kimseden korktuğu da yoktur. O derece özgüvenli, kendinden emin bir delikanlı yani. İnsanlara kendini ispatlama çabası içinde değildir. Kolay kolay surat asmaz. Suratına hakaret etseniz umursamaz. Aşağılık kompleksleri hiç olmadığı için en büyük eksikliğini bile söyleseniz onu kızdıramazsınız. Rol yapmaktan hoşlanır. İnsanları sinirlendirmekten hoşlanır. İnsanları bir anda şaşkına çevirecek hareketleri çoktur. Çay, kahve içmekten hoşlanır. Öyle ki elinden fincan düşmez. Konudan alakasız konuşmaktan hoşlanır. Eşcinsel şakaları yapmaktan hoşlanır. Ördeklerden korkar. Uyumaktan hoşlanmaz. Sorumluluklardan korkar. Çocuklardan korkar. Her ne kadar gamsız görünse de gelecek en büyük zaafıdır. Oedipus kompleksi vardır.
Çift kişilikli sayılabilir. Tüm bu insanların arasında kaynaşan, asla şüphe duyulmayan ailemizin kıymetli Nayt'ı aynı zaman hırslı, sinirini başkasının üzerinden kolayca çıkarabilen biridir de. Saçma sapan adalet kalıplarından hoşlanmaz, adaletin ancak kısasa kısas yerini bulacağını düşünür. Bu ayın karanlık kısmında, pişman olsa dahi çoğu zaman geri dönemeyeceği hatalar da yapmıştır. Ne var ki bunu kendi ailesine bile göstermez.

DANGER:
"Anan bacın siqem Nayt" derseniz "ÖNÖYÖ LÖF YÖK ÖNÖYÖ LÖF YÖK" diye dövebilir.
Homofobikseniz gece yatağınızda Naytı bulabilirsiniz.
"Nayt bi sus allaşkına sktirtme çayını" derseniz işaret parmağıyla dudağınıza dokunup "Ssshh" yapabilir.
Yan gözle bir bakış atarsanız "Ne güzel baktın zilli" diye çayınıza ilaç atabilir.
Homofobikseniz... cidden. sakının. Brace yourself, Nayt coming.

Aslen eşcinsel değildir aslında. Bir cinsi yönelimi var mı o bile bilmiyor. Şimdiye kadar annesine duyduğu kadar büyük bir sevgi kimseye beslemedi. Bir zamanlar beşik kertmesi vardı Sophie diye, onu da sever sayardı ama kendisi de diyarları terk edip gidince haliyle yine elisabeth'le ilişkisine dönüş yaptı.

Laf arası aynı zamanda kendileri her haltın altında çıkma ustasıdır. Her türlü, öyle böyle değil.
Gözleri bozuktur, nadiren de olsa -mümkünse insan arasında değilken- kemik gözlük takar. Gözlük takmaktan hoşlanmaz.
Vampirlerle haşırneşirliği vardır. İblislerden de sakınmaz. Kimseden uzak durmaz la aslında.
Slytherinleri amele bulur. Hani onlardan nefret etmez -night kimseden nefret etmez- ama çoğunun "hırs hırs hırs hırs", "BEN SİZİN KARANLIK LEYDİNİZİM HURHUMHURHUM" gibi amele amele triplerde olduğunu bildiği için, sadece çekici bulmuyor kendilerini. Gelseler muhabbet eder, ne var ki hakkımda ne düşünüyorsun diye sordular mı da açık açık "boş insansınız yea" diyebilir. Kısacası sempatik veya ilginç bulmuyor sly olmayı.
Hufflepuff'lar ona göre kedi gibi insanlar. Gerçekten saf hufflepuff buldu mu sever, okşar başını. Ama klişe huff profiline uymayan bir huff görürse nasıl tepki gösterir bilemiyorum. Ama dediğim gibi pek yadırgamaz.
Raw, pek bulaşmaz gibi. Ama çekindiğinden değil, malum zeki çocuklar okusunlar iyi yerlere gelsinler diye. Böyle de iyi bir insan o. Ama ders oldu mu bol bol yanlarına gidiyor olabilir. Malum hazır ödev candır.
Gry, heheheh siz, mini mini öğrencilerim, sizler nayt'ın ana hedefi oluyorsunuz işte ksdf Sever sayar diğer binaları sevdiği kadar. Genelde onlar etrafında olduğu için haliyle en çok iletişim kurduğu bina da bu oluyor.

Kısaca bir geçmiş de verelim biz;
1952'de Cambridge'de doğdu. Babası Evan Monalite, annesi Lilyen Monalite'dı ki zengin bir ingiliz ailesinin -siz şuna aristokrat diyin- varisiydi. Doğduğu zamanlar ailesinin güçlü yapısına uymayacak bir şekilde hastalıklı ve güçsüz olması nedeniyle gençliğinin en cici zamanlarını evde tıkılarak geçirmişti. 21 yaşına geldiğinde ölecek gibi olunca annesi bir iblisle anlaşma yapıp -en son buna mazeret bulucam bekleyin az- kendi hayatının geri kalanını Nayt'a verdi.
O zamandan bu zamana kadar babası Evan'la birlikte bekar evinde yaşadılar. Hobi olarak Hippi, Punk ve dönemin artık ne modası varsa uydular, the beatles'ı Queen'i, Elvis'i yerinde izleyip, dinleyip paraları çarçur ettiler. Pişman değiller.
Hayatını ülke içi ve ülke dışı ne kadar lisa varsa giderek geçirdi. Çünkü liseli olmak hoşuna gidiyor akıl hastasının. Ha bir de daha önce Cambridge üniverstesini iki kere bitirdi. Adamın gidişatı bu yani.
Hogwartsa > Cambridge > Westminster Okulu > Cambridge > Holy Cross Katolik Meslek Lisesi -elektrik bölümü- > Cambridge
Çünkü çalışmak çok zor şey. Valla. İş bulucan da ofislerde tıkılcan da bırak allah aşkına gözünü yiyim ben liseli olmanın. Tabi her zaman favori okulu Westminster ve Holy Cross olmuştur. Rahipler çok seksi adamlar malum. Ama üzülmeyin Hogwarts'ı da severiz.
Bir de... Karakteri ilk yarattığımda vampirdi lan. Evanla birlikte hippi takıldıkları zamana kıyamadım yine Adnandan kurgu arakladım ne yapayım. Naytı nayt yapan liseli olmak. Halt etmiş edvırd.

Aramazsan arama yar aramazsan ara- ehm;

DOST; Nayt yalnız takılan biridir. Sırdaş, kanka, dost gibi şeyleri olamaz. Ama arkadaş olabilir, hani birileriyle muhabbet etmek isterse ilk ona gider gibi. Aralarında bir gram bağ olmaz, bir gram dost gibi görmez ama muhabbetini seviyorsa... neden olmasın. Şey gibi, sınıfa girersiniz herkes muhabbet ediyordur siz de boş boş oturmamak için muhabbeti en gırgır olan kişinin yanına oturursunuz. Gerçi... Nayt genelde sınıfa girince yalnız başına oturur. Çok canı sıkılırsa da etrafa sataşır tatlı tatlı. Yani yine size çok uğrayacağını sanmayın. Yapmaz öyle şey.

HATUN KISMI; dediğin mutfakta kocasına sandviç yapar. Tamam Nayt kadınları ezen biri değildir, hatta saygı duymadığı da yoktur onlara karşı -her ne kadar "kadınsın senle dalga geçmem" torpili de yapmasa da... Ama ona göre asıl asil kadın erkeğinin arkasında durup, ona destek olan; adam kısmından daha zeki olup, oturduğu yerden onları yöneten, sadık, eski ingiliz hanımefendileri gibi kadınlardır. Yani fazla cırlak kadınlarla muhabbet eder okulda ama kendi kadın profiline uymadığı için özel bir şeyler de düşünmez.
(...dedi rp alemindeki ilk sevgilisi bir geek hatun olan Nayt. Anyamaria'yı saygıyla anıyor, Naytı her hatunsuz bıraktığı gecenin ızdırabını çekmesini diliyoruz. )

JO KISMI; dediğin mutfakta naytına sandviç yapar~! <3 Kyaa çok kawaaiisin jo-senpai! Kyaa! *ohgod*

LEV KISMI; dediğin mutfakta efendisi tokat atınca döner bir de diğer yanağına tokat atması için uzatır!

DÜŞMAN; nayt kimseyle düşman olmaz. Hem kendinizden nefret ettiremezsiniz, hem de kızabilen bir bünyesi yok. Yani düşmanı olabilmek ya anasını öldüreceksiniz, ya da... ya dası yok. Zaten ölmüş annesini yeniden öldürebilirseniz açarım kollarımı. Tabi ondan hoşlanmazsanız anlarım. Hani bana da o kadar hayvanlık yapsa ben de hoşlanmazdım... Ama dediğim gibi genelde insan arasında şamata çıkartıp insanları gülümseten biri. Yani bunun olacağını da pek sanmıyorum.

MALZEME SONUCU; Çilekeş anasını elinden alan bir iblis olabilir. İki adet eski sevgili ama olur ama cici sevgili aksiyonları olmaz, özür dilerim. En cici aksiyon vampir fantezisi yapar sizinle o kadar. Kendisinden yaşça büyük hatunlarla da çıkabilir, çok da hoşuna gider. Bol bol homofobik bir de. Mümkünse. Hatta homofobik olmaya da bilirsiniz. Hafif ufak tefek sevilesi bir oğlansanız yine size eşcinsel şakaları yapabilir.
Bir de dediğim gibi her türlü haltın altından çıkabilir. Eğer bir haltınız varsa ve altına sokacak insan arıyorsanız Nayt biçilmiş kaftan. İyi kötü fark etmez.

Aryna

Aryna

Lakap : Arry. Sadece kardeşlerim için.
Rp Sevgilisi : Birkaç yakışıklı buldum ama yemeden duramadım.

Özel
Rp Puanı:
NANANANANANA NAYTMAN Left_bar_bleue90/100NANANANANANA NAYTMAN Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: NANANANANANA NAYTMAN   NANANANANANA NAYTMAN Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2012 5:57 am

Yivrum, Galatea senin platoniğin, sen de onla muhabbet etmekten hoşlanıyorsun. Galatea da senin "ditmişim dünyayı" gamsız eğlenceli tavrını seviyor. Böyle devam edin.

Lioness tek geceliğin olabilir. İlla olmuştur. Şimdi de birbirinizle laf atışıyorsunuz. Eheheh.

Mümkün midir?

(Bunu da baştan sona okudum, ama yok olmaz dersen okuduğumu anlamamışımdır. Zıkkımlanıyorum şu an da.)
Night E. Monalite

Night E. Monalite

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: NANANANANANA NAYTMAN   NANANANANANA NAYTMAN Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2012 6:08 am

Yok yok çok da iyi okumuşsun kdsmfa Olar. Her ikisi de.
Auahhfdjsandsjka şey Lioness buna "küçük pipili" diyebilir. Eh.
Aryna

Aryna

Lakap : Arry. Sadece kardeşlerim için.
Rp Sevgilisi : Birkaç yakışıklı buldum ama yemeden duramadım.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: NANANANANANA NAYTMAN   NANANANANANA NAYTMAN Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2012 6:12 am

Hayatımın facepalm'ını yaptım sayende. Lioness.... Omg...
Night E. Monalite

Night E. Monalite

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: NANANANANANA NAYTMAN   NANANANANANA NAYTMAN Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2012 6:20 am

O değil de Lioness'in kim olduğunu az önce gördüm... Ben o modeli severim la. Nayt'a hadi yine iyisin kerata diyesim geldi.
"Kendisine Catherine denmesinden nefret eder. Catherine ona Muggle babasının verdiği isimdir ve o Cat diye seslenilmekten hoşlanmaz."
NAYT BUNA CAT DİYEBİLİR Mİ NOLUR KNFKMDF
Galatea Cynnton

Galatea Cynnton

Rp Sevgilisi : Rivaille

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: NANANANANANA NAYTMAN   NANANANANANA NAYTMAN Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2012 6:59 am

Tamam desin ama ulu orta yerlerde deme. RP'de falan de. Ama umumi mekan ve oyunlarda ben Lioness'ımm sen de Night. Ama kavga başlayınca, sen benim için Nayt'sın Happy
Nils Wójcik

Nils Wójcik

Lakap : ox-fordçu ._.
Rp Sevgilisi : loki'nin sağ kolu...

Özel
Rp Puanı:
NANANANANANA NAYTMAN Left_bar_bleue100/100NANANANANANA NAYTMAN Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: NANANANANANA NAYTMAN   NANANANANANA NAYTMAN Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2012 7:10 am

Karakteri çok sevdim bir sürü şey çıkabilir bence aynı ortamdalar çünkü. Ama şu an kesin bir karar da veremiyorum mesela gay şakasına malzeme olduğum için intikeeam diyerek başını belaya sokabilirim. Atışabilirler sanki yea potansiyelleri var fldkgfdg. Başka bişey de olabilir bilemedim aman. >o<
Night E. Monalite

Night E. Monalite

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: NANANANANANA NAYTMAN   NANANANANANA NAYTMAN Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2012 7:28 am

I'm too sexy for ducks. İntikamını ördeğin her türlüsüyle alabilirsin kdsamf
Bu arada diğer kurgulara da talip olurum duymadan daha. Eğer aklında varsa bir şeyler falan. Çünkü Nayta bile error verdirebilecek -one does not simply- bir karakter. Kısmen. En azından yüzü. Ardından maziyi kalbine gömüp sana harder better faster stronger dadanmıştır tabi. Malum The yavşaklık cannot be destroyed, Nils, son of Wójcik, by any craft that we here possess.
Ayrıca kendilerine bu yılbaşı, hediye olarak kırmızı iç çamaşırı alma kararı aldım an itibariyle.
Hans Finn Landers
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Hans Finn Landers

Lakap : HANSEY!
Rp Sevgilisi : Daenerys K. F. Landers; BETTER THAN YOURS.

Özel
Rp Puanı:
NANANANANANA NAYTMAN Left_bar_bleue97/100NANANANANANA NAYTMAN Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: NANANANANANA NAYTMAN   NANANANANANA NAYTMAN Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2012 7:55 am

Eveet, ortak salonda pek yanaşmadığım ilk insan olabilirsin sanırım çünkü; Hafif ufak tefek sevilesi bir oğlansanız yine size eşcinsel şakaları yapabilir. Zamanın da nasibimi almışım. So far so good. hı hı
Night E. Monalite

Night E. Monalite

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: NANANANANANA NAYTMAN   NANANANANANA NAYTMAN Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2012 8:06 am

Ahahahkjdsn *hoşunagitti* pekala o zaman.
Nils Wójcik

Nils Wójcik

Özel
Rp Puanı:
NANANANANANA NAYTMAN Left_bar_bleue100/100NANANANANANA NAYTMAN Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: NANANANANANA NAYTMAN   NANANANANANA NAYTMAN Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2012 9:09 am

bilmiyorum yea, nilsten her türlü şey gelebilir. cidden tipini beğenip gay şakalarının ana malzemesi yapabilir mesela seni. çok eğlendirirse tepkilerin böyle eşek şakasına kadar varabilir. bir gün hiç giysisiz bile kalabilirsin. ama öyle yatağa girme huyların varsa bir süre sonra karşı tepki gelirse tırsabilir de senden. nebileyim çok özlü iksir kaynatıp önlem olarak kendi yatağına ismail yk olarak girebilir de nils... bu senin için iyi bir deneyim olmazdı ama çok korkutma biraz kaçık zaten. kdfljg böyle işte rp yaparsak çıkar eminim daha beterleri ahah.
edit, kırmızı çamaşır nilse gelecekse... erkekler yatakhanesinde emniyette hissetmiyor zaten yea, başına bişey gelmesin garibimin ahaha.
Adnan S. Çetin

Adnan S. Çetin

Lakap : Anan, Ednın, Türk, Sikolatayla Aranan Türk
Rp Sevgilisi : Nikojuğum. O biliyor fırsatını...

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: NANANANANANA NAYTMAN   NANANANANANA NAYTMAN Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2012 9:47 am

...şey...KDSAMFKLDSM oha kıyamam.

Genelde gay şakası yapan taraf Nayt olduğu için -muhtemelen hogwartsa transfer gelecek yaşı saolsun- okula geldiği ilk zaman ciddi anlamda sana karşı nasıl tepki vereceğini bilemez. Böyle sessizce kala kalır ardından yavaşça uzaklaşır falan.
Karşı tepki... Nayt'ın şaşkın ifadesini düşününce karşılık vermese mi dedim bir ara kdjsfna
Nils Wójcik

Nils Wójcik

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: NANANANANANA NAYTMAN   NANANANANANA NAYTMAN Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2012 10:10 am

Korkmasın yaa taciz etmeyeceğim hatta iş takışmaya dönmezse bişey yapmaz usludur. ama yatağına falan girersen bir gece ismail yk'yı görebilirsin ahah olsun o kadar namısı çok kıymetlidir yaa... Razz
Adnan S. Çetin

Adnan S. Çetin

Lakap : Anan, Ednın, Türk, Sikolatayla Aranan Türk
Rp Sevgilisi : Nikojuğum. O biliyor fırsatını...

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: NANANANANANA NAYTMAN   NANANANANANA NAYTMAN Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2012 9:18 pm

dskjafnds O zaman ismail yk'den sakınmak için yataktan uzak durup yatak dışında yalnız gördüm mü kıstırıyorum. Yep.

Laf arası Nils'in her gifini görüşümde aklıma bu geliyor:
Nils Wójcik

Nils Wójcik

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: NANANANANANA NAYTMAN   NANANANANANA NAYTMAN Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2012 2:44 am

Ahaha peki peki.
Umarım bu gif iyi bir düşüncededir. Razz
Oscar Greenslade

Oscar Greenslade

Rp Sevgilisi : EPRIL GALP.

Özel
Rp Puanı:
NANANANANANA NAYTMAN Left_bar_bleue98/100NANANANANANA NAYTMAN Empty_bar_bleue  (98/100)

MesajKonu: Geri: NANANANANANA NAYTMAN   NANANANANANA NAYTMAN Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2012 8:14 am

BİR KARAKTER BANA BU KADAR MI ANGELA CARTER'IN KİTABINDAKİ FINN JOWLE TİPLEMESİ KADAR YAKIN GELEBİLİR?
Oyş. Tamam sakinim. He ma! Wanna hook up?
Hadi rp yapalım?
NOT: beni de ekle bu arada fdgkj
Lockie Scott

Lockie Scott

Lakap : Lock
Rp Sevgilisi : Sam Lewis -Yoldaymış, gelecekmiş-

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: NANANANANANA NAYTMAN   NANANANANANA NAYTMAN Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2012 8:46 am

HANGİ BAŞLIKTAN CEVAP YAZİM BİLEMEDİM
ehm. OLAR. Rp yapacak kişi arıyordum ben de hoş olur güzel olur. Ama dur pm'e geleyim kurgu ayarlayalım u.u aylevye tu.
Hans Finn Landers
Hans Finn Landers

Lakap : HANSEY!
Rp Sevgilisi : Daenerys K. F. Landers; BETTER THAN YOURS.

Özel
Rp Puanı:
NANANANANANA NAYTMAN Left_bar_bleue97/100NANANANANANA NAYTMAN Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: NANANANANANA NAYTMAN   NANANANANANA NAYTMAN Icon_minitimeC.tesi Ara. 28, 2013 10:54 am

Yalnız it, RP'yi yazmadan önce kurgunu tekrar okuyayım dedim. Seneye Hans sınıfta kalacak, zaten Gordon da gidiyor kiminle takılcam diyordum. Sırdaş kanka vb kadar değil de takılmalık arkadaş olurlar iyi, hatta Hans oğlanın boynuna arkadan sarılıp selam verebilir *hep homofobik şakaları sen yapmayacaksın naytman* Night'ı sevdim ben ya, Hans zaten seneye şeytanın dölü olduğunu falan da öğrencek öyle. -bu kısmı iblislerle sıkıntısı yok cümlesine karşılık yazdım sanırım, merak edip incelemeye çalışırsan acımaz yalnız bu dip not- Beraber çay içelim Night ilk ilaç açan kazansın. *TABİİ Kİ KURGU BÖYLE DEĞİL DE ANLADIN BENCE. seneye yaşıt olacağız ve bu fikir hoşuma gitti çünkü night gryffindor'da görmek istediğim tiplerden ve seneye bu tiplerin çoğu mezun oluyor Bursalı oh nooo

okursun sen bunu bir ara yolo

ama yine de üstteki kurgu geçersiz değil. en üstteki. ghjk hı hı
Night E. Monalite

Night E. Monalite

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: NANANANANANA NAYTMAN   NANANANANANA NAYTMAN Icon_minitimePerş. Ocak 02, 2014 7:17 am

Ya canım bilemiyorum ya bir kurgu listeme bakmam lazım... :/
LAN JKD OLUR. Çünkü şüphesiz ki Nayt hiç mezun olmamak ve liselerde pineklemek için yaratıldı, kankalıkların en güzeli seninle olsun Hans.
Çünkü Hans ve Nayt liferuiner olmak için yaratıldı, varsın doubleruiner olsunlar. 
Kurgular yapalım betül, güneşli, hiçbir zaman rpsi yazılmayacak kurgular
Benimle bir zamanlar hipi olmaya var mısın Hans?
Söyle! Var mısın??

NANANANANANA NAYTMAN
1 sayfadaki 1 sayfası