Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Şeker ya da Şaka?!

5 posters
YazarMesaj
Lady Aldwyn

Lady Aldwyn

Lakap : Düşük Çene
Rp Sevgilisi : Kuşlarım.

Özel
Rp Puanı:
Şeker ya da Şaka?! Left_bar_bleue93/100Şeker ya da Şaka?! Empty_bar_bleue  (93/100)

Şeker ya da Şaka?! Empty
MesajKonu: Şeker ya da Şaka?!   Şeker ya da Şaka?! Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2012 6:59 am

Sevgili Okurlarım!
    Şeker ya da şaka... Ölmek ya da yaşamak? Beni özlediğinizi biliyorum sevgili okurlarım, işte sizin için buradayım. Bu aralar Cadılar Bayramı’nın çanları herkesin kulaklarında çaldığında göre, büyük haberimizin bununla ilgili olacağını hepinizin tahmin ettiğini biliyorum. Yanıldınız, demek isterdim! Ancak hayır, haklısınız! Ölüm Köşkü’nün partilerini herkes bilir. Bu sefer çok daha yakından bileceksiniz.

Ölüm Köşkü’nün kuralı barizdir. Şeker ve şaka. Önce ölümcül darbeyi çakar peşi sıra sınırsız eğlence gelir. Ölüm Köşkü’nde dilekler gerçek olur. Kabusların da gerçek olduğu gibi. Bu bilinen kısım... Bilinmeyene gelelim dediğinizi duyar gibiyim. Hepiniz kendi derdinize düşmüş gözyaşlarınızı silerken sevgili leydiniz sizi düşünüyordu. Cadılar Bayramı’nın eğlencesi kaçarsa ne değeri kalır ki? Korkmak güzeldir, bu balo ise daha güzel.

Lady A partide miydi diye düşündüğünüzü biliyorum. Yapmayın! Ben kendimi bu kadar çok seviyorken o partiye adımımı dahi atmam. Ben uçamam ama kuşlarım? Onlar her yerdeydiler. Köşkün girişinde, balo salonunda. Hatta etaplarda. Çoğu etap ölümcül olduğu için etaplar hakkında pek bilgimiz yok. Buna rağmen hemen sevinmeyin! Kimileriniz bu kadar şanslı değildi. Attığınız çığlıklar uçan kuşlara takıldı. Maalesef, benimkiler biraz konuşkan. Biz de bu gece bunu konuşacağız!

Ağlayan yakışıklılardan tutun da –emin olun çok sevimli görüntüler varmış- çökmüş halde bulunan sert kızlara kadar. Darmadağın olmuş halde sandalyelere çökenlere ne demeli? Hepsini merak ettiğinizi biliyorum. Bu yüzden, Dırdırcı’nın Cadılar Bayramı ekini bekleyeniz! Herkesin kirli sırlarını büyük bir keyifle dökeceğim.

Sizinkini de öyle.
    Dırdırcınız sizi seviyor okurlarım, bugün şanslı gününüz!

-Dırdırcı Editörü, Lady Aldwyn.
    Şeker ya da Şaka?! Tumblr_m9lbcuTrlI1r70ow9o1_500

Hans Finn Landers
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Hans Finn Landers

Lakap : HANSEY!
Rp Sevgilisi : Daenerys K. F. Landers; BETTER THAN YOURS.

Özel
Rp Puanı:
Şeker ya da Şaka?! Left_bar_bleue97/100Şeker ya da Şaka?! Empty_bar_bleue  (97/100)

Şeker ya da Şaka?! Empty
MesajKonu: Geri: Şeker ya da Şaka?!   Şeker ya da Şaka?! Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2012 8:04 am

Ahaha ağlayan erkekler mi va- ahah.. *salak yapıp kaçtı.
April Verbitsky

April Verbitsky

Lakap : Ap.
Rp Sevgilisi : my crazy boy, jacob.

Şeker ya da Şaka?! Empty
MesajKonu: Geri: Şeker ya da Şaka?!   Şeker ya da Şaka?! Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2012 8:10 am

Kirli çamaşırlar. Oh seviyorum bu kısımı. Bekliyoruz merakla. Razz
Chanel McCracken

Chanel McCracken

Şeker ya da Şaka?! Empty
MesajKonu: Geri: Şeker ya da Şaka?!   Şeker ya da Şaka?! Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2012 8:24 am

Lady A. hepimizi heyecanladırdınız haberleri merakla bekliyoruz.
Lady Aldwyn

Lady Aldwyn

Lakap : Düşük Çene
Rp Sevgilisi : Kuşlarım.

Özel
Rp Puanı:
Şeker ya da Şaka?! Left_bar_bleue93/100Şeker ya da Şaka?! Empty_bar_bleue  (93/100)

Şeker ya da Şaka?! Empty
MesajKonu: Geri: Şeker ya da Şaka?!   Şeker ya da Şaka?! Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2012 8:28 am

Hepsi ve daha fazlası için bkz: yarın.
Saklanacak delik arayın gençler. Merlin affeder ben etmem. Bilirsiniz. Razz
Galatea Cynnton

Galatea Cynnton

Rp Sevgilisi : Rivaille

Özel
Rp Puanı:
Şeker ya da Şaka?! Left_bar_bleue90/100Şeker ya da Şaka?! Empty_bar_bleue  (90/100)

Şeker ya da Şaka?! Empty
MesajKonu: Geri: Şeker ya da Şaka?!   Şeker ya da Şaka?! Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2012 8:49 am

Ağlayan erkekler? Bu eğlenceli olacakmış gibi...

Şeker ya da Şaka?!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Arkadaşınıza Yaptığınız En Kötü Şaka