Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

old fashioned ipne

YazarMesaj
J. Elijah Heischmann

Özel
Rp Puanı:
old fashioned ipne Left_bar_bleue90/100old fashioned ipne Empty_bar_bleue  (90/100)

old fashioned ipne Empty
MesajKonu: old fashioned ipne   old fashioned ipne Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2012 7:27 am

Büyüyünce çok çalışıp tanrı olucam.
*olamadı*

Selamlars. Her ne kadar neredeyse tüm karakterlerle papaz olacak bir tip olsa da bu papazlık ilişkisinin de çizgileri olsun, edepli takılalım istedim. Giriş özeti isterseniz köyünün -bu bakanlık oluyor- sokaklarında boş gezenin boş kalfası, keyfi ve kahyasıyla takılacak kimsenin "arlanmaz, allahsız, kitapsız, köpek soylu" laflarına aldırmadan.
Eee napıyoruz canlarıms? Girelim mi konuya?

old fashioned ipne 2eogpx5
    J a r e d E l i j a h H e i s c h m a n n
    {Ya da biz size gerçek ismini verelim, James Lloyd Wallace*}
    +Bakanlığın uzun zamandır çalışan emektar, başarılı -yine de or*spu çocuğu- seherbazı.
    +34 yaşında.
    +Slytherin mezunu.
    +Heischmann's Tobacco Shop'un über, tapılası Founder&CEO'su.
    +Dindarlara karşı o uyuz Yahudi, esnafa karşı anarşist, çocuklara karşı Hitler, sokakta hanımefendi, mutfakta aşçı, yatakta or*spu.
    +Kelebek gibi uçar, arı gibi sokar.
    +Neutral Evil.
    *Gerçek ismini kendi jenerasyonundan büyücüler harici kimse bilmez. Hoş umursayan olur mu bilmiyorum fakat, ben yine de yazayım: En fazla 2-3 kişi bilsin istiyorum gerçek ismini.

Kendine müslüman, sülalesi yaptıkları nedeniyle kerhanede çalışmış kadar olmuş güzide bir seherbaz. Agresiftir. Çabuk sinirlenir. Sinirlenip ortamın huzurunu bozmak hoşuna gider. Öldürmekten çekinmez, yaşamın kutsallığı gibi süt çocuğu meselelerini önemsemez. İnsanların hayatlarını berbat etmek gibi ön plan hobileri olmasa da eline fırsat geçti mi geri tepmez, elinden geleni ardına koymaz. İstedikleri uğruna hastalıklı davranmak kişiliğinin temel özelliklerinden biridir. Yalan söyler. Velet kahrını çekmez, ergen gördü mü lafını esirgemez. Ortalıkta at gibi koşturan ufak büyücü/öğrenci gördümü sinir olur, gerekti mi atarını atar. Kendi jenerasyonundan kalma şimdi iyi bir büyücü veya cadı olmuş insanlardan nefret eder. Kin tutan biridir. Yine de bunu dışarıya yansıtmaz. Asla unutmaz kendisine yapılan bir şeyi. Herhangi bir olayın ucu kendisine dokunmuyorsa, asla kafa yormaz.
    Her ne kadar bakanlıkta çalışsa da "çok yaşa iyiler ve kral arthur" triplerinde hiç olmamıştır. Bu işi yapıyordur çünkü şu büyücülük hayallerini tatmin edebileceği tek iş budur. Eh, hoşlanmadığı tiplere karşı duyduğu şiddeti de bu yolla dışarı çıkarmak kişisel gelişimi açısından da iyidir. Tabi canım, onun için birisine yumruk attığı gün, içini boşaltıp yeniden doğmuş gibi hissettiği gündür. Menfaatlerine göre hareket eder. Ortada menfaatlik bir olay yoksa bu sefer de tatlı canına sorar ne yapacağını. Kişisel bir dengeye sahip değildir.
    Kendi halinde eğlenmesini bilir, insanlara ihtiyacı pek de yoktur. İnsanlarla dalga geçmekten ve insanları sinirlendirmekten hoşlanır- hayır, bayılır. Sigara tiryakisidir. Kötü kokudan tiksinir, neşe yumaklarını yapmacık bulur. Küfürbazdır.

Skin to bone, steel to rust :
    old fashioned ipne Ngx18w

Şimdi o kadar şey yazdım ya, yine bir tekerrür çakayım dedim: iyi bir kurgumuz olması için bir mucize olması şart. Kolay kolay insanlarla iyi tavırla yaklaşmaz çünkü. Ama "aha ben de düşman arıyordum" derseniz, kulübe hoşgeldiniz.
Daha adamakıllı ne aradığımı söylersem... Bilemiyorum. Ama bir tane şu geçmişimde bana babalık etmiş profesörü bulabilirsem ne bahtiyar olurum anlatamam...

Tamam bitti motherfuckers. Şimdi gidebilirsiniz.:

old fashioned ipne
1 sayfadaki 1 sayfası