Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Eskilerin Leonard'ı, Yenilerin Brian'ı

+3
Krystelle Bartoloměj
Jack Stepanoviç Karenin
Brian Walters
7 posters
YazarMesaj
Brian Walters

Brian Walters

Rp Sevgilisi : The Lonely Man

Özel
Rp Puanı:
Eskilerin Leonard'ı, Yenilerin Brian'ı Left_bar_bleue90/100Eskilerin Leonard'ı, Yenilerin Brian'ı Empty_bar_bleue  (90/100)

Eskilerin Leonard'ı, Yenilerin Brian'ı Empty
MesajKonu: Eskilerin Leonard'ı, Yenilerin Brian'ı   Eskilerin Leonard'ı, Yenilerin Brian'ı Icon_minitimeSalı Nis. 16, 2013 6:49 am

Merhaba arkadaşlar! Belki birkaçınız beni hatırlar, belki de hatırlamaz. Eskiden karakterim Leonard James Potter'dı, hala da duruyor. Happy Neyse, ben kendimi tanıtmaya geçiyorum direkt Happy Adım Ergin, 17 yaşındayım, lise 2 bilişim öğrencisiyim. Anadolu teknik lisesi olduğu için derslerim biraz ağır, özellikle de bu yıl. Rp'ye bu sitede başlamıştım, Aykut ile Selin'in başını az ağrıtmadım Happy Birkaç aydır rp yapmıyordum arada sırada buraya giriyordum ve kontrol ediyordum. Fakat birden aktifleşeceğine dair en ufak bir fikrim bile yoktu. Rp'ye geri dönüşümü sağlayan olay da bu canlanma oldu. Sanırım anlatacaklarım bu kadar, sizi de fazla sıkmak istemem. Yeniden buraya döndüğüm için çok mutluyum, umarım öncekinden daha uzun ömürlü bir birlikteliğimiz olur. Smile
Jack Stepanoviç Karenin
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Jack Stepanoviç Karenin

Lakap : Hermione, Jackie, Panas, Ash, Aleksey (Herkesin ona seslenişi farklı ama o Jack'i tercih eder. Tabi, Aleksey hariç. O lakabı seviyor çünkü o Natalia'dan.)
Rp Sevgilisi : Rus Kızı vs. Meyve Suyu

Özel
Rp Puanı:
Eskilerin Leonard'ı, Yenilerin Brian'ı Left_bar_bleue97/100Eskilerin Leonard'ı, Yenilerin Brian'ı Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Eskilerin Leonard'ı, Yenilerin Brian'ı   Eskilerin Leonard'ı, Yenilerin Brian'ı Icon_minitimeSalı Nis. 16, 2013 6:56 am

Merhaba Ergin, ben seni hatırlıyorum ama sen hatırlar mısın bilmem, hatta sanmam. Çünkü ünlüm bu değildi ve soyadım da değişti. Asdfg Ama Elizabeth Dunham'ı hatırlıyorsan (profesör o boru değil asd) o da benim işte. Adım Betül, 17 yaşımdayım ve seninle aynı yaz RP'ye başladık o zaman. Büyüdüm tabi.
Brian Walters

Brian Walters

Özel
Rp Puanı:
Eskilerin Leonard'ı, Yenilerin Brian'ı Left_bar_bleue90/100Eskilerin Leonard'ı, Yenilerin Brian'ı Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Eskilerin Leonard'ı, Yenilerin Brian'ı   Eskilerin Leonard'ı, Yenilerin Brian'ı Icon_minitimeSalı Nis. 16, 2013 6:59 am

ELİZABETH TEACHER! :') HATIRLIYORUM! Aasdfasdfasdfa dur heyecanlandım, ilk denememde eskilerden birini beklemiyordum Happy Tabii, o yazın üstünden çok zaman geçti. Yeniden memnun oldum o zaman Betül, seni gördüğüme sevindim Smile (Leonard'a Quidditch sevdiren hoca, boru mu asdasdfas)
Krystelle Bartoloměj
Krystelle Bartoloměj

Lakap : Krys, Stelle, Xtelle.
Rp Sevgilisi : Tamam yalana gerek yok, Hansey.

Özel
Rp Puanı:
Eskilerin Leonard'ı, Yenilerin Brian'ı Left_bar_bleue99/100Eskilerin Leonard'ı, Yenilerin Brian'ı Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Eskilerin Leonard'ı, Yenilerin Brian'ı   Eskilerin Leonard'ı, Yenilerin Brian'ı Icon_minitimeSalı Nis. 16, 2013 7:14 am

Uuu yea Ergin geri gelmiş bakıyorum. Hoş gelmişsin yavrucum. What a Face Bir an için eski msn toplu konuşmasını hatırladım bizim sitenin. Ne zaman girsem Aslı ve sen muhabbet ediyor olurdunuz, hey gidi günler hey. asfgh
Brian Walters

Brian Walters

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Eskilerin Leonard'ı, Yenilerin Brian'ı   Eskilerin Leonard'ı, Yenilerin Brian'ı Icon_minitimeSalı Nis. 16, 2013 7:18 am

I'M BACK! Off off duygulandırdın ama ya Sad. Aslı zaten Rp'yi bıraktı onu hatırlayınca bir kez daha duygulandım, olsun yine de güzel günlerdi Happy Yine olur o toplu msn konuşmaları Happy
Viktor Mikaelsson

Viktor Mikaelsson

Özel
Rp Puanı:
Eskilerin Leonard'ı, Yenilerin Brian'ı Left_bar_bleue95/100Eskilerin Leonard'ı, Yenilerin Brian'ı Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Eskilerin Leonard'ı, Yenilerin Brian'ı   Eskilerin Leonard'ı, Yenilerin Brian'ı Icon_minitimeSalı Nis. 16, 2013 8:24 am

Tekrar, tekrar hoşgeldin Happy Valla ben uzuuuuuuuuuun zamandan beri buradayım ama karakterlerim çok değişti o yüzden hatırlamazsın beni fdlhjfdk Ama bi Silvian vardı eskilerden değiştirmediğim? Ben o işte lfjhlkfdjhlkfd
Neyse ben Fatma, 17 yaşındayım -allahımbunusöylemekçokgüzel- hgdfgdg
Brian Walters

Brian Walters

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Eskilerin Leonard'ı, Yenilerin Brian'ı   Eskilerin Leonard'ı, Yenilerin Brian'ı Icon_minitimeSalı Nis. 16, 2013 8:25 am

Yok hatırlayamadım ama artık şimdiki karakterlerini hatırlarım Happy 17 yaşındayım demek çok güzel bi his O_O Memnun oldum Fatma Happy
Viktor Mikaelsson

Viktor Mikaelsson

Özel
Rp Puanı:
Eskilerin Leonard'ı, Yenilerin Brian'ı Left_bar_bleue95/100Eskilerin Leonard'ı, Yenilerin Brian'ı Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Eskilerin Leonard'ı, Yenilerin Brian'ı   Eskilerin Leonard'ı, Yenilerin Brian'ı Icon_minitimeSalı Nis. 16, 2013 8:33 am

O kadar çok karakterim var ki inan bana aklında tutamazsın Happy ben bile tutamıyorum flhklg
Kapasaydım eskileri iyiydi. Aaa profesör vardı Kisa. ._. tabi eski ismi neydi unuttum -.-
Bende memnun oldum o.o
Aretha Henderson
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi
Aretha Henderson

Özel
Rp Puanı:
Eskilerin Leonard'ı, Yenilerin Brian'ı Left_bar_bleue100/100Eskilerin Leonard'ı, Yenilerin Brian'ı Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Eskilerin Leonard'ı, Yenilerin Brian'ı   Eskilerin Leonard'ı, Yenilerin Brian'ı Icon_minitimeSalı Nis. 16, 2013 8:17 pm

Hoşgeldin Ergin, ben de Esra. Memnun olduum. Ben çok eski değilim, bilmezsin o yüzden. Olsun yine de, tanışmış olduk. Hoşgeldin tekrardan ^^.
Antonije Austen Hargrove

Antonije Austen Hargrove

Özel
Rp Puanı:
Eskilerin Leonard'ı, Yenilerin Brian'ı Left_bar_bleue85/100Eskilerin Leonard'ı, Yenilerin Brian'ı Empty_bar_bleue  (85/100)

MesajKonu: Geri: Eskilerin Leonard'ı, Yenilerin Brian'ı   Eskilerin Leonard'ı, Yenilerin Brian'ı Icon_minitimeSalı Nis. 16, 2013 10:03 pm

Hoşgeldin panpa kendimi tanıtmama gerek var mı?
Brian Walters

Brian Walters

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Eskilerin Leonard'ı, Yenilerin Brian'ı   Eskilerin Leonard'ı, Yenilerin Brian'ı Icon_minitimeÇarş. Nis. 17, 2013 3:09 am

Hoş bulduk, tanışalım tanışalım, memnun oldum ben de Esra Smile

Gerek yok kanka, hoş gelmişsin başlığıma asdasdfasdfa Happy
Elizabeth Dunham

Elizabeth Dunham

Lakap : Beth, Liz
Rp Sevgilisi : JASON.

Özel
Rp Puanı:
Eskilerin Leonard'ı, Yenilerin Brian'ı Left_bar_bleue97/100Eskilerin Leonard'ı, Yenilerin Brian'ı Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Eskilerin Leonard'ı, Yenilerin Brian'ı   Eskilerin Leonard'ı, Yenilerin Brian'ı Icon_minitimeÇarş. Nis. 17, 2013 3:57 am

Brian Walters demiş ki:
ELİZABETH TEACHER! :') HATIRLIYORUM! Aasdfasdfasdfa dur heyecanlandım, ilk denememde eskilerden birini beklemiyordum Happy Tabii, o yazın üstünden çok zaman geçti. Yeniden memnun oldum o zaman Betül, seni gördüğüme sevindim Smile (Leonard'a Quidditch sevdiren hoca, boru mu asdasdfas)

Şu post'u okuduktan sonra Gryffindor'a artı 20 puan veresim geldi. Very Happy
https://facebook.com/ssbdd
Brian Walters

Brian Walters

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Eskilerin Leonard'ı, Yenilerin Brian'ı   Eskilerin Leonard'ı, Yenilerin Brian'ı Icon_minitimeÇarş. Nis. 17, 2013 4:52 am

Elinizi korkak alıştırmayın hocam, Quidditch kupasını bizim binamıza getireceğim! Razz

Eskilerin Leonard'ı, Yenilerin Brian'ı
1 sayfadaki 1 sayfası