Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İstekleriniz

+50
Barcus Monarojnaki Rox
Raoul Voltz
Abrielle T. D'ambrosio
Boldizsár Vastagh
Velvet Routen
Janel Mahle
Jayden Lauren
Jean
Kimberly Valerie Malfoy
Marilou Slàine
Clarissa Campbell
Adella Su Norris
Florence G. Silver
Krystelle Bartoloměj
Winter W. Archangel
Sydney Jane Light
Ledell Châtillon
Estrella Estévezia
Nevaeh A. Gallelorne
Rivaille Bertholdt
Floja Feodora
Gianna de Laurentis
Marcella Oswald
Summer S. Archangel
Bellatrix Bloodworth
Euterpe Châtillon
Nathan Depardieu
Sydney Shannon Carter
Sam O'Dowd
Eileen Corrigan
Marchelle Oak Qixinâ
Viona van der Vliet
Pietra Qixinâ
Pierretta Qixinâ
Parthenia
Chryseis Châtillon
Jacquetta Qixinâ
Roxana Romanova
Alyssha Cassidy Malfoy
Nathaniel Arquette
Elizabeth Dunham
Ares E. Archilles
Stepan Dmitriç Karenin
Arisha Bochkareva
Aleksei Bochkarev
Aretha Henderson
Leonie van Pelt
Ravyn Norsvia
Alcander Hargrove
Black Widow
54 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4
YazarMesaj
Isis
Yönetim
Yönetim
Isis

İstekleriniz - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: İstekleriniz   İstekleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Ağus. 12, 2013 11:20 am

İkisi de hallediliyor.
Stepan Dmitriç Karenin

Stepan Dmitriç Karenin

Rp Sevgilisi : Allison Pritchard is my wife. Hah.

Özel
Rp Puanı:
İstekleriniz - Sayfa 4 Left_bar_bleue97/100İstekleriniz - Sayfa 4 Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: İstekleriniz   İstekleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Eyl. 09, 2013 10:29 am

Başlamadan söylemeliyim ki bu bir isteksense öneri aslında; Kofti, Muggle ve Hayalet Rütbeleri eklenebilir mi? Sonuç olarak bunlar da temamız altında var olan şeyler.

• İki büyücünün kofti çocuğu olabilir veya kofti yetişkin açıp karakterime ebeveyn yapabilirim veya düz bir kofti açıp bir büyücünün ona olan aşkı yazılabilir: düşündükçe seçenekler artıyor ancak, maalesef açamıyoruz. Bu durum muggle için de geçerli. Eğer açılabilirse -Kİ BU HARİKA OLUR- bence rütbe renkleri büyücü, ölümyiyen, serbest meslek, seherbaz ve sanatçı gibi mor olabilir. (belki seherbazın rengini değiştirseniz hoş olur ancak bu ayrı bir konu) Rank yapmak uzun sürer derseniz bile bence bu öneriyi göz ardı etmeyin.
    +:
  • Öte yandan hayaletler yazması eğlenceli bir diğer karakter tarzı olabilir, başvuru formunda hayaletin mesken edindiği yeri, ölüm zamanını ve neden geri döndüğünü sorarsınız mesela. Hogwarts'da -kurguda- karakterimin konuşup akıl aldığı yaşlı hayaletler bile vardı. Çocuk hayaletler vb. vb. Dediğim gibi aslında temamızda olan ama rütbemiz de olmayan bir diğer şey bu da.

Bana "Hayır." demeyeceğinizi umuyorum; uğraşır rank yaparım en kötüsü, söz; pliiz diye konuşuyorum; ve hoşçakalın diyerek buradan ayrılıyorum.

Stepan'ın rütbesine "CEO of Karenin Holdings" yazılabilir mi?
Jayden Lauren

Jayden Lauren

Lakap : Jay!
Rp Sevgilisi : nmahh!

Özel
Rp Puanı:
İstekleriniz - Sayfa 4 Left_bar_bleue100/100İstekleriniz - Sayfa 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: İstekleriniz   İstekleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Eyl. 29, 2013 9:16 pm

Sınıfımın 6'dan 7'ye çıkartılmasını istiyorum. Kurgu gereği. Smile
http://cookieandmilkshake.tumblr.com/
Pokemon
Yönetim
Yönetim
Pokemon

MesajKonu: Geri: İstekleriniz   İstekleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Kas. 24, 2013 11:28 am

Kofti, Muggle ve Hayalet Rütbelerinin eklenmesi ve Rütbe Alımları kısmına onlar için başlıklar açılması konuşulacaktır. Diğer istekler ile ilgilenilmiştir.
Janel Mahle

Janel Mahle

Özel
Rp Puanı:
İstekleriniz - Sayfa 4 Left_bar_bleue100/100İstekleriniz - Sayfa 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: İstekleriniz   İstekleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Ocak 16, 2014 10:26 am

Şu başlığı silmeniz ya da maziye kaldırmanız mümkün mü? Başvuruyu başka bir karakterimle yenilemeyi düşünüyorum, silinirse daha iyi olur açıkçası.
Pokemon
Yönetim
Yönetim
Pokemon

MesajKonu: Geri: İstekleriniz   İstekleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Ocak 16, 2014 10:32 am

İsteğiniz ile ilgilenilmiştir.
Velvet Routen

Velvet Routen

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: İstekleriniz   İstekleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Ocak 17, 2014 8:43 am

Cor Cordium ve Prometheus von Hampton aktif edilirse seviniriz.
Isis
Yönetim
Yönetim
Isis

MesajKonu: Geri: İstekleriniz   İstekleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Ocak 17, 2014 8:46 am

Halledilmiştir.
Boldizsár Vastagh

Lakap : Bold.
Rp Sevgilisi : Yalnızlık, ömür boyu.

Özel
Rp Puanı:
İstekleriniz - Sayfa 4 Left_bar_bleue89/100İstekleriniz - Sayfa 4 Empty_bar_bleue  (89/100)

MesajKonu: Geri: İstekleriniz   İstekleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Ocak 18, 2014 12:39 pm

Öncelikli olarak RP'min yeniden bir başka admin tarafından puanlanmasını istiyorum. Eğer bu gerçekleşmeyecekse var olan puanın detaylı bir değerlendirmeyle yeniden eklenmesini talep ediyorum. Gittiğim bunca site içerisinden aldığım en ama en düşük puanın bir açıklamasını okumak isterim.
Parthenia

Parthenia

MesajKonu: Geri: İstekleriniz   İstekleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Ocak 18, 2014 1:03 pm

Çok klişedir ancak doğrudur zevkler tartışılmaz kurgunuzun çok ilgimi çektiğini söyleyemeyeceğim, birçok yazım ve noktalama yanlışlarıyla dolu bir rp'ydi. Ayrıca kullandığınız renkler birbirinden uyumsuz ve güzel bir görüntü ortaya çıkarmıyordu. Betimlemeleriniz ise tam puan alacak düzeyde değildi, yetersiz ve azdı.
Puan kırdığım yerler bunlardır eğer rp nizi okursanız hak edilen puanı aldığınızı anlarsınız.
Yine de isteğiniz bu yönde ise adminlerimizden biri müsait olduğu bir vakit puanlama rpnizi değerlendirmeye alır.
Velvet Routen

Velvet Routen

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: İstekleriniz   İstekleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Ocak 21, 2014 4:28 am

Hector Routen aktif edilebilir mi?
Abrielle T. D'ambrosio

Abrielle T. D'ambrosio

Özel
Rp Puanı:
İstekleriniz - Sayfa 4 Left_bar_bleue94/100İstekleriniz - Sayfa 4 Empty_bar_bleue  (94/100)

MesajKonu: Geri: İstekleriniz   İstekleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Ocak 23, 2014 3:51 am

Bence herkes kendi avatar imza başlığını açsın, böylece karışıklık olmaz.
Isis
Yönetim
Yönetim
Isis

MesajKonu: Geri: İstekleriniz   İstekleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Ocak 23, 2014 3:55 am

Öyle yapılacak zaten, çok yakın bir zamanda düzenleyeceğiz. Teşekkürler.
Raoul Voltz

Raoul Voltz

Rp Sevgilisi : Maržena Ravesz.

Özel
Rp Puanı:
İstekleriniz - Sayfa 4 Left_bar_bleue97/100İstekleriniz - Sayfa 4 Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: İstekleriniz   İstekleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Ocak 23, 2014 4:58 am

Sergei Ravesz karakterim aktif edilirse sevinirim.
Isis
Yönetim
Yönetim
Isis

MesajKonu: Geri: İstekleriniz   İstekleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Ocak 23, 2014 5:04 am

Halledilmiştir.
Barcus Monarojnaki Rox

Barcus Monarojnaki Rox

Lakap : Shadow

Özel
Rp Puanı:
İstekleriniz - Sayfa 4 Left_bar_bleue89/100İstekleriniz - Sayfa 4 Empty_bar_bleue  (89/100)

MesajKonu: Geri: İstekleriniz   İstekleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Ocak 24, 2014 4:17 am

Karakterimi açarken öylesineydi ve daha gerçekçi olmasını istedim fakat binam hakkında memnun değilim. saygısızlık ettiğimi biliyorum ama binamı Ravenclaw olarak değiştirebilir misiniz? bu mümkün mü?
Pokemon
Yönetim
Yönetim
Pokemon

MesajKonu: Geri: İstekleriniz   İstekleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Ocak 24, 2014 4:51 am

Karakterin ismi ve özellikleri tamamen değiştiği için bu istek kabul edilmiştir.
Samuél Newell

Lakap : Sam

MesajKonu: Geri: İstekleriniz   İstekleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Şub. 09, 2014 2:57 pm

istek mi şikayet mi karar veremedim ama;
keşke kitaptaki isimler ve soyisimler kullanılmasa. Yani tamam birebir aynı alamıyorlar zaten ama mesela bir potter görmek istemem ben veya malfoy. Çünkü bir rp sitesi özgün olmalı. bu benim yorumum tabi ki. 
isim yine o kadar sorun olmaz da, kitapta geçen soyisime sahip olan kişi ister istemez ayrıcalıklı algılanıyor.
Isis
Yönetim
Yönetim
Isis

MesajKonu: Geri: İstekleriniz   İstekleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Şub. 09, 2014 10:19 pm

Zaten Harry Potter'a bağlı bir şekilde kullanılmıyor soyadlar. Site kurgusu 2013 yılında geçiyor. Eğer onlara bağlı olunsaydı Harry, Draco gibi karakterlerin hatta çocuklarının bile var olması gerekirdi ancak kurguda hiçbiri yok.
    Birkaç Malfoy, bir Potter, bir Black var. Herhangi bir şekilde kitaplarla bağlantıları yok. Kitaplardaki karakterlerle de öyle. Sitenin bu soyadlarla dolmasına elbette biz de izin vermeyiz; ancak sınırı koruduğu için şimdilik bir düzenleme yapma ihtiyacı duymuyoruz.
    Öneriniz için teşekkürler. ^^
Samuél Newell

Lakap : Sam

MesajKonu: Geri: İstekleriniz   İstekleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Şub. 10, 2014 10:08 am

bu arada yeri gelmişken, -cahilliğimi mazur görün- kitabın kurgusu kaç yılında geçiyor?
Pokemon
Yönetim
Yönetim
Pokemon

MesajKonu: Geri: İstekleriniz   İstekleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Şub. 10, 2014 11:16 am

Harry Potter kitaplarında zaman 1990 - 1997 aralığındadır. (Son kitabın sonundaki 17 sene sonra kısmını saymıyorum.)

Bu seferlik sorunuza buradan cevap verdim ancak bu soruyu sormak için doğru başlık burası değildir ve Isis'in de dediği gibi kurgumuzda Harry Potter veya Voldemort hiç varolmamıştır,
Eliot C. Persephone
orospu çocuğu
orospu çocuğu
Eliot C. Persephone

Lakap : Bana oç derler ya da göt lalesi şerefsiz, aşağılık mahlukatta lakaplarımdan biridir.
Rp Sevgilisi : nah sana sevgili.

MesajKonu: Geri: İstekleriniz   İstekleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2015 5:00 am

boş gezenin boş kalfası adminlerden bir tanesi, pek rica ediyorum, adımı nütfen; Eliot C. Persephone, olarak değiştirirsek, ve modelimi kullanan pek densiz insanlardan alırsak, rica ediyorum dedim bakın. pek fazla rica ettiğim görülmez, site allah'a, siz neye emanetsiniz bilemem. bb.
Krystelle Bartoloměj
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Krystelle Bartoloměj

Lakap : Krys, Stelle, Xtelle.
Rp Sevgilisi : Tamam yalana gerek yok, Hansey.

Özel
Rp Puanı:
İstekleriniz - Sayfa 4 Left_bar_bleue99/100İstekleriniz - Sayfa 4 Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: İstekleriniz   İstekleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2015 5:04 am

Oo canım hoş geldin. sdgjsdkglsdgsdg
Roxana Romanova
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Roxana Romanova

Lakap : Roxy, Ana.
Rp Sevgilisi : Gordon Campbell

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: İstekleriniz   İstekleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Mayıs 26, 2015 8:38 am

Pff bu keko nerden çıktı be
bi ünlü listemiz yok ki düzeltelim
zaten düzeltmezdik
bb dkfhjdhfj

İstekleriniz
4 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4