Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

You can hear the ocean's roar

4 posters
YazarMesaj
Ocean D. Stidolph

Ocean D. Stidolph

Lakap : Di, Dia
Rp Sevgilisi : Jacques is mine bitches!

Özel
Rp Puanı:
You can hear the ocean's roar Left_bar_bleue99/100You can hear the ocean's roar Empty_bar_bleue  (99/100)

You can hear the ocean's roar Empty
MesajKonu: You can hear the ocean's roar   You can hear the ocean's roar Icon_minitimeC.tesi Nis. 20, 2013 4:29 am

Ocean safkan bir büyücü ailesi olan Stidolphlar'ın tek kızı. Annesi ve babası o daha çok küçükken ayrılmış annesiyle yaklaşık on senedir görüşmüyor hakkında bir bilgisi yok. Büyükannesi ve büyük babasıyla yaşıyor ancak babasıyla da sürekli görüşüyor. Milites Solise araştırmacı olarak çalışan babası kızının bir dediğini iki etmemiştir, Ocean istediği şeye sahip olmuştur her zaman. Yenilgiyi kabul edebilen biri değil. Binasının özelliklerine sahiptir ama bina ayrımı yapan biri değildir, büyükannesi Gryffindor büyükbabası Slytherin, babası ise Ravenclaw mezunu. Mugglelarla içli dışlı olan bir aile olmasalar da safkan olduklarıyla övünüp muggleları aşağılamazlar. Büyükanne ve büyükbabasından aldığı ahlak ve terbiye nedeniyle herkese karşı oldukça saygılı biri olmuştur. Aşk meşk konularında da katı düşünceleri vardır. Sevgili olmamıştır bunun nedeni aslında çoğunluğu uçkuruna düşük olan bu erkek topluluğu arasında kendisine layık olan birinin olmadığını düşünmesidir. Anlayacağınız gibi de bakire bundan hiç hemde hiç utanmıyor aksine bunun kendisini daha ilginç ve çekici kıldığını düşünüyor. Herkesle arkadaşlık kurabilecek biridir, bir çok binadan yakın olmasa da konuştuğu kimi zaman arkadaşlık ettiği insanlar vardır kesinlikle.
xİşte her binadan en azından görünce selam verdiği birileri olmalı.
xKütüphane tanıştığı karşılıklı bilgi aktarımının gerçekleştiği verimli bir arkadaşlık.
Sevgili eski sevgili ya da tek gecelik aramıyorum malumunuz. o yüzden böyle şeylerle gelmeyin lütfen özel kurgulara açığım bekliyorum.
ocean diamond stidolph
on altı- slytherin - fuckin amazing
( LIAM )

Lindsay Fielding

Lindsay Fielding

MesajKonu: Geri: You can hear the ocean's roar   You can hear the ocean's roar Icon_minitimeC.tesi Nis. 20, 2013 6:03 am

You can hear the ocean's roar Jeremy_irvine
Ben geldim hani. What a Face
Ocean D. Stidolph

Ocean D. Stidolph

Özel
Rp Puanı:
You can hear the ocean's roar Left_bar_bleue99/100You can hear the ocean's roar Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: You can hear the ocean's roar   You can hear the ocean's roar Icon_minitimeC.tesi Nis. 20, 2013 6:05 am

Sen bi de msn gelsen keşke lkdjfdsf
Lindsay Fielding

Lindsay Fielding

MesajKonu: Geri: You can hear the ocean's roar   You can hear the ocean's roar Icon_minitimeC.tesi Nis. 20, 2013 6:06 am

I'M COMING! Razz
Jack Stepanoviç Karenin
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Jack Stepanoviç Karenin

Lakap : Hermione, Jackie, Panas, Ash, Aleksey (Herkesin ona seslenişi farklı ama o Jack'i tercih eder. Tabi, Aleksey hariç. O lakabı seviyor çünkü o Natalia'dan.)
Rp Sevgilisi : Rus Kızı vs. Meyve Suyu

Özel
Rp Puanı:
You can hear the ocean's roar Left_bar_bleue97/100You can hear the ocean's roar Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: You can hear the ocean's roar   You can hear the ocean's roar Icon_minitimeC.tesi Nis. 20, 2013 6:46 am

Tamam, ben geldim ve tam geliyim bari dedim.
    oe
    Jack Stepanoviç Karenin - Jack iyi bir çocuktur. Tam o kütüphanede aradığın çocuk o. Seni hiçbir zaman bir arkadaştan ileri görmez.
    hj
    Hans Finn Landers - Gryffindor sever misin bilmiyorum ama Hans bir Slytherin'le dersde aynı sıraya oturtulsa bile konuşmayı sevmez. Seni ya tanımıyordur ya da umursamıyordur, o da senin için okuldaki bir diğer çocuktur. Hans çapkın biri olmasına karşın, Slytherin'den birlikte olduğu yalnızca bir kişi vardır ki onu da o istememiştir. Dediğim gibi özel bir kurgunuz olmadığı sürece o senin gözünde "Hans Landers." olarak kalacaktır, asla nasıl biri olduğunu öğrenemeyeceksindir aynı onun da aptal önyargısı yüzünden seni görememesi gibi. Bence özel kurgu şart.
    Aaron Smith - Yaramaz çocukları sever misin? O zaman Aaron da sana bayılır! Çayına kurbağa lavraları atar.
    Tanıştığımıza memnun oldum:
    ak
    Anthony Landers - 17 yaşında görünüyor ancak Hogwarts'da bulunmayacak. İkizi var. Özel kurgudan başka kurgu yapabileceğimizi sanmıyorum. İLANIMIZI AÇINCA BEKLERİZ, O ZAMAN HER ŞEY OTURUR.
    Sam O'Dowd - Sam yeni mezun, hangi binadan mezun olduğunu bilmiyorum ama kimseyle düşman olacak veya sarkıntılık edecek bir çocuk değil. Eğleniyor ve sen onun eğlenmesinden hoşnut değilsen tek başına devam ediyor. Zamanında, yani geçen yıl, sen 5, Sam 7. sınıfken beraber ders çalışmış olun yani sen Sam'i FYBS için 5. sınıf konularına çalıştır. Buna ihtiyacı var. Genel olarak kafa çocuktur, seni neşelendirir. Hatta şuan da bile mektuplaşmaya devam edin. Bir sorunun varsa sana neyi s*ktir etmen gerektiğini açıkça söyler.
Ocean D. Stidolph

Ocean D. Stidolph

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: You can hear the ocean's roar   You can hear the ocean's roar Icon_minitimeSalı Mayıs 14, 2013 9:55 pm

Jack Stepanoviç Karenin demiş ki:
    Tamam, ben geldim ve tam geliyim bari dedim.
    oe
    Jack Stepanoviç Karenin - Jack iyi bir çocuktur. Tam o kütüphanede aradığın çocuk o. Seni hiçbir zaman bir arkadaştan ileri görmez.
    hj
    Hans Finn Landers - Gryffindor sever misin bilmiyorum ama Hans bir Slytherin'le dersde aynı sıraya oturtulsa bile konuşmayı sevmez. Seni ya tanımıyordur ya da umursamıyordur, o da senin için okuldaki bir diğer çocuktur. Hans çapkın biri olmasına karşın, Slytherin'den birlikte olduğu yalnızca bir kişi vardır ki onu da o istememiştir. Dediğim gibi özel bir kurgunuz olmadığı sürece o senin gözünde "Hans Landers." olarak kalacaktır, asla nasıl biri olduğunu öğrenemeyeceksindir aynı onun da aptal önyargısı yüzünden seni görememesi gibi. Bence özel kurgu şart.
    Aaron Smith - Yaramaz çocukları sever misin? O zaman Aaron da sana bayılır! Çayına kurbağa lavraları atar.
    Tanıştığımıza memnun oldum:
    ak
    Anthony Landers - 17 yaşında görünüyor ancak Hogwarts'da bulunmayacak. İkizi var. Özel kurgudan başka kurgu yapabileceğimizi sanmıyorum. İLANIMIZI AÇINCA BEKLERİZ, O ZAMAN HER ŞEY OTURUR.
    Sam O'Dowd - Sam yeni mezun, hangi binadan mezun olduğunu bilmiyorum ama kimseyle düşman olacak veya sarkıntılık edecek bir çocuk değil. Eğleniyor ve sen onun eğlenmesinden hoşnut değilsen tek başına devam ediyor. Zamanında, yani geçen yıl, sen 5, Sam 7. sınıfken beraber ders çalışmış olun yani sen Sam'i FYBS için 5. sınıf konularına çalıştır. Buna ihtiyacı var. Genel olarak kafa çocuktur, seni neşelendirir. Hatta şuan da bile mektuplaşmaya devam edin. Bir sorunun varsa sana neyi s*ktir etmen gerektiğini açıkça söyler.
Jack'in artık yengesi oluyor Ocean aynı zamanda kütüphane arkadaşı.
Hans'ı konuşuruz bir ara.
Ocean Aaron'u sever bence.
Sam'de tamamdır.
Hans Finn Landers
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Hans Finn Landers

Lakap : HANSEY!
Rp Sevgilisi : Daenerys K. F. Landers; BETTER THAN YOURS.

Özel
Rp Puanı:
You can hear the ocean's roar Left_bar_bleue97/100You can hear the ocean's roar Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: You can hear the ocean's roar   You can hear the ocean's roar Icon_minitimeÇarş. Mayıs 15, 2013 11:23 pm

Aaron'ı sevsin evet.

Şimdi birkaç yıl sonra Hans tamamen Krystelle'ın olduğunda yanlarında elbette ki Natalia ve Jack de olacak ve o zaman Jaques ile Ocean da olacak. Şimdi Hans'la birbirinizi zerre kadar tanımıyorsunuz ama şimdi bi düşün ve gelecekte iyi arkadaşlar diye ekle.

Yep coi. Happy Ayrıca yanımızda tabi ki de Roxana ve Gordon da olacak. Shane'le Heather da (yazmazsam Heather'ın ruhu kafama şaplak atarmış gibi geldi xdcfv)

You can hear the ocean's roar
1 sayfadaki 1 sayfası