Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

O'Dowd Ailes- Burgeri.

+3
Shane Parker
Jean
Sam O'Dowd
7 posters
YazarMesaj
Sam O'Dowd

Lakap : Sammy
Rp Sevgilisi : Pizza!

Özel
Rp Puanı:
O'Dowd Ailes- Burgeri. Left_bar_bleue97/100O'Dowd Ailes- Burgeri. Empty_bar_bleue  (97/100)

O'Dowd Ailes- Burgeri. Empty
MesajKonu: O'Dowd Ailes- Burgeri.   O'Dowd Ailes- Burgeri. Icon_minitimePaz Nis. 21, 2013 8:54 am

O'Dowd Ailes- Burgeri. 5c9c3c6a897b40b3949617e8f8bfa2e3-429622890

Sam O'Dowd, Ravenclaw mezunu ve seçmen şapkanın niyetini halen anlamış değil.

O'Dowd Ailes- Burgeri. Dae5adc3eefebdfe5f42570e7f9342c3-269554279

Karakter hakkında denilmesi gereken ilk şey: Metamorfogus değil! Ancak onu pek sık görmeyen insanlar her gördüklerinde farklı renkte bir saçta gördükleri için daima bundan şüphelenirler. Bu renkler, mor, fosfor sarısı ve açık mavi bile olmuştur, o nedenle yapacağı yeni şeylere şaşırmamak gerekir. Tam olarak bin dokuz yüz doksan üç doğumlu. Yani Hogwarts'dan mezun olalı yalnızca bir yıl oldu, hiç bir zaman parlak bir öğrenci olmamasına karşın hiç sınıfta kalmadan mezun olabilmesi ailesi için büyük bir onur sebebiydi. Yani büyükannesi, büyükbabası ve abisi için. Anne ve babası o küçükken ölmüştür, aslında nerede öldüklerini hepiniz biliyorsunuz. Hogwarts Savaşı, 1997. Ancak bu olayı anlatmayı sevmez çünkü hem fazla küçüktür ve net hatırlamamaktadır hem de tek bildiği babası ile annesinin savaşa farklı taraflarda katıldıklarıdır. Sam, tarafsız büyümüştür, ancak büyük annesinden öğrendiği bir şey varsa, hangi taraf işine geliyorsa orada bulunmalıdır. Güçlü olan tarafta ve şuan bakanlığın dahi yavaştan karanlığın eline geçtiği şu dönemde Sam seçim yapmakla uğraşmayacaktır.

Hala ergenlikten çıkamamıştır ve çıkabileceğini düşünmemektedir. İyi bir dosttur ancak kızların ona olan ilgisi varsa da göremeyecek kadar kördür. Sevgi ona göre basittir: ona bir pizza ısmarlayın, hayatının sonuna kadar sizi sevecektir. Büyükannesinin büyülü hayvan evine gelince, okuldan mezun olduktan sonra ölmek üzere olan bir hippi gibi yaşamamasının tek ve en büyük nedenidir. Orada çalışır. Hayvanlarla arası küçüklüğünden beri iyidir, öyle ki tüm hayvanlarla bir empati bağı oluşturabilir. Bazense ömrünün sonuna kadar bir köpekle yaşayabileceğini düşünür, Dünya'yı gezdiği, gönlünce eğlendiği ve yeterli parası olduğu sürece sıkıntı duymayacaktır.

Çok harika bir odası vardır. Onun için yaşamın merkezi gibidir. Duvarlarını hatta tavanını bile posterlerle donatır, boyar. Çok canı sıkılınca kendi vücudunu da boyar. Gizlice yaptırdığı birkaç ufak dövmesi vardır ancak ailesi onları görse bile Sam'in karalamalarından sanacaktır. Fotoğraf çekmek en büyük hobisidir. Bu gerçekten odaklandığı tek konudur belki de.

Büyükannesi; Onun için çok değerlidir.
    Büyükbabası; Önündeki en iyi adam örneğidir.
    Sigara; Kullanmaz çünkü ciğerlerini sever ama en çok köprücük kemiğini sever. Ne alakaysa.
    Pizza; Eğer pizza kıtlığı gibi bir olay baş gösterirse korkusundan hareket bile edemez, gözleri dolar.
    Abisi; İşte, bu adam değer verdiği biridir! Sorgusuz suelsiz, sadece kardeşi olduğu için onu sevmek zorunda kaldığından ona acımışlığı bile vardır ancak genel olarak birbirlerini tamamlarlar. Ancak abisi, yani Lukhasz, zeki ola-

En son Sam O'Dowd tarafından Ptsi Haz. 17, 2013 7:32 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Jean

Jean

Rp Sevgilisi : Her erkeğin ilk aşkı annesidir. Benim sonuncu da o.

Özel
Rp Puanı:
O'Dowd Ailes- Burgeri. Left_bar_bleue95/100O'Dowd Ailes- Burgeri. Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: O'Dowd Ailes- Burgeri.   O'Dowd Ailes- Burgeri. Icon_minitimePaz Nis. 21, 2013 8:55 am

ndı.

Lukhasz, oldukça iyi bir çocuktu.

Hem oldukça lezzetliydi de. Öyleki geri çıkarıp tekrar yemek istiyorum. Evet, yalnızca şakaydı ve bu yazıları okurken Niklaus gülüyor. Çünkü payın farkında, bu görevden sonra tüm aile bize ait. Evet, kardeşim kokuyu şimdiden hissedebiliyorum.

Ah, anlamadınız sanırım. Belki de baştan alsam hoş olur. Başlıyorum, iyi dinleyin çünkü bu bir daha olmayacak, her Xealsia'nın bir görünüş ikizi vardır. Bu ikisi herhangi biri olabilir. Irk, tür, ülke veya yer asla önemli değildir. Tabi zamanda. Ben şanslı olandım, tabi tatlı Lukhazs da aynı düşünce de değildir, sanırım. Lukhasz O'Dowd'un benim görünüş ikizim olmasındaki en güzel yan oğlanın ingiltere de bir büyücü olması değil, oğlanın şu, siz kalın kafalıların, bizi alt etmek için özenle açtığınız o yeni okula öğrenci olarak seçilmiş olmasıydı. Dördüncü Xealsia olarak eğitimimi neredeyse tamamladım, kendimi kontrol edebilecek düzeydeyim ve gerektiği yere kadar bu sürecek, Master beni okula girmem için Lukhasz'ın yerine geçmekle görevlendirdi ve efendimin dediği her şeyi kusursuz yapmak için yaratıldım.

Dediğim gibi, Lukhasz lezzetliydi, ancak abartılacak kadar değil. Ailesi onu okula gönderdiklerini sanıyor, öldüğünü anlayan yok. Havalı, zeki ve tatlı bir çocuk, bu kadar sıcakkanlı olmasaydı, yerine geçmek daha eğlenceli olurdu..

Kurguları tatlı Sam O'Dowd yapacak; tatlı derken ciddiydim. Görev bitince yemek için can atıyorum.

Lukhasz O'Dowd, 91 doğumlu, Gryffindor Mezunu. Artık ölü, ama sen bunu bilmiyorsun.

O'Dowd Ailes- Burgeri. Tumblr_mk8hot5QYX1s7m9h6o1_500

O'Dowd Ailes- Burgeri. Tumblr_mk8n8lJjtD1s1n5umo2_500

Sigara; Sadece sigara mı? Ah, lütfen!
    Dersler; Sizce de fazla kolay değil mi?
    Kızlar; Evet, seviyorum.
    Sam; Onun için ölebilirim.
Sam O'Dowd

Özel
Rp Puanı:
O'Dowd Ailes- Burgeri. Left_bar_bleue97/100O'Dowd Ailes- Burgeri. Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: O'Dowd Ailes- Burgeri.   O'Dowd Ailes- Burgeri. Icon_minitimePaz Nis. 21, 2013 9:00 am

Sam'in kurguları

Shane Parker - Shane kalmadan önce aynı generasyondular ve genel olarak beraber insanlık için hayırlı şeyler yapmazlardı. Yapmazlar. he's ma lovely coi!
    Flair Johnson - Flair is my pizzababe, we shall grow old and eat pizza forever <3
    April Verbitsky - Lukhasz'ın eski sevgilisiydin. Sam hakkında çok şey duydu, ama ondan anlatmasını isteme, çünkü çenesini tutamaz ve seni gerçekten utandırır.
    Charley Chamberlain - Bu kurgunun tamamı Sam'in patavatsızlığına dayanmaktadır.

Luke'un kurguları
    [Kurguları Luke için yazın, Jean sizinle Luke rolünde olduğu sürece o rolde olmaya çalışacaktır.]

Dementia B. Blake - Panpa mod on. (Jean bu yakınlıkdan nefret edicek.)
    April Verbitsky - Eski sevgili.

En son Sam O'Dowd tarafından C.tesi Nis. 27, 2013 2:32 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Shane Parker
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi
Shane Parker

Lakap : Küfürbaz Haydo.
Rp Sevgilisi : Melon'lara karşı bi' zaafım var.

Özel
Rp Puanı:
O'Dowd Ailes- Burgeri. Left_bar_bleue95/100O'Dowd Ailes- Burgeri. Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: O'Dowd Ailes- Burgeri.   O'Dowd Ailes- Burgeri. Icon_minitimePaz Nis. 21, 2013 9:04 am

Niklaus said: Çok iyi bro
Sam O'Dowd

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: O'Dowd Ailes- Burgeri.   O'Dowd Ailes- Burgeri. Icon_minitimePaz Nis. 21, 2013 9:19 am

Jean said: Yep bro.

Hey! Sam geçen yıl mezun oldu ancak eğer Shane iki yıl sınıfta kalmasaydı Sam ile aynı yıl mezun olmuş olacaktı. Diyorum ki, Sam ile Shane iyi anlaşıyor olsun! Happy

Shane Parker
Shane Parker

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: O'Dowd Ailes- Burgeri.   O'Dowd Ailes- Burgeri. Icon_minitimePaz Nis. 21, 2013 9:28 am

Yep olabilir Happy

Yalnız Shane 2 yıl sınıfta kalmadı Happy Bi sene sınıfta kalınca sikerim böyle işi dedi sonraki yıl okula gelmedi. Kurguyu bilmiyor musun k5k5 O yıl neler yaptım neler k5k5
Jack Stepanoviç Karenin
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Jack Stepanoviç Karenin

Lakap : Hermione, Jackie, Panas, Ash, Aleksey (Herkesin ona seslenişi farklı ama o Jack'i tercih eder. Tabi, Aleksey hariç. O lakabı seviyor çünkü o Natalia'dan.)
Rp Sevgilisi : Rus Kızı vs. Meyve Suyu

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: O'Dowd Ailes- Burgeri.   O'Dowd Ailes- Burgeri. Icon_minitimePtsi Nis. 22, 2013 2:58 am

Shane Parker demiş ki:
Yep olabilir Happy

Yalnız Shane 2 yıl sınıfta kalmadı Happy Bi sene sınıfta kalınca sikerim böyle işi dedi sonraki yıl okula gelmedi. Kurguyu bilmiyor musun k5k5 O yıl neler yaptım neler k5k5

Ohooğ bu sabah örendim hepsini, okulda.
    Çüş. Heather'la konuşmanın vakti geldi. -.- asdfgh

Neyse işte her türlü, Shane kalmadan önce Sam ile aynı yıldaydılar ve kesin anıları vardır. Hatta, Shane daha ilk yıldan Sam'in alışılageldik Ravenclaw'lardan farklı olduğunu fark etmiştir. Hatta bir keresinde, ertesi sabaha maç olan bir gece eğlencesine -Hayır, eğlencesine değil, birinci sınıfların maçta oynatılmamasını protesto amaçlı bizim Harry Potter'dan neyimiz eksik dercesine- altın snitch'i çalmışlardır ve bunu Sam'in keskin zekasıyla ört pas etmişlerdir. Halen bu açıklanamaz ve onlar o maçı hatırladıkça gülerler.

Beraber cezaya kalmışlıkları baya olsun. Sam, Shane'in Hogwarts'daki ilk kankası gibi bir şey olur işte.
Shane Parker
Shane Parker

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: O'Dowd Ailes- Burgeri.   O'Dowd Ailes- Burgeri. Icon_minitimePtsi Nis. 22, 2013 7:44 am

Oha evet olabilir. Çok iyi olur k5k5 Arada okuldan kaçıp yanına gelirim iki tüttürürüz k5k5
Sam O'Dowd

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: O'Dowd Ailes- Burgeri.   O'Dowd Ailes- Burgeri. Icon_minitimePtsi Nis. 22, 2013 9:29 am

Tabi ki! Eklerim o zaman^^

Diğer karakterlerini de beklerim hatta asd
Stephan Miloslov

Stephan Miloslov

Lakap : Ste.
Rp Sevgilisi : Oh no, nobody. He's only a womanizer. He doesn't believe love. He will never believe.

MesajKonu: Geri: O'Dowd Ailes- Burgeri.   O'Dowd Ailes- Burgeri. Icon_minitimePtsi Nis. 22, 2013 9:57 pm

Dementia. Stephen. Xavier. Krystelle. April and Alexander.
Coming soon.
Sam O'Dowd

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: O'Dowd Ailes- Burgeri.   O'Dowd Ailes- Burgeri. Icon_minitimeC.tesi Nis. 27, 2013 1:30 am

Stephan Miloslova demiş ki:
Dementia. Stephen. Xavier. Krystelle. April and Alexander.
Coming soon.

Coming soon mu? Kaç gün olmuş insaf!

Dementia (soyadın var mı) -Lukhasz ile panpa mod on. (Jean bu yakınlıkdan nefret edicek.)
Stephen Miloslova - Stephen... Ağabey, bu çocuk yeni değil mi? Şu Durmstrang'dan.. O.O Bunu Sam de tanımıyor Lukhasz da. Ve Rus olduğu için ailesinin de tanıması pek olası değil. Die bitch.
Xavier Raymond - Sam ile yaşıt ancak Durmstrang'dan geldiği için bir alt sınıfa gidiyor.. Sen şeysin, şu Xavier, Raymond olan. O'Dowd'lar ile Raymond'lar iyi geçinir. Dedm ölümyiyendi benim, büyükannem sıf gizlilik niyetiyle bu dükkanı açmış. Gizli karanlığız biz. Öyle böyle değil. Sam'in babasının karanlık tarafta savaşırken öldüğünü söylemiş miydim? Yani şey babalarımız uzak kuzen ve Hogwarts'dan önce tanışıyorduk. Abimin Gryffindor olması sizin için daima fiyasko olacak, hep annemin dandirik genleri yüzünden biliyorum. Sıkıntı yok.
Krystelle Bartolomej - You love me coz I'm your childhood friend. Seni Hogwarts'da görememek üzücüydü. AND AND AND! ALSO, HE'S A SLUT. So... (COME BITCH!) O zaman, Krystof Bartolomej - Seni de küçüklükten tanıyorum. Çünkü biz her şeyi karıştırırdık, sonra sen büyüdün. Ben başaramadım.
April Verbitsky - Lukhasz'ın eski sevgilisiydin. Sam hakkında çok şey duydu, ama ondan anlatmasını isteme, çünkü çenesini tutamaz ve seni gerçekten utandırır.
Alexander Verbitsky - Çünkü sen o herifsin. *Kurgu bulamadım, son anda tıkandım.*

Bi de Jean büyücü öldürücü ya, Sam'in paçayı kurtarması için bi vampir ya da bir kurt adam tarafından ısırılması lazım. Ama öldürmeden ısırmalık sadece. Bu kurguyu özel olarak istiyorum!!!
Astrid Vivienne

Astrid Vivienne

Lakap : Weird, Ass, Astroid, Astro.
Rp Sevgilisi : Tognazzi boy. But obviously i can't say it correctly.

Özel
Rp Puanı:
O'Dowd Ailes- Burgeri. Left_bar_bleue99/100O'Dowd Ailes- Burgeri. Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: O'Dowd Ailes- Burgeri.   O'Dowd Ailes- Burgeri. Icon_minitimeC.tesi Nis. 27, 2013 10:11 pm

Hello my best kanka. <3
Sam O'Dowd

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: O'Dowd Ailes- Burgeri.   O'Dowd Ailes- Burgeri. Icon_minitimeC.tesi Nis. 27, 2013 10:51 pm

Oy! Best kankam!
cheers :
Oley, çok eğleniriz biz ikimiz. Öyle böyle değil <3 (YEHHA)

PS: Öbür kurgulara ne diyorsun?
Louella Châtillon

Louella Châtillon

Lakap : Lou.
Rp Sevgilisi : Aşık birine ama o kişinin haberi yok.

Özel
Rp Puanı:
O'Dowd Ailes- Burgeri. Left_bar_bleue100/100O'Dowd Ailes- Burgeri. Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: O'Dowd Ailes- Burgeri.   O'Dowd Ailes- Burgeri. Icon_minitimePtsi Haz. 17, 2013 7:45 am

Ben istiyo'm bir şeyler. Ravenclaw'lı Victor Châtillon'ın ablasıdır bu. Ravenclaw mezunu, yaşı 18-19. Sıcakkanlıdır, eğlencelidir. Partilere bayılır. Gizemli işler onun alanıdır. Sır çözmeye bayılır. Fazla meraklıdır. Hep en iyi olmak ister, çok soru sorar. Bunun dışında biraz kibirli ve kincidir. Mesela kuzeninden nefret ediyor. İstediğini elde etmezse çıldırır. Ama özünde iyi bir kız işte. Öyle Razz
Sam O'Dowd

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: O'Dowd Ailes- Burgeri.   O'Dowd Ailes- Burgeri. Icon_minitimePtsi Haz. 17, 2013 8:10 am

Sam ile aynı sınıfta ve aynı binada olduğunuz sürece Lou Sam'i daima fazlasıyla rahat bulabilir hatta Sam'in sınıfını her seferinde geçebilmesi Lou için şaşırtıcıdır. 

Öte yandan Chatillonlar gibi O'Dowd'lar da safkan bir aile ve şey, Sam ile Lou, Sam'in zorla papyon taktığı o çok eski günlerden beri tanışıyorlar. (Bu durum Lou için ne kadar mutluluk verici bilmiyorum. ASD) Okulda pek birbirlerinin kafa dengi olmadıkları için BFF falan olamamışlardır ancak bazen derslerde Sam zora düştüğünde Lou ona alttan yardım etmiş olabilir; Sam'e edeceği hiçbir yardım oğlanın ondan daha yüksek not almasını sağlamaz orası ayrı. Ancak bir olay olsun, bilmiyorum görünüşte basit ama içinde önemli bir olay, ve Sam -Lou'nun hiç beklemediği bir şekilde- olgun davranıp Lou'yu o durumdan kurtarsın ve Lou bunu unutmasın.

idk maybe than they kisses idk

Sam yakında kurtadam olacak yalnız, Maisie ısıracak onu ve ailesi de öldürülecek Jean/Xealsia'lar tarafından. İlk kayboldu sanılacak sonra geri dönecek ancak her şey değişmiş olacak. O zaman bu kan durumundan dolayı Chatillonlar/Ve birçok safkan aile onu ve dükkanını istemeyebilirler. Ve o zaman Lou Sam'in yanına gelebilir. İlk adımını haber yapmak için atacak olsa da bu durum onları ilk kez arkadaş yapacaktır. Geç kalmış ancak sağlam.
Louella Châtillon

Louella Châtillon

Lakap : Lou.
Rp Sevgilisi : Aşık birine ama o kişinin haberi yok.

Özel
Rp Puanı:
O'Dowd Ailes- Burgeri. Left_bar_bleue100/100O'Dowd Ailes- Burgeri. Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: O'Dowd Ailes- Burgeri.   O'Dowd Ailes- Burgeri. Icon_minitimePtsi Haz. 17, 2013 8:12 am

İŞTE BU! Anlını öpim mi? *-* asdfgh
Sam O'Dowd

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: O'Dowd Ailes- Burgeri.   O'Dowd Ailes- Burgeri. Icon_minitimePtsi Haz. 17, 2013 8:17 am

Bende çok sevdim, beğenmene de sevindim! Happy

O'Dowd Ailes- Burgeri.
1 sayfadaki 1 sayfası