Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Geç oldu temiz oldu geçmişimin karması...

+6
Nathaniel Arquette
Elizabeth Dunham
Brian Walters
Kenneth Bartoloměj
Charley Chamberlain
Julien Whitley
10 posters
YazarMesaj
Julien Whitley

Julien Whitley

Özel
Rp Puanı:
Geç oldu temiz oldu geçmişimin karması... Left_bar_bleue85/100Geç oldu temiz oldu geçmişimin karması... Empty_bar_bleue  (85/100)

Geç oldu temiz oldu geçmişimin karması... Empty
MesajKonu: Geç oldu temiz oldu geçmişimin karması...   Geç oldu temiz oldu geçmişimin karması... Icon_minitimeCuma Mayıs 03, 2013 6:20 pm

Herkese Merhaba Ben Cihan. 5 senedir rp yapıyorum. Lise 3 öğrencisiyim. Seneye son kurtuluyorum. Gaziantep'te oturuyorum. Düz lise öğrencisiyim. Okulumu ne kadar sevmeselerde ben okulum adını vermekten mutluluk duyarım. Bu arada ABDÜLKADİR KONUKOĞLU LİSESİ'NDE OKUYORUM. TM öğrencisiyim. HP RPG sitelerinde hemen hemen varım. Hep aynı soyismi kullanırım. "HARGROVE"... Yabancı müzik dinliyorum. Öyle arabesk, rap asla dinlemem. Vejetaryenim. Evet Gaziantepliyim ama malum et yiyemeyince böyle oluyor. 17 Yaşındayım. Neyse tanışmak isteyenleri bekliyorum.
Charley Chamberlain

Charley Chamberlain

Lakap : Denesenize.
Rp Sevgilisi : Sadece sevişir.

Özel
Rp Puanı:
Geç oldu temiz oldu geçmişimin karması... Left_bar_bleue100/100Geç oldu temiz oldu geçmişimin karması... Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Geç oldu temiz oldu geçmişimin karması...   Geç oldu temiz oldu geçmişimin karması... Icon_minitimeCuma Mayıs 03, 2013 7:44 pm

Ağağ. Merhaba Cihan. Ben Selin. Kısaca Prim. Benim ağabeyim vejetaryendi. Halâ öyle gerçi. Neyse. Benden yeni bi' üyesin. Onun için hoşgeldin diyorum. Razz
Kenneth Bartoloměj

Kenneth Bartoloměj

Lakap : Kenn
Rp Sevgilisi : Little Archilles.

MesajKonu: Geri: Geç oldu temiz oldu geçmişimin karması...   Geç oldu temiz oldu geçmişimin karması... Icon_minitimeCuma Mayıs 03, 2013 8:04 pm

Hoşgeldin Cihan *-* Gaziantep'te olup vejetaryen olmak. Sabrına hayran kaldım. :bknz. et hastası bir kızan:
Bu arada bende Fatma kfdhjkdf Sitede en çok karakteri olanlardan birisiyim sanırım. ._.
Brian Walters

Brian Walters

Rp Sevgilisi : The Lonely Man

Özel
Rp Puanı:
Geç oldu temiz oldu geçmişimin karması... Left_bar_bleue90/100Geç oldu temiz oldu geçmişimin karması... Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Geç oldu temiz oldu geçmişimin karması...   Geç oldu temiz oldu geçmişimin karması... Icon_minitimeCuma Mayıs 03, 2013 9:41 pm

Hoş geldin kankacım, kendimi tanıtma gereği duymuyorum Happy
Elizabeth Dunham

Elizabeth Dunham

Lakap : Beth, Liz
Rp Sevgilisi : JASON.

Özel
Rp Puanı:
Geç oldu temiz oldu geçmişimin karması... Left_bar_bleue97/100Geç oldu temiz oldu geçmişimin karması... Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Geç oldu temiz oldu geçmişimin karması...   Geç oldu temiz oldu geçmişimin karması... Icon_minitimeCuma Mayıs 03, 2013 10:00 pm

Merhaba Cihan! Ben Betül, 12'ye gidiyorum ama ben de 17 yaşındayım çünkü ekim doğumluyum! :DArtık düz liseler ile diğer liseler arası pek fark kalmadı aslında kat sayı olayı kalkınca. 12. sınıfta ne kadar çalışırsan puanını o belirtiyor, hatta, seneye düz lisede olmak çıkış saatleri ve ders yoğunluğu açısından işine bile gelecek(SON SINIFTA SIRF BU NEDENDEN ANADOLUDAN DÜZ LİSEYE GEÇEN ARKADAŞIM VAR BENİM. Ve düşünmedim değil. asdf Happy) Hoşgelmişsin! Aslında seni son bir aydır görüyoruz ama olsun, adeti bozmayacağım. WELCOME TO CLAN BRO. Happy

Ben de genel olarak her site de belli bir soyadını kullanırım. Saçma bir aile ağacı oluşturma niyetindeyim siteler arası xdrctfvy
https://facebook.com/ssbdd
Nathaniel Arquette

Nathaniel Arquette

Lakap : Nate.
Rp Sevgilisi : Kimberly Valerie Malfoy.

Özel
Rp Puanı:
Geç oldu temiz oldu geçmişimin karması... Left_bar_bleue100/100Geç oldu temiz oldu geçmişimin karması... Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Geç oldu temiz oldu geçmişimin karması...   Geç oldu temiz oldu geçmişimin karması... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 04, 2013 5:38 am

Hoşgeldin Cihan. Aykut ben.
Ergin'den sonra sonunda bir erkek üye daha geldi siteye çok mutlu oldum valla. Neslimiz tükendi sandım bi an. Happy
Antonije Austen Hargrove

Antonije Austen Hargrove

Özel
Rp Puanı:
Geç oldu temiz oldu geçmişimin karması... Left_bar_bleue85/100Geç oldu temiz oldu geçmişimin karması... Empty_bar_bleue  (85/100)

MesajKonu: Geri: Geç oldu temiz oldu geçmişimin karması...   Geç oldu temiz oldu geçmişimin karması... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 04, 2013 5:51 am

Charley Chamberlain demiş ki:
Ağağ. Merhaba Cihan. Ben Selin. Kısaca Prim. Benim ağabeyim vejetaryendi. Halâ öyle gerçi. Neyse. Benden yeni bi' üyesin. Onun için hoşgeldin diyorum. Razz

Merhaba Selin daha doğrusu Prim. Happy Memnun oldum.

Kenneth Bartoloměj demiş ki:
Hoşgeldin Cihan *-* Gaziantep'te olup vejetaryen olmak. Sabrına hayran kaldım. :bknz. et hastası bir kızan:
Bu arada bende Fatma kfdhjkdf Sitede en çok karakteri olanlardan birisiyim sanırım. ._.

Teşekkürler Fatma memnun oldum. Happy O sabrı gel bide bana sor. Mesela bir pikniğe gidiyoruz ailemde herkes yiyor ben onlara bakıyorum. Mesela benim annem babam ayrı. Babam sonradan evliliği var bir keresinde aç kalmıştım bana hazırlamadılar diye kadının haberi yokmuş. Et yemediğimden. Happy

Brian Walters demiş ki:
Hoş geldin kankacım, kendimi tanıtma gereği duymuyorum Happy

Hoşbulduk kankacım... Happy Tanıtırsan iyi olur.. Tam tanımıyorum Happy Happy Happy Bunu yazarken bile koptum Happy Şaka yapıyorum seni kim tanımaz Happy

Elizabeth Dunham demiş ki:
Merhaba Cihan! Ben Betül, 12'ye gidiyorum ama ben de 17 yaşındayım çünkü ekim doğumluyum! :DArtık düz liseler ile diğer liseler arası pek fark kalmadı aslında kat sayı olayı kalkınca. 12. sınıfta ne kadar çalışırsan puanını o belirtiyor, hatta, seneye düz lisede olmak çıkış saatleri ve ders yoğunluğu açısından işine bile gelecek(SON SINIFTA SIRF BU NEDENDEN ANADOLUDAN DÜZ LİSEYE GEÇEN ARKADAŞIM VAR BENİM. Ve düşünmedim değil. asdf Happy) Hoşgelmişsin! Aslında seni son bir aydır görüyoruz ama olsun, adeti bozmayacağım. WELCOME TO CLAN BRO. Happy

Ben de genel olarak her site de belli bir soyadını kullanırım. Saçma bir aile ağacı oluşturma niyetindeyim siteler arası xdrctfvy

Ergin'in anlat anlat biteremediği profesör sizsiniz demek.... Happy Katılıyorum kat sayı kalkınca pek farkı kalmadı Happy Hoşbulduk... Ayrıten memnun oldum Betül.... Happy

Nathaniel Arquette demiş ki:
Hoşgeldin Cihan. Aykut ben.
Ergin'den sonra sonunda bir erkek üye daha geldi siteye çok mutlu oldum valla. Neslimiz tükendi sandım bi an. Happy

Hoşbulduk Aykut. Bu arada memnun oldum Happy Erkeklerin soyunu kim tükedebilmiş ki burda tükensin Happy Arkandayız Happy Happy Happy
Galatea Cynnton

Galatea Cynnton

Rp Sevgilisi : Rivaille

Özel
Rp Puanı:
Geç oldu temiz oldu geçmişimin karması... Left_bar_bleue90/100Geç oldu temiz oldu geçmişimin karması... Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Geç oldu temiz oldu geçmişimin karması...   Geç oldu temiz oldu geçmişimin karması... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 04, 2013 8:27 am

Merhaba Cihan ben Kübra, lise 10. sınıf öğrencisiyim.

Kat sayı kalkınca bir farkı kalmadı, ben niye Fen Lisesi'ndeyim yaa... İşkence gibi, yatın kalkın liselerinize dua edin.

Öncelikle seni Hufflepuff'a bir taş erkek soktuğun için tebrik eder ve önünde diz çökerim. Şükür be, taş ünlü bulan Slytherin'e gidiyor bıkmıştım artık.
Canımsın.

Bu arada bu sitede art arda bir sürü karakter açıp hiçbirini hatırlamayan benim o yüzden beni genellikle Celia karakterimde görürsün, diyeyim dedim.

Ayrıca harem kuracak kadar çok kız karakteri olup hiçbirinin sevgilisi olmayan kişi de benim. (Talip arar gibi oldu ama olsun, cidden öyle kastetmedim adfdfghj susayım ben Happy )
Aretha Henderson
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi
Aretha Henderson

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Geç oldu temiz oldu geçmişimin karması...   Geç oldu temiz oldu geçmişimin karması... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 04, 2013 8:30 am

Beni zaten tanıyorsun geçen seneden, hoşgeldin Cihan. Ayrıca, Küranın da dediği gibi;
Galatea Cynnton demiş ki:

Kat sayı kalkınca bir farkı kalmadı, ben niye Fen Lisesi'ndeyim yaa... İşkence gibi, yatın kalkın liselerinize dua edin.
Tekrardan hoşgeldiiiin.
Antonije Austen Hargrove

Antonije Austen Hargrove

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Geç oldu temiz oldu geçmişimin karması...   Geç oldu temiz oldu geçmişimin karması... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 04, 2013 6:55 pm

Merhaba Cihan ben Kübra, lise 10. sınıf öğrencisiyim.

Öncelikle seni Hufflepuff'a bir taş erkek soktuğun için tebrik eder ve önünde diz çökerim. Şükür be, taş ünlü bulan Slytherin'e gidiyor bıkmıştım artık.
Canımsın.

Bu arada bu sitede art arda bir sürü karakter açıp hiçbirini hatırlamayan benim o yüzden beni genellikle Celia karakterimde görürsün, diyeyim dedim.

Ayrıca harem kuracak kadar çok kız karakteri olup hiçbirinin sevgilisi olmayan kişi de benim. (Talip arar gibi oldu ama olsun, cidden öyle kastetmedim adfdfghj susayım ben Happy )

Hoşbulduk Kübra... Ayrıten tanıştığımıza memnun oldum... Happy Zaten şuan düz lisede olduğuma şükrediyorum bazenleri 6 saatten sıkıldığım oluyor. 8 saat olucak gibi değil. Happy Benim de partnerlerim yok... (Aradığın talipler olabilirim. Happy)

Margeaux Deschanteh demiş ki:
Beni zaten tanıyorsun geçen seneden, hoşgeldin Cihan. Ayrıca, Küranın da dediği gibi;

Tekrardan hoşgeldiiiin.

Tabi tanıyorum. Ben senin sayende ps ye başladım senin sayende gelişdim. Sen benim Teacher'ımsın... Happy Hoşbulduk bu arada. Happy
Crimson Raven

Crimson Raven

Özel
Rp Puanı:
Geç oldu temiz oldu geçmişimin karması... Left_bar_bleue80/100Geç oldu temiz oldu geçmişimin karması... Empty_bar_bleue  (80/100)

MesajKonu: Geri: Geç oldu temiz oldu geçmişimin karması...   Geç oldu temiz oldu geçmişimin karması... Icon_minitimePtsi Mayıs 06, 2013 9:09 pm

Kenneth Bartoloměj demiş ki:

Yerinde olsam her gün baklava yerdim, sabah kahvaltısında güne baklavayla başlardım.. Eğer yolun İzmir'e düşerse bana antep fıstığı ezmesi ve fıstıklı baklava getirir misin lütfen? Smile
Vejeteryan değilim ama kurban bayramlarını protesto ediyorum. Fuck the system..

Geç oldu temiz oldu geçmişimin karması...
1 sayfadaki 1 sayfası