Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Østberg.

+5
Jack Stepanoviç Karenin
Stephan Miloslov
Hans Finn Landers
Galatea Cynnton
Gry H. Østberg
9 posters
YazarMesaj
Gry H. Østberg

Gry H. Østberg

Lakap : Hanna.
Rp Sevgilisi : Albinolar sevilmiyor Hogwarts'ta. Hep güzel kızlar. Anlayacağınız yalnız.

Özel
Rp Puanı:
Østberg. Left_bar_bleue100/100Østberg. Empty_bar_bleue  (100/100)

Østberg. Empty
MesajKonu: Østberg.   Østberg. Icon_minitimeCuma Mayıs 17, 2013 2:46 am

Gry H. Østberg

Gry Hanna Østberg

Seçmen Şapka:

Albino kızımız, renk hastası. Vücudunun hiçbir bölgesi renkli değil. Kâğıt kadar bembeyaz bir teni, mavi gözleri ve bembeyaz saçları var. Kısa boylu. Gören dördüncü sınıf sanıyor. Muggle doğumlu, tarafsız bir kızımız. Zekası dillere destan denilemez ama çoğu konuda insanları cidden şaşırtıyor. Çok okuyor, kendini geliştirmek için bayağı çabalıyor. Dikkat eksikliğinden dolayı çoğu kez söylenenlere uzaydan gelen bir şeye bakarmış gibi bakıyor. Bu da insanların ona garip garip bakmasına neden oluyor ama alıştı. Eğlenceli bir karakter, derslerinde başarılı. Komik hareketler yapıp insanları güldürür. İnsanlar onu garip bulur ama dostluk anlamında seveni çoktur anlayacağınız. Sokak dilini kullanmayı sever. Küfretmez ama argo konuşur. Sigaradan nefret eder, yanında içenlere çok kızar. Astım hastasıdır çünkü.

Bu da benden şinci:

Ravenclaw'ın Albino kızı. Çoğu insan böyle demekten yana. Oysa ki aslında deli dolu bir kız. Bu kadar basit bir karakter değil. Hastalığından dolayı ilk başlarda dikkat çekmişti. Bedeninde renk pigmenti sorunu olan bir bayan, Hanna. Bedeninin tamamı bembeyaz. Bembeyaz saçlar, bembeyaz ten ve buz mavisi gözler. Bu, onu çekici kılan nedenlerden biri. Çünkü oldukça şeker ve küçük görünüyor. Tabii gerçek Hanna'yı görebilene. Sessiz sakin bir kız. Henüz olgunlaşmamış ses tonundan ve minicik bedeninden dolayı daha dördüncü sınıftaymış gibi görünür. Ancak görüntüsünün yanında zekası cidden harikadır. Dikkat eksikliği olduğu için çok geç öğrenen, Hanna kendini geliştirmek için elinden geleni yapar. Diğer insanlara eksiklerini hissettirmemek ve onların eline dalga geçecek hiçbir şey bırakmamak adına durmadan savaş verir. Bunun yanında ona gerçekten değer verenler için harika bir dosttur. Şebek şebek hareketler yapıp insanları güldürür. Belki aşk konusunda kaybeder ama arkadaşlık konusunda cidden kazanır. Her binadan insanla arkadaş olma gücüne sahiptir. Aydınlık ve karanlık arasında geçen savaşı anlamaz ve gelecek kötü günlerden çok korkar. Bunun lafını bile etmez ve ilgilenmiyormuş gibi görünmeye çalışır. Ama gerçek er ya da geç ortaya çıkacaktır, değil mi? Muggle doğumlu bir büyücüdür genç kızımız. Ailesi oldukça varlıklıdır. Ama babası ve annesi sürekli iş seyahatindedir. Hanna ile çok fazla ilgilenemezler ama genç kıza her hafta mektup yollarlar. Ailesi de bu büyücü işlerine alıştı genç kızın. Asıl ona bakan kişi zengin ailelerin yaptığı gibi dadısı, hizmetçisi değil; dedesidir. Bundan dolayı Hanna dedesine çok düşkündür. Ve dedesini, annenannesinin ölümünden sonra asla yalnız bırakmamıştır. Tatillerde mutlaka Norveç'e onu ziyarete gider. Aile yapısı da böyle kızımızın.

Aradıklarına mı geldi sıra?

Bilemedim ben onu... Kafamda çok bir şey yok. Böyle daha çok özel olsun istiyorum. Malumunuz, normallikten çok uzak bir arkadaşımız, Hanna. Evet, buyurun gelin efenim. Hepinizi severim, bilirsiniz. Bilmeyene ayıp. ÖPÜLDÜNÜS. -PRİM.

Galatea Cynnton

Galatea Cynnton

Rp Sevgilisi : Rivaille

Özel
Rp Puanı:
Østberg. Left_bar_bleue90/100Østberg. Empty_bar_bleue  (90/100)

Østberg. Empty
MesajKonu: Geri: Østberg.   Østberg. Icon_minitimeCuma Mayıs 17, 2013 4:01 am

Biliyorsun seni de severim de ne demek? Sanki aslında sevmiyormuşsun gibi oldu. Sad.((

Evet efenim sana bir erkek lazımdır değil mi? I volunteer!

Uzun zaman birbirlerini kesmiş olsunlar ancak Gry albino olduğu için adamın onu sevemeyeceğini düşünmüştür, henüz ismi konulmamış beyefendimiz de (çapkın olduğundan? aşka inanmadığından? tıpkı tenini ve saçlarını saran renk kadar saf bir kızın kendisi kadar günahkar biriyle olmasının yanlış olacağına inandığından?) aşık olduğuna önce inanmamış sonra da kızımıza açılamamıştır.
Sonunda --- eööö nasıl açılsam ki ben şimdi bu kıza? Evet o kısmı sana yığıyorum Happy
Evet çıkmaya başlayalım. Ayrılmaz çift olalım. Herkes "Oha o çocuk o kızla mı çıkıyor? Vaaay be aşkın gücüne bak!" moduna girsin. Evet. Happy Happy

Adam açarsam Slytherin yapmayı düşünüyorum sakıncası yoksa? Model bulamam herhalde yardımcı olmak isteyenleri beklerim. İsim de sıkıntı olacak. Biri üzerine takım atsın bir de. Çok kaprisli değilim ya, çok yük oluyorum ben insanlara di mi?
Gry H. Østberg

Gry H. Østberg

Rp Sevgilisi : Albinolar sevilmiyor Hogwarts'ta. Hep güzel kızlar. Anlayacağınız yalnız.

Özel
Rp Puanı:

Østberg. Empty
MesajKonu: Geri: Østberg.   Østberg. Icon_minitimeCuma Mayıs 17, 2013 4:14 am

Olm seni sevmeyen ölsün. Başından beri seviyorum seni, hep sevdim seni. İlk geldiğimden ve Phoebe'yi sensiz düşünemediğimden beri seviyorum, nasıl seviyorum nasıl. Ayrıca, biliyorsun ki Prim senden geldi. İsim anasısın, canımsın. Ciğerimin en iç parçasısın, Kübra. Sakinim. Ehem, şimdi Slytherin olmasında sorun yok, yasak aşk tarzında. Onlar çapkın oluyor genelde. Bir eğlence ortamında olabilir diye düşündüm. Belki bir arkadaş partisinde. HADİ BİRİ PARTİ DÜZENLESİN. KSJDLD. Tamam, iyiyim. Ya da, Yasak Koridor'da? Karanlık Orman'da? Ya da seninki bu kızı kütüphanede sıkıştırır. Hanna'da ona inanmaz falan böyle. Sonra seninki öper bunu falan, diye düşündüm. Ne dersin bilemem ama aklıma bi' bu geldi şu anda. Çok hoş olur lan. Yirim.

What a Face Like a Star @ heaven cheers Østberg. 2879408250 Østberg. 2830501086 Cool Razz
Hans Finn Landers
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Hans Finn Landers

Lakap : HANSEY!
Rp Sevgilisi : Daenerys K. F. Landers; BETTER THAN YOURS.

Özel
Rp Puanı:
Østberg. Left_bar_bleue97/100Østberg. Empty_bar_bleue  (97/100)

Østberg. Empty
MesajKonu: Geri: Østberg.   Østberg. Icon_minitimeCuma Mayıs 17, 2013 4:20 am

Ahaha Happy Kübra'nın yazdığı kurguyu okudum çok beğendim. Ki bu durumda karakter Prim'in gönüllü Kübra iken benim beğenmem gerekli değildi ama cidden beğendim. Happy

Ama Kübra Sly erkek açma la, Sly binasına yeni yatakhane falan açılcak artık tıklım tıklım oldu. Bana neyse vol2 Tamam Sly aç Jack'le iyi geçiniriz oğ yes! Burası o çocuğun ilanı değil ki vol1 o.o

PRRIIM. hi!

Aaron'ın yanında kendisini iyi hissettiği ve uslu bir çocuğa dönüşebildiği yegane karakter olma ihtimalin baya yüksek. (EVET!)

Hans seni asla tuhaf görünüşün veya hastalığından dolayı tuhaf görmez. Hatta arada muhabbetiniz falan olsun, arkadaş olun. İyi tatlı masum bir kurgu istiyorum. *bunu hansdan genelde yapmam* (^,^)

Jack seni yeni tanıyor ancak kitabını unuttuğun gün koşup sana getiren oydu sonra tanıştınız ve Luna-Harry gibisiniz? :smilingsmiley:

Galatea Cynnton

Galatea Cynnton

Özel
Rp Puanı:

Østberg. Empty
MesajKonu: Geri: Østberg.   Østberg. Icon_minitimeCuma Mayıs 17, 2013 4:28 am

Gry H. Østberg demiş ki:
    Olm seni sevmeyen ölsün. Başından beri seviyorum seni, hep sevdim seni. İlk geldiğimden ve Phoebe'yi sensiz düşünemediğimden beri seviyorum, nasıl seviyorum nasıl. Ayrıca, biliyorsun ki Prim senden geldi. İsim anasısın, canımsın. Ciğerimin en iç parçasısın, Kübra. Sakinim. Ehem, şimdi Slytherin olmasında sorun yok, yasak aşk tarzında. Onlar çapkın oluyor genelde. Bir eğlence ortamında olabilir diye düşündüm. Belki bir arkadaş partisinde. HADİ BİRİ PARTİ DÜZENLESİN. KSJDLD. Tamam, iyiyim. Ya da, Yasak Koridor'da? Karanlık Orman'da? Ya da seninki bu kızı kütüphanede sıkıştırır. Hanna'da ona inanmaz falan böyle. Sonra seninki öper bunu falan, diye düşündüm. Ne dersin bilemem ama aklıma bi' bu geldi şu anda. Çok hoş olur lan. Yirim.

What a Face Like a Star @ heaven cheers Østberg. 2879408250 Østberg. 2830501086 Cool Razz

Ayy çok sevindiim, çok mutlu oldum... Ben de seni çooook seviyorum. Primorse olarak gelip bir sürü özel ünlü kullanıp o samimi sempatik tavırlarınla kendini tanıttığından beri çook seviyorum. Ehihih isim anası da oldum. Yerim seni.
Evet benim Slytherin herif seninkini kütüphanede sıkıştırır orada bir aşk filizlenir artık.
And ouur loveeee will be fooooreveeer!!! Happy

Ve Hans'çığım canım ciğerim ben de istemiyorum Slytherin açmak ama Slytherin karakterim yok diye şeettim. İsterseniz başka bir bina açayım? Hufflepuff olurdu ama Huff'tan çapkın piç çıkmaz ki. Rav? Binadaş olmaz. Gryffindor mu olayım?
Bir de cidden biri bana erkek bulursa sevinirim. Ben insani dizileri takip etmediğim için hiç taş genç herif bilmiyorum. İçim dışım anime oldu zaten.
Gry H. Østberg

Gry H. Østberg

Özel
Rp Puanı:

Østberg. Empty
MesajKonu: Geri: Østberg.   Østberg. Icon_minitimeCuma Mayıs 17, 2013 4:33 am

Eneeeee! Beth'im gelmiş, hoş gelmiş. Beğenin yavrum, beğenin. Beğeniye ihtiyacım var. Gaz verin de yeni karakterler de bunun kadar hoş olsun. What a Face Aaron şu velet değil mi ya? Yirim. Tamam, bunu beğendim. Hans için ilklerden yani, Hanna. Masum kurgu ha, olur. Hans'ı severim. Olur ya. Jack. Neden olmasın. Kitabını getirdiğinde teşekkür ede ede bitiremez mesela bizimki. Yani tamamdır, üşeniyorum da şimdi. Dürt beni bir ara eklerim bebek. Seviliyorsun.

Kübra, ben bakmaya başladım cağnım. Ama model var hep, pek gifleri yok. Bina sana kalmış. Ama diyorsan ki Sly'm yok, Sly ol la. Vallahi. sksjdld. Tamam sana tesir etmek istemem, sana kalmış. Onun dışında seviyom nan sizi. Tamam, sakinim yine. Oldu o halde. Razz
Stephan Miloslov

Stephan Miloslov

Lakap : Ste.
Rp Sevgilisi : Oh no, nobody. He's only a womanizer. He doesn't believe love. He will never believe.

Østberg. Empty
MesajKonu: Geri: Østberg.   Østberg. Icon_minitimeCuma Mayıs 17, 2013 4:34 am

Ben de kurgunuzu okudum ve aşkınıza tanık oldum. *kıskandı* asdfg
Diyeceğim o ki Jacques'in partilerinden birinde tanışmış olabilirler. Genelde Rav-Sly çalışıyor zaten Jacques, herifin hobisi parti vermek. Razz
Kendi karakterlerimle de kurguya geleceğim ama dizi izliyorum ve şu an beynim durmuş vaziyette hahah. Happy
Gry H. Østberg

Gry H. Østberg

Özel
Rp Puanı:

Østberg. Empty
MesajKonu: Geri: Østberg.   Østberg. Icon_minitimeCuma Mayıs 17, 2013 4:37 am

Bebeğim. Olabilir, Kübra ne derse o olsun. Ben iki kurgu sürdüm öne. Ehem. Karakterlerinin hepsiyle gelsene ya la, vallahi bak. Çok merak ettim. Lan dur vazgeçtim, kırk var mıydı Selö'm? Razz
Jack Stepanoviç Karenin
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Jack Stepanoviç Karenin

Lakap : Hermione, Jackie, Panas, Ash, Aleksey (Herkesin ona seslenişi farklı ama o Jack'i tercih eder. Tabi, Aleksey hariç. O lakabı seviyor çünkü o Natalia'dan.)
Rp Sevgilisi : Rus Kızı vs. Meyve Suyu

Özel
Rp Puanı:

Østberg. Empty
MesajKonu: Geri: Østberg.   Østberg. Icon_minitimeCuma Mayıs 17, 2013 4:55 am

Lan Cole Mohr'u açsana veya Yuri Pleskun. İkisi de gifden ölen tipler, güzel halleri de şebek halleri de. Ben baya seviyorum ama karater açma korkum mu ne var, açamadım bi türlü. Ama bak tipler şu; beğenmeye de bilirsin yalnızca öneri benimki. Yardım için buradayım! Evet, Prim'in yazış tarzına özendim bi an. asdf
    Østberg. 3208565561
1:

2:
Galatea Cynnton

Galatea Cynnton

Özel
Rp Puanı:

Østberg. Empty
MesajKonu: Geri: Østberg.   Østberg. Icon_minitimeCuma Mayıs 17, 2013 5:02 am

Jack Stepanoviç Karenin demiş ki:
    Lan Cole Mohr'u açsana veya Yuri Pleskun. İkisi de gifden ölen tipler, güzel halleri de şebek halleri de. Ben baya seviyorum ama karater açma korkum mu ne var, açamadım bi türlü. Ama bak tipler şu; beğenmeye de bilirsin yalnızca öneri benimki. Yardım için buradayım! Evet, Prim'in yazış tarzına özendim bi an. asdf
    Østberg. 3208565561
1:

2:

Yuri'yi sevmedim ama Cole yakışıklıymış. Gideri var yani. Kullanabiliriiiim Happy Teşekkür ederim!
Gry H. Østberg

Gry H. Østberg

Özel
Rp Puanı:

Østberg. Empty
MesajKonu: Geri: Østberg.   Østberg. Icon_minitimeCuma Mayıs 17, 2013 5:06 am

Ene hatunlar halletmiş.
    Yazış tarzım köpeğin olsun, Beeeeth.
    Köbrağ, Cole. kdlsajlf.
Galatea Cynnton

Galatea Cynnton

Özel
Rp Puanı:

Østberg. Empty
MesajKonu: Geri: Østberg.   Østberg. Icon_minitimeCuma Mayıs 17, 2013 5:11 am

Eveet yavuklum olacak hatun da Cole dediğine göre ben gidip isim değiş--
İsmim ne ki benim? Dur onu da düşüneyim sonra da gidip karakter açayım. Happy Tavsiye alınır.
Jack Stepanoviç Karenin
Jack Stepanoviç Karenin

Lakap : Hermione, Jackie, Panas, Ash, Aleksey (Herkesin ona seslenişi farklı ama o Jack'i tercih eder. Tabi, Aleksey hariç. O lakabı seviyor çünkü o Natalia'dan.)

Özel
Rp Puanı:

Østberg. Empty
MesajKonu: Geri: Østberg.   Østberg. Icon_minitimeCuma Mayıs 17, 2013 5:13 am

Østberg. Tumblr_m64rxydVL21rrs8fy
Østberg. Tumblr_m5sgs6ntiq1rrs8fy

Cole'la Gry'i buldum!
Cole'ı alırsan ben sana Fun'ın solistini (Nate Bilmemne) akraba olarak açabilirm, acayip benziyorlar. Dur onu da bulucam asdf

Østberg. Tumblr_mfwmxa1K1b1rb7hr9o2_500

Ama sen bilirsin. Østberg. 1465605691 *baskı yapmış gibi hissedip yapmamış gibi ayrılmak sdfgh*
Galatea Cynnton

Galatea Cynnton

Özel
Rp Puanı:

Østberg. Empty
MesajKonu: Geri: Østberg.   Østberg. Icon_minitimeCuma Mayıs 17, 2013 5:21 am

AÇ ULAN! VARIM! BEN COLE'LA YARDIRAYIM SEN DE NATE'LE!! HELL YEEEEAAAH!! (koptum gidiyorum, toparlanayım)

Öhöm akraba istiyorum diyen oldu mu?
Abi isterem! Happy
Soyad bulun lütfen Bayan RP karakteri açmada çok yetenekli Beth.
Gry H. Østberg

Gry H. Østberg

Özel
Rp Puanı:

Østberg. Empty
MesajKonu: Geri: Østberg.   Østberg. Icon_minitimeCuma Mayıs 17, 2013 5:27 am

Nate Ruess o bi' kere. Ve çok seksi.
    İngiliz, Fransız, Rus... Söyle bacım bulayım.
Jack Stepanoviç Karenin
Jack Stepanoviç Karenin

Özel
Rp Puanı:

Østberg. Empty
MesajKonu: Geri: Østberg.   Østberg. Icon_minitimeCuma Mayıs 17, 2013 5:33 am

AHAHA HİÇ BÖYLE BİR UNVANIM OLMAMIŞTI BAYAN ŞUAN BENİ GÜLÜMSETEREK RP KARAKTERİ AÇTIRTAN CUBE Happy Bence isimler böyle kalsın Cole ile Nate yeterince cool bence kasmayalım *ben kısa isimleri baya seviyorum ._. örn; ans cek bet* Soyadımız... Böyle havalı bi aile olak. KIZIN RP İLANI BÖLÜMÜNÜ KATLEDİYORUZ. PM'den konuşabiliriz?
    __

Yep! Sadece Ruess gelmedi bir an aklıma.
Drake Arquette

Drake Arquette

Rp Sevgilisi : Bütün kızlar.

Özel
Rp Puanı:
Østberg. Left_bar_bleue95/100Østberg. Empty_bar_bleue  (95/100)

Østberg. Empty
MesajKonu: Geri: Østberg.   Østberg. Icon_minitimeCuma Mayıs 17, 2013 5:46 am

Enee Rav.
Şimdi sen dedin zekası dillere destan değil, Ares sana ders verebilir. Şahsen adam über zeka. Çok zeki. Ayrıca seni pek sever. ALLAHIM ÇOK ŞEKERSİN SEEN. *hepbeyazsaçlıbikarakterimolsunistedim*

Leonie ile derslerde birkaç kez eşleşmiş olabilirsiniz. Leonie çok duygusuz, onun kabuğunu kıracak olan hatunu bulamadım -selinasdriddediamakonuşmadıkdaha-

"Sokak dilini kullanmayı sever. Küfretmez ama argo konuşur. Sigaradan nefret eder, yanında içenlere çok kızar. Astım hastasıdır çünkü."

Buradan yola çıkarak Shane seni sever. Hatta sen ona sigarayı bıraktırmaya bile çalışabilirsin. -hoşoimkansız- Zaten Hans'la da arkadaşsınız. İki tek atarsınız akşamları. fdkhjhk

Silvian bence garipser seni. *-* Yani ilk gördüğünde tepki "bu ne lan" diye. Ama gözü alışınca pek umurunda olmazsın onun. Tanıdık birisi olursun sadece Happy

Drake ise; gelip hastalığın hakkında falan konuşur. İlgisini çeker gibime geliyo. -dahayenikarakterkurguyuoturtmadım- Ama o kadarla kalır. Arada beraber yemek yersiniz. Güzel arkadaşlık dfkhjkfd
Allison Pritchard

Allison Pritchard

Lakap : Lisa
Rp Sevgilisi : Nope, she's not a whore at all

Özel
Rp Puanı:

Østberg. Empty
MesajKonu: Geri: Østberg.   Østberg. Icon_minitimeCuma Mayıs 17, 2013 9:52 pm

YURI THE SEXIEST.
Crina ile çok çok çok en yakın arkadaş olabilirsiniz, izin veriyorum çok değerli Østberg!
Crina Vaduva

Crina Vaduva

Lakap : Rina
Rp Sevgilisi : Hrafn

Özel
Rp Puanı:

Østberg. Empty
MesajKonu: Geri: Østberg.   Østberg. Icon_minitimeCuma Mayıs 17, 2013 10:18 pm

O CRINA BU CRINA.
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Lakap : Persephone ama peri kızı da var. Aşkım diyebiliyor sadece.
Rp Sevgilisi : LC'ye çok aşık lakin kavuşamıyor.

Özel
Rp Puanı:

Østberg. Empty
MesajKonu: Geri: Østberg.   Østberg. Icon_minitimePaz Haz. 02, 2013 3:48 am

Mariléne'nin kankisiii.

Østberg.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gry H. Østberg | Seçmen Şapka.