Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

McCourt.

+13
Kennedy Bartoloměj
Euterpe Châtillon
Amethyst Irvitzton
Ruth Blanchfield
Hans Finn Landers
Florence G. Silver
Seoirse Châtillon
Elizabeth Dunham
Floja Feodora
Drake Arquette
Theodore Belcher
Daenerys K. F. Landers
Benedict Fielding
17 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Henry McCourt
Sihrin Uygunsuz Kullanımı Bk.
Henry McCourt

Lakap : Don't wear me out.
Rp Sevgilisi : I'm a free bitch.

Özel
Rp Puanı:
McCourt. Left_bar_bleue97/100McCourt. Empty_bar_bleue  (97/100)

McCourt. Empty
MesajKonu: McCourt.   McCourt. Icon_minitimePaz Mayıs 19, 2013 3:40 am

Uzun zamandır Henry'i hep gördünüzve belki ilanlarınızda kurgulaştınız ama onu ne kadar tanıyorsunuz? Bu güne kadar Henry ile RP yazdım, RP'lerimde söz ettim ve genel olarak en sevdiklerim listesinde tuttum ancak birkaç dakika önce fark ettim ki Henry'e bir ilan bile açmamışım. Şuan tam olarak bunun için buradayım, herkesi yürekten kabul etme ve başlığı giflerle donatma isteğimi bastıramıyorum; bastıramayacağım.

McCourt. Tumblr_mhuxqcyXPq1s4677co1_500

Henry McCourt. Safkan. Yirmi yedi veya yirmi sekiz yaşında. Sihrin Uygunsuz Kullanımı Bakanı ki işini oldukça ciddiye alan tiplerdendir. Bunu tahmin bile edemezsiniz. Hesaplamalarıma göre Kennedy Bartolomej'den üç, Anna Mini Malfoy'dansa beş yaş büyük. Ve Hogwarts'ın yeni düzenine yürekden küfrediyor. McGonagall'ın ölümünden sonra ergen yaşlardaki bir Malfoy ve bir Potter'ın okul yönetebileceğine inancı neredeyse sıfır ve bunun Karanlık Lady denen kadının sağladığı bir olay olduğunu anlamaması için hiçbir neden yok. Karanlık tarafta olabilirdi, eğer Karanlık Lady'e saygı duysaydı. O kadını da kararlarını da saçma buluyor, kadın Şeytan'la evlenip Büyücü Dünyasını Xealsia'lardan koruyabileceğini öne sürdüğünde yalnızca gözlerini devirmiştir. Ancak onun hangi tarafta olduğunu tamamen bilemezsiniz, çevresindeki insanlar için karanlıktır. Bazıları sadece anlamaz ancak soramaz da. Kimseye güvenmez Henry, kendisinden başka. Aslına bakarsanız, sırtını bir Lady'e yaslayıp güvendeymiş gibi hissetmektense daima orada olup nabız ölçüp işine geleni yapacaktır ve asla bunu yaparken lafını esirgemeyecektir.

McCourt. Tumblr_mlbcraHmEt1s4y5ixo1_500

Ailesi gerçekten önemsediği yegane şeydir ki bu adamın akrabası olsanız bunu anlardınız. Jack Stepanoviç onun en sevdiği erkek kuzenidir. Çünkü başka erkek kuzeni yoktur, ancak tabi ki de bu tek neden değil. Birçok halası vardır ve yanlarına gittiğinden hala ona küçük çocuk muamelesi yapmaktan çekinmeyen halalardır bunlar. Henry onları sever, kendi akrabalarına olduğu gibi yaşlı insanlara genel bir saygısı vardır. Kendi çekirdek ailesi öldükten sonra Londra'daki McCourt Köşkü tamamen kendisine kalmıştır ve orada Pweticer adlı ev-cini -ki Jack Pweticer'ın Henry'e aşık olduğunu düşünüyor- ile beraber yaşamaktadır. Bazen Jack onda kalır. McCourt ailesi bina veya kan -muggle, kofti vs.- ayrımı yapmayan samimi bir ailedir ve genel olarak bireyleri Gryffindor veya Hufflepuff çıkmaktayken arada Ravenclaw da görülür ancak Henry son yüzyıldır Slytherin'e seçilen ilk McCourt sayılabilir. Bu ailesi için hiçbir sakınca içermemiştir onlara göre binalar yalnızca kişinin belirgin özelliklerini vurgular, her ne olursa olsun onu seveceklerdir ve önemli olan ailedir. Henry de böyle büyümüştür, sizden, edecekse, binanızdan dolayı değil beğenmediği özelliklerinizden dolayı nefret edecektir. Ondan nefret etmek size daima kolay gelecektir ancak severseniz vazgeçemezsiniz. McCourt Ailesi genel olarak irlanda, isviçre ve ingiltere yoğunlukludur ancak farklı evlilikler sonucu aileye farklı ülkelerden bireylerde girmemiş değildir. Henry'nin annesi Jack'in babası Stepan Karenin'in büyük kız kardeşi Tasya Karenina'dır. Ama Henry genel olarak McCourt'dır ve Rus'dansa İrlanda'lı bir birey gibidir.

McCourt. Tumblr_inline_mhp77jykMW1qz4rgp

Evinde bir oda yalnızca müziğe adanmıştır, belki de iki oda. Jack'e gitar çalmayı öğreten odur. Müzik onun sinir sistemi gibi bir şeydir veya soluduğu hava kadar değerlidir. Bazen müziğin insanlardan daha yararlı olduğuna inanır. Aşka gelince, pek inanmaz, genel olarak hayatını tek başına tamamlayacağına inanır. Daha önce bir kez nişanlanmıştır ancak birkaç ay sonra nişan atılmıştır. Ki nişanladığı kişi de Elizabeth Dunham'dı. Tabi bu oldukça zaman önceydi. Çapkın denilebilecek bir karakter. Kadınlarla yatar. Daha önceleri yalnızca nasıl bir his olduğunu merak ettiği için erkeklerle de birlikte olmuştur. Ancak bu insanlar arasında inanılma olasılığı olmayan bir söylenti gibidir. Ve bunu ona sorarsanız istediğiniz cevaptan oldukça uzak şeyler duyabilirsiniz. Hiç oturup aşık olduğu bir kadına rastlamamış olsa da önemsediği kadınlar olmuştur. Son olarak, alcohols, cigarettes, drags and tattoos, yep he's got these ones too btw he loves the word "fucking"

En son Henry McCourt tarafından Paz Mayıs 19, 2013 9:12 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi (Sebep : amerika'nın oyununa kuklalık yapıyorum sebep bu)
Henry McCourt
Henry McCourt

Özel
Rp Puanı:

McCourt. Empty
MesajKonu: Geri: McCourt.   McCourt. Icon_minitimePaz Mayıs 19, 2013 3:41 am

McCourt. Tumblr_ml3mpjGumE1s4y5ixo1_500

KURGULAR

XXdaha önce size başvurmuş amaunutmuş olabilirim ._.

XXuzak yakın akraba kurgusu candır.

XXve partner arıyorum sanırım ben. evi var süpürgesi var işi var.

XXdost da arıyorum.

XXCOME AS YOU ARE V.V
Benedict Fielding

Benedict Fielding

Lakap : Ben
Rp Sevgilisi : somebody that i used to believe.

McCourt. Empty
MesajKonu: Geri: McCourt.   McCourt. Icon_minitimePaz Mayıs 19, 2013 8:48 am

Kurgu kısmında piano çalışı.......... Astird'in ilanı, oh yea. Astrid seni yer, kuzencağzı. <3
    Ayrıca Anna 24 yaşında böylece 3 yaş var aralarında, o kadar çok yaş yok.
    Yep.

Anna hates you. But Sheridan loves you. Hogwarts yıllarında tanıştınız, hatun veela ve zeki yani anında Henry'nin aklını başından alır. asdfg Çıktınız birkaç ay iyi eğlendiniz sonra eğlence > aşk oldu, dediniz ki bence biz panpa panpa takılalım.

Ian ve Jeremy Slytherin mezunu ve seninle yaşıtlar. Anna'nın bffleri ama erkek olarak brosun sen. Seni de severler, zamanında çok eğlendiniz. Sürekli buluşup bir şeyler içersiniz. Jeremy'nin Mia muhabbetinden sonra Audrey'e dönmesine memnunsun çünkü sen Malfoyları sevmezsin! sfsghj

Oh yes, öğrencilerle aklıma hiçbir şey gelmedi.
    Nox.

{Alyssha hates you, too.}
    {Natalia Jack'in bakirliğini senin yatağında bozdu. asjsf Dirty girl. Ama seni sever.}
Henry McCourt
Henry McCourt

Özel
Rp Puanı:

McCourt. Empty
MesajKonu: Geri: McCourt.   McCourt. Icon_minitimePaz Mayıs 19, 2013 9:30 am

Aynen zaten onu düşünüp koydum piyanoyu <3 Henry de onu yer ^^

Ah, please, I hate Anna more. Razz

Oha Sheridan'la kurgu çok hoş oldu, hiç umutlu değildim neşeli kurgulardan, sevindim.

Jeremy ile Ian'dan bir yıl büyük bu.. Yani büyük olmalı diye hatırlıyorum, hatta iki yıl. Çünkü Henry > Kennedy > Jeremy, Ian > Jaquelyne*cant write*, Audrey > Anna, Sheridan ve aynen Jeremy'nin doğru yolu buluşuna gerçekten seviniyor! SDF Ve arada buluşulmalı evet, Henry Quidditch'i pek önemsiyor sayılmaz ancak her hangi bir mekanda Gelecek Gazetesinin Quidditch sayfasını okurup Ian hakkında atıp tutan adamlar görmüştür ve eğlencesine onlara yaklaşıp, Ian hakkında iddaa'ya girmiştir ve parasını çekinmeden yatırmıştır. *çünkü biliyorsun biz parayı sıçıyoruz* Ayrıca, Ian'ın onu hayal kırıklığına uğratmayacağına emindir. Öyle bir şeyler işte yazamadım :E

Ah, but I love Economic-Malfoy! -.- Henry Jack'in bir süre sonra Alyssha ile iyi geçinmesini bile onaylamayabilir ayrıca Xavier itinden de hoşlanmayacaktır; Jack'i o gölden çıkaran Henry'iydi!!

Natalia... :awkwardhappysmilehere: :bedwillneverbeaproblem: Benim küçük kuzenim sonunda büyüyor demek. What a Face

OH HEY HEY Sen partner açmayı hala düşünüyor musun? :kafasağayatar+meraklıbakışlar:
Daenerys K. F. Landers

Daenerys K. F. Landers

Lakap : Danny.
Rp Sevgilisi : Hansacle.

McCourt. Empty
MesajKonu: Geri: McCourt.   McCourt. Icon_minitimePaz Mayıs 19, 2013 9:34 am

Xavier da seni sevmez, iyi dedin. asdf Krystelle seni merak eder Jack'ten o kadar duymuştur ki. Hatta o parti olduğu gün sen eve gelince üzerine kapaklanır ve muhabbet eder. Astrid de aranızda katılır, oh mis. İki hatun bildiğin başının etini yer ama çok da eğlenirsin. What a Face

Jeremy 28, Ian 27 yaşındaymış panpa. Kurguları öyle diyor. Demek ki Kennedy onlardan büyük değil. Oy yaşasın Kennedy panpamız da onlarla aynı dönem de okumuş. <3
Henry McCourt
Henry McCourt

Özel
Rp Puanı:

McCourt. Empty
MesajKonu: Geri: McCourt.   McCourt. Icon_minitimePaz Mayıs 19, 2013 9:44 am

ahahaha aynen bunu sevdim. Biraz başımın eti yenecek ama yine de sevdim. Henry Bartolomejleri sever, xtelle'ı Kennedy'den duymuştur zaten, onun içinde hoş olur Happy

Ya ben bi ara deftere hepsini yazmıştım yaş olaylarının. O.O da fuq kaybolan defter yaprakları.
    O zaman Jeremy Ian yaşıt. Kennedy Henry yaşıt. Bunlar eski Sly grubu. wuhu!

Yalnız cidden Henry'nin gözünden Daenerys güzel görünüyor. Shocked
Theodore Belcher

Theodore Belcher

Lakap : Theo -just my friends.
Rp Sevgilisi : Talipleri bekliyoruz. Karen Gillan gelse bi tane pek güzel olur hanisi.

Özel
Rp Puanı:
McCourt. Left_bar_bleue95/100McCourt. Empty_bar_bleue  (95/100)

McCourt. Empty
MesajKonu: Geri: McCourt.   McCourt. Icon_minitimePaz Mayıs 19, 2013 9:56 am

Şimdi bu bakancığımız işine göre taraf seçen birisi. Yerine göre karanlık, yerine göre aydınlık olabiliyor. Onun dışında oldukça eğlenceli, deli dolu, emekli olunca arıcılığa falan başlamayı düşünüyor.

Onun kardeşi ve Sheridan'ın küçüklük arkadaşı Blake Belcher var. Adam tam bir piç. Kadınlarla yatmak için doğmuş sanki. Milites Solis'te bu arada. Ama işinden çok abisinin getir götür işlerini yapıyor garibim.

Ruki var, onlan kurgu isten mi? dfkjgkdfhjkfd Ölüm Yiyen gerçi, ama bir kaç kez dinlemeye gitmiş olabilirsin. Adam müzisyen de. klhjlj

Başka karakterde istersen damlarıms. k5k5
Henry McCourt
Henry McCourt

Özel
Rp Puanı:

McCourt. Empty
MesajKonu: Geri: McCourt.   McCourt. Icon_minitimePaz Mayıs 19, 2013 10:26 am

Evet, sihir bakanı bakanlıktan arasının iyi olduğu yegane kişilerden biri olabilir yani en azından saygıyla davranır.

Eğer Sheridan seviyorsa ben de severim. Hem Milites Solis Henry için önemli, Lady'e güvenmektense oraya daha çok güveniyor. Yani bir nevi iş arkadaşı gibi de olurlar. ^^

Hımm Ruki, Tatlı Ruki. Henry ölümyiyenlerin bulunduğu çoğu ortam da bulunmuştur, Ruki'yi tanıyordur ancak yeteri kadar değil.

Senin yetişkin bayan karakterlerini düşündüm ve aklıma yalnızca vampir olan geldi. Ama tam adını hatırlayamadım o.o Onunla yıldızları bir türlü barışmasın, sürekli atışsınlar falan. Sonuç olarak vampirler de büyücü dünyasında dolanabiliyor istediklerinde HP dünyasında. (?) Olmadı araları kız vampir olmadan önce bile böyle olsun. Nefret etmek değil ama daimi bir atışma durumu Happy
Drake Arquette

Drake Arquette

Rp Sevgilisi : Bütün kızlar.

Özel
Rp Puanı:
McCourt. Left_bar_bleue95/100McCourt. Empty_bar_bleue  (95/100)

McCourt. Empty
MesajKonu: Geri: McCourt.   McCourt. Icon_minitimePaz Mayıs 19, 2013 10:28 am

Elysia Anton var. Ophelia Anton'ın kardeşi. Happy Onunla atışabilirsin Happy
Diğerleri de uygundur efem.
Henry McCourt
Henry McCourt

Özel
Rp Puanı:

McCourt. Empty
MesajKonu: Geri: McCourt.   McCourt. Icon_minitimePaz Mayıs 19, 2013 10:31 am

Oğ yay! Bi ara topluca eklerim o zamn <3 Happy
Floja Feodora

Floja Feodora

Lakap : badwolf

Özel
Rp Puanı:
McCourt. Left_bar_bleue96/100McCourt. Empty_bar_bleue  (96/100)

McCourt. Empty
MesajKonu: Geri: McCourt.   McCourt. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 22, 2013 7:08 am

Seoirse, beyaz, kadın, 27, Fransız, Fransa'da Bakanlık Ajanı. Hogwarts Ravenclaw mezunu. Okuldayken yakın arkadaş falan olabilirler ve mezun olduktan sonra da, arkadaş ilişkileri devam etmiş olabilir. Samimi olsun bence bunlar çünkü adamın tipi fena kopuk. sdfghjj. Neyse işte. Hatta okul zamanlarından kalma bi kurgu bile kopartırım ben bi yerlerden. Olur dersen detayları konuşmak için PM gelirim.
Henry McCourt
Henry McCourt

Özel
Rp Puanı:

McCourt. Empty
MesajKonu: Geri: McCourt.   McCourt. Icon_minitimePerş. Mayıs 23, 2013 1:24 am

Henry biraz kopuk bir tip ama sevimlidense aksi sayılabilecek biri, o nedenle ilanı açarken bu kadar seveni olacağını sanmıyordum çünkü biraz bencil de bi herif sayılır. ._.
O nedenle kam hiya Evil or Very Mad
Bence geçmişe dayalı bir kurgu olabilir! Bu ikisi Hogwarts'dayken çıkmışlardır hatta uzun denilebilecek bir süre. Piçlik olmaksızın birbirlerinin elini tutup ulu orta öpüştükleri bir dönem ._. Ardından bir sabah yalnızca sıkıldığı için Henry ayrılmak ister ancak yüzsüzdür de. Ayrıldıktan sonra bile düşman moduna bağlayamayacağınız kadar. Seoirse bunu tersler Fransa'ya geldiklerinde yüz vermez hiç ve hatta orada değilmiş gibi konuşur, hep diğerleriyle muhatap olmaya çalışır bariz bir şekilde ancak Henry onu rahatsız edip durur. Sürekli alttan laf sokarlar ve Henry bıyık altından sırıtırken alttan alttan gıcık olurlar karşılıklı. k5k5 diyorum ki, Fransa'ya kadar gelmiş. Tekrar görüşmeden gitmemeliyiz. <3
Floja Feodora

Floja Feodora

Lakap : badwolf

Özel
Rp Puanı:

McCourt. Empty
MesajKonu: Geri: McCourt.   McCourt. Icon_minitimePerş. Mayıs 23, 2013 1:36 am

Tamam o zaman, geçmişin kurgusu öyle olsun. sdfghj. Bakanlıktaki toplantıdann sonra ikimiz ayrı bi yerde rp yaparız heheh
Elizabeth Dunham

Elizabeth Dunham

Lakap : Beth, Liz
Rp Sevgilisi : JASON.

Özel
Rp Puanı:

McCourt. Empty
MesajKonu: Geri: McCourt.   McCourt. Icon_minitimePerş. Mayıs 23, 2013 1:51 am

Yep, çok hoş olur k5

:tamam henry'nin eski nişanlısı olarak bunu elizabeth'den yazmam pek hoş olmadı ama olsun yine de k5 szxdcf:
https://facebook.com/ssbdd
Seoirse Châtillon

Seoirse Châtillon

Özel
Rp Puanı:

McCourt. Empty
MesajKonu: Geri: McCourt.   McCourt. Icon_minitimePerş. Mayıs 23, 2013 1:54 am

Hahaha olsun önemli değil. Müsait olduğun bir zaman söyle, rp falan yazalım istersen Fransa'da falan.
Florence G. Silver

Florence G. Silver

Lakap : Gracey

Özel
Rp Puanı:

McCourt. Empty
MesajKonu: Geri: McCourt.   McCourt. Icon_minitimePerş. Mayıs 23, 2013 2:04 am

ALLISON İLE ARALARINI BELİRLEMEMİZ LAZIM.
Sonra sonra benim Ruth ile bir kurgu bulabiliriz mesela.
Hans Finn Landers
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Hans Finn Landers

Lakap : HANSEY!
Rp Sevgilisi : Daenerys K. F. Landers; BETTER THAN YOURS.

Özel
Rp Puanı:

McCourt. Empty
MesajKonu: Geri: McCourt.   McCourt. Icon_minitimePerş. Mayıs 23, 2013 2:16 am

Henry Allison'ın kaçıp İngiltere'ye döndüğünü ve Stepan'ın Jack'i annesinden uzak tutmak için Allison'ın Jack ile iletişimini engellediğini biliyor.

Ancak Henry Stepan'ın tarafında, bunca zaman Allison ona güvenip iyi bir akraba olarak bellemişti, ancak Henry Allison'ı yüzüstü bıraktı.

__

Ruth kim? *-*

EDIT: Aynen, uygun zamanda yazmalıyız seorsei ile *-*
Ruth Blanchfield

Ruth Blanchfield

Özel
Rp Puanı:

McCourt. Empty
MesajKonu: Geri: McCourt.   McCourt. Icon_minitimePerş. Mayıs 23, 2013 2:29 am

Aha Ruth. Bi' de sohbeti çek et gülümsün.
Henry McCourt
Henry McCourt

Özel
Rp Puanı:

McCourt. Empty
MesajKonu: Geri: McCourt.   McCourt. Icon_minitimePerş. Mayıs 23, 2013 2:47 am

McCourt. Tumblr_inline_mhp6o0XI2E1qz4rgp
Domuz kafası sahibi ha. k5k5
Elbet ki kurgumuz vardır.
Amethyst Irvitzton

Amethyst Irvitzton

Lakap : Amy.
Rp Sevgilisi : Öyle biri mi varmış, hiç duymadım.

McCourt. Empty
MesajKonu: Geri: McCourt.   McCourt. Icon_minitimePerş. Mayıs 23, 2013 9:51 pm

Sen Vasileos'un küçük kardeşi ile aşk yaşamışsın. Vasileos napsın seni gardaş?
Henry McCourt
Henry McCourt

Özel
Rp Puanı:

McCourt. Empty
MesajKonu: Geri: McCourt.   McCourt. Icon_minitimeCuma Mayıs 24, 2013 2:44 am

Vasileos benim nasıl bir adam olduğumu en başından beri biliyordu hatta Hogwarts yıllarında kız kardeşiyle uzun süreli beraberliğimiz ardından oldukça şaşırmış ancak bundan memnun kalmıştır ancak kızla yok yere ayrıldıktan sonra kız kardeşi üzgünken Seoirse'yin yanına gidip demiştir ki "Ah, baby, fuck it. Okay? There is no fucking reason to make yourself sad for Henry. He is an asshole, you know."

Yani şuan pek yakın değillerdir, hatta Seoirse'yin tekrar yakınlaştığını duyunca "what the hell" diye bağırabilir.

yup. ^^
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Lakap : Persephone ama peri kızı da var. Aşkım diyebiliyor sadece.
Rp Sevgilisi : LC'ye çok aşık lakin kavuşamıyor.

Özel
Rp Puanı:
McCourt. Left_bar_bleue100/100McCourt. Empty_bar_bleue  (100/100)

McCourt. Empty
MesajKonu: Geri: McCourt.   McCourt. Icon_minitimeCuma Mayıs 24, 2013 2:45 am

İhihihihihi çok ciciiiiş.
Kennedy Bartoloměj

Kennedy Bartoloměj

Lakap : Keno
Rp Sevgilisi : Jacqueliyne, hayatımın anlamı, prensesimin annesi ve kalbimin kraliçesi. Karım.

Özel
Rp Puanı:
McCourt. Left_bar_bleue100/100McCourt. Empty_bar_bleue  (100/100)

McCourt. Empty
MesajKonu: Geri: McCourt.   McCourt. Icon_minitimeCuma Mayıs 24, 2013 3:36 am

Euterpe Châtillon demiş ki:
İhihihihihi çok ciciiiiş.
Yep bence de! Bakanlık şeyine yazabilirsin istersen Vasiloisifadşkd'den. -ismin yazılışını unuttum, utanıyorum.- Ben Henry'nin yazdığı yerin sonunu düzenlerim, onun için uyarlarım. <3 PM'den de konuşabiliriz gidişatı. ^^
__

Şimdi şizofrenlik yapmayacağım, yalnızca hazır gelmişken kendi karakterlerimle kurgularımı da not ediyim, unutmadan. ._.

|Audrey - Yatmışlardır kesin. O ikisinden beklerim sanırım.
|Kennedy - He finds this guy okay, they are friend.
|Jack - Best Erkek Kuzen
|Stepan - Dayı
|Elizabeth - Ex Nişanlı.
Aaron - Babasını da sevmiyo bu çocuğun.
|Hans - Küçükken piçlik yaptı buna. Pişman değil. Yine olsa yine yapar.
|Sam - O'Dowd'lar McCourt'ları, McCourt'lar O'Dowd'ları sevmez ama Sam'in annesi, bir McCourt'tu. Kuzen falan değil baya bi uzak, öyle böyle değil. Ama annesi o bebekken öldü. Sam anne tarafını tanımaz pek.
|Lukhasz - Üstteki nedenlerden ötürü ancak büyük olmasından dolayı McCourt'lar Luke'u daha iyi tanır. Severler de. (öldüğünü öğrenince tüm O'Dowd'lar da ölmüş olacağı için Sam'i McCourt'lar sahiplenecek.)

NOXEY.

Kira Ragosina

Kira Ragosina

McCourt. Empty
MesajKonu: Geri: McCourt.   McCourt. Icon_minitimeSalı Tem. 02, 2013 5:28 am

BETÜL KURGU
Henry McCourt
Henry McCourt

Özel
Rp Puanı:

McCourt. Empty
MesajKonu: Geri: McCourt.   McCourt. Icon_minitimeSalı Tem. 02, 2013 10:11 pm

LAZARUS KURGU

*bknz. topu geri atmak*

Nasıl bir karakterdir Kira, onu düşünmek lazım kurgu yazarken. Uyruğu nedir? Henry 'akkında düşünceleri nedir? McCourt. 3929217648

McCourt.
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki