Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Arnette (bu ismi çok seviyoruum)

+2
Carolie Decartius
Arnette Moralesj
6 posters
YazarMesaj
Arnette Moralesj

Arnette Moralesj

Lakap : Arny, Ette

Özel
Rp Puanı:
Arnette (bu ismi çok seviyoruum) Left_bar_bleue85/100Arnette (bu ismi çok seviyoruum) Empty_bar_bleue  (85/100)

Arnette (bu ismi çok seviyoruum) Empty
MesajKonu: Arnette (bu ismi çok seviyoruum)   Arnette (bu ismi çok seviyoruum) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 22, 2013 6:13 am

Ben buraya yazdığımı sanıyordum ki neden cevap yok diye bir girdim yazmamışım upps rendeer
Şimdiiii böyle uzun zamandan beriiii rp yazmamış biri olarak baya bi yazma isteğiyle gelmiş bulunuyorum.
Buralarda yeniyim, 17 yaşındayım (ama 18'e az kaldı hani 12. sınıf böyk), kafa dağıtmanın en güzel yolunun dizi ve film izleyip kendi yarattığım hayali karakterlerimin hayatlarını şekillendirmek olduğuna inanıyorum. (gösteriş yapıyım dedim cümlem bozuk değildir umarım tongue )
Mmm güçlü karakterler yaratmayı seviyorum, çakal da olsunlar (kanım yeşil akıyor benim çaktırmayın).
Arnette şimdilik tek karakterim, yeri geldiğinde yeni karakterler yazamayı tercih ediyorum.
Hazır buralardayken müzik zevkimi de çıtlatıyım, metal her şeydir king
Öyle iştee hani konuşalım ve yazalıııım yazalııııım yazalııııııım I love you

En son Arnette Moralesj tarafından Çarş. Mayıs 22, 2013 8:21 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Carolie Decartius

Carolie Decartius

Lakap : Carly.
Rp Sevgilisi : Cesur, yakışıklı, akıllı, tatlı; biriicik aşkım Maxwell.

Özel
Rp Puanı:
Arnette (bu ismi çok seviyoruum) Left_bar_bleue100/100Arnette (bu ismi çok seviyoruum) Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Arnette (bu ismi çok seviyoruum)   Arnette (bu ismi çok seviyoruum) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 22, 2013 6:40 am

Hoş geldin canııım. Ara vermek çok zor çok çok. Hele de modeline, karakterine ve kurgusuna bağlandığın karakter varsa için içini yiyip bitiriyor. Her neyse umarım güzel kurgular yaparız sende siteye rahat ve kolaylıkla alışırsın. Aramıza tekrardan hoş geldiiin. Happy
Arnette Moralesj

Arnette Moralesj

Özel
Rp Puanı:
Arnette (bu ismi çok seviyoruum) Left_bar_bleue85/100Arnette (bu ismi çok seviyoruum) Empty_bar_bleue  (85/100)

MesajKonu: Geri: Arnette (bu ismi çok seviyoruum)   Arnette (bu ismi çok seviyoruum) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 22, 2013 6:49 am

upps yanlış anlaşıldım, daha önce bu sitede hiç yazmadım, ilk defa geldim buraya Happy başka sitelerde yazdım, öyle bir ara vermişim ki sitelerin biri kapanmış diğerinde de karakterlerimin çoğu silinmiş ahahah Happy
baya yeniyim yani burda, umarım alışabilirim Smile direk sil baştan başladım yani, yeni karakter, yeni site, yeni insanlar, yeni kurgular....
Tişikkirler ^^
Viktor Mikaelsson

Viktor Mikaelsson

Özel
Rp Puanı:
Arnette (bu ismi çok seviyoruum) Left_bar_bleue95/100Arnette (bu ismi çok seviyoruum) Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Arnette (bu ismi çok seviyoruum)   Arnette (bu ismi çok seviyoruum) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 22, 2013 7:59 am

Hoşgeldin, ara vermek nasıldır bilirim. Ama dönmen güzel olmuş. Smile
Arnette Moralesj

Arnette Moralesj

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Arnette (bu ismi çok seviyoruum)   Arnette (bu ismi çok seviyoruum) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 22, 2013 8:24 am

Güzel olucaak, olucaak umarım yanii Happy
Sana da tişikkirler ^^
Elizabeth Dunham

Elizabeth Dunham

Lakap : Beth, Liz
Rp Sevgilisi : JASON.

Özel
Rp Puanı:
Arnette (bu ismi çok seviyoruum) Left_bar_bleue97/100Arnette (bu ismi çok seviyoruum) Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Arnette (bu ismi çok seviyoruum)   Arnette (bu ismi çok seviyoruum) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 22, 2013 9:41 am

Üstte söylenilen çoğu şeye katılıyorum.. Hoş gelmişsin. cat
https://facebook.com/ssbdd
Tinashe Xolani

Tinashe Xolani

Lakap : Tina

Özel
Rp Puanı:
Arnette (bu ismi çok seviyoruum) Left_bar_bleue96/100Arnette (bu ismi çok seviyoruum) Empty_bar_bleue  (96/100)

MesajKonu: Geri: Arnette (bu ismi çok seviyoruum)   Arnette (bu ismi çok seviyoruum) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 22, 2013 9:52 am

Hoş geldin. ^^ Senem bende. Ara vermek nasıldır bilirim. Bir sene boyunca yazmamıştım ve o bir sene çıldırmıştım. Heheeh. Bu arada adını söyledin mi yoksa ben mi atladım yahu.
Arnette Moralesj

Arnette Moralesj

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Arnette (bu ismi çok seviyoruum)   Arnette (bu ismi çok seviyoruum) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 22, 2013 11:03 am

Adımı atlamışım cidden ahahha Happy Adım Eliz'dir efenim ^^
Çıldırmanın eşiğinden dönüp geldim Happy
Tişikkirler ve tişikkirleer ^^
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Lakap : Persephone ama peri kızı da var. Aşkım diyebiliyor sadece.
Rp Sevgilisi : LC'ye çok aşık lakin kavuşamıyor.

Özel
Rp Puanı:
Arnette (bu ismi çok seviyoruum) Left_bar_bleue100/100Arnette (bu ismi çok seviyoruum) Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Arnette (bu ismi çok seviyoruum)   Arnette (bu ismi çok seviyoruum) Icon_minitimePerş. Mayıs 23, 2013 6:40 pm

Adın çok güzeeel *-* diye hayranlığımı belirtmek istedim eheh.
Arnette Moralesj

Arnette Moralesj

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Arnette (bu ismi çok seviyoruum)   Arnette (bu ismi çok seviyoruum) Icon_minitimePerş. Mayıs 23, 2013 11:26 pm

ehehehe tişikkirler ^^ senin de ad hoş tabi vişne falan biraz ekşi ama... adfhkjas Happy

Arnette (bu ismi çok seviyoruum)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Arnette..
» Mmm şey Arnette...