Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

We say "Hi!" to eachother. || Lip

+4
Florence G. Silver
Arnette Moralesj
Isolde Flanagan
Timothy Ridgewell
8 posters
YazarMesaj
Timothy Ridgewell

Timothy Ridgewell

Lakap : Timmy, Tim
Rp Sevgilisi : Merve*

Özel
Rp Puanı:
We say "Hi!" to eachother. || Lip Left_bar_bleue97/100We say "Hi!" to eachother. || Lip Empty_bar_bleue  (97/100)

We say "Hi!" to eachother. || Lip Empty
MesajKonu: We say "Hi!" to eachother. || Lip   We say "Hi!" to eachother. || Lip Icon_minitimePaz Mayıs 26, 2013 4:52 am

Babası doktor, annesi şifacı; yani bir melez ve pek para sıkıntısı çektiği söylenemez. Böyle bir ailenin tek çocuğu olarak Lip’den de beklenen tam olarak b- Ah, hayır durun, bu Lip’in annesiyle babası boşanmadan önce yapmam gereken giriş cümleleriydi. Şimdi ise belki de annesinin durumunu anlatmalıyım. O kelimenin tam anlamıyla sıyırdı. Lip’in annesinin bu halleri hakkında hatırında kalan tek şey ise evdeki tüm nesneleri fırlatıp kafasında tava ile dolaşmaya başlaması, çünkü pek zaman geçmeden annesi St. Mungo’ya taşınmıştır. Annesinin hastalığının asıl nedenini o zamanlar olmasa da sonraları net olarak anlamıştı tabi: babası. Norman, annesinin gidişinin ardından zerre kadar bile üzülmedi, hatta hayatına kaldığı yerden daha hızlı olarak devam ettirdi. Orta yaşlı bir adama göre iyi bir vücudu, çekici gülümsemesi ve ışıldayan gözlerine bakınca hayatı boyunca bir tane bile sorunu olduğunu düşünmezsiniz. Adam muggle'dır. Bir dakika- Lip bir süre önce büyük babasının kofti olduğunu öğrendi, o zaman büyük büyük babası büyücü olduğuna göre Lip safkan sayılabilir mi? Ah, yine karıştırdım, bu düşünce Lip'in büyükannesinin büyükbabasını aldattığını öğrenmeden önceydi. Yani bu durumda babası halen su katılmamış Muggle ve kendisi de annesinden dolayı Melez sayılır, ancak belki de.. Neyse! Neyse, Lip aile ağacı hakkında daha fazla düşünmeyeceğine yemin etmişti, sanırım, dün akşam. Norman bir Muggle olmasına rağmen, büyücüler hakkında her şeyi ziyadesiyle bilir, öyle ki Lip'in annesinden sonra, birlikte olduğu kadınların çoğu büyücüdür. Tuhaf bir çekiciliği vardır adamın, kolay yalan söyler ve içinizi titretecek iyi bir gülümsemesi vardır. Tuhaf bir şekilde belki de Lip görünüş bakımından annesine benzemektedir. Norman oğlunun adaletli yanını anca oğlan Hufflepuff'a seçildiğinde fark edebilecek kadar ilgili bir babadır ve bunu fark ettiğinde Lip yanına gidip şu cümleyi kurmuştur. "Büyücüler ve Mugglelar, evlat, düşünsene, onlar biz sıradan insanların sahip olduğundan çok daha fazlasına sahipler o zaman adalet bunun neresinde? Büyücüler adaletin amına koymuş evlat. Öyleyse onların sahip olduklarını istememdeki sorun nerde?" Ve Lip yalnızca on bir yaşındayken babasının farklı yüzüyle tanışmış oldu. Sonraları, zaman içinde, düşününce babasının tüm özelliklerini birleştirdiğinde onun bir Slytherin olduğunu düşünür. Büyücü veya değil. Lip gayet adil bir şapka olarak düşündüğünde bundan kesinlikle emindir. Ne olursa olsun birbirlerini, yeter artık diye düşündükleri zamanlarda bile, severler zira bundan sonraki hayatındaki tek devamlı yol arkadaşları birbirleridirler.

Lip, gerçek ismi her ne kadar Philip olsa da, Hogwarts'daki Profesörler de dahil olmak üzere herkes ona bu isimle hitap eder. Zaten o da zamanla kendisini Philip olarak düşünemediğini fark eder. Çoğu ortama kolaylıkla ayak uyduran ve çoğu zorluğa rahatça basit çözümler –bazen bu çözümler başını biraz belaya sokabilir/kanun dışı olabilir– sunan bir çocuktur. Bu da onu genel olarak çevresindekiler tarafından zeki olan olarak adlanmasına neden olur. Evet, zekidir bunu inkar edemez, ancak kendisini abartmayı sevmez. Yanı sıra para kaşılığında ödevlerinizi yapıp, yine para karşılığında çok özlü iksirle yerinize geçip sınavlarınıza girebilir. Karşılığını verdiğiniz sürece, evet, bu oldukça adildir; eğer ona adilik yaparsanız da karşılığını bu nedenle çekinmeden verecektir. Doğruyu söylemek gerekirse Lip düşman edinmeyi pek sevmez. Gülmek, gezmek ve eğlenmek; sevdiklerinizle sonsuza dek beraber olmak… Ona mutluluk veren şeyler sizinkilerden farklı sayılmaz. Küçük çocuklarla da arası iyidir. Kızlara gelirsek.. O konuda tuhaf bir şekilde şanslıdır. Kendisini pek yakışıklı bulmaz ancak tuhaf bir çekiciliği vardır ancak pek çapkın sayılmaz, eğer onu severseniz sizi yüz üstü bırakmayacaktır.

We say "Hi!" to eachother. || Lip Tumblr_inline_mjh6msAwzv1rnk2ruxxxxxxxxxxxWe say "Hi!" to eachother. || Lip Tumblr_inline_mjh6ojIxRC1rnk2ru
We say "Hi!" to eachother. || Lip Tumblr_inline_mjh6l3Xsgm1rnk2ru

We say "Hi!" to eachother. || Lip Tumblr_inline_mjh3f13QJb1rnk2ru

We say "Hi!" to eachother. || Lip Tumblr_inline_mjh5mgHV8V1rnk2ru

We say "Hi!" to eachother. || Lip Tumblr_inline_mjh13xWmK21rnk2ru
Timothy Ridgewell

Timothy Ridgewell

Özel
Rp Puanı:
We say "Hi!" to eachother. || Lip Left_bar_bleue97/100We say "Hi!" to eachother. || Lip Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: We say "Hi!" to eachother. || Lip   We say "Hi!" to eachother. || Lip Icon_minitimePaz Mayıs 26, 2013 4:55 am

-İ L İ Ş K İ L E R-

• bina ayrımı yapmaz.

• bir üvey kız kardeş istiyorum slytherinden.
    lip'in babası ile onun annesini şipliyelim ancak bu şipleme sırasında ikimiz de 5. sınıf olalım kısaca, alt katta ebebeyleri yiyişirken lip ile o tanışabilir k5k5 büyük ihtimal babası sonra boşanacak.

• ayrıca gördüğünüz gibi soyadımı henüz oturtamadım bir fikriniz varsa açığım. <3

• HARARETLE BEKLİYORUM dfgh
Isolde Flanagan

Isolde Flanagan

Lakap : Izzy
Rp Sevgilisi : I do Benny night and day

MesajKonu: Geri: We say "Hi!" to eachother. || Lip   We say "Hi!" to eachother. || Lip Icon_minitimePaz Mayıs 26, 2013 5:53 am

Karen ya da Mandy alıp kapına dayanmak vardı......
Timothy Ridgewell

Timothy Ridgewell

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: We say "Hi!" to eachother. || Lip   We say "Hi!" to eachother. || Lip Icon_minitimePaz Mayıs 26, 2013 6:01 am

Şimdi de olan karakterlerinle gel. Gel kurgu yapalım. İki Hufflepuff kızın var senin. Onları da al gel, aslında tüm karakterlerinle bir şeyler üretebiliriz Lip'le. <3
Arnette Moralesj

Arnette Moralesj

Lakap : Arny, Ette

Özel
Rp Puanı:
We say "Hi!" to eachother. || Lip Left_bar_bleue85/100We say "Hi!" to eachother. || Lip Empty_bar_bleue  (85/100)

MesajKonu: Geri: We say "Hi!" to eachother. || Lip   We say "Hi!" to eachother. || Lip Icon_minitimePaz Mayıs 26, 2013 6:05 am

Yazma tarzın çok hoşuma gitti, okurken eğlendim Happy Buralarda yeniyim, rp yazmak için can atıyorum. Karakterim koyu slytherin sayılabilir ancak Lip'in adalet anlayışını sevdim. Garip bir dostluk çıkabilir bence Happy

En son Arnette Moralesj tarafından Paz Mayıs 26, 2013 6:15 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Florence G. Silver

Florence G. Silver

Lakap : Gracey

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: We say "Hi!" to eachother. || Lip   We say "Hi!" to eachother. || Lip Icon_minitimePaz Mayıs 26, 2013 6:08 am

Önce Grace ile geldim madem. Şimdi Grace hanımkızımızın melek görüntüsüne aldanma sen, şeytanın ta kendisi. 4. sınıfa kadar harbi melekti, sonra bozdu.

Ya böyle adalet yancısı, gerçek bir bal arısıydı, ondan sonra keşfetti adalet diye bir şeyin olmadığını, kendini kandırdığını. Hani insanların gerçekten kötü olduklarını anladı. Bunu nasıl anladı, bilmiyorum.

Robin Hoodluğa başladı. Zengin ve gaddardan alıp fakire götürüyor. Şeker suretinden dolayı güveniyor insanlar buna, o da çoğu Slytherinin mücevherini falan alıp satıyor. Vücudu dövmelerle kaplı; ama bunları saklıyor tabi. Arasının iyi olduğu bir abisi vardı, Vincent, artık ondan ve sürekli öğüt vermesinden nefret ediyor.

Genel olarak beyle. Ben diyorum ki italik yazdığım kısım Lip'le alakalı mı olsa acaba? Lip buna sağlamından bir kazık atsa mesela?
Timothy Ridgewell

Timothy Ridgewell

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: We say "Hi!" to eachother. || Lip   We say "Hi!" to eachother. || Lip Icon_minitimePaz Mayıs 26, 2013 7:36 am

@Arnette Yazım tarzım hakkında söylediklerin için çok teşekkür ederim, ben de eğlendim yazarken baya. Aynen, Lip ile hoş bir ilişkileri olmalı! Ancak Üvey-Sly kurgusunu Selin ile konuşduk, başka bir şeyler ayarlayabiliriz. v.v *şuan beynim durdu, tekrar görüşmeliyiz*

@Grace Hogwarts kötü çocuk kaynıyor, Lip'in lakabı masum surat. Yapma bunu ona, ben kötülük yapamam ona. Şu yapsın *salaktan birini gösterip diğer paragrafa geçiyorum.*

Beraber Robin-Hood'luk yapabilirler aslında bir iki kere, oğlanın Shameless hali bu kurguyu gülümseyerek karşılar asdf. *Özel kurguyu konuşmalıyız, ben msn verecektim sana!*

@Jason Jones, diyorum bunun baba tarafı karışık ya acaba Jason onun dayısı amcası falan filanı gibi -yazar burada akraba demek istiyor- olsa ama ikisi de akrabalıklarının pek farkında olmasa. Soyadını Jones yapıyım mı diye sordum. What a Face Lip Jones?
Florence G. Silver

Florence G. Silver

Lakap : Gracey

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: We say "Hi!" to eachother. || Lip   We say "Hi!" to eachother. || Lip Icon_minitimePaz Mayıs 26, 2013 7:41 am

Delilah var lan, Delilah Jones, kardeşi. AY KURGULAR DÖNÜYOR YİNE.

Ve şey, Grace'in hırsızlık yaptığını kimse bilmiyor Fatma'nın karakteri harici.
Timothy Ridgewell

Timothy Ridgewell

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: We say "Hi!" to eachother. || Lip   We say "Hi!" to eachother. || Lip Icon_minitimePaz Mayıs 26, 2013 7:45 am

Delilah la da uzaktan kuzen olurlar o zaman, tabi bunu zamanla öğrenecekler Happy asdf

O zaman idk grace know ._. Ama Grace çok tatlı ._. O zaman, Lip Grace'i çalıştırıyor falan olur bazen? SONRA KONUŞMALIYIZ.
Arnette Moralesj

Arnette Moralesj

Lakap : Arny, Ette

Özel
Rp Puanı:
We say "Hi!" to eachother. || Lip Left_bar_bleue85/100We say "Hi!" to eachother. || Lip Empty_bar_bleue  (85/100)

MesajKonu: Geri: We say "Hi!" to eachother. || Lip   We say "Hi!" to eachother. || Lip Icon_minitimePaz Mayıs 26, 2013 9:57 am

Çabuk yazın ashjdaf Lip ve Selin'in dibine kadar Sly karakterlerinden birinin -biraz okudum da onunkilerden ^^- üvey kardeşliği cidden ilgimi çekti okumak istiyorum ahdhahhd Happy
Ama Lip'le kesinlikle güzel bir dostluk istiyorum belirtiyim ahshdhah sonra konuşuruz pm'den falan ^^
Gianna de Laurentis
Ravenclaw VII. Sınıf Öğrencisi
Ravenclaw VII. Sınıf Öğrencisi
Gianna de Laurentis

Lakap : Gia, Anna ya da boynuzkuyruk diyorlarmış.
Rp Sevgilisi : alexander ama... aması var işte hayırlısı *kim bu alexander? - simon*

MesajKonu: Geri: We say "Hi!" to eachother. || Lip   We say "Hi!" to eachother. || Lip Icon_minitimePaz Mayıs 26, 2013 9:18 pm

LIP! SHAMELESS'DA EN SEVDİĞİM KARAKTER.
Emma Greenwell'i alıp sana takıntılı bir kız yapabilirim.
Timothy Ridgewell

Timothy Ridgewell

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: We say "Hi!" to eachother. || Lip   We say "Hi!" to eachother. || Lip Icon_minitimeSalı Mayıs 28, 2013 1:19 am

AÇ BENCE ÇOK HOŞ OLUR! Happy
Rina Fairbairn

Rina Fairbairn

Rp Sevgilisi : Haha bakire ölecek Rina.

MesajKonu: Geri: We say "Hi!" to eachother. || Lip   We say "Hi!" to eachother. || Lip Icon_minitimeSalı Mayıs 28, 2013 6:43 am

AÇTIIIIM
Timothy Ridgewell

Timothy Ridgewell

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: We say "Hi!" to eachother. || Lip   We say "Hi!" to eachother. || Lip Icon_minitimeSalı Mayıs 28, 2013 10:58 pm

We say "Hi!" to eachother. || Lip Images?q=tbn:ANd9GcQ_xLbrcO6UvTAlVH411qYesoZZHxsBlroDMmbVle1zPnGE2xm8We say "Hi!" to eachother. || Lip Images?q=tbn:ANd9GcTCDaS3f1Jb92jF8QzOm8aW5ZazSpNJcFLImmKya2QOUDWqsR2Jow

OH GOOD. Çok hoş oldu. We say "Hi!" to eachother. || Lip 3929217648 <3
ay vana rayt
Flair Johnson

Flair Johnson

Lakap : Fair koydu biri kim bilmiyorum cidden kim o ben hep crazy derler sanıyordum
Rp Sevgilisi : victor victor malfoy olan :D another love ı sırf benim için yazdı yani victoruma yavşayanı döverim dağılın oğlum

Özel
Rp Puanı:
We say "Hi!" to eachother. || Lip Left_bar_bleue90/100We say "Hi!" to eachother. || Lip Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: We say "Hi!" to eachother. || Lip   We say "Hi!" to eachother. || Lip Icon_minitimeC.tesi Haz. 29, 2013 8:59 am

Biz senle konuştuk, anlaştık ve el sıkıştık bro. We say "Hi!" to eachother. || Lip 2879408250 
Timothy Ridgewell

Timothy Ridgewell

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: We say "Hi!" to eachother. || Lip   We say "Hi!" to eachother. || Lip Icon_minitimeC.tesi Haz. 29, 2013 9:33 am

Unutulmasın burada dursun o zaman. RP okumak isteyenler için cidden bir "spoiler" bu yalnız:
Bi de ilişkiler kısmını düzenleyeyim ben bi ara.
Flair Johnson

Flair Johnson

Lakap : Fair koydu biri kim bilmiyorum cidden kim o ben hep crazy derler sanıyordum
Rp Sevgilisi : victor victor malfoy olan :D another love ı sırf benim için yazdı yani victoruma yavşayanı döverim dağılın oğlum

Özel
Rp Puanı:
We say "Hi!" to eachother. || Lip Left_bar_bleue90/100We say "Hi!" to eachother. || Lip Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: We say "Hi!" to eachother. || Lip   We say "Hi!" to eachother. || Lip Icon_minitimeC.tesi Haz. 29, 2013 9:02 pm

Zaten tamamen bu gif sayesinde aklıma gelmiş bir olay. Betül panpa sen de olayı iyi kurguladın. Aferin bize, çak.
Ice Westwood

MesajKonu: Geri: We say "Hi!" to eachother. || Lip   We say "Hi!" to eachother. || Lip Icon_minitimeÇarş. Tem. 03, 2013 3:13 am

HERE COMES THE KAREN DIDIDIDI

bu seksli:
bu da breakup temalı:
YİNE KURGUYU SANA ATMAYA GELDİM KISACA LOL
*ice out*
Timothy Ridgewell

Timothy Ridgewell

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: We say "Hi!" to eachother. || Lip   We say "Hi!" to eachother. || Lip Icon_minitimePerş. Tem. 04, 2013 9:07 am

Deandra bana takıntılı kız olacak ve bence Shameless mod devam edelim. Lip'in değimiyle Ice ile arkadaş olalım ama o işleri de yapan arkadaşlardan. We say "Hi!" to eachother. || Lip 1631765912

We say "Hi!" to eachother. || Lip
1 sayfadaki 1 sayfası