Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Stan. || the wolf who lives in darkness.

+9
Erica Mae Blewitt
Brendan O'Doyle
Summer S. Archangel
Aphrodis Audrey Phyllis
Winter W. Archangel
Chanel McCracken
Gianna de Laurentis
Flair Johnson
Hector Stanton
13 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Hector Stanton

Hector Stanton

Lakap : Stan.
Rp Sevgilisi : Chanel.

Stan. || the wolf who lives in darkness. Empty
MesajKonu: Stan. || the wolf who lives in darkness.   Stan. || the wolf who lives in darkness. Icon_minitimePerş. Haz. 13, 2013 9:43 pm

Stan. || the wolf who lives in darkness. Tumblr_mobagc8voy1qgik8so2_250 Stan. || the wolf who lives in darkness. Tumblr_mobagc8voy1qgik8so3_250
i c a m e  t o w i n  
HECTOR STANTON

İsmi Hector olmasına rağmen kimse onu Hector olarak çağırmaz. Daima Stanton'dır diğer insanlar için, bunu değiştirmek için ne yaparsa yapsın. Soy isminin önemi dedesinden gelmektedir. Dedesi Keegan Stanton, güçlü bir büyücüyken bir kurt adamın saldırısına maruz kalmış, böylece adamın hayatı değişmiştir. Bu onu kötü yönde etkilememiştir halbuki. Adam kurtların gücünü keşfetmiş, damarlarındaki adrenalini asasına tercih etmiştir. Bunun üzerine kendi oğlunu dönüştürmüş, onun da aynı şeyi kendi oğluna yapmasını tembihlemiştir. İşte, Hector'un hikayesi burada başlıyor. Yalnızca altı yaşındayken babası tarafından dönüştürüldü. O kadar çok hırpalanmıştı ki, yaşaması tamamen şans eseriydi. O kurt güçlerini benimserken, annesi; babasıyla dedesinin yaptıklarını kaldıramayarak onları öldürttü ancak kavga esnasında kendisi de öldü. Böylece daha genç bir kurtken, kendi başına yaşamayı öğrenmek zorunda kaldı Hector.* (kurgu vol1)

İlk zamanlar Stanton olarak anılmak onu deli ederdi "Benim ismim Hector, Stanton değil," cümlesini ondan fazlasıyla duyardınız. Şimdi ise o; Stan. Ne fazlası ne eksiği. Adam kesinlikle katil olmak için doğmamıştır. Bunun için fazla neşelidir. Fazlasıyla güler, gülüşünün ise diğer insanlara yaptığı etkilerden pekala haberi vardır. Stan, insanların zor günlerinde onları güldürerek onları her şeyin geçeceğine inandıran o kafa adamlardandır. Düşünceli bir insandır, insanların mutlu olması onu da mutlu eder. Kollarını omzunuza atar ve sizi eğlencenin içine çeker. Eğer yapabileceği bir varsa, asla yapmaktan çekinmez. Yoksa da.. İmkanını yaratır.

Altı-yedi yaşlarındayken, ormanın içinde kaybolmuş yalnız bir çocuk olduğundan hırpalanmış bir kurttur Stan. Bunun hakkında fazla konuşmaz ama ara sıra derinlere daldığını fark edebilirsiniz. Küçüklüğünden kalma anılar, asla silemediği şeylerdir. Henüz küçükken aşırı güçlü bir kurt olmadığı için, başka güçlerini geliştirmek zorunda kalmıştır. Harika bir ok atıcıdır, hareket eden şeyler de dahil olmak üzere asla ama asla ıskalamaz. Ayrıca kendi yaşıtlarından daima bilge olmuştur. Eğer kurda dönüşmeseydi, Hogwarts'a gideceğini biliyordu. Ki bu onu hep eğer gitseydi hangi bina olurdu diye düşünmeye iter. Annesinin bir Gryffindor olduğunu düşünürse, bu olası bir ihtimaldi ama bunu asla öğrenemeyecek. Büyücülük hep içinde kalmış, açığa çıkamamış bir yetenektir. Bu yüzden büyücü olan insanları ayrı bir sever. Onların dünyası kendi dünyasından uzaklaştırıyor onu. Sizi saatlerce dinleyebilir, sıkılmaca olmaksızın.

Ergenlik zamanı küçük bir zamparalık dönemi olmuş, uzun sürmemiştir. Birkaç eski sevgili, yüzlerce tek gecelik. Hepsi sadece bir yılda sonlanmıştır. Adam yapısı gereği duygularıyla hareket ettiğinden bunlar onun için fazla gelmiştir. Tabii buna yol açan, bir kızdan başkası değildir. Hector'ın kim olduğu gerçeğini ona bu kişi hatırlatmıştır. (kurgu vol2) Dönüştüğü zaman kontrolünü kaybetmez ayrıca, bunu daha çok küçükken öğrenmiştir. Yedi yaşının sonuna doğru, onu ormanda bulup yanına alan kurt ailesi tarafından. (kurgu vol3) O günden bu güne adamın ailesi olmuştur bu kişiler. Stanton sıradan bir kurt değil kesinlikle. Bunu yeni açılan okuldan davet geldiğinde anladı. Başarılı insanların çağrıldığı okulu saniye düşünmeden kabul etti. Okulunu fazlasıyla büyük bir fırsat olarak görüyor. Tanışma yeteneğini atlamışım! O kadar hızlı kaynaşır ki, siz bile anlamazsınız ne olduğunu ancak bir bakarsınız adam en yakınınız olmuştur. Öyle de canayakın ve sempatiktir.

Stan. || the wolf who lives in darkness. Tumblr_mod741aDoN1qdsztro2_500

kurgu team.
    :: Altı - yedi yaşlarında ormanda yalnız yaşarken tanıştığı bir kurt. Tercihen kendi yaş civarında. İkisi tanışıp arkadaş olacaklar, Hector'ın tek arkadaşı olduğu için o zamanlar, bff de denebilir. Sonra Hector başka birinin yanında yaşamaya başlayınca, bağlarını kesmek zorunda kalacaklar. 
    :: Ehe, onu küçükken keşfeden ve yanına alıp bildiği her şeyi öğreten bir kurt adam. Ailesi de olabilir, fark etmez. Ama o adamı istiyorum, babaaağ asdfg.
    :: Stan'in ergenlik dönemindeki çapkınlığına son verdirtip, onu yola getiren kız. Sevgili olmayacaklar ama onun gibi bir şeyler olacak aralarında o zamanlar. Sonra geçecek tabii aralarındaki ama kız Stan'i kötü yoldan çevirmiş olacak.
    :: Yakın arkadaşlar ve yeni okuldan arkadaşlar. Hepinizle özel kurgu yapalım oh yea.
    :: Bir tane büyücü, Hogwarts öğrencisi, kız. En yakınlarından birisi olacak Stan'in. Stan ona kendi dünyasını gösterir Werewolf Town'a götürürken, kızla birlikte de Hogsmeade'de gezecekler. Birbirlerinin her şeylerini biliyor olacaklar ve sürekli küçük çılgınlıklar yapacaklar. Onun dışında bir tane büyücü, yine Hogwarts'tan ancak erkek. Yasak ormanda gezinirken rast gelecek. Adam bunu öldürmeye çalışacak ama tabii başaramayacak. Sonra orada tanışacaklar derken, bam. Aralarında dostluk başlayacak. 
    :: Eski sevgililer. Tek gecelikler. Sevgili. Eski sevgililer fazla olmasın ama sınır yok tabiisi. Tek gecelikler adamın 18-19 yaşı civarından kalma. Sevgili ise özel kurgu tabiisi. Bu yakışıklıyı sevgilisiz bırakmak günah olur. asdf
    :: BFF. Kurt tercihim tabiisi. Bir tane kız, bir tane erkek mümkünse. Kurgularını buluruz en özelinden. <3
    :: Daha önce öldüresiye dövüşmüş olduğu bir vampir. Birbirlerinin baş düşmanları gibi bir şeyler, en ufak bir fırsatta birbirlerini öldürebilirler. 

Stan. || the wolf who lives in darkness. Tumblr_mc9mx5pK961qb5jjpo8_r1_250Stan. || the wolf who lives in darkness. Tumblr_mc9mx5pK961qb5jjpo2_r3_250
Flair Johnson

Flair Johnson

Lakap : Fair koydu biri kim bilmiyorum cidden kim o ben hep crazy derler sanıyordum
Rp Sevgilisi : victor victor malfoy olan :D another love ı sırf benim için yazdı yani victoruma yavşayanı döverim dağılın oğlum

Özel
Rp Puanı:
Stan. || the wolf who lives in darkness. Left_bar_bleue90/100Stan. || the wolf who lives in darkness. Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Stan. || the wolf who lives in darkness.   Stan. || the wolf who lives in darkness. Icon_minitimePerş. Haz. 13, 2013 10:43 pm

hey Stan'i kötü yoldan çevirmiş kız ben olabilirim. Aramızda bir şeyler olmuştur ama sonrada yakın arkadaşlığa döner.Kimsenin bilmediği bir mekanımız olur hatta. Ara sıra buluşuruz, beraber çılgınlık peşinde koşarız, hatta ben ona muggle dünyasını da gösteririm. Sonra belki bir yerlere tatile gideriz.
Gianna de Laurentis
Ravenclaw VII. Sınıf Öğrencisi
Gianna de Laurentis

Lakap : Gia, Anna ya da boynuzkuyruk diyorlarmış.
Rp Sevgilisi : alexander ama... aması var işte hayırlısı *kim bu alexander? - simon*

MesajKonu: Geri: Stan. || the wolf who lives in darkness.   Stan. || the wolf who lives in darkness. Icon_minitimePerş. Haz. 13, 2013 10:45 pm

Diantha ile aynı okuldalar tek gecelik olur bence Diantha 

Hector Stanton

Hector Stanton

MesajKonu: Geri: Stan. || the wolf who lives in darkness.   Stan. || the wolf who lives in darkness. Icon_minitimePerş. Haz. 13, 2013 10:48 pm

Hahah oh yeah, Flair, high five! What a Face
O zaman Sam'e de kurgu bulmak lazım, Astrid'e de. Uummm. Sen Astrid ile bunu tanıştırırsın zaten, bu da böylece onunla da panpa olur. Siz ikiniz çok konuşur deli edersiniz çocuğu. asdfgh
Uuu olur bebeğim de o kadar karakterin var tek karakterle mi geldin? Seriously? Sad.
Gianna de Laurentis
Gianna de Laurentis

Lakap : Gia, Anna ya da boynuzkuyruk diyorlarmış.
Rp Sevgilisi : alexander ama... aması var işte hayırlısı *kim bu alexander? - simon*

MesajKonu: Geri: Stan. || the wolf who lives in darkness.   Stan. || the wolf who lives in darkness. Icon_minitimePerş. Haz. 13, 2013 10:50 pm

Hahahaha böyle anlarda karakterlerimin adlarını ve kurgularını hatırlamıyorum Selin sjdhfkjdfsd
Ve genelde hepsi öğrenci yani 17 yaşında Hector 21 yaşında nasıl kurgu yapabiliriz ki onlarla.
Ben bi bakayım karakterlerime yine de 
Hector Stanton

Hector Stanton

MesajKonu: Geri: Stan. || the wolf who lives in darkness.   Stan. || the wolf who lives in darkness. Icon_minitimePerş. Haz. 13, 2013 10:54 pm

Hahah bi kere Brendan-Nathan ikilisiyle kurgu bulmalıyız. Ehe ehe.
Amanda'yı da bunun yakın arkadaşlarından yapmayı planlıyorum. Geçen sene tanıştılar, Amanda'yı biliyosun zaten şen şakrak bir şey anında kaynaşmışlardır. Amanda'yla kurgu varsa Gianna ile de buluruz. Razz
Sonracıma, sen yaz kurgu bulalım dediklerini ben bulurum kurgu. Fark etmez öğrenci olmaları. Phoneix ile de olsun kurgu. Hatırladığım kadarıyla o sahil kasabasında büyümüştü böyle ormanlık alan mutlaka vardır. What a Face
Chanel McCracken

Chanel McCracken

MesajKonu: Geri: Stan. || the wolf who lives in darkness.   Stan. || the wolf who lives in darkness. Icon_minitimePerş. Haz. 13, 2013 11:00 pm

Sahil kasabası değil kendilerine ait bir ada sdjfsdkf
Seksi İskoç kızım Chanel'i alıp geldim Selin, Eski sevgili, sevgili ya da şu hogwarts'ta ki arkadaş olabilir
Hector Stanton

Hector Stanton

MesajKonu: Geri: Stan. || the wolf who lives in darkness.   Stan. || the wolf who lives in darkness. Icon_minitimePerş. Haz. 13, 2013 11:02 pm

Uuu yakışırlar he feci şekilde. Bence sevgili yapabiliriz ama çok hoş bir kurgu bulmalıyız. What a Face
Winter W. Archangel

Winter W. Archangel

Lakap : Kissed by Fire

Özel
Rp Puanı:
Stan. || the wolf who lives in darkness. Left_bar_bleue100/100Stan. || the wolf who lives in darkness. Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Stan. || the wolf who lives in darkness.   Stan. || the wolf who lives in darkness. Icon_minitimePerş. Haz. 13, 2013 11:04 pm

"Bir tane büyücü, Hogwarts öğrencisi, kız. En yakınlarından birisi olacak Stan'in. Stan ona kendi dünyasını gösterir Werewolf Town'a götürürken, kızla birlikte de Hogsmeade'de gezecekler. Birbirlerinin her şeylerini biliyor olacaklar ve sürekli küçük çılgınlıklar yapacaklar."
Bu kısım için Pierretta olabilir, hatun meraklıdır böyle farklı türlere falan. Anlayışla da karşılamasını bilir ehe.
Chanel McCracken

Chanel McCracken

MesajKonu: Geri: Stan. || the wolf who lives in darkness.   Stan. || the wolf who lives in darkness. Icon_minitimePerş. Haz. 13, 2013 11:06 pm

Tamam o zaman sevgili yapalım bunları güzelde bir kurgu bulalım sonra rp yazalım.
Flair Johnson

Flair Johnson

Lakap : Fair koydu biri kim bilmiyorum cidden kim o ben hep crazy derler sanıyordum
Rp Sevgilisi : victor victor malfoy olan :D another love ı sırf benim için yazdı yani victoruma yavşayanı döverim dağılın oğlum

Özel
Rp Puanı:
Stan. || the wolf who lives in darkness. Left_bar_bleue90/100Stan. || the wolf who lives in darkness. Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Stan. || the wolf who lives in darkness.   Stan. || the wolf who lives in darkness. Icon_minitimePerş. Haz. 13, 2013 11:25 pm

selin biz senle face de harikalar yarattık ama buraya Sam ile Maisi'nin gelmesi lazım
Hector Stanton

Hector Stanton

MesajKonu: Geri: Stan. || the wolf who lives in darkness.   Stan. || the wolf who lives in darkness. Icon_minitimeCuma Haz. 14, 2013 1:47 am

Ehe Pierretta tamamdır efenim. Winter ile de bir şeyler bulalım bence ama. Happy 
#
Aynen şimdi kurgu bulmak lazım ohoyy sfjasf. Düşünelim o zaman. 
*şu an beyni duran insan*
*aradığınız kişiye şu an ulaşılamıyor bla bla bla*
#
Facebookta düşündüklerimizle bence kurgu bulmada çığır açtık, bize tebrikler. Stan. || the wolf who lives in darkness. 2879408250
Aphrodis Audrey Phyllis

Aphrodis Audrey Phyllis

Özel
Rp Puanı:
Stan. || the wolf who lives in darkness. Left_bar_bleue95/100Stan. || the wolf who lives in darkness. Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Stan. || the wolf who lives in darkness.   Stan. || the wolf who lives in darkness. Icon_minitimeCuma Haz. 14, 2013 5:27 am

Düşündüklerimin hepsi kapıldığına göre yeni bir şeyler düşünüyorum şu satırları yazarken *çok duygusal oldu be* Ehm. Benim Audrey epey sessiz sakin bir insan; ama bir o kadar da meraklı. Yani türleri falan hep kitaplardan okumuştur mesela. Gerçeğiyle karşılaşınca o sessiz sakin insan modundan çıkıp bir anlığına zevzek ve şu 'heyecanlı kız' triplerine girmiş olabilir. Sonra sen belki anlamadan bakınca kızarıp özür dileyerek uzaklaşmıştır hemen yanından. Böyle ilginç bir ilişkiye giriş yaşayabiliriz de sonrası ne olur, tanışırlar mı orasını sana bırakayım :3
Summer S. Archangel

Summer S. Archangel

Lakap : Ice.
Rp Sevgilisi : Superman. My superman is Vincent!

MesajKonu: Geri: Stan. || the wolf who lives in darkness.   Stan. || the wolf who lives in darkness. Icon_minitimeCuma Haz. 14, 2013 8:00 am

Ben derim ki Erica Mae Blewitt ya şu tek geceliklerden olsun ya da yoldan çeviren kız. Ama tek gecelik olsa daha ciciş olur galiba.
Lucétitia'da dost falan olabilir aslında. Yakışıklı arkadaş bulduk mu kurgu yapmadan bırakmayız ahaha Razz
Hector Stanton

Hector Stanton

MesajKonu: Geri: Stan. || the wolf who lives in darkness.   Stan. || the wolf who lives in darkness. Icon_minitimeCuma Haz. 14, 2013 7:52 pm

Haha Stan çok eğlenir öyle tiplerle. Seni bi daha görürse yanına geçer, duvara yaslanır "Evet bugünün aydınlatıcı bilgileri nedir?" diyebilir. Sever yani seni. Sonra orada tanışırlar, kaynaşırlar filan falan. Happy

Erica tek gecelik o zaman, uhh yeah. Nathan beni öldürecek. ( bu durumda kendi kendimi öldüreceğim, çok sexy asdfgh ) Ayy tabii kurt kız bulduğumda da ben kaçırmam. Luce şey olabilir, bunun yanında durduğu ailenin yakın aile dostlarından birinin kızı. Böylece bi yemekte tanışırlar. İlk başta oğluşumuz kıza tutulabilir. Ama hani geçici bir heves tarzında. Birini gördüğünde "ouuv" moduna geçersin ya, o mod. Razz Ondan sonra tanışır, biraz kur yapar derken arkadaş olurlar. Sonra ver elini dost. Happy
Summer S. Archangel

Summer S. Archangel

Lakap : Ice.
Rp Sevgilisi : Superman. My superman is Vincent!

MesajKonu: Geri: Stan. || the wolf who lives in darkness.   Stan. || the wolf who lives in darkness. Icon_minitimeCuma Haz. 14, 2013 9:27 pm

Hell yeas. Çok ciciş oluur. Lakin bu Cynnton ailesinin meşhur kızı pek kabul görmüyor.
En çok şu Erica kurgusuna bayıldım yalnız ahah. Görsün o pis Nathan Razz
Brendan O'Doyle

Brendan O'Doyle

Rp Sevgilisi : Ya aslında bir kız varda, neyse

MesajKonu: Geri: Stan. || the wolf who lives in darkness.   Stan. || the wolf who lives in darkness. Icon_minitimeCuma Haz. 14, 2013 9:50 pm

Bacım pis Nathan falan olmuyor yani dfdhsfgsdjfsf
Lan Hector Erica'yı düzdüğüne göre Nathanla iyi anlaşamıyor olmalılar dimi? O zaman Brendanla da kötüler
Erica Mae Blewitt

Erica Mae Blewitt

Lakap : İngiliz diyorlar ona.
Rp Sevgilisi : Bir Nathan var beni benden alan, vahşi erkekim benim :m

Özel
Rp Puanı:
Stan. || the wolf who lives in darkness. Left_bar_bleue100/100Stan. || the wolf who lives in darkness. Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Stan. || the wolf who lives in darkness.   Stan. || the wolf who lives in darkness. Icon_minitimeCuma Haz. 14, 2013 9:52 pm

Ahaha korumam geldi asdfgh Ay yerim ben bu Brendan'ı.
Hector Stanton

Hector Stanton

MesajKonu: Geri: Stan. || the wolf who lives in darkness.   Stan. || the wolf who lives in darkness. Icon_minitimeC.tesi Haz. 15, 2013 12:34 am

Ehe öhö o zaman ailesel olarak değil de, kendileri tanışsınlar. Birinin zor gününde biri diğerine yardım etmiş olabilir. Ne bileyim ormandalardır birileri peşlerine düşmüştür. İkisi de birbirlerine denk gelmişlerdir orada ve birlikte hareket edip ekip gibi çalışmışlardır, diğerlerinden kurtulmuşlardır. asdfg

Ohh noo Nathan ve Brendan ile arası iyi olmalı. O Nathan'dan öncedir, hatta iki sene önce filandır. Erica ile aynı okuldayız he bi de. Shocked Ben fark etmemiştim o detayı hahah. 
B&N ile arada sırada takılıyordur. Birkaç kez bunların çılgınlıklarına denk gelmiştir. Hadi gel kopalım diye bunu da sürüklemişlerdir. Tabii bu o kadar çatlak değil o yüzden bir iki seferden sonra ekmiştir haha. Ama severler birbirlerini bence.
Erica konusunu da hiç açmaz Stan, Nathan'a karşı. Belki bi gün Brendan öğrenebilir. Happy
Sam O'Dowd

Lakap : Sammy
Rp Sevgilisi : Pizza!

Özel
Rp Puanı:
Stan. || the wolf who lives in darkness. Left_bar_bleue97/100Stan. || the wolf who lives in darkness. Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Stan. || the wolf who lives in darkness.   Stan. || the wolf who lives in darkness. Icon_minitimeSalı Haz. 18, 2013 11:51 am

Lukhasz ilk dönemdeyken cidden Lukhasz'dı ve baya samimi candan bir çocuktu kesin seninle de arkadaş olmaya çalışmıştır. Hatta Sam'i falan tanıştırmıştır bi haftasonu. Ancak ikinci dönem Lukhasz'daki değişikliği sen de fark etmişsindir ancak anlam verememişsindir. Ve şimdi Maisie Sam'i tekrar gösterdiğinde ve Sam olanları anlattığında siz, Lukhasz'ın zaten ikinci dönem boyunca ölü olduğunu bir şekilde anlayacaksınız ve Sam'i sen küçük kardeşin gibi göreceksin? Son RP'den sonra Sam'in abi kurgusuna ihtiyacı olduğunu hissettim. v.v
Katja Jaeger

Katja Jaeger

Lakap : Kendi ismi varken lakaba niye ihtiyaç duysun ki?
Rp Sevgilisi : Belki bir yiğit çıkar?

Özel
Rp Puanı:
Stan. || the wolf who lives in darkness. Left_bar_bleue95/100Stan. || the wolf who lives in darkness. Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Stan. || the wolf who lives in darkness.   Stan. || the wolf who lives in darkness. Icon_minitimeSalı Haz. 25, 2013 4:49 am

Hıım şöyle bir şey düşündüm, 7 yaşında bir aileyle kalmaya başlamışsın ya. Ben o ailenin kızı olabilirim bak. Bu durumda BFF bile olabilirler.
Hector Stanton

Hector Stanton

MesajKonu: Geri: Stan. || the wolf who lives in darkness.   Stan. || the wolf who lives in darkness. Icon_minitimeSalı Haz. 25, 2013 5:03 am

THAT'S MY GIRL. İlk başta Darry buna pis pis bakmış olabilir. Sonuçta tanımadığı birini kardeş diye getiriyorlar. Oy bi de yaşıtlarmış. asdfg Sonra ikisi çok iyi anlaşırlar tabii, süre içinde. What a Face
Katja Jaeger

Katja Jaeger

Lakap : Kendi ismi varken lakaba niye ihtiyaç duysun ki?
Rp Sevgilisi : Belki bir yiğit çıkar?

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Stan. || the wolf who lives in darkness.   Stan. || the wolf who lives in darkness. Icon_minitimeSalı Haz. 25, 2013 5:07 am

TUTTUM BİZİ.
Vincent Silver

Vincent Silver

Lakap : Vince.
Rp Sevgilisi : samır.

MesajKonu: Geri: Stan. || the wolf who lives in darkness.   Stan. || the wolf who lives in darkness. Icon_minitimeSalı Haz. 25, 2013 5:14 am

FECİ ŞEKİLDE TUTTUM HEM DE. <3
Erica Mae Blewitt

Erica Mae Blewitt

Lakap : İngiliz diyorlar ona.
Rp Sevgilisi : Bir Nathan var beni benden alan, vahşi erkekim benim :m

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Stan. || the wolf who lives in darkness.   Stan. || the wolf who lives in darkness. Icon_minitimePaz Haz. 30, 2013 9:00 am

Yeni okuldan arkadaşlar kopkop.

Stan. || the wolf who lives in darkness.
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» § Lucétitia | she's a wolf §