Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

We are not the same. || Constantia & Sierra

+4
Hans Finn Landers
Jack Stepanoviç Karenin
Timothy Ridgewell
Iseult McCourt
8 posters
YazarMesaj
Iseult McCourt

Iseult McCourt

Lakap : Izzy.
Rp Sevgilisi : **

Özel
Rp Puanı:
We are not the same. || Constantia & Sierra Left_bar_bleue95/100We are not the same. || Constantia & Sierra Empty_bar_bleue  (95/100)

We are not the same. || Constantia & Sierra Empty
MesajKonu: We are not the same. || Constantia & Sierra   We are not the same. || Constantia & Sierra Icon_minitimeÇarş. Haz. 26, 2013 4:25 am

We are not the same. || Constantia & Sierra Tax0

C O N S T A N T I A L O R A N Z O

Constantia güce bağımlı bir ailenin iki kız çocuğundan biridir. Safkan ve karanlık olan bu İspanyol ailesi, 17 yıl önce ikiz sahibi oldular. Ancak işler pek yolunda gitmedi. İkizinin kofti zannedilmesi üzerine babaları Diego Lorenzo çocuğunu iki yaşındayken evlatlık olarak bir aileye verdi. Constantia ve ikizinin iki yaşına kadar olan tüm hafızalarını da silmeyi unutmadı. Anneleri Alejandra, bu ayrıma katlanamayarak eşini boşamıştır ve yıllar sonra, Cons 15 yaşındayken evlenmiştir. Bunun üzerine Diego cinnet geçirerek toplu kıyım yapmıştır mugglelar arasında. Ardından, Azkaban'ı boylamıştır.

Aile hayatı tam bir kaos olan Cons, bu sebeple kendisini ailesinden soyutlamış, çevreye açılmıştır. Babasının Azkaban'a düştüğü ilk aylar her şeyi boş verip tam bir alkolik olmuştur ki onu toparlayan üvey kardeşi Lip'tir. Normalde her önüne gelenle yatmayıp, insanları özenle seçen genç kız o üç aylık dönemde kesinlikle yatmadığı erkek bırakmamıştır. Pek çoğunu hatırlamamaktadır bile ancak insanlar bunu ona hatırlatmaktan çekinmez. Buna aldırış etmez Cons ancak sinirleri fazla zorlandığında ani çıkışlar yapabilir. Sizi ölümle tehdit etmekten çekinmez mesela ama bunu yapmayacaktır. Azkaban onun için en büyük korkusu haline gelmiştir, oraya onu sokacak her türlü davranıştan kaçınır.

Eğlenceli bir arkadaştır kesinlikle. Binasından herkesle anlaşır, Hogwarts gibi bir yerde kendi binasını ailesi olarak görür çünkü. Lip'ten dolayı Hufflepufflar ile de muhabbeti olmuştur ve içlerinden sevdikleri de vardır. Cons'un katlanamadığı insan tipi yoktur, birisinden hoşlanmadığında diyeceği tek kelime "loser"dır ve bunu bir göz devirme sahnesi takip eder. Partilerin aranan adamı olmasa da, büyük partileri asla kaçırmaz. Doğuştan sert bakışları vardır ama bu kız gülmeyi de çok iyi bilir. Eğlencenin olduğu yerde onu bulabilirsiniz. Kendisine ait olan bir sürü defteri vardır içi şiirlerle dolu. Boş vakitlerinde bir köşeye çekilmiş kaleminin arkasını dişleyip şiir yazmaya çalışırken görürseniz şaşırmayın. Korkunç bir şarkıcıdır, ona mikrofon verirseniz arkanıza bakmadan kaçmanız gerekir.

İkizi olduğunu bilmektedir ancak onun doğar doğmaz öldüğünü düşünmektedir. Sierra ile benzerlikleri herkes tarafından dikkat çekicidir. Nasıl oluyor da bu kadar benzeyen iki kişi ikiz olduğunu bilemez derseniz; Cons bir İspanyoldur ve aksanı olsun, tavırları olsun tam bir İspanyoldur. Onun aksine Sierra Alman muggle bir ailenin çocuğudur ve belli bir yaşına kadar yetim olduğunu bilmeyecektir. İkisinin farklı kültürleri ve tavırları vardır. Bu yüzden yalnızca aşırı bir tesadüf olduğunu düşünmektedirler.
    Kısaca Cons böyle. ^^

K U R G U L A R.
    #1: Eski sevgili. Bu hatun alkolik olup önüne gelene vermeden önce sevgili olacaklar. Aralarında aşk olacak o zamanlar ancak Cons deyimi yerindeyse onu aldatarak içine edecek. Oğlumuz bunu öğrenince Cons'tan ayrılacak. Kendisine geldiğinde ona kızamayacak tabii ki Constantia ancak onun için içinde bir yara olacak.
    #2: Constantia'yı elinden tutup partilere sürükleyen birisi. Kızı bulduğu yerde eline yapışıp hadi gidiyoruz diyecek.
    #3: Cons'tan nefret eden birisi. Kızımız onun gizli bir sırrını öğrenecek yanlışlıkla. Bunu kimseye söylemeyecek ama o kişi bundan sürekli rahatsız olduğundan kızın açığını yakalamak için elinden geleni yapacak.
    #4: Sevgili. We are not lovers but more than friends misali. Aralarında bir şeyler var ama bunu geçici olarak görüyorlar. Friends with benefits durumu. Birlikte deli gibi eğleniyorlar. Hayatlarına başkalarını sokmuyorlar ama tam olarak birbirlerine de ait değiller.
    #5: BFF. Bir ya da iki tane olsun istiyorum. Kısaca her şeyini bilen, paylaştığı en yakını dediği insanlar. Biri okulun ilk senesinden olsun, biri de sonradan gelişen bir şeyler.
    #6: ÖZEL KURGULAR. Siz yazın buna da buluruz efenim. What a Face

We are not the same. || Constantia & Sierra I0g4

S I E R R A W E I D N E R

İki yaşına kadar bırakın büyü yapmayı, konuşmamıştır bile Sierra. İkizinin gölgesi altında kaldığından babası onu Alman muggle bir aileye evlatlık olarak vermiştir. Evlatlık olduğunu on altı yaşına kadar anlamamıştır Sierra. Bunu anladığında ise hayatı tamamen değişmiştir. Kesinlikle kafayı yemiş, delirecek düzeye gelmiştir. Beşinci sınıfın sonunda intihar etmeye kalmıştır ve bunun yüzünden tüm yazını akıl hastanesinde geçirmiştir. O zamana dek silik bir tip olan genç kız, birdenbire tamamen değişmiş ve intikam hırsıyla geri dönmüştür okula. Çoğu kişi onu tanıyamamış, yeni hali üzerine oldukça şaşırmışlardır.

Genel olarak çevresine uyum sağlayamaz ve fazla konuşmaz. Kendisini hiçbir yere ait hissetmiyor, bu yüzden insanlara soğuk davranır. Derslerde pek başarılı değildir ama aritmasisi mükemmeldir. Hatta aritmasi onun sınıfta kalmasını engelliyor diyebiliriz. Klinikten sonra tam bir karanlık yapıya bürünecek, ölüm yiyen olacak. Eskiden de karanlık bir tarafı vardı ancak bu yönü tamamıyla baskın olacak böylece.

Ehem, bunun devamı gelecek tabii ama benim bildiklerim bu kadar. Gerisini Nazlı ekleyecektir. asdf #best ilan ever.

K U R G U L A R.
    #1: Çok konuşkan bir tip olmadığı için fazla dostu yoktur. Ancak bir tane en yakın arkadaşı olmalı tabii ki.
    #2: Kendisi tam bir bitch olduğundan pek çok düşman.
    #3: Psikopat olmasına karşın bakire de değil tabii ki. Erkeklerle ve kadınlara ilişkileri olmuştur. Bu yüzden her türlü eski sevgili, tek gecelik, çerezlik olanları bekleriz.
    #4: Düşman olmasa da ara sıra laf dalaştığı birileri.
    #5: Çok yakın olmasa da muhabbetinin geçtiği insanlar. Arkadaş sayılabilir.
    #6: Özel kurgulaaaaaaar.
Timothy Ridgewell

Timothy Ridgewell

Lakap : Timmy, Tim
Rp Sevgilisi : Merve*

Özel
Rp Puanı:
We are not the same. || Constantia & Sierra Left_bar_bleue97/100We are not the same. || Constantia & Sierra Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: We are not the same. || Constantia & Sierra   We are not the same. || Constantia & Sierra Icon_minitimeÇarş. Haz. 26, 2013 5:16 am

İlk önce birkaç madde görüp işaretledim tia için ama sonra hiçbiri tam yeterli olmadığı için adam akıllı yazayım dedim. BİLİYORSUN ZATEN SENİN YERİN HAFTALAR ÖNCESİNDEN LİPİN İLANINDAYDI. Your mum + my sexy daddy evlenir ve senle ben aynı evde yanyana odalarda yaşamaya başlarız. Sancılı ve atışmalı bir başlangıç. Seksi ateşli bir ilerleme. Arkadaşlık temalı bir dönüşüm ve şuan biz kardeşiz ama arkadaş gibi olanlardan. Çünkü birbirimizi çok iyi tanıdık ve benimsedik. PS: BABAM ANNENİ ALDATIRSA OLAYI SAKLAYALIM BENCE VE SANIRIM EV İÇİNE AİT ORTAK SIRLARIMIZ ZATEN OLACAKTIR. ps: seni alkolik durumdan kurtaracak kişi benim. <3
-Lip

Hi girl. Sweet girl. ORTAK SALONDA VE KAFASI GÜZELKEN JACKİN YANINA-caps sori- oturup birden öpsün mü? Jack kalakalır zaten. Ama gören görür yanlış anlar. Selam natalia vs. v.v dfgt Happy
-Jack 

Beni çağırmışsın, bir düşündüğün var mı? k5
-Hans

PS: Weidner için sonra gelicem. ^^ *tanrım soyadını kıskanıyorum yok böyle bi şey*
Iseult McCourt

Iseult McCourt

Özel
Rp Puanı:
We are not the same. || Constantia & Sierra Left_bar_bleue95/100We are not the same. || Constantia & Sierra Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: We are not the same. || Constantia & Sierra   We are not the same. || Constantia & Sierra Icon_minitimePerş. Haz. 27, 2013 5:32 am

Kafasının güzel olduğu dönemler beşinci sınıfta, Jack daha yoktu o zamanlar. Razz

Buldum! Bunun şiirleri şarkı sözü kıvamında ama bu onları yalnızca şiir olarak düşünüyor tabii. Bu yazarken uyuyakalmış olabilir ortak salonda geç bir saatte, kimse yokken. Jack'i uyku tutmaz ortak salona iner derken bunu ve yanındaki defterini görür. Defter açıktır, alır bakar içindekilere. Sonra gider gitarını alır -uyuyanların duyamayacağı kadar uzaktayız shfjask- öylesine tıngırdatır. Sonra şiiri şarkıya çevirir derken zaten Cons uyanır. Önce anlayamaz uykudan dolayı, bakar mal mal.
Jack fark etmez onun uyandığını. Şarkı aşırı derecede hoşuna gider kızın, tam o an Jack fark eder. Jack'i düşünebiliyorum hemen bırakır özür diler bence. sgfhasjfklasf Sonra Cons devam etmesini ister.
Ara sıra oturur birlikte şarkı yazarlar. Tabii Jack bi kere Cons'u söylerken duydu, ondan sonra bi daha ona tek kelime söyletmedi orası ayrı. Natalia da Cons'a düşman oldu bu sırada. aghjasf

Gel gelelim Hans'a.
Hans is my bitch. asfjasf *kurgu düşünülüyor*
*bulduktan sonra uğrayacağım yine*
Bye.
Jack Stepanoviç Karenin
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Jack Stepanoviç Karenin

Lakap : Hermione, Jackie, Panas, Ash, Aleksey (Herkesin ona seslenişi farklı ama o Jack'i tercih eder. Tabi, Aleksey hariç. O lakabı seviyor çünkü o Natalia'dan.)
Rp Sevgilisi : Rus Kızı vs. Meyve Suyu

Özel
Rp Puanı:
We are not the same. || Constantia & Sierra Left_bar_bleue97/100We are not the same. || Constantia & Sierra Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: We are not the same. || Constantia & Sierra   We are not the same. || Constantia & Sierra Icon_minitimePerş. Haz. 27, 2013 5:38 am

Yazması çok eğlenceli olur. Sevdim. Happy
Iseult McCourt

Iseult McCourt

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: We are not the same. || Constantia & Sierra   We are not the same. || Constantia & Sierra Icon_minitimePerş. Haz. 27, 2013 5:45 am

Sen rp yazarsan tabii. asfasjkfaf
Hans Finn Landers
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Hans Finn Landers

Lakap : HANSEY!
Rp Sevgilisi : Daenerys K. F. Landers; BETTER THAN YOURS.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: We are not the same. || Constantia & Sierra   We are not the same. || Constantia & Sierra Icon_minitimePerş. Haz. 27, 2013 6:23 am

Hans'la olan kurgu şöyle olsun. Şö- İki yollu kurgu yazacağım sen seç.
Bu birinci yoldu:
Bu da ikinci oldu.:
Belki de iki kurgunun karışımı bir şey bulunabilir ve çok önemli not: Ben RP yazıyorum! asdf 
_

Sierra sessiz sakin bir kızımızmış ilk senesinde Hans kütüphanede otururken -oğlan ikinci sınıf- kız tabi o zamanlar bu kadar da kapalı kutu değildir pek neşeli olmasa da.. Hans'ın karşına denk gelmiş ollur birilerinin Hans'a seslendiğini duymuştur önceden zaten Hans kitabıyla ilgilenirken kız yavaşça almanca konuşup oğlanın dikkatini çeker. Hans kitabı yavaşça indirip küçük kıza bakar kaşını kaldırarak ve aksi bir şekilde almanca cevaplar onu. #BuŞeyinDevamınıNazlıİyiKurgular
Luke Russell

Luke Russell

Lakap : Russ
Rp Sevgilisi : myself.

MesajKonu: Geri: We are not the same. || Constantia & Sierra   We are not the same. || Constantia & Sierra Icon_minitimePerş. Haz. 27, 2013 6:41 am

KURGU IS COMING.
Cons şahsen Krystelle geldiği ilk günden beri onu sevmiyor. Krystof'la iyidir arası ama kızın gelir gelmez Sly'in göz bebeği olan kızıymış gibi tavırlarına anında gıcık oldu doğal olarak. İtici buldu onu bi şekilde. Cadılar bayramında sizi dans ederken hatta öpüşürken görenlerden biri de oydu. Baya şaşırmıştı, sonuçta Hans'ı biliyor bunca yıldan sonra.
Tabii hatun Sly ortak salonunda ve sen bilmesen de Sly ortak salonu tam bir dedikodu kazanı. Krysler büyük bir grup ve anlayacağın çok ses çıkarıyorlar. Hans'ın yaptığı bitchliği duydu pis pis güldü içten içe. asdf Gel gelelim asıl kurgunun başladığı yere. Ehem.
Hepimizin ortak dersiydi, Jacques ile Krystelle oynaşıyordu. Sen sinirle onlara baktın, Cons gözüne seni kestirdi yanına geldi hiçbir şey demeden. -Gordon o sırada Roxana ile meşgul afsjk- Dersin sonuna kadar ikisi de hiçbir şey demedi derken Krystelle ile Jacques ders çıkışı öpüştüler. Cons'un insanların ruh halini anlama huyu var belli etmeseler bile. Baktı sen gerildin, hop hiçbir şey demeden dudağına yapıştı. Hatun da çok seksi yani bilindiği üzere hjfska. Hans şaşırıp kalır Cons hiçbir şey yapmaz kulağına eğilir "önemli değil" der gider. Razz
Sonrasında iki çeşit kurgu yapabiliriz.
1-) Hans kıza kızar doğal olarak, wtf moduna geçer. Onun bu gıcıklığı Cons'un eğlenmesine yol açar her gördüğünde dalga geçmek amaçlı öpücük atar. asdfg
2-) Hans ilk şaşırır sonra hoşuna gider. Laf atışmaya başlarlar. "Dudaklarım o kadar çekici ki karşı koyamadın." "O kadar muhtaç gözüküyordun ki, bir iyilik yapayım dedim. Bunu genelde yapmam." Ve sonu gelmeyen atışmalar............
*krystelle böylece Cons'u bitchler listesine ekledi, evet bir listesi var asdfg*
Hans Finn Landers
Hans Finn Landers

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: We are not the same. || Constantia & Sierra   We are not the same. || Constantia & Sierra Icon_minitimePerş. Haz. 27, 2013 7:03 am

7. sınıf 6. sınıf ortak dersleri mi? Ve Jaques ile Krys çıkarken Hans evliydi o nedenle sinir olsa da içinden sinir olur; bakmaz bile. Ama bir an olur göze çarpan orası ayrı ama o evliyken onu öpmeni de istemez bence.

Üstteki metinden de anladığın gibi; Jac değil de başka bir herif olmalı oradaki ve zamanı evlenmeden önceki aralığa aktarmalıyız. Ama o piçliği yapmalıyız. 

O "önemli değil" dedikten  sonra Hans "bir daha deniyim deme" der kızın kulağına ama yapılan olay için mutlu olmuştur. Ve sanırım 1. seçenek daha makul (Y)

Ayrıca kendi yazdıklarımdan da 1. kurguyu ekleyince güzel bir özel kurgumuz oluyor (Y) Happy

PS: Kızın dedikoduları duyanca yavaştan güldüğü kısımda ben de gülümsedim ne yalan söyliyim. oğ ye.
Sierra Weidner

Sierra Weidner

Rp Sevgilisi : Güven sorunları + insanlardan pek hazzetmeme durumu + yoğun nefret =yatak arkadaşından şaşma

MesajKonu: Geri: We are not the same. || Constantia & Sierra   We are not the same. || Constantia & Sierra Icon_minitimePerş. Haz. 27, 2013 7:31 am

Yani topu bana mı attın kanka? tamam o zaman ben düşüneyim. Imm şimdi Sierra böyle sürekli arayış içinde olan bir kız ya hogwarts mektubu ilk geldiğinde bir seviniyor çünkü sorularına cevap bulabileceğine inanıyor. İlk zamanları o kadar katı soğuk bir kız değil zaten 12 yaşındaki velet ne kadar soğuk olacak.He işte ben büyük ihtimalle kendi kendime almanca bir şeyler söyleniyor olacağım sen de bir dönüp bakacaksın. Yanıma falan gelirsin atlarsın direk sen sen almanca biliyor musun diye.Ben bir kalırım kimse olmadığını düşünürüm büyük ihtimal çekinirim bir konuşamam onan sonra sen evet dersin imalı bir şekilde ben de dünyadaki tek almanca konuşan insan ben olamam ya derim.  Nereden öğrendin senin ailen ispanyol değil miydi falan dersin yani beni ikizimle karıştırırsın ben ne ispanyolu ben ispanyaya hiç gitmedim benim ailemde herkes alman falan derim. Oradan da bir şeyler ayarlarız artık.
Hans Finn Landers
Hans Finn Landers

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: We are not the same. || Constantia & Sierra   We are not the same. || Constantia & Sierra Icon_minitimePerş. Haz. 27, 2013 7:53 am

Sen beni hiç anlamamışsın coi..
Bak şöyleydi;
Hans kütüphanede yalnız bir kitap ile ilgileniyor ve ikinci sınıfta.
Sierra da kütüphanede, birinci sınıfta ve şanş eseri Hans'ın karşısında oturuyor. Oğlana daha önce "Hans" diye seslenildiğini duymuştur ve bir iki duyumdan da kavradığı kadarıyla oğlanın alman olduğunu anlamıştır.
Sierra Hans'a laf atacak. En basitinden "Hallo." demiş olur. Hans da kitabı yavaşça indirir ve kaşını kaldırarak süzen gözlerle kıza bakar. Bir Slytherin olduğunu gördüğündeyse soğuk bir şekilde cevap verir ve kızı tersler.
_

Böyle başlamıştı yukarıda zaten ._. O gün ters bir ilk tanışma olur işte ama sadece almanca konuşurlar hatta bundan sonra da bir zaman tekrar konuşmaları gerekse almanca konuşacaklardır. Hans baştan ters davransa da o akşam saat sekizden sonra senin zindan tarafındaki yerinize gideceğinde korktuğunu sezip söylenerek yanında yürüyebilir ve bir yere kadar seni bıraktığında koşarak kendi yatakhanesine gider. 

O akşam her ne kadar kötü başlasa da sonunda Sierra Hans'ın iyi biri olduğunu düşünebilir ama sonraları oğlanla bir daha doğru dürüst iletişim kuramaz tekrar ve aklında tek bir kelime belirir "asshole." 

Bi de pampa siz daha ikiniz birbirinizi ayıramıyorsunuz. Biriniz muggle'larla diğeriniz soylularla büyümüş kesin davranış ve giyinişlerinizde de fark vardır. Hans alt sınıfların tipini ezbere bilmediği için de karıştırmaz bence.

that's all xx
Sierra Weidner

Sierra Weidner

Rp Sevgilisi : Güven sorunları + insanlardan pek hazzetmeme durumu + yoğun nefret =yatak arkadaşından şaşma

MesajKonu: Geri: We are not the same. || Constantia & Sierra   We are not the same. || Constantia & Sierra Icon_minitimePerş. Haz. 27, 2013 8:05 am

Niye sana laf atıyor? Kız insanlarla ilgilenmiyor hacı. Ben hep sen laf atmışsındır diye düşünmüştüm. Ama şu arada bir almanca muhabbeti fena fikir değil yapalım bunu ama diyim ben sana ilk konuşmayı benimki açmaz ya ruh hastası o. Kimseyle konuşayım edeyim gibi olayları yok. Sierra pek korkak değil ama yanında yürürse de problem etmez yani o şekilde bir muhabbet olur araların da.
Aaron Smith
Hufflepuff II. Sınıf Öğrencisi
Hufflepuff II. Sınıf Öğrencisi
Aaron Smith

Lakap : Aerosmith.
Rp Sevgilisi : April ve Roxana

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: We are not the same. || Constantia & Sierra   We are not the same. || Constantia & Sierra Icon_minitimePerş. Haz. 27, 2013 8:45 am

Neyse yazacağımız zaman hallolur o kısım kabası bu işte.
--;btw Aaron'ı Sierra mı seviyor yoksa Constantia mı? Wink
Flair Johnson

Flair Johnson

Lakap : Fair koydu biri kim bilmiyorum cidden kim o ben hep crazy derler sanıyordum
Rp Sevgilisi : victor victor malfoy olan :D another love ı sırf benim için yazdı yani victoruma yavşayanı döverim dağılın oğlum

Özel
Rp Puanı:
We are not the same. || Constantia & Sierra Left_bar_bleue90/100We are not the same. || Constantia & Sierra Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: We are not the same. || Constantia & Sierra   We are not the same. || Constantia & Sierra Icon_minitimePerş. Haz. 27, 2013 8:54 am

vay çakal sierra seni şımarık bir velet olarak görür takmaz bence ama flair seni kesin sever panpa

We are not the same. || Constantia & Sierra
1 sayfadaki 1 sayfası