Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

҂ Lycaon Cynnton

3 posters
YazarMesaj
Lycaon Cynnton

Lycaon Cynnton

Lakap : Lyc.
Rp Sevgilisi : Gönlünü Lydia'sına kaptıracak.

Özel
Rp Puanı:
҂ Lycaon Cynnton  Left_bar_bleue100/100҂ Lycaon Cynnton  Empty_bar_bleue  (100/100)

҂ Lycaon Cynnton  Empty
MesajKonu: ҂ Lycaon Cynnton    ҂ Lycaon Cynnton  Icon_minitimePerş. Haz. 27, 2013 2:57 am

҂ Lycaon Cynnton  Pn60z

҂ VI. Ravenclaw.
    ҂ 17.
    ҂ Sibirya Kaplanı.
    ҂ Animagus - Hazar Kaplanı.
    ҂ Melez biliyor ama Safkan.

҂ Mitoloji profesörü Joleigh Fortescue’nun kayıp kocasından olan çocuğudur, Lycaon. Lakin Lycaon babasının öldüğünü bilmektedir. Bu konu hakkında asla konuşmayan Joleigh, oğlunu her daim korumaya adamıştır kendini. Melez olduğunu bilmektedir lakin aslında bir safkandır. En zayıf noktası babasıdır. Onun hakkında hiçbir şey bilmediği için diyecek tek sözü bile olmaz. Bununla ilgili son kavgasını kuzeni Euterpe ile yapmıştır ve o günden beri araları fazlasıyla bozuktur. Lycaon’un içindeki bitmek bilmeyen kin ve nefret her geçen gün kuzenine karşı artmaktadır ve öcünü alacağı günü beklemektedir.

҂ Aslında iyi niyetli, eğlenceli bir çocuktur. Mantıklıdır lakin bir Ravenclaw olmasına karşın aklı bir karış havadadır. Her şeyi dalgaya alır, insanların ne düşündüğünü umursamaz. Olan aklını derslere verseydi bir profesör olabilirdi. Okulda torpilli olarak anılması hep hoşuna gider, sonuçta annesi profesördür. Okulun etrafında veya dışında -Slytherin partileri dışındaki- tüm partileri Lycaon düzenler. Bu yüzden Slytherin içindeki dostlukları fazladır. Öyle ki bu genç büyücüyü taraf yönünde bile etkilemeye başlamışlardır. Eğer okul içinde içki, sigara veya bu tür aykırı maddeleri arıyorsanız onun yanına uğramalısınız. Size bolca temin etmesinin yanında fiyatları da sudan ucuzdur. Şakacıdır. İnsanlara eşek şakaları yapmak onun işidir. Küçük bir şaka kurbanı iseniz bilin ki bunun altında Ravenclaw’ın yakışıklısı vardır. Rekabeti sever, rekabetten çok ise kızları sever. Genelde kızların çoğunluk olduğu yerlerde bulursunuz onu. Hufflepuff binasındaki kızların neredeyse hepsiyle birlikte olmuştur. Nedense o binaya karşı bir çekim kuvveti hissediyor. Lakin diğer çapkın erkekler gibi nefes alsa yeter anlayışını barındırmaz. Kesinlikle güzel olmak zorundadır takıldığı kişi. Tek gecelik anlayışı yoktur, kafasına eserse her zaman aynı kızla takılır. Esmez ise tek gecelikle sabitlenir. Yani sabit fikirli değildir. Fazlasıyla değişken bir çocuktur. İntikam duygusu fazladır. Bir intikam almak istiyorsa, öncellikle o kişiyi araştırmayı yeğler. Böylelikle bu insanların hayatlarındaki en değerli kişileri hedef alır. Pişman olmaz, kolay kolay kavgalara karışmaz. Gelecek hakkında endişesi yoktur. İnsanlar için o sadece bir gereksizdir. Aklının başına geleceği günü sabırsızlıkla beklemektedir.

҂ ҂ ҂ ҂ ҂

҂ Kurgular;

Evelyn Laneivera

Evelyn Laneivera

Lakap : Eve.
Rp Sevgilisi : Keno.

҂ Lycaon Cynnton  Empty
MesajKonu: Geri: ҂ Lycaon Cynnton    ҂ Lycaon Cynnton  Icon_minitimePerş. Haz. 27, 2013 3:22 am

O akıldaki biri ben oluyorum tabiisi. Kurgu bulmalıyız bize. Aklında bir şey var mı yavrum? What a Face
Bizi halledelim diğer karakterlerden de gelirim. Happy
Lycaon Cynnton

Lycaon Cynnton

Özel
Rp Puanı:
҂ Lycaon Cynnton  Left_bar_bleue100/100҂ Lycaon Cynnton  Empty_bar_bleue  (100/100)

҂ Lycaon Cynnton  Empty
MesajKonu: Geri: ҂ Lycaon Cynnton    ҂ Lycaon Cynnton  Icon_minitimePerş. Haz. 27, 2013 3:27 am

Valla aklımda küçük bir şey canlandı aslında. Şu aklını başına getirme durumu kesinlikle senin işin olur zaten Razz
Bu adam şimdi çok intikamcı ya. Senin abinle bir şekilde araları bozuşmuş olabilir. Sonra Lycaon, en değerlisi olarak seni görür ve sana zarar vermeyi kafasına koyar falan. Öyleli bir şeyler olabilir diyorum hanisii Razz
Evelyn Laneivera

Evelyn Laneivera

҂ Lycaon Cynnton  Empty
MesajKonu: Geri: ҂ Lycaon Cynnton    ҂ Lycaon Cynnton  Icon_minitimePerş. Haz. 27, 2013 3:56 am

Olaar. Belki Drake senin takıldığın kızlardan birini ayartmış olabilir. Sonra seninki nefretle benim hatuna gelir. What a Face
Lydia aşırı alaycı burnu havada bi tip. Pek zaafı yok ama bir şekilde aklını çelersen, seni kendine aşık edecektir mutlaka. Razz
Lycaon Cynnton

Lycaon Cynnton

Özel
Rp Puanı:

҂ Lycaon Cynnton  Empty
MesajKonu: Geri: ҂ Lycaon Cynnton    ҂ Lycaon Cynnton  Icon_minitimePerş. Haz. 27, 2013 4:01 am

Yeas kesinlikle bebeğim tamamdır o zaman. Razz
Evelyn Laneivera

Evelyn Laneivera

҂ Lycaon Cynnton  Empty
MesajKonu: Geri: ҂ Lycaon Cynnton    ҂ Lycaon Cynnton  Icon_minitimePerş. Haz. 27, 2013 4:11 am

KURGU PATLAMASI YAŞADIM ŞU AN. Seninkinin Lydia'ya nasıl yanaşacağını buldum! Happy
Benimkinin sevdiği bi çocuk vardı, çocukluk aşkı direk. Birlikte takılıyorlardı derken Ethan -seherbaz, diğer karakterim asdfg- bu çocuğu öldürüyor. Nedenini daha bulmadım da her neyse. Lydia da ondan intikam almak için elinden gelen her şeyi yapıyordu. Etrafındakiler Sly güya intikamcı olmaları lazım ama Lydia onların hiçbirinin bu işe kendisi kadar tutkulu yanaşmadığını düşünüyor.
Ben diyorum ki Cheslav bunu öğrenirse Lydia'yla onu anladığı üzerine konuşur. Birini de kaybetmiş hazır, nasıl olduğunu da biliyor. Lydia da kendisine bu kadar benzeyen birini görmenin mutluluğuyla tutulur oğlanımıza. Razz
Lycaon Cynnton

Lycaon Cynnton

Özel
Rp Puanı:

҂ Lycaon Cynnton  Empty
MesajKonu: Geri: ҂ Lycaon Cynnton    ҂ Lycaon Cynnton  Icon_minitimePerş. Haz. 27, 2013 4:19 am

Hell yeas derim ben bu kurguya k5 Hatun süper oldu bencesi Twisted Evil
Jack Stepanoviç Karenin
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Jack Stepanoviç Karenin

Lakap : Hermione, Jackie, Panas, Ash, Aleksey (Herkesin ona seslenişi farklı ama o Jack'i tercih eder. Tabi, Aleksey hariç. O lakabı seviyor çünkü o Natalia'dan.)
Rp Sevgilisi : Rus Kızı vs. Meyve Suyu

Özel
Rp Puanı:
҂ Lycaon Cynnton  Left_bar_bleue97/100҂ Lycaon Cynnton  Empty_bar_bleue  (97/100)

҂ Lycaon Cynnton  Empty
MesajKonu: Geri: ҂ Lycaon Cynnton    ҂ Lycaon Cynnton  Icon_minitimePerş. Haz. 27, 2013 4:25 am

Hazır geldim elimde popcornum bu talı çiftin arasında duruyorum. Neyinizim ben sizin peki? Happy

҂ Lycaon Cynnton
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Valentina Cynnton
» Cynnton, Galatea
» Cheslav Cynnton.
» Châtillon & Cynnton Aileleri