Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kızıllar > Sarışınlar?

+3
Gordon Campbell
Hans Finn Landers
Lady Aldwyn
7 posters
YazarMesaj
Lady Aldwyn

Lady Aldwyn

Lakap : Düşük Çene
Rp Sevgilisi : Kuşlarım.

Özel
Rp Puanı:
Kızıllar > Sarışınlar? Left_bar_bleue93/100Kızıllar > Sarışınlar? Empty_bar_bleue  (93/100)

Kızıllar > Sarışınlar? Empty
MesajKonu: Kızıllar > Sarışınlar?   Kızıllar > Sarışınlar? Icon_minitimePaz Haz. 30, 2013 8:11 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Haberimiz iki taş hatunu yenip, tahtı kapan bir kızıl hakkında sevgili konuklarımız. Haberi okumaya başlamadan önce yirmi birinci yüzyılda olduğumuzu hatırlatmalıyım, çünkü haberin asıl sebebi Hans Landers bunu unutmuş gibi gözüküyor.

Biraz eskiye gideceğim, geçenlerde kuşlarım eski bir ilişkinin temelini keşfettiler ki bunu bu kadar geç nasıl anladılar, şaşırıyorum. Erkeklerin efendisi Marcella Oswald ve Gryffindor'un çapkını Hans Landers bir süredir flört halindelermiş. Açıkçası arkadaştan öte ancak sevgili değil durumu, onların durumunu özetleyen cümle. İkisini de başka insanlarla gördük oldukça, bu yüzden kimse bunun ciddi bir şey olduğunu düşünemezdi... Ancak kanıtlar aksini söylüyor.

Cadılar Bayramını hatırlarsınız. Krystelle Bartolomej ile Hans'ın dansı ve sihirli öpücükle kayboluşlardı, ertesi gün köşkü birlikte terk etmeleri... Peki o gün Marcella'nın bakışlarını hatırlıyor musunuz? Evet, bu bir kıskançlıktı. Bunu nerede olsa tanırım. Pekala, o günden bugüne ne değişti?

Yatak odasına kadar kuşlarımı sokmak isterdim ama özel hayata o kadar saygım var. Dolayısıyla o gece Hans'la Krystelle'ın ilişkisi ne kadar derin yaşandı bilmiyorum. Oysa ertesinde olanlar bunu açıklar nitelikte. İkisi Hogwarts'ın bir odasında şiddetle kavga ederken görülmüş. Eh, kapıyı açıp çıkışları da pek uzun sürmemiş. Cadılar bayramındaki tüm o tatlı hava, birdenbire bozuluvermiş. Ne demişler? Masallar uzun sürmez. İkili her ne kadar birbirlerini tam anlamıyla aşamamış gibi dursalar da, belli ki biten bitmiş. Tıpkı Marcella ile olan gibi.

Birkaç gönüllü bana Marcella ile Hans'ın bir dolunay gecesi okul bahçesinde kavga ettiklerini, Marcella'nın gözünde yaşlarla çıkıp gittiğini söyledi. Gerçekten, bu gençlere neler oluyor? Gördüğüm en azılı iki kızı da gözyaşlarına sokan Hans Finn Landers, acaba bu gözyaşlarının cezasını çekiyor mu? Belli ki, evet.

Bu zamana kadar sarışın kız profilini takip eden Hans, bir değişiklik yapmış olacak. Bir evlilik... Kiminle? İşte karşınızda, Daenerys. Gerçekten, bu kızın düzgün bir isim bulması gerekli. Çünkü böyle tanıtılması hiç hoş olmuyor sevgili okurlarım. Kızıl saçlı minik kız, erkeği kapmış gözüküyor. Yine de kendisinin de, Hans'ın da yüzünden düşen bin parça. Ben evleneceklerini duydum, siz ne düşünüyorsunuz bilemem... Ancak bu kadar büyük tutkuların ardından gelen evlilikler hiç hayırlı olmaz. Siz diyin bir bebek gizli bu ilişkide, ben diyim kısa boylular fettan olurlar. Hangisi doğru bilinmez!

Herkes hayatına devam etmiş gözüküyor oysa. Krystelle'ın ikizinin sevgilisinin ikizi Jacques ile küçük çaplı ilişkisinden sonra, Dominic Malfoy ile birlikte olduğunu biliyoruz. Çift oldukça mutlu gözüküyor. Duyduğuma göre Bartolomejlerin güzel kızı Malfoyların zamanında öldü sanılan, ortalıkta yıllardır olmayan oğlunun buz kalbini çözmekle meşgulmüş. Onlara daha detaylı inceleme yapacağız okurlarım, bunun için beklemelisiniz!

Marcella Oswald ise kalbini bir kurda kaptırmış görünüyor. Ne demişler? Aşk her zaman doğru yolunu bulur. Demek ki gençlerin kaderleri bunlarmış. Kızlar daima önce mutluluğa erişir. Görünen o ki, Hans'ın çapkınlık devri bitti. Bakalım, ne kadar fazla mutluluk oyununu oynayabilecek? Bana sorarsanız, Gordon Campbell ile ikisinin isyan ederek ortalıktan kaçıp gitmesi an meselesi olabilir. Dediğim gibi, yirmi birinci yüzyıldayız. Böyle şeyler artık hepimize serbest!

Korkan aldanır demişler Hans, bir Gryffindor olarak korkak lafını fazlasıyla duyduğunu öğrendim. Dikkat et de bu işi abartma. Övündüğün şey Gryffindor olmak değil mi, eski çapkın?

Dırdırcı Editörü, Lady A.
Hans Finn Landers
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Hans Finn Landers

Lakap : HANSEY!
Rp Sevgilisi : Daenerys K. F. Landers; BETTER THAN YOURS.

Özel
Rp Puanı:
Kızıllar > Sarışınlar? Left_bar_bleue97/100Kızıllar > Sarışınlar? Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Kızıllar > Sarışınlar?   Kızıllar > Sarışınlar? Icon_minitimePaz Haz. 30, 2013 8:23 am

Ah, her şey tamam. Ama şunu anlamadım; son paragrafta Gordon ile ben gay çift muamelesi mi gördük? o.O

HA. HAHAHA.
Lady Aldwyn

Lady Aldwyn

Lakap : Düşük Çene
Rp Sevgilisi : Kuşlarım.

Özel
Rp Puanı:
Kızıllar > Sarışınlar? Left_bar_bleue93/100Kızıllar > Sarışınlar? Empty_bar_bleue  (93/100)

MesajKonu: Geri: Kızıllar > Sarışınlar?   Kızıllar > Sarışınlar? Icon_minitimePaz Haz. 30, 2013 8:25 am

Night'ın öpücüğüyle tanıştığını biliyoruz. Kim bilir o dudaklar başka hangi erkeklerin dudaklarına değdi? İkinizin sürekli birlikte olduğunu da düşünürsek... Bilemiyorum Finn, kendin düşünüp bulmalısın!
Hans Finn Landers
Hans Finn Landers

Özel
Rp Puanı:
Kızıllar > Sarışınlar? Left_bar_bleue97/100Kızıllar > Sarışınlar? Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Kızıllar > Sarışınlar?   Kızıllar > Sarışınlar? Icon_minitimePaz Haz. 30, 2013 9:17 am

Hey! Bana çoğu sıfatı söyleyebilirsin ama gay değil. Çünkü bu tamamıyla yalan olur.
Spoiler:
Asla bir erkekle ilişki düşlemedim ve bu da benim gay olmadığımı kanıtlar. Hem resmi olarak sayınca sadece 4 kere old- OHA BEŞMİŞ. Beni gelip öpen Night'tı. Sonra Andrew'un son isteği buydu. Nils bunu polisten kaçmak için kamufulaj olarak yaptı. Shane ile şişe çevirmece sırasında oldu ve Gordon ile de...
Spoiler:
Gordon Campbell
Gryffindor VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Gordon Campbell

Lakap : King, Gryffindor's King. The boy who has a naked girlfriend.
Rp Sevgilisi : Naked queen. The girl who is naked. Roxy the boobs.

MesajKonu: Geri: Kızıllar > Sarışınlar?   Kızıllar > Sarışınlar? Icon_minitimePaz Haz. 30, 2013 9:27 am

Hans aşkım sırrımızı çözdüler, şimdi Roxana Dırdırcı'dan öğrenmiş olacak?! Aile faciası. T.T
Hans Finn Landers
Hans Finn Landers

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Kızıllar > Sarışınlar?   Kızıllar > Sarışınlar? Icon_minitimePaz Haz. 30, 2013 9:31 am

Aşkım boku yedik düğün öncesi! asdfg
Gordon Campbell
Gordon Campbell

Lakap : King, Gryffindor's King. The boy who has a naked girlfriend.
Rp Sevgilisi : Naked queen. The girl who is naked. Roxy the boobs.

MesajKonu: Geri: Kızıllar > Sarışınlar?   Kızıllar > Sarışınlar? Icon_minitimePaz Haz. 30, 2013 9:41 am

Asdfg hastır, bittik biz bittik. Neyse gel sarılalım. Razz
Shane Parker
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi
Shane Parker

Lakap : Küfürbaz Haydo.
Rp Sevgilisi : Melon'lara karşı bi' zaafım var.

Özel
Rp Puanı:
Kızıllar > Sarışınlar? Left_bar_bleue95/100Kızıllar > Sarışınlar? Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Kızıllar > Sarışınlar?   Kızıllar > Sarışınlar? Icon_minitimePtsi Tem. 01, 2013 2:49 am

Biz grup yapıyoruz aslında.
Adrian O'Donnell

Adrian O'Donnell

Lakap : Ad, Addy, Ian.
Rp Sevgilisi : Princess of my heart, Silvian.

MesajKonu: Geri: Kızıllar > Sarışınlar?   Kızıllar > Sarışınlar? Icon_minitimePtsi Tem. 01, 2013 3:08 am

Hem de hepimiz. <3
Luigi Tognazzi

Luigi Tognazzi

Lakap : Bigfoot, Lui
Rp Sevgilisi : The girl who can not pronounce Tognazzi correctly

MesajKonu: Geri: Kızıllar > Sarışınlar?   Kızıllar > Sarışınlar? Icon_minitimePtsi Tem. 01, 2013 2:54 pm

Eheheheheh en büyüklüsünü unutacak değilsiniz herhalde.
Ayak yani. Hıhı.
Hans Finn Landers
Hans Finn Landers

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Kızıllar > Sarışınlar?   Kızıllar > Sarışınlar? Icon_minitimePtsi Tem. 01, 2013 10:35 pm

En dövmeli de benimki. Konumuz ayak vgbh
Krystof Bartoloměj

Krystof Bartoloměj

Lakap : Krys
Rp Sevgilisi : avice whittle

Özel
Rp Puanı:
Kızıllar > Sarışınlar? Left_bar_bleue99/100Kızıllar > Sarışınlar? Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Kızıllar > Sarışınlar?   Kızıllar > Sarışınlar? Icon_minitimePtsi Tem. 01, 2013 10:43 pm

Gryffindor erkekleri gaydir adında bir haber istiyoruz Lady A. Biz Sly erkekleri olarak bütünüyle kızlardan hoşlanıyoruz, tişikkirlir sipirmin.
En kuvvetlileri de bizimkiler bu arada.. Ayaklar diyorum yani. Cool
Hans Finn Landers
Hans Finn Landers

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Kızıllar > Sarışınlar?   Kızıllar > Sarışınlar? Icon_minitimeSalı Tem. 02, 2013 3:50 am

Sana bi gayarım. neyse he he si ya barto

O değilde başlıkta iconların hepsi görünmüyor, kaçıncıya giriyim söyliyim dedim u.u yhujı

Kızıllar > Sarışınlar?
1 sayfadaki 1 sayfası