Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Öğrencilere Duyurular!

5 posters
YazarMesaj
Isis
Yönetim
Yönetim
Isis

Öğrencilere Duyurular! Empty
MesajKonu: Öğrencilere Duyurular!   Öğrencilere Duyurular! Icon_minitimePtsi Tem. 01, 2013 6:00 am

DUYURULAR
    # Mezun olmak istemeyen yedinci sınıflar ve sınıf atlamak istemeyen altıncı sınıflar için, bu başlık altında bunu belirtmeniz gerekmektedir. Bu kişiler derslere katılmak zorunda değillerdir.
    # Profesörü olmayan derslere de kayıt yaptırabilirsiniz. Eğer öğrenci sayısı beşi geçerse o derse başka biri geçici olarak atanacak, dersler her türlü verilecektir. Bu konuda rahat olabilirsiniz.
    # Dörtten fazla öğrenci karakteri olanlar için, her karakterden rol oyunu yapmak zorunlu değildir. Her birinden bir derse yazmanız yeterlidir, diğer kuralın haricinde. Ancak bu karakterlerin başvuru yapılırken belirtilmesi gerekmektedir.
    # Duyuruları bu başlık altında takip edebilir, sorularınızı sorabilirsiniz!
Hans Finn Landers
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Hans Finn Landers

Lakap : HANSEY!
Rp Sevgilisi : Daenerys K. F. Landers; BETTER THAN YOURS.

Özel
Rp Puanı:
Öğrencilere Duyurular! Left_bar_bleue97/100Öğrencilere Duyurular! Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Öğrencilere Duyurular!   Öğrencilere Duyurular! Icon_minitimeÇarş. Tem. 10, 2013 9:39 am

Hans Finn Landers -sizin de pek ala bildiğiniz kurgulardan ötürü- bu yıl mezun olamayacaktır.
Aaron Smith
Hufflepuff II. Sınıf Öğrencisi
Hufflepuff II. Sınıf Öğrencisi
Aaron Smith

Lakap : Aerosmith.
Rp Sevgilisi : April ve Roxana

Özel
Rp Puanı:
Öğrencilere Duyurular! Left_bar_bleue97/100Öğrencilere Duyurular! Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Öğrencilere Duyurular!   Öğrencilere Duyurular! Icon_minitimeÇarş. Tem. 10, 2013 9:54 am

Aaron'ın büyümesini istemiyorum. Açarken de üçüncü sınıf yapacaktım aslında ama beraber açtığım kişi dört olsunlar demişti. Ama beş? HAYIR! AARON ERGENLİĞE GİRMEMELİ. 
-bana kalsa çocuk hala dokuz yaşında orası ayrı ama yerim onu la

Kısaca, Aaron Smith sınıf atlamayacaktır. u.u
Winter W. Archangel

Winter W. Archangel

Lakap : Kissed by Fire

Özel
Rp Puanı:
Öğrencilere Duyurular! Left_bar_bleue100/100Öğrencilere Duyurular! Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Öğrencilere Duyurular!   Öğrencilere Duyurular! Icon_minitimePtsi Tem. 15, 2013 11:13 am

Şimdi Serena'nın karakterleri ve benim karakterlerim adına başvuruyorum ehe.
Winter W. Archangel & Summer S. Archangel'ın 6. sınıflar değişmeyecek.
Pierretta Qixinâ, Jacquetta Qixinâ, Victor Châtillon, Euterpe Châtillon, Chryseis Châtillon'un 6. sınıfları 7 olacak.
Şimdilik bu kadar efenim *-*
Isis
Yönetim
Yönetim
Isis

MesajKonu: Geri: Öğrencilere Duyurular!   Öğrencilere Duyurular! Icon_minitimePtsi Tem. 15, 2013 11:39 am

Hepsi kabul edilmiştir tabii ki de ancak sınıf atlayacaklar için ders başvurusu yapmanız gerekmektedir efenim. ^^
Leander Castor

Leander Castor

Rp Sevgilisi : Her ne kadar hatunumuz feminist olsa da, sular seller gibi aşığım Euterpe'e.

Özel
Rp Puanı:
Öğrencilere Duyurular! Left_bar_bleue100/100Öğrencilere Duyurular! Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Öğrencilere Duyurular!   Öğrencilere Duyurular! Icon_minitimePerş. Tem. 18, 2013 8:37 am

Leander Castor 7. sınıf olacak diye eklemeyi unutmuşum, hallederseniz sevinirim ehe ^^.

Öğrencilere Duyurular!
1 sayfadaki 1 sayfası